İsbaş Matbaa

Günümüz de alışveriş sistemlerinin internet üzerinden gerçekleştiği ve bütün müşterilerimiz ürünlerine internet üzerinden seçerek ordan karar verdiklerini düşündüğümüz de profesyonel düzeyde bir internet sitesi kurarak matbaalarımızda üretmiş olduğumuz ürünleri müşterilerimize göstermek ve onların beğenisine sunmak bizim için kaçılılmaz bir fırsat olarak görünmüştür.  

Bünyemiz de bulunan grafiker tasarımcı ve matbaa ustaları ile davetiye tasarımları yaparak sizden gelen istekleri de değerlendirerek farklı kagıtlar üzerinde hazırladığımız birbirinden güzel davetiyeleri tasarladık.

Bizim için yenilikçi çalışmalar yapan tasarımcılarımız her sezon yeni olan veya sosyal medya gibi ortamlara insanlar tarafından çok beğenilen o yıl çiftler tarafından tercih edilen hatta telefonlardan gelen istekleri de dikkate alarak her sezon başı bu sene çok tercih edileceğini düşündüğümüz ürünleri internet sitemizde yayınlamaktayız.


Davetiyeler üzerinde kullanılan renkler ve çiçekleri de yine gelin adaylarına sorarak onların isteklerine uygun renklerden seçmeyi tercih ettik. davetiyeler üzerinde en güzel gözüken kısımlar olarak düşündüğümüz ve o davetiye yi süsleyen çieçekleri de her zaman doğal ve organik görünümlü ollanlardan tercih ettik.

Kagıt kaliteleri bizim için çok önemli bir seçenek olarak gözüktüğü için bütün davetiyelerimiz için onların renk ve modellerine uygun kagıtları tercih etmeyi düşündük. ayrıca bazı retro tarzı yada kraft zeminler için eskitme kagıtlar kullanarak hem geridönüşüm olabilme ihitmalini düşündük hemde çevremize daha az zarar verdik


Avrupa ve Türkiye de online mağaza mantığı ile çalışmalarını sürdüren isbaş matbaa davetiye ve diğer matbaa ürünlerinde  izmir de bulunan atölyesinde üretim yapmaktadır.

Her gün yeni ürünler tasarlayarak bünyemizde bulunan modelleri genişletmekteyiz. ne kadar bol çeşit olursa o kadar farklı insana ulaşabileceğimizi düşündüğümüz için her zaman farklı kesimlere hitap edecek ürünleri geliştirdik.

Biz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarımlar yapmaktayız.  ayrıca müşterilerimizin özel tasarım isteklerini de yerine getirmekteyiz.