Davetiye Yaptırmanın Önemi

Posted by baselma 18/03/2017 1 Comment(s) Genel Bilgiler,

Düğün, nikah, nişan, sünnet, açılış ve özel günlerinizde sizi hiç yalnız bırakmayan sevdiklerinizi yanınızda görmek, mutluluğunuzu onlarla paylaşarak çoğaltmak mı istiyorsunuz? 

 

Öncelikle onları yanınızda görmek istediğinizi en çarpıcı şekilde sunacak bir davette bulunmanız gerekiyor. 

 

Davetiye seçerken seçmiş olduğunuz davetiye modelini yapacak olduğunuz etkinliğin  anlam ve önemine, yada karakteristik yapınıza uygun davetiyeleri tercih ederek ile dile getirebilirsiniz.

 

davetiye yaptırmanın önemi

 

Davetiyeniz, sizin imajınızdır. 

 

Davetiye’nizi  sitemizdeki  hazır davetiye kataloglarından seçebilir, ya da tamamen kendinize ait olan kendi düşünceleriniz ile ortaya çıkardığınız davetiye tasarımlarını tasarlatarak sıradışı ve şık davetiye tasarımlarını ortaya çıkartabilirsiniz.

 

Davetiye sipariş verme işinini sorunsuz hale getirmek izmir davetiye firmasından davetiye siparişi veriniz.

 

Türkiye'nin önde gelen davetiye ve nikah şekeri üretici firmas izmir davetiye uygun fiyatlarla Türkiye'nin uzman tasarımcı ve matbaa ustalarının imal ettikleri kaliteli, şık düğün davetiyeleri, nikah davetiyeleri, sünnet davetiyeleri, kına davetiyeleri gibi modellerini sizlere sunmaktadır.

 

İzmir Davetiye firması beğendiğiniz ve sipariş verdiğiniz ürünleri size düzgün ve sorunsuz bir şekilde ulaşması için gerekli olan her aşamayı takip edip ürünleriniz sağlam gelmesini sağlayacağından emin olmanızı isteriz. bunun için her türlü imkanı sunmaktayız. 

 

Siz evinizde ya da işinizde kendi zamanınızı değerlendirirken ya da diğer organizasyonlarla uğraşırken biz sizin için gerekli hizmetleri yerine getiriyoruz.

 

İzmir davetiye internet sitesinde  birbirinden çok farklı 1000 lerce çeşit davetiye modeli bulunmakta ve sizler için en uygun davetiye seçenekleri oluşturulmaktadır. 

 

size uygun olan davetiye örneğini seçerek bütçenize ve düğün konseptiniz uygun olan davetiye modelini sipariş veriniz. davetiye ücretlerinde sizler için özel indirim ve kampanya seçeneklerimiz mevcut olup  gerekli olan kolaylıkları firma olarak sağlayacağımızdan emin olmanızı isteriz

 

Davetiye siparişi verirken sizden gelen yazıları özgün bir davetiye tasarımı yaparak sizlerin de onayına sunuyoruz

Seçmiş olduğunuz ürün için  bir numune hazırlayıp dijital olarak mail ile size gönderiyoruz. 

 

Sizlerin nihai onayından sonra, siparişlerinizi 2 gün içerisinde matbaa'mızda baskısını yaparak en iyi korunacak şekilde paketleyip kargo ile adresinize ulaşmasını sağlıyoruz.

 

Firmamızda müşteri memnuniyetinin yanında bilinçli müşteri ve kendinden emin ne yaptırmak istediğini bilen müşterilerimizle çalışmayı arzu ediyoruz.

1 Comment(s)

Davetiye Modelleri:
11/04/2017, 08:23:23 PM, cepdavetiye.com
Reply

Merhabalar davetiye ile ilgi bir sistem yaptım ilgilenirseniz iletişe mail adresimden geçebilirsiniz

Leave a Comment