Ekoline Davetiye

Bu sezon çok tercih edilen davetiye modellerinin bir çoğu ekoline kataloğunda yer almıştır. bu katalog yeni sezonda sıra dışı renk ve çiçek desenleri kullanılarak modellerini tasarlamış olup renkli ve kraft zarflara da çok sık yer vermiştir. ürünlerin çocuğunda dokulu ve mat renkli kağıtlar kullanılmıştır. davetiye tasarımlarının önemli  olması için gerekli olan uyumlu renk konusuna bu davetiye de çok sık rastlamak mümkündür.


Sidebar
Grid View:

Kraft Zarflı Çok Kaliteli Davetiye 22153

0,88TL 1,39TL

Bu modelimiz en çok beğenilerek tercih edilen ürünler arasındadır. davetiyemiz kraft zarflı çiçek baskılı ve ayrıca iç baskı kartı ile aynı çiçekler ile tasarlanmış isim etiketi ile süslenmiştir. zarf..

Kraft Zarflı Pembe Fiyonklu Davetiye 22132

0,85TL

Modelli kesilmiş kraft yarım kapak zarflı zarf içinde beyaz renkli davet kağıdı üzerinde vintage renkli çiçekler tasarlanmıştır..Mor renkli tül ile fiyonk yapılarak  zarf üzeri süslenmiş olup dav..

Krem Dokulu Kendinden Zarflı Davetiye 22309

1,04TL

Krem renk üsten çekmeli dokulu kağıt üzerinde kırmızı renkli çiçek baskıları bulunan kendinden zarflı özel kağıt kaliteli davetiye..

Mavi Sümbül Çiçekli Kraft Zarflı Davetiye 22102

0,85TL 1,18TL

Mavi ve turkuaz renklerinde sümbül çiçekleri kullanılarak hazırlanmış 13.6 * 19.6 cm ebatlarında kraft zarflı koyu renk zarfa uygun baskı kartı zemin tasarımlı mat görünüm ile birbirine uyumlu çiçek v..

Pembe Tonlarında Fiyonklu Davetiye 41425

1,45TL

Kare şeklinde özel kesimli üsten çekmeli krem ve pembe tonlarında zarf ile onun üzerinde yine pembe tonlarında fiyonk bağlanarak süslenmiştir. davetiye stok fazlası olduğu için uygun fiyata verilecekt..

Portakal Çiçekli Kraft Kağıt Davetiye 22301

1,05TL

Portakal renkli çiçekli kraft zarflı ip ve etiket süslemeli davetiye ebatları 13.6 * 19.6 cm  ebat olup dikey tasarımdır..

Siyah Desenli Kare Davetiye 22302

1,15TL

Kare şeklinde üsten çekmeli siyah desenli üzerinde altın yaldız baskısı olan sade tasarımlı davetiye..

Sulu Boya Pembe Tonlu Davetiye 22127

0,96TL

Dikey olarak krem renkli dokulu bir kağıt üzerinde sulu boya tarzında çiçek ve çiçek desenleri ile hazırlanmış üsten çekmeli davetiye, zarf ve baskı kartı için aynı tasarım şekli kullanılmıştır. kağıt..

Güneş Batımı Temalı Davetiye 22187

1,13TL

Güneş batımı ve akşam saatlerini tema almış kahve tonlarında mat kağıt üzerinde tasarlanmış üsten çekmeli ve üst kısımda isimlerin baş harfleri gözüken sade tasarımlı kaliteli malzemeler ile hazırlanm..

Kırmızı Zarflı Kaliteli Davetiye 22147

1,10TL

Üsten çekmeli kaliteli ve kalın gramajlı kağıt ile koyu kırmızı renkli zarf tasarımı yapılarak hazırlanmış yine üzerinde kırmızı renkli çiçek ve kenar çizgileri kullanılmış isimlik etiketi aksesuar sü..

Bordo Renkli Desenli Davetiye 22306

1,13TL

Davetiye modeli özel zarf olup yarım ağız şeklinde kesilmiştir. zarf renk olarak bordo renkli ve vişne çürüğü çiçek renklerindedir..

Kahve Desenli Davetiye 22305

1,18TL

Dikey olarak üsten çekmeli olup zarf modeli kahve renk desenlerinde basılarak süslenmiştir. iç baskı kartı yine kahve desenlidir...

Kraft Zarflı Kalpli Davetiye 22307

1,10TL

Kraft zarflı kare şeklinde kalpli üzeri baskılı üsten çekmeli özel kesim zarflı uygun fiyatlı davetiye..

Mavi Turkuaz Çiçekli ve Zarflı Davetiye 22104

0,85TL

Mavi renk tonlarında zarf ile mavi ve turkuaz renk tonlarında çiçekler ile hazırlanmış düğün bilgilerini yazmak için baskı kartı üzerinde mavi turkuaz çiçek resimleri kullanılarak hazırlanmış mavi ve ..

Pembe Çiçekli Davetiye 22107

0,88TL

A5 ebatlarında pembe renkli çiçek resimleri zarf ve baskı kartı üzerinde kullanılmış olup davetiye iç kartı kenarlarında pembe desen resimleri bulunmaktadır. davetiye zarf iç kısmında yine pembe renkl..

Pembe Çiçekli Davetiye 22304

1,27TL

Pembe renklerinde çizgiler kullanılarak hazırlanmış yatay ebatlı davetiye yandan çekmelidir...

Pembe Çiçekli ve Zarflı Davetiye 22101

0,85TL

Pembe çiçek resimleri retro zemin üzerinde hazırlanmış olup mor renkli dal resimleri ile birlikte baskıları yapılarak davetiye kartı süslenmiştir. davetiye zarf olarak yine baskı kartına uygun pembe r..

Zeytin Yapraklı Kraft Zarflı Davetiye 22108

0,64TL

Zeytin dalı yaprakları kraft renkli zemin üzerinde kullanılarak hazırlanmış olup zarf olarak da kraft zarf tercih edilmiştir. davetiye baskı kartı ölçüleri 13.5  * 19.5 cm dir. uygun fiyatlı olma..

Bej Renkli Zarflı Davetiye 22111

0,74TL

Bej renkli kağıt ile tasarlanmış zarf modeli ile onun içerisine düğün bilgilerini yazmak için yine bej renkli zemin kullanılarak etrafına da uygun renkli çiçek resimleri konularak tasarlanmış davetiye..

Kraft Zarflı Dikey Davetiye 22310

1,10TL

Kraft zarf üzeri çiçek baskılı dikey tasarım üsten çekmeli davetiye, iki parçadan oluşmaktadır. ve kendinden zarflı olup ekstra zarf gerekmemektedir...

Osmanlı Padişah Tuğralı Davetiye 22311

1,15TL

Üzerinde osmanlı hükümdarlarına ait padişah mührü baskısı bulunan sarı ve turuncu renk tonlarında üsten çekmeli kaliteli ve özel dokulu kağıtlar üzerinde renkli basılarak hazırlanmış davetiye..

Kaliteli Kağıt Mat Siyah Davetiye 22130

1,48TL 1,89TL

Yatay ve uzun ebatlı siyah renkli üzeri yaldız baskı desenli mat kağıt ile hazırlanmış zarf modeli ile onun içerisine koyulan mat siyah kağıt kenarlıklı ortasında krem renkli mat renkli dokulu kağıt k..

Özel Zarflı Uygun Fiyatlı Davetiye 22312

1,14TL

Davetiye özel olarak yarım kapak şeklinde kesilmiş zarf modeli ile içerisinde çiçek baskıları kullanılarak tasarlanmış baskı kartı bulunmaktadır. isimlik ve etiket de kullanılarak süslenmiştir...

Sulu Boya Baskılı Kare Davetiye 22313

1,07TL

Davetiye kare şeklinde olup sulu boya tarzında tasarlanmıştır, ağaç yaprakları dikkate alınarak zarf üzerinde sulu boya tarzında işlenmiştir..

Yelkenli Tekkne ve Denizci Temalı Davetiye 22121

0,73TL

Dikey ebatlı üsten çekmeli üzerinde denizci yelken resmi ve tekne resimleri sulu boya şeklinde çizilerek tasarlanmış zeminde açık mavi tonları kullanılmış denizci teması işlenerek tasarlanmış davetiye..

Mor Çiçekli Krem Davetiye 22120

0,73TL

Yatay ebatlı zarf ve baskı kartı üzerinde mor ile yeşil  renkli çiçek ve yaprakları kullanılarak hazırlanmış zarf il baskı kartı üzerinde aynı çiçek resimleri kullanılarak güzel bir görüntü elde ..

Mor Çiçekli Sokak Lambası Davetiye 22115

0,89TL

Kare şeklinde üsten çekmeli zarf ve baskı kartı üzerinde sokak lambası ve mor renkli çiçek resimleri kullanılarak tasarlanmış zengin görsel içeriğe sahip davetiye, baskı kartı üzerinde ki zemin renkle..

Turkuaz Renkli Kuş Resimli Davetiye 22123

0,70TL

Ufak ebatlı üsten çekmeli zeminde turkuaz renkleri kullanılmış olup üzerinde kırmızı renkli kabartma laklı kuş resimleri koyularak tasarlanmış ayraç ufak boy uygun fiyatlı şeklinde davetiye..

Ev ve Kapı Temalı Davetiye 63653

0,59TL

Ev ve  kapı resimleri tema alınarak duvar üzerinde düğün bilgileri yazılmıştır. zemin de soluk renkli duvar bulunmaktadır. davetiye kraft zarflı ve isim etiketlidir. örneğimizin ebatları 13.6 * 1..

Kahve Renkli Çiçekli ve Zarflı Davetiye 22106

0,88TL

Kahve renk tonlarında zarf örneği kullanılmış olup ayrıca iç baskı kartı üzerinde yine kahve renkli çiçekler kullanılarak hazırlanmıştır. 13.6 * 19.5 cm ebatlarında vintage tarzı kahve tonlu renk seve..

Krem Kağıt Kare Sade Davetiye 22135

0,99TL

Kare şeklinde sade tasarımlı kenarlarında hafif desenli Gofraj ve kabartma çalışması yapılmış düz krem kağıt üzeri gri renk baskılı olarak hazırlanmıştır. davetiye zarf ve baskı kartı kağıt renkleri a..

Mor Renkli Ağaçlı Davetiye 63652

0,59TL

A5 Ebatlarında Üzerinde Mor Renkli Ağaç Resmi Kullanılarak Hazırlanmış Takvim Çizelgesi Olarak da Baskı Kartı Üzerinde Şekil Bulunan Kalın Kağıt İle Basılmış Kraft Zarflı İsim Etiketli Davetiye..

Osmanlı Hat Sanatı Ferman Davetiye 41448

1,07TL

Osmanlı hat sanatının desenleri kullanılarak kahve tonlarında zemin üzerinde tasarlanmış ortasında yine osmanlı padişahlarına ait tuğra resmi bulunan ferman şeklinde katlamalı rulo zarf içerisine oval..

Sulu Boya Bisiklet Resimli Davetiye 63656

0,59TL

Çiftler için romantik bir günü simgeleyen park ve bisiklet resimleri sulu boya tarzı olarak boyanarak  retro tarzı bir zemin üzerinde basılmıştır. davetiye kraft zarflı ve aksesuar malzeme süslem..

Çiçekli ve Bisikletli Davetiye 22155

1,07TL

Kare şeklinde üsten çekmeli zarf üzerinde çiçekler ile birlikte evin önünde duran bisiklet resmi kullanılarak canlı renklerden tasarlanmıştır. baskı kartı üzerinde kurdele ile bağlanarak çekilmektedir..

Kahve Çiçekli Davetiye 22167

0,82TL

Kahve renklerinde çiçek resimleri kullanılarak hazırlanmış zarf modeli ve onun  ortasında isimlerin gözükmesi için yaldız baskılı bölüm koyularak tasarlanmış davetiye, iç baskı kartı üzerinde de ..

Koyu Yeşil Renkli Davetiye 22154

1,02TL

Davetiye çalışmamız kare şeklinde olup üsten çekmeli ve koyu yeşil renklidir. davetiye iç baskı kartı krem kağıt üzeri yeşil ve fuşya renkli çiçekler kullanılarak tasarlanmıştır. zarf üzerinde iç bask..

Mor Renkli Pembe Kalpli Davetiye 22173

0,88TL

Mor renkli kağıt ile zarf yapılmış olup ortasında pembe renkli çiçek resimleri serpiştirilerek zemin baskısı oluşturulmuştur. ayrıca yine baskı kartı üzerinde pembe çiçek resimleri ile kalp şeklinde b..

Uygun Fiyatlı Çiçekli Kraft Zarflı Davetiye 22112

0,52TL

Kraft zarf ile birlikte uygun fiyatlı olarak olarak iç baskı kartı üzerinde vintage çiçekleri kullanılmıştır. davetiye için 13*18 kraft zarf kullanılmıştır. ayrıca  iç bakı kartında portakal ve t..

Yeşil Zarflı Çiçekli Davetiye 22103

1,03TL

Farklı renk ve desenli çiçek sevenler için hazırlanmış fıstık renkli yeşil zarflı ve yeşil renk tonlarında açık ve koyu renkli çiçekler ile kurdele isimlik etiketi aksesuarları ile birlikte hazırlanmı..

Mavi ve Mor Renkli Davetiye 22117

0,65TL

Yatay ebatlı üsten açmalı ve iki parçadan oluşan kendinden zarflı zarf ile baskı kartı üzerinde mor ile mavi ton ile portakal renklerinde karışık çiçek resimleri bulunan çok açık mavi tonlarında zemin..

Gelin Damat Karikatürlü Davetiye 22200

0,96TL

Yandan çekmeli mat dokulu hafif kirli beyaz kağıt üzerinde gelin ile damat karikatürleri figür şeklinde zarf üzerine basılarak tasarlanmıştır. davetiye kendinden zarflı dır. baskı kartı olarak zarf ka..

İstanbul Kız Kulesi Resimli Davetiye 22195

0,95TL

İstanbul şehrini tema alarak hazırlanmış kız kulesi resmi siyah beyaz kara kalem tekniği ile çizilerek zarfın üzerine basılmıştır.  ayrıca zarfın üzerinde martı resimleri ile İstanbul şehrine ait..

Osmanlı Ferman Davetiye 22181

0,90TL

Osmanlı padişahlarının kullandıkları ferman tasarımları dikkate alınarak hazırlanmış üzerinde yine Osmanlı hat sanatı ve Osmanlı tuğrası resimleri bulunan portakal ile koyu sarı renklerinde özel kesim..

Kraft Kağıt Ucuz Davetiye 22131

0,64TL

Davetiyemiz kraft kağıt zarf ve ona uygun kraft zemin baskılı eskitme tarzı baskı kartından oluşmaktadır. baskı kartı üzeri sade olup sadece beyaz hafif desenli gül resimleri basılarak tasarlanmıştır...

Kraft Zarflı Çiçekli Davetiye 22303

1,18TL

Dikey olarak retro tarzı tasarlanmış kraft zarflı ve kırmızı renk tonlarında çiçekli davetiye..

Krem Renkli Sade Dokulu Kağıt Davetiye 22184

1,16TL

Yatay ebat krem renkli mat ve düz kağıt üzerinde yaldız çizgi ve kabartma gofraj baskısı yapılarak hazırlanmış Sade davetiye seven çiftler için yada farklı bir organizasyonda kullanmak için tasarlanmı..

Desen Tasarımlı Yarım Siyah Davetiye 22176

0,82TL

Davetiye yandan çekmeli olup yarım siyah yarım ise farklı zemin desenli olarak hazırlanmıştır. orta kısmında yaldız desenli isimlerin gözüktüğü bir alan vardır. davetiye iç baskı kartı ise yine desenl..

Krem Kağıt Vişne Çürüğü Çiçekli Davetiye 22162

0,73TL

Krem renkli mat görünümlü kağıt üzerinde vişne çürüğü renklerinde çiçek resimleri hem zarf hemde baskı kartı üzerinde kullanılarak hazırlanmıştır.  davetiye kağıt renklerinde uygun çiçekler terci..

Takvimli Çiçekli Retro Davetiye 22146

0,90TL

Retro tarzında bir zemin baskısı yapılarak üzerine çiçekler ile takvim alanı oluşturulmuştur. ürün için kullanılan zarf ve baskı kartı aynı renk ile aynı çiçekler kullanılarak tasarlanmıştır. çiçekler..

Tramvay İstanbul Temalı Davetiye 22149

0,67TL

İstanbul şehri teması kullanılarak sokak ortasında giden tramvay resmi çizilerek eski zaman nostalji görünümlü kartpostal teması işlenmiştir.  davetiye kraft zarlı olup ebatları ise 13.6 * 19.6 c..

Vintage Plak Cd Davetiye 22151

0,84TL

Vintage çiçekleri ile plak Cd şeklinde tasarlanmış yandan çekmeli davetiye, davetiye iç baskı kartı oval kesimli ve kenarları dantel şeklindedir. iç baskı kartı üzerine düğün bilgileri siyah olarak ya..

Yatay Ebatlı Mor Renkli Zarflı ve Çiçekli Davetiye 22163

0,73TL

Yatay ve geniş ebatlı mor renkli kağıt ile zarf yapılmış olup iç baskı kartı üzerinde mor renkli çiçek resimleri koyularak hazırlanmıştır. iç baskı kartı yazı renkleri ise gri renkli  olup mor çi..

Mor Zarflı Davetiye 22136

0,75TL

Özel kesimli katlamalı mor renkli zarf ortasında zarfın katlanıp birleşmesini sağlayacak olan kalp şeklinde özel kesimli bölüm bulunmaktadır. zarf ortasında  düğün bilgilerini yazmak için uçları ..

Gösterilen: 1 ile 54 arası, toplam: 54 (1 Sayfa)