Grid View:

Kraft Zarflı Çok Kaliteli Davetiye 22315

Bu modelimiz en çok beğenilerek tercih edilen ürünler arasındadır. davetiyemiz kraft zarflı çiçek baskılı ve ayrıca iç baskı kartı ile aynı çiçekler ile tasarlanmış isim etiketi ile süslenmiştir. zarf..

Kraft Zarflı Pembe Fiyonklu Davetiye 22132

Modelli kesilmiş kraft yarım kapak zarflı zarf içinde beyaz renkli davet kağıdı üzerinde vintage renkli çiçekler tasarlanmıştır..Mor renkli tül ile fiyonk yapılarak  zarf üzeri süslenmiş olup dav..

Kırmızı Renkli Zarflı Çiçekli Davetiye 22314

Krem renk üsten çekmeli dokulu kağıt üzerinde kırmızı renkli çiçek baskıları bulunan kendinden zarflı özel kağıt kaliteli davetiye..

Krem Dokulu Kendinden Zarflı Davetiye 22309

Krem renk üsten çekmeli dokulu kağıt üzerinde kırmızı renkli çiçek baskıları bulunan kendinden zarflı özel kağıt kaliteli davetiye..

Mavi Sümbül Çiçekli Kraft Zarflı Davetiye 22370

Mavi ve turkuaz renklerinde sümbül çiçekleri kullanılarak hazırlanmış 13.6 * 19.6 cm ebatlarında kraft zarflı koyu renk zarfa uygun baskı kartı zemin tasarımlı mat görünüm ile birbirine uyumlu çiçek v..

Pembe Tonlarında Fiyonklu Davetiye 41425

Kare şeklinde özel kesimli üsten çekmeli krem ve pembe tonlarında zarf ile onun üzerinde yine pembe tonlarında fiyonk bağlanarak süslenmiştir. davetiye stok fazlası olduğu için uygun fiyata verilecekt..

Portakal Çiçekli Kraft Kağıt Davetiye 22301

Portakal renkli çiçekli kraft zarflı ip ve etiket süslemeli davetiye ebatları 13.6 * 19.6 cm  ebat olup dikey tasarımdır..

Siyah Desenli Kare Davetiye 22302

Kare şeklinde üsten çekmeli siyah desenli üzerinde altın yaldız baskısı olan sade tasarımlı davetiye..

Güneş Batımı Temalı Davetiye 22187

Güneş batımı ve akşam saatlerini tema almış kahve tonlarında mat kağıt üzerinde tasarlanmış üsten çekmeli ve üst kısımda isimlerin baş harfleri gözüken sade tasarımlı kaliteli malzemeler ile hazırlanm..

Kırmızı Zarflı Kaliteli Davetiye 22368

Üsten çekmeli kaliteli ve kalın gramajlı kağıt ile koyu kırmızı renkli zarf tasarımı yapılarak hazırlanmış yine üzerinde kırmızı renkli çiçek ve kenar çizgileri kullanılmış isimlik etiketi aksesuar sü..

Yeşil Zarflı Uygun Davetiye 22369

Davetiye katlamalı olup zarf üzerinde çiçek baskıları vardır. iç kart üzerinde çiçek tasarımı bulunmaktadır. davetiye ip etiket süslemeli olarak istenirse ilave fiyat üzerine konularak satılabilir..

Bordo Renkli Desenli Davetiye 22306

Davetiye modeli özel zarf olup yarım ağız şeklinde kesilmiştir. zarf renk olarak bordo renkli ve vişne çürüğü çiçek renklerindedir..

Kahve Desenli Davetiye 22305

Dikey olarak üsten çekmeli olup zarf modeli kahve renk desenlerinde basılarak süslenmiştir. iç baskı kartı yine kahve desenlidir...

Kraft Lazer Kesimli Davetiye 22331

Davetiye kraf kağıt üzerinde lazer kesimler yapılarak hazırlanmıştır. iç kart diğer davetiyelere göre daha sade olup davetiye sadelikten yana bir tasarım yapılmıştır...

Kraft Zarflı Kalpli Davetiye 22307

Kraft zarflı kare şeklinde kalpli üzeri baskılı üsten çekmeli özel kesim zarflı uygun fiyatlı davetiye..

Mat Siyah Altın Yaldız Baskılı Davetiye 22333

Mat siyah renklerinde özel kesimli zar ve iç kartından oluşan iç kart üzerinde  oval çiçek baskısı bulunarak tasarlanmış iç içe geçmeli davetiye ..

Mavi Turkuaz Çiçekli ve Zarflı Davetiye 22104

Mavi renk tonlarında zarf ile mavi ve turkuaz renk tonlarında çiçekler ile hazırlanmış düğün bilgilerini yazmak için baskı kartı üzerinde mavi turkuaz çiçek resimleri kullanılarak hazırlanmış mavi ve ..

Mor Renkli Zarflı Davetiye 22335

Mor renkli zarf üzerinde çiçek baskıları olup kare şeklinde üsten çekmeli olarak tasarlanmıştır. zarfsız olup iki parçadan oluşmaktadır...

Özel Kesimli Kraft Zarflı Davetiye 22332

Davetiye örneği özel kesim bıçağı ile kesilmiş zarf ile onun içerisine girecek şekilde ayarlanmış iç baskı kartından oluşmuştur. zarf modeli isim etiketi ve ip ile bağlanarak süslenmiştir...

Pembe Çiçekli Davetiye 22107

A5 ebatlarında pembe renkli çiçek resimleri zarf ve baskı kartı üzerinde kullanılmış olup davetiye iç kartı kenarlarında pembe desen resimleri bulunmaktadır. davetiye zarf iç kısmında yine pembe renkl..

Pembe Çiçekli Davetiye 22304

Pembe renklerinde çizgiler kullanılarak hazırlanmış yatay ebatlı davetiye yandan çekmelidir...

Pembe Çiçekli ve Zarflı Davetiye 22101

Pembe çiçek resimleri retro zemin üzerinde hazırlanmış olup mor renkli dal resimleri ile birlikte baskıları yapılarak davetiye kartı süslenmiştir. davetiye zarf olarak yine baskı kartına uygun pembe r..

Yağlı Boya Desenli Davetiye 22336

Dikey  üsten çekmeli üzerinde yağlı boya sanatı kullanılarak hazırlanmış çiçek yaprakları olup kağıt olarak dokulu kağıt tercih edilmiştir...

Yeşil Çiçekli Davetiye 22334

Yeşil çiçekli yandan çekmeli olarak hazırlanmış modelimiz 11*22 cm ebatlarında ve kendinden zarflı olarak hazırlanmıştır. ayrıca zarf gereksinimi yoktur..

Zeytin Yapraklı Kraft Zarflı Davetiye 22108

Zeytin dalı yaprakları kraft renkli zemin üzerinde kullanılarak hazırlanmış olup zarf olarak da kraft zarf tercih edilmiştir. davetiye baskı kartı ölçüleri 13.5  * 19.5 cm dir. uygun fiyatlı olma..

Bej Renkli Zarflı Davetiye 22111

Bej renkli kağıt ile tasarlanmış zarf modeli ile onun içerisine düğün bilgilerini yazmak için yine bej renkli zemin kullanılarak etrafına da uygun renkli çiçek resimleri konularak tasarlanmış davetiye..

Kraft Zarflı Dikey Davetiye 22310

Kraft zarf üzeri çiçek baskılı dikey tasarım üsten çekmeli davetiye, iki parçadan oluşmaktadır. ve kendinden zarflı olup ekstra zarf gerekmemektedir...

Mor Renkli Davetiye 22320

Davetiye zarf ve çiçek kısımları mor renkli olarak tasarlanmıştır. yandan çekmelidir. ve yine iç baskı kartına uygun olarak mor renk isim etiketi de kullanıllmıştır...

Osmanlı Padişah Tuğralı Davetiye 22311

Üzerinde osmanlı hükümdarlarına ait padişah mührü baskısı bulunan sarı ve turuncu renk tonlarında üsten çekmeli kaliteli ve özel dokulu kağıtlar üzerinde renkli basılarak hazırlanmış davetiye..

Kaliteli Kağıt Mat Siyah Renk Davetiye 22346

Yatay ve uzun ebatlı siyah renkli üzeri yaldız baskı desenli mat kağıt ile hazırlanmış zarf modeli ile onun içerisine koyulan mat siyah kağıt kenarlıklı ortasında krem renkli mat renkli dokulu kağıt k..

Mor Sümbül Çiçekli Davetiye 22327

Davetiye kare şeklinde üsten çekmeli ve 16*16 cm ebatlarında dır. mor renk sümbül çiçeği kullanılarak tasarlanmıştır. zarf ve iç kart üzerinde  renkli tasarımlar ve retro zeminler kullanılmıştır...

Özel Zarflı Uygun Fiyatlı Davetiye 22312

Davetiye özel olarak yarım kapak şeklinde kesilmiş zarf modeli ile içerisinde çiçek baskıları kullanılarak tasarlanmış baskı kartı bulunmaktadır. isimlik ve etiket de kullanılarak süslenmiştir...

Sulu Boya Baskılı Kare Davetiye 22313

Davetiye kare şeklinde olup sulu boya tarzında tasarlanmıştır, ağaç yaprakları dikkate alınarak zarf üzerinde sulu boya tarzında işlenmiştir..

Mor Çiçekli Krem Davetiye 22120

Yatay ebatlı zarf ve baskı kartı üzerinde mor ile yeşil  renkli çiçek ve yaprakları kullanılarak hazırlanmış zarf il baskı kartı üzerinde aynı çiçek resimleri kullanılarak güzel bir görüntü elde ..

Mor Çiçekli Sokak Lambası Davetiye 22115

Kare şeklinde üsten çekmeli zarf ve baskı kartı üzerinde sokak lambası ve mor renkli çiçek resimleri kullanılarak tasarlanmış zengin görsel içeriğe sahip davetiye, baskı kartı üzerinde ki zemin renkle..

Turkuaz Renkli Zarflı Davetiye 22367

Ortadan ip ile bağlamalı şekilde ayarlanmış turkuaz renginde zarf ve içerisine konulan tek parça çiçekli baskı kartından oluşmaktadır. ..

Ev ve Kapı Temalı Davetiye 63653

Ev ve  kapı resimleri tema alınarak duvar üzerinde düğün bilgileri yazılmıştır. zemin de soluk renkli duvar bulunmaktadır. davetiye kraft zarflı ve isim etiketlidir. örneğimizin ebatları 13.6 * 1..

Kahve Renkli Çiçekli ve Zarflı Davetiye 22106

Kahve renk tonlarında zarf örneği kullanılmış olup ayrıca iç baskı kartı üzerinde yine kahve renkli çiçekler kullanılarak hazırlanmıştır. 13.6 * 19.5 cm ebatlarında vintage tarzı kahve tonlu renk seve..

Krem Kağıt Kare Sade Davetiye 22135

Kare şeklinde sade tasarımlı kenarlarında hafif desenli Gofraj ve kabartma çalışması yapılmış düz krem kağıt üzeri gri renk baskılı olarak hazırlanmıştır. davetiye zarf ve baskı kartı kağıt renkleri a..

Mor Renkli Ağaçlı Davetiye 63652

A5 Ebatlarında Üzerinde Mor Renkli Ağaç Resmi Kullanılarak Hazırlanmış Takvim Çizelgesi Olarak da Baskı Kartı Üzerinde Şekil Bulunan Kalın Kağıt İle Basılmış Kraft Zarflı İsim Etiketli Davetiye..

Osmanlı Hat Sanatı Ferman Davetiye 41448

Osmanlı hat sanatının desenleri kullanılarak kahve tonlarında zemin üzerinde tasarlanmış ortasında yine osmanlı padişahlarına ait tuğra resmi bulunan ferman şeklinde katlamalı rulo zarf içerisine oval..

Sulu Boya Bisiklet Resimli Davetiye 63656

Çiftler için romantik bir günü simgeleyen park ve bisiklet resimleri sulu boya tarzı olarak boyanarak  retro tarzı bir zemin üzerinde basılmıştır. davetiye kraft zarflı ve aksesuar malzeme süslem..

Yatay Tasarım Çiçekli Davetiye 22372

Yatay tasarım yandan çekmeli yarat görünüm üzerinde çiçek baskıları kullanılmış ve zarf ortasında özel kesimli alan oluşturulmuştur. yandan çekerek çıkmaktadır..

Bordo Renk Zarflı Davetiye 22340

Yarım kapak bordo renk zarflı modelimiz içerisinden  sade düz renkli kağıt kullanılmıştır. davetiye ip ve etiket isimleri ile süslenmiştir..

Bordo Renkli Yatay Çiçekli Davetiye 22350

Davetiye yatay olarak tasarlanmış zarf modeli üzerinde isim etiketi ve ip aksesuarı kullanılarak tasarlanmıştır. ayrıca iç kart üzerinde zarf renklerine uygun tek parça baskı kartı yapılmıştır...

Çiçekli ve Bisikletli Davetiye 22155

Kare şeklinde üsten çekmeli zarf üzerinde çiçekler ile birlikte evin önünde duran bisiklet resmi kullanılarak canlı renklerden tasarlanmıştır. baskı kartı üzerinde kurdele ile bağlanarak çekilmektedir..

Kahve Çiçekli Davetiye 22338

Kahve renklerinde çiçek resimleri kullanılarak hazırlanmış zarf modeli ve onun  ortasında isimlerin gözükmesi için yaldız baskılı bölüm koyularak tasarlanmış davetiye, iç baskı kartı üzerinde de ..

Kare Kırmızı Davetiye 22354

Kare şeklinde kırmızı renk üzeri altın yaldız baskılı kenarları gül resimleri ile süslü ip ve etiket bağlamalı davetiye..

Kare Kraft Zarflı İpli Davetiye 22328

Kare şeklinde üsten çıkarmalı zarf üzerinde ip etiketi kullanılarak süslenmiş dikey saman renkli zarf içerisinde krem mat üzeri çiçek baskılı kağıt kullanılmıştır. ..

Kırmızı Renk Zarflı Davetiye 22351

Yarım kapak kırmızı renk zarflı modelimiz içerisinden altıgen çizgili yaldız baskılı kart üzerinde zarf renklerine uygun çiçek baskısı yapılarak tasarlanmıştır. iki parçadan oluşmaktadır...

Koyu Yeşil Renkli Davetiye 22323

Davetiye çalışmamız kare şeklinde olup üsten çekmeli ve koyu yeşil renklidir. davetiye iç baskı kartı krem kağıt üzeri yeşil ve fuşya renkli çiçekler kullanılarak tasarlanmıştır. zarf üzerinde iç bask..

Kraft Renk Zarflı Davetiye 22343

Davetiye ufak ebat olup üsten çekmeli olarak kraft kağıt ile tasarlanmışır. iç kart mor sümbül çiçekleri  kullanılarak dizayn edilmiştir...

Krem Dokulu Kağıt Çiçek Baskılı Davetiye 22349

Krem renkli dokulu kağıt üzerinde çiçek baskıları bulunup ayrıca zarf ile iç baskı kartı aynı renk ve dokuda kağıt kullanılarak tasarlanmıştır. üsten çıkarmalıdır..

Mavi Renkli Zarflı Davetiye 22341

Yarım kapak mavi renkli üzerinde çiçek baskıları bulunan iç kart üzerinde yine çiçek baskıları kullanılarak tasarlanmış ipli ve etiketli davetiye..

Mor Renkli Pembe Kalpli Davetiye 22173

Mor renkli kağıt ile zarf yapılmış olup ortasında pembe renkli çiçek resimleri serpiştirilerek zemin baskısı oluşturulmuştur. ayrıca yine baskı kartı üzerinde pembe çiçek resimleri ile kalp şeklinde b..

Pembe Desenli Davetiye 22353

Pembe desenler kullanılmış ortasında kalp tasarımı yapılarak zarf üzerine basılmıştır. yatay üsten kapaklı şeklinde olup iç kart zarf içerisine girmektedir...

Siyah Desenli Davetiye 22355

Siyah renk üzerinde renkli tasarım çiçek baskıları olup davetiye kart üzerinde altın yaldız baskısı basılmıştır. altın yaldız baskıları ekstra olarak hesaplanmaktadır. iç kart ve zarf renklerinde uyum..

Siyah Zemin Çiçekli Davetiye 22325

Dikey ebat üsten çekmeli siyah zemin üzerinde çiçek baskıları olup üsten geçmeli şekilde iç davetiye kartı konulmuştur. iki parçadan oluşmaktadır. mat kağıtlar kullanılmıştır...

Yeşil Renk Zarflı Davetiye 22352

Davetiye kare şeklinde yeşil renkli olup üstünde ip ve etiket süslemesi vardır. içerisinde yine yeşil yaprak desenli iç baskı kartı bulunmaktadır. gönderici isimleri zarf üzerinde ki  isimlik üze..

Yeşil Zarflı Çiçekli Davetiye 22337

Farklı renk ve desenli çiçek sevenler için hazırlanmış fıstık renkli yeşil zarflı ve yeşil renk tonlarında açık ve koyu renkli çiçekler ile kurdele isimlik etiketi aksesuarları ile birlikte hazırlanmı..

Gelin Damat Karikatürlü Davetiye 22200

Yandan çekmeli mat dokulu hafif kirli beyaz kağıt üzerinde gelin ile damat karikatürleri figür şeklinde zarf üzerine basılarak tasarlanmıştır. davetiye kendinden zarflı dır. baskı kartı olarak zarf ka..

İstanbul Kız Kulesi Resimli Davetiye 22195

İstanbul şehrini tema alarak hazırlanmış kız kulesi resmi siyah beyaz kara kalem tekniği ile çizilerek zarfın üzerine basılmıştır.  ayrıca zarfın üzerinde martı resimleri ile İstanbul şehrine ait..

Osmanlı Ferman Davetiye 22181

Osmanlı padişahlarının kullandıkları ferman tasarımları dikkate alınarak hazırlanmış üzerinde yine Osmanlı hat sanatı ve Osmanlı tuğrası resimleri bulunan portakal ile koyu sarı renklerinde özel kesim..

Kırmızı Renkli Davetiye 22329

Kırmızı renkli dikey ebat uzun üsten çekmeli zarf seçeneği ile içerisinde zarf renklerine uygun çiçekli ip ve isimlik etiket süslemeli davetiye. ip isimlik zarf üzerine bağlı olarak gelmemektedir...

Kraf Kağıt Lazer Kesimli Davetiye 22319

Kraft kağıt lazer kesimli çiçek tasarımlı ortasında gelin damat isimleri yazılarak basılmış ve zarf üzerine konulmuştur. davetiye  3 parçadan oluşmaktadır. zarf üzerinde çiçek baskısı vardır..

Kraft Kağıt Ucuz Davetiye 22131

Davetiyemiz kraft kağıt zarf ve ona uygun kraft zemin baskılı eskitme tarzı baskı kartından oluşmaktadır. baskı kartı üzeri sade olup sadece beyaz hafif desenli gül resimleri basılarak tasarlanmıştır...

Kraft Zarflı Çiçekli Davetiye 22303

Dikey olarak retro tarzı tasarlanmış kraft zarflı ve kırmızı renk tonlarında çiçekli davetiye..

Krem Renkli Sade Dokulu Kağıt Davetiye 22184

Yatay ebat krem renkli mat ve düz kağıt üzerinde yaldız çizgi ve kabartma gofraj baskısı yapılarak hazırlanmış Sade davetiye seven çiftler için yada farklı bir organizasyonda kullanmak için tasarlanmı..

Desen Tasarımlı Yarım Siyah Davetiye 22330

Davetiye yandan çekmeli olup yarım siyah yarım ise farklı zemin desenli olarak hazırlanmıştır. orta kısmında yaldız desenli isimlerin gözüktüğü bir alan vardır. davetiye iç baskı kartı ise yine desenl..

Bordo Zarflı Kapaklı Özel Kesim Davetiye 22371

Davetiye kendinden zarflı olarak üçgen şeklinde kesilmiş olarak kapaklı olarak üretilmiştir. iç tasarım da yine bordo renk zarfa uygun çiçek baskısı yapılmıştır...

Gösterilen: 1 ile 70 arası, toplam: 75 (2 Sayfa)