Grid View:

Sade Krem Renkli Davetiye 3628

Stok Fazlası Ürün Kampanyalı Olarak Satılmaktadır.Sade Renkli Krem Kağıt Üzerinde Krem Renkli Fiyonk Kullanılarak Süslenmiş Lake ve Sim Baskılı Kaliteli Kağıtlar İle Hazırlanmış Zarflı Üsten Çekmeli D..

Kraft Renkli Saman Kağıt Davetiye 52524

Kendinden zarflı yatay ve uzunlamasına olarak hazırlanmış kraft renkli saman kağıt üzerinde renkleri mat gösterecek şekilde basılmış çiçekler bulunmaktadır. davetiye yandan çekmeli olup iki parçadan o..

Kraft Saman Kağıt Ucuz Davetiye 22261

Kartpostal ebatlarında ufak ebat kraft kağıt zarf ile kraft kağıt iç baskı kartı üzeri altın yaldız kalp baskılı kraft olarak zarfı ile birlikte takım şeklinde sergilenmiş uygun davetiye isteyen çiftl..

Kraft Zarflı Altıgen Şekilli Ucuz Davetiye 7265

Davetiye kraft zarflı olup iç baskı kartı üzerinde altıgen şekilleri mevcuttur. zemin renkleri üzerine uygun mermer deseni ve yine şekillerin üzerine de çiçek resimleri konularak tasarlanmıştır. fazla..

Krem Renkli Ucuz Davetiye 22245

Kartpostal şeklinde ufak ebat olarak tasarlanmış üzerinde renkli çiçek baskıları kullanılmış olup zemin rengi ise krem kağıt tercih edilmiştir. davetiye iç baskı kartı ve zarf tasarımı da krem renklid..

Osmanlı Tuğralı Turkuaz Zarflı Davetiye 22256

Kartpostal şeklinde ufak ebat olarak tasarlanmış üzerinde Osmanlı tuğraları  ve Osmanlı mühür baskısı bulunan Turkuaz renkli zarf ile birlikte paket halinde satılan çok tercih edilen ucuz model ü..

Pembe Zarflı Pembe Çiçekli Davetiye 22262

Kartpostal şeklinde ufak ebat olarak tasarlanmış üzerinde pembe renkli çiçekler kullanılmış olup üst kısmında düğün bilgileri yazılmaktadır. davetiye uygun fiyatlı ve ekonomiktir. zarf ve baskı kartı ..

İlginç Tasarım Karikatürlü Davetiye 5378

Davetiye Stok fazlası olup elimizde sadece 100 adet kalmıştır. 100 adet den daha fazla yapma imkanımız yoktur üretim fazlası olduğu için uygun fiyata verilmektedir. ..

Karikatürlü Davetiye 2505

Ortasından katlamalı olup üzerinde karikatür baskıları vardır.  resimde gözüktüğü gibi aç kapa şeklindedir. katlandığı zaman 12*18 zarf içerisine sığmaktadır. Üretim fazlası olup elimizde 450 ade..

Krem Fiyonklu Yatay Davetiye 5506

Krem fiyonklu yatay tasarım kaliteli malzemeler ile hazırlanmış yurt dışına özel olarak gönderdiğimiz ürünlerden elimizde sadece 100 adet fazlalık kalmıştır uygun fiyata verilecektir. fiyonk bağlı ola..

Pembe Fiyonklu Davetiye 10418

Pembe renkli fiyonk ve pembe renkli çiçekler ile hazırlanmış olan tasarım krem kağıt üzerinde gerçekleştirilmiştir. üsten çekmeli ve kendinden zarflı olan model üzerinde özel kesim isimler için alan m..

Wedding Davetiye 8307

Tek parça kahve tonlarında üsten kapaklı ve orta kısmında çiftlerin isimleri için özel kesilmiş alan bulunmaktadır. ayrıca zarfsız olup tek olarak verilmektedir. düğün bilgileri iç kısımda ki bütün al..

Gümüş Sedefli Kelebekli Ucuz Davetiye 3658

Üsten çekmeli gümüş sedefli kağıtlar ile tasarlanmış ön kısımda lazer işleme kelebek figürlü desenleri bulunan ve içerisine asetat kağıt üzerine düğün bilgileri yazılarak hazırlanan stok fazlası uygun..

İzmir Temalı Sedefli Kağıt Davetiye 2642

Simli sedefli krem renkli parlak kağıtlar kullanılarak tasarlanmış modelimizde zarf üzerinde yine izmir teması işlenmiştir. zarf ve baskı kartı aynı kağıt renklerinde olup iç baskı kartı oldukça kalın..

Romantik Temalı Sedefli Kağıt Davetiye 2643

Simli krem renkli parlak kağıtlar üzerinde zarf üzeri romantik çiftler için tasarım yapılarak süslenmiş iç kısımda yine kalın gramajlı krem renkli sedefli kağıt kullanılmıştır. Elimizde sadece 20..

Kırmızı Zarflı Gelin Damat Karikatürlü Davetiye

Kare şeklinde kırmızı zarf ve içerisinde gelin damat karikatürleri ile kalp figürü kullanılarak tasarlanmış katlamalı şekilde zarf içerisine girebilen eğlenceli ve karikatürlü olarak tasarlanmıştırDav..

Kampanyalı Ucuz Davetiye 8165

Elimizde bulunan stok fazlası ürünlerimizden olup hareketli ve yandan çekmelidir. davetiye krem renkli olup sedefli dir. ayrıca  zarf içerisine de konulmaktadır. zarf olarak ilginç tasarımlı bir ..

Kendinden Zarflı Katlamalı Davetiye 3953

Kahve renkli çiçekli ve ve zemin baskılı büyük ebat katlamalı soft renkli kağıt üzerine desenler basılarak tasarlanmış olup düğün bilgileri de iç kısıma yazmaktadır. davetiye katlandığında ortasında k..

Kraft Kağıt Ufak Ebat Davetiye 3975

Ufak ebatlı kraft kağıt üzerinde düz beyaz renkli kağıt koyularak düğün bilgileri onun üzerine yazılmıştır. davetiye gelin ve damat fotoğraflı olup  kraft ip ile bağlanmıştır. ayrıca siyah beyaz ..

Siyah Yüzük Resimli Davetiye 3277

Siyah renkli kendinden zarflı üzerinde yüzük resimleri bulunan içerisinde beyaz renkli düğün bilgilerinin yazılı olduğu baskı kartı ile birlikte özel kesimli zarflı ile tasarlanmış nişan ve nikah düğü..

Çiçekli Kare Şeklinde Kalın Kağıt Davetiye 419

Kare şeklinde kendinden zarflı iki parça halinde ortasında isimlerin gözüktüğü altın yaldız alanı bulunan katlamalı olarak tasarlanmış stok ve ihraç fazlası olarak uygun fiyata satın alabileceğiniz bi..

Üsten Çekmeli Karikatürlü Ucuz Davetiye 5105

Dikey ebat üsten çekmeli ayraç şeklinde zarf modeli ile onun içerisinde düğün bilgilerinin yazılımı için uygun baskı kartı koyulmaktadır. ürün stok fazlası olup çok uygun fiyata verilmektedir...

Vav Harfi Baskılı Dini Davetiye 3940

Üzerinde Vav harfi baskılı siyah ve beyaz renkli olmak üzeri iki farklı seçeneği bulunan kendinden zarflı ve katlamalı uygun fiyatlı davetiye, davetiye üzerinde çiftlerin isimleri gözüktüğü alanları m..

Beyaz Kağıt Üzeri Kabartmalı Ucuz Davetiye 10253

Beyaz renkli kağıt üzeri kabartmalı lake şeklinde desenler baskılı olup ortasında düğün bilgilerini yazmak için yeterli düz baskısız alanı mevcuttur. bu alana istenildiği şekilde yazı yazılabilir. dav..

Bisiklet Resimli Dikey Ayraç Şeklinde Ucuz Davetiye 10137

Dikey ebat ayraç şeklinde tasarlanmış üsten çekmeli üzerinde karikatür şeklinde gelin damat figürleri kullanılmış olup ayrıca zarf üzerinde kırmızı kurdele basılmıştır. Davetiye ihraç fazlası olup eli..

Kendinden Zarflı Uzuz Davetiye 494

Kendinden zarflı iki parça şeklinde zarf ve iç baskı kartından oluşmaktadır. iç baskı kartı düz tasarımlı dır. dış zar ise üzerinde kalp figürleri ve karikatür baskıları mevcuttur. davetiye stok fazla..

Stok Fazlası Ucuz Davetiye 5391

Stoklarımızda bulunan ürünlerden fazla miktarda elimizde kalanlar için müşterilerimize uygun fiyatlı olarak davetiye satışı yapmaktayız bu modelimizden elimizde 100 adet çok uygun fiyata verebileceğim..

Açık Lila Renkli Katlamalı Davetiye 2468

Modelimiz stok fazlası olup elimizde sadece 400 adet kalmıştır. fiyat olarak gerçek fiyatının çok altındadır. çok açık lila renkli olup katlamalı olarak zarf içerisine konmaktadır. zarf beyaz renklidi..

Gelin Damat Figürlu Siyah Davetiye 7353

Gelin ve damat resimleri siyah beyaz olarak çizilmiş olup 10.4 * 16.4 cm ebatlarında mat kağıt üzerinde tasarlanarak basılmıştır. davetiye kraft beyaz yada farklı zarf seçenekleri ile satılmaktadır. d..

Gösterilen: 1 ile 29 arası, toplam: 29 (1 Sayfa)