HAKKIMIZDA
İzmir davetiye firması izmir de bulunan matbaa atölyesinde tasarlayıp imal ettiği ürünleri internet üzerinden avrupa ve türkiye geneline kargo ile istenilen zamanda müşterilerine sorunsuz olarak göndermektedir.


İzmir de bulunan satış ofisimizden davetiye satışı yapmaktayız ayrıca yine davetiye baskı imalathanemizde yeni sezon tasarımları yaparak müşterilerimize uygun fiyatlı ürünler satmaktayız..
Tasarım konusunda deneyimli matbaa ustaları ile birlikte grafik tasarımcılarını da kendi bünyesi altında bulundurmaktadır. Firmamız showrom atölye ve matbaa olarak farklı bölümlerde çalışmalarını sürdüren imalatçı ruhuna sahip profesyonel ekip ile birlikte çalışmaktadır.


Evlenecek olan çiftlerin beğenisini süsleyen davetiye tasarımlarını konusunda uzman grafik tasarımcıları ile çalışmaktayız. Firmamız ürünlerini internet sitesi satış ofisinden satışa sunmaktadır. 
Türkiye ve Avrupa geneline  her türlü matbaa hizmeti, davetiye, Nikah şekeri, Kına davetiyeleri gibi konularda da müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Firma olarak Avrupa standartlarına uygun ve resmi ticaret belgeli ve marka tescilli davetiye firmasıdır. matbaa sektörüne 2008 yılında başlayan firmamız gün geçtikçe kendini yenilemiş olarak İnternet üzerinden Türkiye'nin bir çok noktasına hizmet vermektedir. 
Firmamız gerek özel tasarım gerek hazır katalog ürünlerinde müşterilerin isteklerine mail üzerinde cevap vermektedir. istenilen bütün bilgileri size zamanında ulaştıracak danışmanlarımız mevcuttur.

TASARIM AŞAMASI
Müşterilerimizden gelen istek çalışmalar ve özgün tasarımları değerlendiren ekibiz tasarımını yapabilecekleri ürünlerin müşterilerin bilgileri doğrultusunda tasarlayarak onların beğenisine sunmaktadır.
Bilgisayar ortamında tasarlanan ürünler son kontrol ekibimizden geçtikten sonra beğeni kazanırsa internet adresimizde müşterilerin satışına sunmak için sergilenmektedir. Satışını sunduğumuz ürünlerimiz kendi tasarımcılarımız tarafından test edilerek özgünlüğü ve kağıt kalitesi kontrol edilerek işleme alınmaktadır.

Tasarımlarımızı ister müşterilerimizin isteklerine uygun istenirse uzman tasarımcılarımızın fikirlerini dikkate alarak yapmaktayız. bazen çiftlerin istekleri seçmiş oldukları davetiye tasarımı için uygun olmağını düşündüğümüzde müşterimizi bilgilendirerek daha yakışacak yazı karakterleri ve baskı renklerini kullanmalarını tavsiye ediyoruz.
ÜRETİM AŞAMASI
Üretim bölümünü matbaa atölyemizde bulunan matbaa ustalarımızla birlikte çalışan ön baskı bilgisi bulunan grafik tasarımcılarımızın gönderdikleri çalışmaların ilk şablonunu oluşturarak hangi matbaa makinasın'da basılacağına karar verip daha sonra baskı çeşidi için uygun kağıt kalitesini bularak baskısının yapılmasını sağlamaktadır 


Firmamız İzmir'de bulunan matbaa ve davetiye atölyesinde her zaman yeni tasarım ve görsel çalışmalara açık olarak çalışmaktadır. Tasarımcılarımızın yapmış olduğu örnek davetiye modellerini bünyemizde bulunan ofset matbaa makina'larda baskılarını yaparak İnternet üzerinden veya iş yerimiz'de bulunan davetiye ofisinden satışı yapmaktayız


Genel olarak satış ofisi ve İnternet üzerinden ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.
Matbaa atölyesinde bulundurduğu her türlü makine ekipmanı ve tasarımcı personeli ile evlenecek çiftlerin yada diğer matbaa sektörüne ihtiyacı olan firma ve kişilerin isteklerine cevap verebilecek Makina ve tasarımcı kapasitesine sahiptir.


Yapmış olduğumuz tasarımlar tamamen kendimize özgü olup gerek kullanılan kağıt kaliteleri gerek ise kullanılan boya malzemeleri 1 sınıf kalitedir. Yıllarca Türkiye ve Avrupa ülkelerinde birçok noktaya ürün satışı yaparak kendini kanıtlamış ve bu sektörde lider firmalar arasında yer almıştır.

Davetiye sektöründe her yıl yenilenen ürünlerin öncülüğünü yaparak müşterilerin zevklerini ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır. aynı zamanda kullanılan davetiye ürünlerinin yanında zarf ve diğer aksesuar ürünlerini de bulundurmaktadır.


Nikah şekeri konusunda yine bünyesinde bulunan personellerin yanı sıra evlerinde Home ofis çalışan bayanların iş tecrübesi ile birlikte sorunsuz ve herhangi aksaklığa meyil vermeden birbirinden farklı nikah şekerleri üretimlerini yapmaktayız. yapmış olduğumuz şekerlerin dışında herhangi bir modeli de kolaylıkla hazırlamaktayız.

MİSYONUMUZ
Çalışma prensiplerimiz arasında en baş da özgün tasarımlar ve kaliteli malzemeler ile hatasız ürünler gelmektedir. fakat müşterilerimizden rica ederek söylediğimiz ihtiyaçları olduğu ürünlerin adetlerini belirlerken bütün matbaa üretim makinalar'ında çıkabilecek olan %1 yada %2 fire olayını dikkate almalarıdır.


Bizler her zaman sipariş verilen rakamların üzerinde imalat yapıyor olsak bile bazı durumlarda istem dışı fireler yaşanabilmektedir. personellerimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetine öncülük verdikleri için konularında yeterince bilgilidirler bu yüzden sizlerden gelen  isteklere için her türlü cevap verebilecek durumdadırlar.


Bizden ön çalışma yaptırmak isterseniz bunu öncelik olarak mail adreslerinden bilgisayarların başında hazır olarak bekleyen Grafiker tasarımcı elemanlarımıza ulaşmanızı tavsiye ederiz.
Öncelik olarak ilk almış olduğumuz siparişler geleceğinden ön çalışma yapılacak olan tasarımlar için gün içerisinde müşterimize muhakkak geri dönüşü yapılacaktır.

Tasarımcı personelimiz matbaa ve baskı  konusunda uzman olsa bile sizlerden gelecek olan fikirler bizim için oldukça önemlidir. sizlerin yeni düşünceleri bizlere sunması bizim daha farklı ve yeni modellerimizi yapmamıza imkan sağlamaktadır.


Türkiye'de İnternet üzerinden davetiye satış sistemi kurulduğu günden beri evlenecek olan çiftlerin ihtiyaçlarını dikkate alarak her yeni yılda birçok modeli tasarlayarak davetiye ihtiyacı olan müşterilerin tercih edebilecekleri modelleri İnternet sitemizde sergileyerek müşterilerimize ulaştırmaktayız.İLETİŞİM
Adres: 863 Sokak No:1/A  Kemeraltı / İZMİR
Gümrük karşısından kemeraltına ilk girişde pirinç center iş merkezi yanında )
İletişim: 0232 441 72 33 (Bütün işlemler mail üzerinden yapılmaktadır)
Email: isbas@hotmail.com