Hakkımızdaİzmir davetiye firması izmirde bulunan matbaa atölyesinde tasarlayıp imal ettiği ürünleri internet üzerinden avrupa ve türkiye geneline göndermektedir. tasarım konusunda deneyimli usta eleman ve grafikerleri kendi bünyesinde barındıran showroom atölye ve matbaa olarak farklı bölümlerde çalışmalarını sürdüren imalatçı ruhuna sahip profesyonel ekip ile birlikte çalışmaktadır.

Firma olarak avrupa standartlarına uygun ve resmi ticaret belgeli ve marka tescilli davetiye firmasıdır. matbaa sektörüne 2008 yılında başlayan firmamız gün geçtikçe kendini yenilemiş ve online olarak internet üzerinden türkiyenin bir çok noktasında hizmet vermektedir.


TASARIM AŞAMASI

Müşterilerimizden gelen istek maillleri veya özgün tasarımları değerlendiren ekibiz tasarımını yapabilecekleri ürünlerin müşterilerin bilgileri doğrultusunda tasarlayarak onların beğenisine sunmaktadır.

bilgisayar ortamında tasarlanan ürünler son kontrol birimimizden geçitkten sonra beğeni kazanırsa internet adresimizde müşterilerin satışına sunmak için sergilenmektedir.


ÜRETİM AŞAMASI

Üretim bölümünü matbaa atölyemizde ustalarımız la birlikte grafiker tasarım bölümünden gelen tasarımların ilk şablonunu oluşturarak başlamaktayız.


Gerekli bilgiyi öğrenmek için lütfen bilgiler bölümünde bulunan makalelerimizi inceleyiniz. incelemiş olduğunuz makaleler bilgilendirme amaçlı olup hiçbir kurum ve kişiyi yansıtmamaktadır.

 


Adres

863 Sokak No:1/A  Kemeraltı / İZMİR

Gümrük karşısından kemeraltına ilk girişde pirinç center iş merkezi yanında )

İletişim

0232 441 72 33

Email: isbas@hotmail.com