Grid View:

Gramofon Şeklinde Davetiye 6096

Taş plak cd şeklinde özel olarak kesilmiş zarf modeli üzerinde gramafon resmi kullanılarak hazırlanmıştır. davetiye iç baskı kartı ise cd şeklinde olup yine üzerinde gramofon resmi kullanılmıştır. ilg..

Resimli Hareketli Davetiye 2552

Yeni sezonda çiftlerin çok beğenerek tercih ettikleri modeller arasında akordiyonlu ve hareketli bir davetiye modeli olan bu ürünümüz çok tercih edilmektedir. Ürünümüz hareketli olup üst kısımda resim..

Resimli Hareketli Siyah Davetiye 2653

Mat siyah dokulu kağıt üzerinde otantik görünümlü bir resim baskısı yapılmış olup davetiye kenarlarında kağıt kalitesi ve rengine uyumlu bir baskı yapılmıştır. davetiye hareketli olup alt kısımdan çek..

Taş Plak Cd Şeklinde Çiçekli Davetiye 70343

Taş plak şeklinde çiçek tasarımlı ve retro zeminli olup kare şeklinde ve yandan çekmelidir. plak üzerinde çiçeklerin arasına düğün bilgileri yazılmaktadır. orta kısımda boşluk olduğu için isimler o kı..

Retro Çiçekli Taş Plak Davetiye 6099

Retro çiçekli olup üzerinde nostalji bir tasarım kullanılarak elde edilmiş görüntü teması uygulanmıştır. davetiye yandan çekmeli ve kendinden zarflı dır. ayrıca bir zarf içerisine girmemektedir. ebat ..

Smokin ve Gelinlik Şeklinde Davetiye 7053

Gelin ve Damat figürleri kullanılarak smokin ve gelinlik şeklinde iç içe geçmeli olarak özel bıçak yapılarak kesilmiş ve sonra davetiye şekline getirilerek mat kağıt üzerinde desenli ve siyah renkli o..

Karikatürlü İpli İlginç Davetiye 70223

Davetiye hareketli olup ip ile çekmeli şekilde tasarlanmıştır aynı zamanda üzerinde karikatür ve eğlenceleri resimler kullanılmıştır. ip ile bağlandıktan sonra alt kısımdan çekerek hareket ettiriliyor..

Alyazmalım Davetiye 6093

Taş plak cd şeklinde özel bıçak ile kesilmiş zarf üzerinde alyazmalım resmi baskısı bulunan iç baskı kartı üzerinde düğün bilgileri ve mikron resmi kullanılarak hazırlanmış nostalji görünümlü davetiye..

Gelin Damat Resimli Klaket Davetiye 2563

Gelin ve Damat Resimleri İle Hazırlanmış Klaket Şeklinde Üsten Aç Kapa Şeklinde Mekanizma Kullanılarak Tasarlanmış Çiftlerin Resimleri de Siyah Beyaz Olarak Basılan İlginç Tasarımlı Klaket Daetiye..

Resimli Hareketli Çekmeli Davetiye 2654

Gelin ve Damat fotoğrafları kullanılarak hazırlanmış bu örnek davetiyemiz ilginç bir tasarıma sahip olup hareketli çekmeli ve akordiyon'ludur. davetiye için kullanılacak resim kalitesi siyah beyaz bas..

Resimli Hareketli Çekmeli Kız Kulesi Davetiye 6666

Beyaz Mat kağıt üzerinde kız kulesi resmi ve gelin damat fotoğraflarının resimleri ile hazırlanmış hareketli yandan çekmeli ilginç tasarımlı akordiyonlu davetiye modelidir. resim kalitesi siyah beyaz ..

Resimli Mikrofonlu Taş Plak Cd Davetiye 6097

Taş plak cd şeklinde özel bıçak ile kesilmiş zarf üzerinde gelin damat fotoğraflarının baskısı bulunan iç kısımda ise mikrofon ve düğün bilgilerinin yazılı olduğu cd şeklinde baskı kartı kullanılmış i..

Siyah Renkli Parmak İzi Davetiye 3273

Siyah renkli üsten çekmeli zarf ile ile tasarlanmış ortası kalp şeklinde ve üzerinde parmak izi resimleri baskısı bulunan  sade mat renkli kağıtlar kullanılmış olup kendinden zarflı olarak iki pa..

Kız Kulesi Plak Cd Şeklinde Davetiye 7072

taş plak şeklinde özel bıçak ile kesilmiş üzerinde kız kulesi ve istanbul resimleri teması işlenerek tasarlanmış davetiye modelimizin iç kısımda bulunan cd şeklindeki bölüme düğün bilgileri yazılmakta..

Nostalji Film Şeritli Davetiye 3980

Sinema ve ilginç tasarımlı davetiye sevenler için nostalji film şeritli olarak tasarlanmış tek parça kapaklı düğün bilgileri içerisinde ayrı bir kağıt üzerinde yazılan özel kesimli hatıra olarak sakla..

Evlilik Cüzdanı Davetiye 5329

Evlilik cüzdanı şeklinde tasarlanmış çift kapaklı ön kısımda deri desenli kapak ve iç kısımda karikatür ve isim bilgileri gelmektedir. istenildiği zaman iç kısımda ki karikatürler kaldırılabilir ve dü..

Kız Kulesi Tasarımlı Plak Davetiye 6095

Taş plak cd şeklinde özel olarak kesilmiş zarf modeli üzerinde kız kulesi resimleri kullanılmış olup iç kısımda cd şeklinde ise mikrofon resmi kullanılarak iç içe geçmeli ve yandan çekmeli plak cd dav..

Gelin Damat Akrabaları Karikatürlü Davetiye 41453

A4 ebatlarında katlamalı ortasında gelin damat aile ve akrabalarını temsil eden karikatür yazıları bulunmakta  olup yine kenarlarında balonlar için akrabaların söyledikleri eğlenceli yazılar bulu..

Beyaz Kağıt Hareketli Resimli Davetiye 2551

Mat beyaz kağıt üzerinde gelin damat resimleri siyah beyaz olarak basılmıştır. davetiye alttan çekmeli olup hareketli ve birbirine geçmeli şekilde tasarlanmıştır. beyaz kağıt üzerinde bulunan baskılar..

Daktilo Şeklinde İlginç Davetiye 16242

  Kraft kağıt üzerinde daktilo şeklinde hazırlanmış baskılar kullanılarak kare şeklinde ufak ebatlı olarak tasarlanmıştır. zarf ve baskı kartı da aynı kağıt kalitesine sahiptir. ilginç bir daveti..

Sahil Tasarımlı Romantik Davetiye 16230

Davetiye  sahil kenarında çiftlerin resimleri balon resimleri gökyüzü gibi temalar alınarak güzel bir tasarım şeklinde getirilmiştir. kendinden zarflı olup üsten çekmelidir...

Hareketli Resimli Davetiye 2655

Dikey ebatlı üzerinde resmi baskısı gelin damat fotoğrafları bulunan alttan çekmeli hareketli kendinden zarflı beyaz mat kağıt üzerine  mat kırımızı renk baskılı davetiye modelidir ebatları 10.8 ..

Karikatürlü İlginç Davetiye 2624

Büyük ve geniş ebatlı olup katlamalı olarak hazırlanmıştır. davetiye zarf içerisine konulmamaktadır. kendinden katlamalı ve ortasında kemer ile bağlanmıştır. model olarak gelin kaynana ve komşu ilişki..

Kız Evi Damat Evi Davetiye 17043

İlginç bir tasarıma sahip olan bu modelimiz kız evi ve damat evi olmak üzere iki farklı şekilde dizayn edilmiştir. iki taraftan da çekmeli olup sağ tarafa düğün bilgileri sol tarafa ise kına bilgileri..

3D Tasarımlı Karikatürlü Davetiye 70132

Davetiye çalışması 3d tasarımlı olup karikatürlü olarak hazırlanmıştır. üsten kapaklıdır. ve kapak açılınca içerisinde  bulunan resimleri gerçek şeklini almaktadır. kapak kapınca tekrar eski şekl..

Araba Resimli Gelin ve Damat Karikatürlü Davetiye 8322

Tek parça ortadan katlamalı olup ön kısımda özel kesimli alanlar mevcuttur. araba camı açık şekildedir katlandığı zaman gelin ve damat o kısımdan gözükmekte ayrıca düğün için çok uygun bir tasarıma sa..

Daktilo Şeklinde Davetiye 8340

Üsten çekmeli olup zarf üzerinde daktilo resmi kullanılmıştır. ve daktilonun önünde güzel sözler yazılmış bir ufak kağıt da ilave edilmiştir. ayrıca iç kısımda düğün için büyük ebatlı bir kart zarf iç..

İlginç Tasarım Gözlüklü Davetiye 5500

Davetiye ilginç bir tasarım yapısına sahiptir öncelik olarak içerisinde bulunan gözlük ile okunmaktadır. her davetiye için bir gözlük paket içerisinde vardır. tasarım olarak katlamalı ve zarf içerisin..

Klaket Şeklinde Karikatürlü Davetiye 2566

Sinema klaketi şeklinde tasarlanmış üzerinde gelin damat karikatürleri bulunan ve üsten aç kapa şeklinde perçin atılarak bağlanan  beyaz zarflı ilginç tasarımlı davetiye. davetiye perçinleme işçi..

Sindirella Resimli Hareketli Davetiye 3907

Yandan Çekmeli Olup Üzerinde Gelin Damat Fotoğrafları ve Sindirella At Arabası Resmi İle Düğün Teması İşlenmiştir. Çekince Gelin Damat Halay Çekenlerin Arasına Gelmektedir. İlginç Tasarımlı ve Kendind..

Siyah Simli Taş Plak CD Davetiye 8185

Plak CD tasarımlı bu modelimiz kağıt ve zarf kalitesi oldukça kalın ve kalitelidir. plak şeklinde ki siyah kart lake baskılı ve parlak simli dir. fiyat kalitesine göre oldukça idealdir. renkler resimd..

Düğün Arabası Temalı Çekmeli Davetiye 3904

Düğün alayı ve gelin damat akrabalarını tema alarak karikatür resimleri ile tasarlanmış yandan çekmeli kendinden zarflı farklı tasarım seçenler için eğlenceli olarak sevdiklerinizi güldürecek tarzda t..

İstanbul Temalı Çekmeli Davetiye 3905

Yandan çekmeli kendinden zarflı üzerinde deniz ve istanbul köprüsü, kız kulesi ve camilerini tema almış hareketli ilginç tasarımlı davetiye modeli, davetiye ebatları 20.5 * 10.8 cm dir. ve tercih edil..

Yastık Şeklinde Davetiye 3945

Kırmızı ve beyaz renkler ile yastık şeklinde desenli ve motifli olarak tasarlanmış ortasında yine kalp baskısı bulunan iki parçadan oluşan kendinden zarflı uygun fiyatlı ilginç tasarımlı hatıra olarak..

Film Sinema Afişi Temalı Resimli Davetiye 3974

büyük boy a4 genişliğinde film sinema afişi tema alınarak resimli olarak tasarlanmış  tek parça katlamalı özel tasarım ilginç davetiye, davetiye zarfsız olup isteğe göre de ekstra ufak bir ücret ..

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 36 (1 Sayfa)