Davetiye Tasarımı Ve İmalatı

 

İzmir davetiye online davetiye tanıtımı ve davetiye satışı yapmaktadır. izmir davetiye firması isbaş matbaa imalathanesinde davetiye üretimlerini ve baskılarını yaptırark türkiye ve avrupa ülkelerinin birçok noktasında ürün satışı yapmaktadır.

 

Yapmış olduğu çalışmalar sayesinde her sezon yeni ürünler tasarlatarak evlenecek olan çiftlerin mutluluklarına ortak olmakta ve çiftlerimizin istedikleri davetiye modelini seçmelerinde onlara kolaylık sağlamaktadır.

 

Siz müşterilerine  her gün yeni davetiye tasarımları hazırlatarak internet üzerinden sizlerin beğenisine sunmaktadır, sizlerden gelen talep ve istekler doğrultusunda yeni ürünler eklemekte yada talep olmayan ürünleri listesinden çıkarmaktadır.

 

Asıl amaç her çift için beğenilecek ve talep görecek ürünleri çıkarmak ve bu ürünleri ucuz  fiaytlara mal ederek satışa sunmaktır.

 

Sezon boyunca müşterilerimizden gelen istekleri sürekli değerlendiriyor hatta bazen direk müşterilerimizin fikirleri ile yeni tasarımlar hazırlamaktayız.

 

Bu tasarımları sitemizde uygun davetiye kategorileri altında yayınlamaktayız. ve sizlerden gelen siparişleri de bünyemizde bulunan tasarımcılara tasarlatarak  isbaş matbaa da  baskısını yapmaktayız. isbaş matbaa türkiye geneline hitap ettiği için yıl boyunca sürekli davetiye tasarımları ve müşterilerimizin davetiye baskılarını yapmaktadır.

 

Ayrıca müşterilerimizin internet adreslerinden buldukları sıradışı ve özgün tasarımları bize gönderdikleri zaman grafiker arkadaşlarımız sizin isteklerinize bakarak uygun davetiye tasarımını hazırlamaktadır.

 

Davetiye satışında öncü firmalardan olan izmir davetiye sürekli olarak yeni fikirlere ve görüşelere açıktır. bize teklif edeceğiniz her türlü tasarımı ve ürünü titizlikle değerlendireceğimizden emin olabilirsiniz

 

Sizlerden gelen tasarımlar ve yeni gözde davetiye örnekleri de bünyemize katarak  daha çok çeşide ve içeriğe sahip bir firma olarak anılmak isteriz. ayrıca her zamanda yeni tasarımları aldığımız zaman eski olan tasarımları bünyemizden çıkarmaktayız. bu sayede sürekli yeni ürünler ve yeni model davetiyeler bünyemize katılmaktadır.

 

İstediğiniz yada internette gezinirken gözünüze denk gelen çok beğendiğiniz bir davetiye modeli olursa bunu mail yoluyla bize ulaştırabilir. ve bizden bu davetiye için fiyat alabilirsiniz