Grid View:

Pembe Tonlarında Fiyonklu Davetiye 41425

Kare şeklinde özel kesimli üsten çekmeli krem ve pembe tonlarında zarf ile onun üzerinde yine pembe tonlarında fiyonk bağlanarak süslenmiştir. davetiye stok fazlası olduğu için uygun fiyata verilecekt..

Pembe Zarflı Çiçekli Davetiye 63664

Pembe zarf üzerinde zarf renklerine uygun olarak  çiçek resimli kullanılarak basılmış olup  yine zarf üzerinde çiçek baskılı isim etiketi ve kraft ip aksesuar ile süslenmiştir. iç baskı kart..

Fotoğraflı Büyük Ebat Katlamalı Davetiye 63655

Büyük ebatlı a4 büyüklüğünde üzerinde gelin damat çiftlerin fotoğrafları ve retro tarzı bisiklet kelebek çiçek baskılarının bulunduğu kendinden zarflı katlamalı üzerinde ip ve kelebek şeklinde isimlik..

Siyah Zarflı Kare Yaldızlı Davetiye 41426

Büyük ebat kare şeklinde siyah renkli üzerinde yaldız desenleri ve lake baskılı kabartmalar bulunan siyah renkli davetiye, davetiye iç baskı kartı üzerinde  gold renkli püskül bulunmaktadır. orta..

Yağlı Boya Desenli Davetiye 63666

Yağlı boya ile hazırlanmış üzerinde tablo şeklinde boyama ile yapılmış desen tasarımları bulunan orta kısımda katlamalı zarf ile onun içerisine girerek hazırlanmış düğün kartı ve ayrıca aksesuar süsle..

Yatay Ebatlı Pembe Desen ve Çiçekli Davetiye 63681

Yatay ebatlı üsten kapaklı şekilde hazırlanmış üzerinde pembe zemin renkleri ve pembe desenli çiçek resimleri bulunan, kelebek figürlü etiketli ve yine pembe renkli kurdele ile bağlanarak süslenmiş da..

Yağlı boya İle Sanatsal Tasarımlı Davetiye 63669

Krem kağıt kendinden zarflı üsten çekmeli zarf üzerinde yağlı boya tarzında sanatsal tablo teması ile hazırlanmış çiçek baskıları basılarak tasarlanmış olup çok elit ve göz doldurucu renkler kullanılm..

Çam Ağaçları ve Orman Tasarımlı 63657

Çam ağaçları sulu boya şeklinde boyanarak tablo şeklinde güzel ve mat görünümlü bir resim haline dönüştürülmüştür. davetiye a4 ebatlarında katlamalı ve üzerinde kraft ip  bağlanmıştır . fiyat açı..

Damga Mühür Basklı Retro Zeminli Davetiye 63661

A5 Ebatlarında üzerinde kalp şeklinde damga mührü baskısı yapılmış olup zarf  üzerinde retro zemin desenli çiçek resimleri kullanılmıştır.  Davetiye iç baskı kartı sade ve düz olarak krem re..

Dantel Baskılı Kraft Kağıt Davetiye 41434

Üzerinde beyaz renkli mat boya ile dantel deseni baskısı bulunan kraft zarflı üsten çekmeli sade tasarımlı davetiye, davetiyemiz isim etiketi ve yine kraft kağıt ile hazırlanmış aile isimlerini yazmak..

Fotoğraf Baskılı Pembe Zarflı Ufak Davetiye 63690

Pembe zarflı ufak ebat ayraç şeklinde tasarlanmış üzerinde turkuaz  renkli çiçek resimleri ve gelin damat fotoğraf baskısı bulunan ve yine zarf üzerinde isimlik olarak kuş şeklinde kesilmiş etike..

Fuşya Renkli Çiçekli Davetiye 41427

Lavanta çiçekleri ile retro zeminli krem renkli mat kağıt üzerine basılarak hazırlanmış düğün kartı ve onun içerisine girdiği kraft zarflı yandan çekmeli sade tasarımlı davetiye, zarf üzeri isimlik ve..

Fuşya Renkli Çiçekli Davetiye 41432

Üzerinde fuşya renkli çiçek resimleri ve yine fuşya renkli kurdele aksesuarları ile süslenmiş  bahar aylarında yapılacak olan düğün ve diğer eğlence temalarına uygun olarak tasarlanmış çok şık ve..

Kalp Şeklinde Parmak İzi Baskılı Kraft Davetiye 63686

Kalp şeklinde tasarlanmış  parmak izi baskıları kraft mat kağıt üzerinde siyah renkli basılarak tasarlanmıştır. davetiye iç baskı kartı mat krem renkli ve düz siyah renk baskılı dır.  örneği..

Kraft Zarf Kuş Kafesi Davetiye 63698

Kraft zarflı kuş kafesi resimli çiçekli kendinden zarflı kraft renk özel kesim ve desen tasarımlı sade kibar bir görünüme sahip üst kısımda çiçekler içerisinde tarih kısmı yazılarak hazırlanmış uygun ..

Kraft Zarf Üzeri Desen Baskılı Davetiye 63640

Kraft zarflı üzerinde kelebek resimleri baskıları yapılmış olup kraft kağıt üzerinde kelebek figürü isim etiketli olarak kesilmiştir. kraft zarf içerisinde krem renkli mat kağıt baskılı düğün bilgiler..

Kraft Zarflı Balon Süslemeli Davetiye 63675

Ev şeklinde kesilmiş kraft zarf ve içerisinde balon resimleri basılarak süslenmiş kendinden zarflı uygun fiyatlı davetiye, davetiye kraft zarf üzerinde ip ve isimlik etiketi ayrıca bulunmaktadır...

Mor Renkli Çiçek ve Kurdeleli Davetiye 63685

Dikey ebatlı kendinden zarflı olarak tasarlanmış bu örneğimiz üzerinde mor ve koyu yeşil renkli çiçek resimleri kullanılmıştır. ayrıca zarf ortasında isimler gözükmektedir. davetiye zarfın üzerinde ku..

Pembe Kalpli Ağaç Resimli Davetiye 20211

Pembe renkli ağaç üzerinde yine pembe renklerinde kalp figürleri yaprak şeklinde kullanılarak kalpli ağaç tasarlanmıştır. davetiye yatay ve yandan çekmeli olup baskı kartı üzerinde yine pembe ağaç süs..

Sulu Boya Tasarımlı Mat Boya Davetiye 63648

Üzerinde sulu boya desenli mat boya baskıları kullanılarak yaprak desenleri tasarlanmış olup zarf üzerinde kelebek figürü özel olarak kesilerek süslenmiştir. davetiye kendinden zarflı şekilde hazırlan..

Camii Resimli Lale Desenli Davetiye 63641

Büyük ve geniş ebatlı a4 ebatında katlamalı üzerinde cami resmi ve lale çiçekleri ile hazırlanmış hattat sanatı ile boyama usulu çizilmiş desenler bulunmaktadır. davetiye katlamalı olup üzerinde ..

Elite Davetiye 63659

Üsten çekmeli sıra dışı renk ve desen tasarımlı olup üzerinde kahve renkli fiyonk bağlanmıştır. elite davetiye kataloğu olarak tasarlanmış ürünler sıra dışı ve ilginç tasarımlı örneklerden oluşmaktadı..

Kraft Zarflı Mühürlü Davetiye 41418

dikey üsten çekmeli kraft zarflı zarf üzerinden mühür şeklinde damga baskısı gözükecek şekilde özel kesilmiş olup baskı kartı içinde kraft zarf içerisinde bulunan krem mat kağıt üzerinde düğün bilgile..

Pembe Çiçekli Pembe Zarflı Davetiye 63644

Pembe çiçekli kendinden zarflı katlamalı ve üzerinde pembe çiçek resimleri bulunan kendinden zarflı üzeri beyaz fiyonklu olup yine kelebek şeklinde isimlik etiketi bulunmaktadır. davetiye sade ve düz ..

Siyah Zarf Baskılı Davetiye 63695

Siyah renkli mat kağıt özel kesimli olarak kesilmiş olup üzerinde karf ip ve kelebek isimlik etiketi ile süslenmiştir. davetiye iç bakı kartı krem kağıt üzerinde çiçek baskıları kullanılarak tasarlanm..

Siyah Zarflı Çınar Yaprağı Etiketli Davetiye 41449

Siyah zarflı kare şeklinde üzerinde çınar ağacı etiketi bulunan aksesuar süslemeli üsten çekmeli zarf kısmı özel mat dokulu kağıt ile hazırlanmış olup üst kısmı özel desen kesimlidir. davetiye iç bask..

Siyah Zarflı Üzeri Yaldız İşlemeli Davetiye 20222

Yatay ebatlı mat ve dokulu siyah zarflı üzerinde yaldız işleme aksesuar desen süslemeleri bulunan kendinden zarflı iki tarafında gelin ve damat isimleri gözüken sade ve modern tasarımlı düz mat kağıt ..

Sulu Boya Turkuaz Davetiye 63668

Turkuaz renkli sulu boya tasarımlı yağlı boya şeklinde mat boyalar ile mat renkli beyaz dokulu kağıt üzerine basılmış olup zarf üzerinde mor renkli fiyonk ve kuş seklinde özel kesimli etiket isimliği ..

Takvimli Siyah Zarflı Davetiye 63684

Siyah zarf içerisinde takvim tasarımı ve kenarlarında turkuaz ve mor renkli çiçekler kullanılarak hazırlanmış üst kısımdan çekmeli ve siyah zarf üzerinde isimlik etiketi ve kraft ip bulunmaktadır. dav..

Turkuaz Çiçekli Toz Pembe Renkli Davetiye 63688

Davetiye yandan açmalı olup üzerinde Turkuaz renkli çiçek resimleri ile kenarında Toz Pembe renklerinde kenarına baskı yapılarak süslenmiştir. ana kağıt rengi krem renkli ve dokuludur. kendinden zarfl..

Üsten Çekmeli Çiçekli Kuş Resimli Davetiye 63671

Kendinden zarflı üsten çekmeli üzerinde retro zemin baskılı çiçek tasarımları kullanılmış olup davetiye iki parçadan oluşmaktadır. üst kısımda çiftlerin isimleri gözükmektedir zarf üzerinde isim etike..

Uygun fiyatlı Resimli Çiçekli Katlamalı Davetiye 63667

Tek parça katlamalı aksesuar süslemeli üzerinde gelin damat çiftlerin fotoğraf baskıları bulunan ve yine düğün bilgileri yazılı alanın çiçek resimleri ile süslenerek güzel bir tasarım elde edilerek ba..

Vosvos Araba Resimli Davetiye 63696

A4 Ebatlarında Katlamalı Üzerinde Vosvos Araba Resimleri Baskıları Bulunan Zarfsız Olarak Tek Parça Halinde Tasarlanmış Retro Zemin Üzerinde Desenler Kullanılarak Hazırlanmış Uygun Fiyatlı Geniş Davet..

Bisiklet ve Balon Resimli Davetiye 41439

Krem mat renkli kağıt üzerinde bisiklet ve balon resimleri kullanılmış olup üsten çekmeli şekilde kendinden zarflı şekilde tasarlanmıştır. davetiye uç kısmında pembe renkli kurdele ile süslenmiş olup&..

Bordo Zarflı Davetiye 63692

Katlamalı özel kesimli bordo renkli kağıt ile hazırlanmış zarf ve onun üzerinde kraft ip, isim etiketi iç baskı kartı düğün bilgilerini yazmak için bordo renk zarfa uygun çiçek resimleri kullanılmış o..

Kale Kapısı ve Anahtarı Davetiye 63650

A4 büyüklüğünde geniş ebatlı üzerinde kale kapısı ve kale anahtarı tasarımı bulunan kendiliğinden katlamalı tek parça zarfsız üzerinde mor renkli desen kaplamalı uygun fiyatlı davetiye..

Kraft Zarflı Çiçekli Davetiye 63693

Kraft zarflı özel kesimli olup davetiye iki parçadan oluşmaktadır. kraft zarf katlamalı kesilmiştir. düğün bilgileri iç baskı kartına yazılmaktadır. davetiye üzerinde aksesuar süslemesi olarak kelebek..

Mat Siyah Kağıt Üzeri Vav Harfi Baskılı Davetiye 63697

Kare şeklinde siyah mat özel kesilmiş kağıt ve üzerinde yaldız baskılı arapça harf vav harfi yazılarak sonradan üzerine yapışmalı siyah etiket  kullanılarak hazırlanmıştır. iç baskı kartı krem re..

Mat Siyah Renkli Gümüş Baskılı Davetiye 63646

Mat siyah renkli üzerinde gümüş renkli boya ile düğün bilgileri yazılmış olup zarf örneği de ağaç desenli ve siyah retro zeminli dir. davetiye kendinden zarflı olup iki parça halindedir. isimlik etike..

Şehir Manzaralı Romantik Davetiye 63691

Katlamalı  tek parça olarak büyük ebatlı tasarlanmış üzerinde bisiklet resmi ve şehir manzarası bulunan deniz kenarı sahil teması kullanılmış renkli tasarımlı, üzerinde kemer aksesuarı ile katlam..

Siyah Mat Kağıt Zarfsız Davetiye 63663

Kendinden zarflı tek parça katlamalı özel şekilli olarak kesilmiş siyah dokulu kağıt üzerinde gold renkli desen baskıları bulunan düğün bilgileri iç kısıma yine gold renkli olarak yazılabilen siyah re..

Siyah Zarflı Kare Dini Davetiye 63665

Büyük ebat kare şeklinde siyah renkli zarf üzerinde altın yaldız olarak arapça bismillah yazılarak süslenmiş dini temalı olup üzerinde lake gofraj baskılı tasarımlar bulunmaktadır. davetiye iç baskı k..

Dini Vav Harfli Davetiye 41413

Retro koyu kahve zeminli üzerinde arapça olarak vav harfi yazılmış olup ortasında istanbul cami resimleri tema alınarak tasarlanmıştır. davetiye yandan çekmeli olup iç kısımda sade krem renkli mat&nbs..

Kraft Kağıt Üzeri Çiçek Baskılı Davetiye 41451

Yatay ebatlı iki tarafından çiftlerin isimleri gözükecek şekilde özel olarak kesilmiş olup üzerinde çiçek resimleri bulunan kraft kağıt malzeme ile tasarlanmış uygun fiyatlı davetiye, arka kısımda dav..

Sulu Boya Çiçekli Davetiye 63645

Sulu boya ile farklı renkli çiçek resimleri ile hazırlanmış krem renkli kendinden zarflı üzerinde isimliklerin gözüktüğü pembe fiyonk kurdele ile bağlanmış kare şeklinde  hazırlanmış davetiye..

Turkuaz Renkli Desenli Lale Baskılı Davetiye 63673

Büyük ebat üzerinde turkuaz renkli desen ve lale çiçeği baskıları yapılarak  süslenmiş olup davetiye ortadan katlamalı ve tek parçadan oluşmaktadır. katlandığında bağlanması için kraft ip ve isim..

Parmak İzi Kraft Zarflı ve Kalpli Davetiye 63687

Kraft zarflı  ayraç şeklinde üzerinde parmak izi baskıları kalp şeklinde tasarlanmış olup baskı kartı uç kısmında ise yine kalp şeklinde ortasında tarihlerin yazdığı bordo renkli kalp baskılı böl..

Begonvil Sarmaşık Çiçekli Desenli Davetiye 41456

Begonvil sarmaşık çiçekli a4 büyüklüğünde geniş ebatlı fuşya renkli zemin tasarımlı katlamalı kendinden zarflı tek parça olarak hazırlanmış üzerinde  bağlanmalı fuşya renkli kurdelesi bulunan dav..

Bej Renkli Renkli Çiçekli Davetiye 63647

Kare şeklinde ortadan katlamalı ve orta kısım da isimler ve tarih bölümü bulunan üzerinde kelebek çiçekli ve isim etiketli aksesuar süslemeleri ile bej renginde zemin tasarımlı davetiyeDavetiye çiçek ..

Büyük Kare Çiçekli Krem Renkli Davetiye 41421

Büyük ve geniş ebatlı kare şeklinde üzerinde fuşya renkli çiçek resimleri bulunan  ortasında çiftlerin isimlerini yazmak için frame alana sahip mor renkli  kurdele etiketli üsten çekmeli ken..

Siyah Zarflı Mat Çiçek Desenli Davetiye 63677

Siyah zarflı üzerinde kapak şeklinde üst kısımdan geçmeli çiçek desenli baskı kartı tasarımı bulunan renk ve kağıt kalitesi ile birbirine çok uyumlu ve uygun fiyat li  siyah renk sevenler için da..

Ayraç Şeklinde Bordo Çiçekli Davetiye 63660

Bordo renkli baskılı ve çiçek süslemeli ayraç şeklinde üst kısımdan çekince düğün bilgilerinin yazılı olduğu takvimli kart çıkmaktadır. ön tarafta isimler gözükecek şekilde kesilmiştir. davetiye zarf ..

Ayraç Şeklinde Bej Krem Çiçekli Davetiye 41467

Bej ve Krem renkli hafif desen baskılı ve çiçek çizimleri ile süslemeli ayraç şeklinde üst kısımdan çekince düğün bilgilerinin yazılı olduğu düğün kart çıkmaktadır olup sade tasarımlı dır. zarfın ön y..

Kelebek Çiçekli Bisikletli Davetiye 20215

Kelebek resimleri ve çiçek  resimleri ile bisiklet şekli tasarımı yapılmış olup krem renkli kare zarf üzerine basılmıştır. davetiye kendinden zarflı olup pembe renkli kurdele ile süslenmiştir. iç..

Kız Kulesi İstanbul Temalı Davetiye 20265

Yandan çekmeli kendinden zarflı olup zarf üzerinde kız kulesi ve İstanbul camilerini tema almış ayrıca gökyüzüne uçan bir  kırmızı balon resmi de tasarım üzerinde kullanılmıştır. baskı kartı uç k..

Mavi Çiçekli ve Zarflı Davetiye 63642

Uzun ve yatay ebatlı üzerinde mavi ve  koyu mavi tonlarında çiçek resimleri ile birlikte zemin renk baskıları da bulunan komple zarf üzerinde renk ve desen baskısı yapılarak hazırlanmış iç baskı ..

Sulu Boya Baskılı Farklı Renkli Davetiye 41422

Yatay ve uzun ebatlı üsten çekmeli kendinden zarflı zarf üzerinde sulu boya baskıları bulunan gelin damat resimleri de ayrıca zarf ortasında karikatür gibi boyanarak çizilmiş olup farklı bir tasarım r..

Mor Dantel Baskılı Davetiye 41458

Kare şeklinde krem zarflı zarf üzerinde mor renkli dantel baskılı olup onun  üzerinde yine mor renkli kurdele ve isimlik etiketi vardır. davetiye sade tasarımlı krem dokulu kağıt üzerinde hazırla..

Yazı Tahtası Davetiye 41435

Yandan çekmeli üzerinde yazı tahtası teması işlenmiş olup karikatür ve  düğün ile alakalı güzel sözlerin yazıldığı kendinden zarflı sade ve farklı tasarım seven çiftler yada öğretmen eş adayları ..

A4 Takvimli Katlamalı Davetiye 63639

A4 ebatlarında katlamalı ortasında takvim tasarımı bulunan tek parça kendinden zarflı kelebek ve isim etiketi aksesuar süslemeli ön yüz ve arka yüz olarak komple çiçek baskılı  uygun fiyatlı pemb..

Gelin Damat Akrabaları Karikatürlü Davetiye 41453

A4 ebatlarında katlamalı ortasında gelin damat aile ve akrabalarını temsil eden karikatür yazıları bulunmakta  olup yine kenarlarında balonlar için akrabaların söyledikleri eğlenceli yazılar bulu..

Takvim Yaprağı Ajanda Şeklinde Davetiye 63638

Kraft zarfli takvim yaprağı şeklinde tasarlanmış çiçek resimli üst kısımda kraft kapak ile isimlik etiketi ve kraft tutturulmuş olup davetiye üzerinde önemli anların yazılı olduğu zaman çizelgesi bulu..

Kraft Zarflı Mat Çiçek Desenli Davetiye 63680

Kraft zarflı üzerinde kapak şeklinde üst kısımdan geçmeli olarak çiçek desen tasarımlı baskı kartı bulunan sade tasarımlı davetiye, renk ve kağıt kalitesi ile birbirine çok uyumlu ve uygun fiyata sahi..

Kraft Zarflı Takvimli Davetiye 41417

Kraft zarflı ve kraft kağıt altlıklı üzerinde krem renkli kağıt ile  lavanta çiçekleri ile tasarlanmış üzerinde takvim şeklinde bir çalışma yapılarak çiçekler içerisinde tasarlanmıştır. isim etik..

Gösterilen: 1 ile 64 arası, toplam: 64 (1 Sayfa)