Grid View:

Beyaz Renkli Gofraj Kabartmalı Davetiye 16201

    Beyaz renkli olup kendinden zarflı dır. zarf üzerinde kabarta baskıları mevcuttur davetiye kağıt kalitesi oldukça iyi olup  deri desen dokulu kağıt üzerinde tasarlanmıştır. ortasınd..

Beyaz Sade Büyük Ebat Kalın Kağıt Davetiye 16240

Kendinden zarflı üsten çekmeli olup püskül ile süslenmiştir. davetiye kalın kağıtlar ile tasarlanmış ve ekstra zarf olmaksızın kullanılmaktadır. iç baskı kartı üzerinde gri renk boya kullanılarak yazı..

Daktilo Şeklinde İlginç Davetiye 16242

  Kraft kağıt üzerinde daktilo şeklinde hazırlanmış baskılar kullanılarak kare şeklinde ufak ebatlı olarak tasarlanmıştır. zarf ve baskı kartı da aynı kağıt kalitesine sahiptir. ilginç bir daveti..

Kraft Zarflı Çiçekli Davetiye 16234

Davetiye kraft zarflı olup iç kısımda çiçek resimleri basılmış olan baskı kartı kullanılmıştır. ayrıca zarf üzerinde dantelli kurdele de aksesuar olarak zarfın üzerinde kullanılmıştır. iç baskı üzerin..

Mor Dantelli Davetiye 16232

Davetiye tasarımı kare şeklinde olup zarf üzerinde mor renk dantel tasarımı vardır. ayrıca yine zarf üzerinde aksesuar süslemesi için kurdele bağlanmıştır. iç baskı kartı sade olduğu için istenilen dü..

Sahil Tasarımlı Romantik Davetiye 16230

Davetiye  sahil kenarında çiftlerin resimleri balon resimleri gökyüzü gibi temalar alınarak güzel bir tasarım şeklinde getirilmiştir. kendinden zarflı olup üsten çekmelidir...

Siyah Kendinden Zarflı Davetiye 16236

Siyah renkli üsten çekmeli ortasında isimler yada isimlerin baş harfleri için ayrılmış penceresi bulunan ve zarf üzerinde kabartma tekniği ile lake baskıları basılmış olup kendinden zarflı olarak iki ..

Kahve Renkli Tek Parça Zarfsız Davetiye 16235

Davetiye tek parça olup kapaklı ve pencereli olarak tasarlanmıştır. üzerinde kahve yazıları vardır. ayrıca davetiye içerisinde kahve tonlarında ve yaldızlı desen çalışmaları yapılmıştır. davetiye iç k..

Beyaz Renkli Özel Dokulu Çiçekli Davetiye 16239

Beyaz renkli özel dokulu kağıt üzerinde çiçek baskıları kullanılarak özel kesimli zarf içerisine konulmuştur. davetiye resimde gözüktüğü şekilde olup ekstra zarf ihtiyacına gerek duymamaktadır. ip ve ..

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)