Grid View:

Siyah Kadife Davetiye 1117

Davetiye 14*20 cm ebatlarında üsten çekmeli olup kağıt üzerinde flok baskı yani kadife deseni kullanılmıştır. davetiye zarf üzerine yaldız baskı basılmak zorunda değildir. baskı tamamen isteğe bağlıdı..

Koyu Yeşil Zarflı Özel Kesimli Davetiye 1138

Koyu renk yeşil kağıt özel kesimli olup lazer kesim tekniği ile üretilmiştir. iç kısımda yine yaldız baskılı altıgen şekiller kullanılarak tasarlanmıştır. davetiye  kendinden zarflı olup resimde ..

Krem Yaldız Desen Baskılı Davetiye 1142

Krem renkli üzerinde altın yaldız  desen baskısı yapılarak süslenmiş olup iç baskı kartı da yine altın ayldız baskılıdır. davetiye iç ve dış tasarımlarda   yaldız baskı kullanmak mecbur..

Kabartmalı Yaldızlı Davetiye 1124

Davetiye dikey olup üzerinde altın yaldız desenleri ve baskıları mevcuttur. ayrıca zarf üzerinde yine yaldız baskısı kullanılmıştır.geniş ebatlı bir model olup her türlü etkinlik için uygundur...

Siyah Yatay Davetiye 1181

Yatay ebat siyah renk üzerinde yaldız baskılı olup iç baskı kartı ise siyah ofset renk baskılıdır. davetiye her türlü etkinlik için uygun bir tasarıma sahiptir. zarf üzerinde baskı ekstra olup isteğe ..

Dikey Çizgili Zarfsız Davetiye 1126

Davetiye kendinden zarflı ve üsten çekmelidir. zarf üzerinde çizgiler dikey olarak tasarlanmıştır. iki renkli çizgiler mevcuttur. kalitesine göre uygun fiyatlı olup pencere kısımlarında yaldız baskıla..

Gri Zarflı Mermer Desenli Davetiye 1175

Davetiye iç baskı kartı zemini mermer desenli olup üzerinde yaldız baskı mevcuttur. ayrıca kenarlarında da yine yaldız baskılı desenler vardır zarf ise gri renkli ve kalın gramajlıdır...

Üsten Çekmeli Gümüş Gri Renk Davetiye 1155

Üsten çekmeli gümüş gri renkli üzeri yine gümüş yaldız baskılı zarf modeli ile içerisinde mermer desenli ve üzerin gümüş yaldız baskılı iç baskı kartı kullanılarak tasarlanmış çok güzel bir kombinasyo..

Kalın Gramajlı Özel Kağıt Davetiye 1141

 Beyaz renkli kalın gramajlı özel olarak tasarlanmış kağıt üzerinde pembe renkli çiçekler kullanılarak hazırlanmıştır. zarf üzerinde yine aynı pembe renkli çiçekler ile hafif dokunuşlar yapılmış ..

Kare Bronz BakırDavetiye 1129

Kare şeklinde olup ortasında pencere mevcuttur. davetiye renk olarak koyu  bronz yani bakır renklidir. zarf olarak kendinden zarflı ve üsten çekmelidir...

Kraft Zarflı Yaldızlı Davetiye 1132

Kraft kağıt üzerinde altın yaldız baskılı  olup 14 * 20 cm ebatlarında tasarlanmıştır. davetiye zarf kalitesi kalın olup zarf üzerindeki baskı ücreti ekstradır..

Krem Renk Yaldızlı Katlamalı Davetiye 1137

Davetiye her iki yönden de katlamalı olup iç kısımda 3 parça şeklinde baskılı alanları vardır. ayrıca  iç baskı kartları altın yaldızlı olarak basılabileceği gibi normal ofset baskılı da basılmak..

Siyah Kare Kadife Davetiye 1128

Kare şeklinde siyah renkli üzeri altın yaldız baskılı  olup üsten çekmeli ve püskül süslemelidir. davetiye iç baskı kartı da hafif krem renk üzerinde ofset baskı olup zarf üzerinde flok baskı yap..

Ağaç Desenleri Baskılı Krem Renkli Geniş Davetiye 1123

Davetiye zarf ve baskı kartı üzerinde ağaç desenleri basılmış olup geniş ebatlı olarak kaliteli kağıtlar kullanılarak tasarlanmıştır...

Altıgen Çizgili Naturel Yapraklı Davetiye 1115

Beyaz renkli kağıt üzerinde altıgen tasarımı altın yaldız ile basılmış olup naturel yapraklar da ayrıca davetiye üzerinde kullanılmıştır. yeni sezon için moda olan altıgen çizgili bir davetiye modeli ..

Bakır Yaldız Sade Düz Tasarım Davetiye 1136

Bakır yaldız sade düz tasarım üzerinde yine bakır yaldızlı yazılar kullanılarak tasarlanmıştır. davetiye kenarlarında bakır yaldız desenleri mevcuttur.  kağıt olarak mat görünümlü ve kalın gramaj..

Bordo Renkli Dantelli Davetiye 1133

Davetiye lazer kesimli olup bordo renkli kemer süslemelidir.ayrıca baskı kartı kabartmalı ve kenarları özel kesimlidir. zarf üzerindeki baskı ücreti ekstradır..

Bordo Renkli Yatay Davetiye 1164

Davetiye yatay ebatlı olup geniş ve uzun olarak bordo renkli zarf kullanılarak tasarlanmıştır. iç  baskı kartı krem renkli ve üzeri ofset baskılı dır. sıra dışı kaliteli bir tasarımdır..

Çınar Yapraklı Davetiye 1177

Davetiye dikey olarak tasarlanmış olup  üzerinde hafif soft şeklinde ağaç yaprakları basılarak hazırlanmış ve bilgiler kart üzerine yazılmıştır. altın yaldız olarak ağaç çınar yaprağı da kullanıl..

Dantel Desenli Kaliteli Davetiye 1131

Davetiye kendinden zarflı olup üsten çekmelidir. ayrıca zarf modeli üzerinde dantel deseni mevcuttur zarf renklerine uygun ip ve isimlik etiketi de paket içerisinde gelmektedir. kaliteli bir davetiye ..

Dikey Beyaz Gofrajlı Davetiye 1122

Dikey tasarım olup beyaz mat kağıt üzerinde gofraj baskıları ve kabartma desenleri mevcuttur. davetiye üzerinde ki yazılar siyah renklidir. davetiye ayrıca  yazılar ofset baskıldır. ve zarfın üze..

Gofrajlı Kare Beyaz Davetiye 1121

Kare şeklinde olup beyaz renkli ve üzeri gofraj baskılıdır. davetiye zarfı ile baskı kartı aynı şekilde kağıt kalitesi ile üretilmiştir. ayrıca model olarak her türlü düğün, nikah ve açılış davetiyele..

Gri Yatay Gümüş Baskılı Davetiye 1112

Gümüş gri renkli yatay ebat üzerinde gümüş yaldız baskıları mevcut olup ayrıca gümüş yaldız deseni zarfın ön kısmında uygulanmıştır. davetiye tasarım olarak sade ve düz bir  modeli canlandırmakta..

Gümüş Gri Renkli Şekil Çizgili Davetiye 1176

Gümüş renkli kabartma çizgiler ile süslenmiş ve gri renk zarf içerisinde yine hafif beyaz renkli ve üzeri kabartma gofraj baskıları ile şekillenmiş gri renkli zarflı sade düğün davetiyesiZarf üzerinde..

Gümüş Renkli Kare Davetiye 1116

Kare şeklinde gümüş renkli üzerinde gümüş yaldız baskıları bulunan iç kart kabartmalı olup yine üzerinde gofraj baskısı yapılmıştır. davetiye üzerinde yazılar ofset olup zarf üzerinde yaldız baskı ile..

Kabartmalı Özel Zarflı Davetiye 1151

Davetiye kabartmalı ve özel kesim zarflı olarak ip bağlamalı şekilde ayarlanmıştır. zarf bağlandığında üçgen şeklinde olup açılmaması için ip ile aksesuar etiketli olacak şekilde bağlanmaktadır...

Kahve Renkli Kurdeleli Yatay Davetiye 1152

Davetiye yatay bir tasarım olup  kahve renk tonlarında hazırlanmıştır. davetiye üzerinde kurdele aksesuar olarak da koyulmuştur. yaprak baskısı da zarf üzerinde mevcuttur. yatay bir tasarım olup ..

Krem Renk Kağıt Yaldızlı Davetiye 1134

Krem renkli kağıt üzerinde yaldız baskıları basılarak hazırlanmış kare şeklinde güzel bir davetiye / zarf ve baskı kartı aynı kağıttan imal edilmiştir. davetiye desenleri yaldızlıdır..

Krem Renk Kağıt Yaldızlı Davetiye 1154

Krem renkli kağıt üzerinde yaldız desenli baskılar basılmış olup ayrıca kabartmalar da yapılarak süslenmiştir. / zarf ve baskı kartı aynı kağıttan imal edilmiştir. davetiye desenleri yaldızlıdır..

Lazer Kesimli Bordo İşlemeli Davetiye 1114

Davetiye  özel kesimli desenli bordo kemer kullanılarak hazırlanmış olup zarf ve baskı kartı üzerinde ofset baskı tekniği kullanılmıştır. ayrıca zarf baskı rengi yine ofset baskı ile basılmıştır..

Lazer Kesimli Kaliteli Davetiye 1139

Davetiye renk olarak  hafif krem ve koyu renk lazer kesimli aksesuar süslemesi konularak tasarlanmış olup ortasında isimler gözükecek şekilde ayarlanmıştır. kaliteli bir tasarımın yanı sıra model..

Naturel Yeşil Yapraklı Davetiye 1157

Kare şeklinde olup beyaz renkli ve üzeri gofraj baskılıdıır. davetiye zarfı ile baskı kartı aynı şekilde kağıt kalitesi ile üretilmiştir. ayrıca model olarak her türlü düğün, nikah ve açılış davetiyel..

Renkli Çizgili Kare Zarfsız Davetiye 1174

Kare şeklinde üsten aşağıya doğru dikey çizgiler kullanılmış olup zarf üzerinde isim etiketi ve ip bağlanmıştır. davetiye kendinden zarflı ve üsten çekmelidir...

Sade Yatay Tasarım Yaldızlı Davetiye 1166

Davetiye çok sade bir tasarım olup hafif şekilde gofraj baskıları yapılarak süslenmiştir. ayrıca zarf üzerinde de yine gofraj desenleri mevcuttur. açılış ve diğer etkinlikler içinde çok ideal bir dave..

Siyah Renkli Zarif Tasarım Davetiye 1147

Davetiye siyah renkli ve zarif bir tasarım ile hazırlanmıştır. iç baskı kartı kenarları yaldızlı dır. ve zarf üzerinde de yine isimler yaldızlı olarak basılmıştır...

Siyah Zarflı Yaldızlı Davetiye 1145

Davetiye siyah zarflı olup zarf üzerinde altın yaldız baskıları mevcuttur. ayrıca dikey olarak tasarlanmıştır. iç baskı kartı üzerinde siyah ofset yazı ile yazılmış zarfın üzerinde ki baskı da ilave ü..

Yaldızlı Kalın Krem Renk Lüks Davetiye 1146

Davetiye dikdörtgen şeklinde dikey tasarımlı ve büyük ebatlı dır. üzerinde altın yaldız desenleri mevcuttur. ayrıca zarf üzerinde yine altın yaldız desen vardır. düğün bilgileri de altın yaldız yazılm..

Yaldızlı Kaliteli Tasarım Davetiye 1135

Davetiye üzerinde dört köşe yaldız baskıları olup  üst kısmında da yine yaldız desen tasarımı mevcuttur. içerisinde ki bilgiler siyah yazı ile yazılmıştır. ayrıca baskı kartı üzerinde iki farklı ..

Yatay Sade Düz Renkli Kabartmalı Davetiye 1171

Yatay Tasarım sade düz  renkli zarf üzerinde altın yaldız baskılı ağaç yaprağı olup ayrıca üzerinde kabartma isimlerin baş harfleri de yazılmıştır. baskı kartı da açık tonlu ve yine kabartma bask..

Lazer Kesim Kendinden Zarflı Püsküllü Kaliteli Davetiye 1127

Zarfsız üsten çekmeli lazer kesimli ve  üzerinde aksesuar olarak gold renkli püskül kullanılarak tasarlanmış düz tasarımlı kaliteli malzeme ve işçilikleri le üretilmiş davetiye..

Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 40 (1 Sayfa)