Hakkımızda

İzmir davetiye firması İnternet üzerinde sizler için tasarlamış olduğu birbirinden farklı ilginç binlerce davetiye modelini barındırmaktadır. ve özel tasarımlı davetiyeler ile sizlere hizmet vermektedir.

 

Düğün Davetiyeleri, Nikah Davetiyeleri, Kına Davetiyeleri, Nişan Davetiyeleri, Düğün Malzemeleri, Nikah Şekerleri gibi düğün için gerekli olan ürünlerin çalışmalarını müşterilerin istekleri doğrultusunda yenilikçi çalışmalarla hazırlayarak her yıl yeni özgün ürünler üretmektedir.

 

 

Türkiye ve Avrupa geneline internet siteleri üzerinden online satış yapan matbaa firması izmirin resmi olarak ticaret ve marka tescil belgeli davetiye firmasıdır.

 

 

Matbaamızda hizmet veren deneyimli grafiker ve matbaa ustaları herzaman müşterilerimizin isteklerini hazırlayarak onlara sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz. davetiyelerin montaj ve tasarımlarında grafikerlerimize yön vererek en güzel çalışmaların elde edilmesini sağlamaktayız

 

 

Yapmış olduğumuz hizmetlerde ve baskısını yapmış olduğumuz davetiyelerde sorun yaşanmamışdır. ve yaşanmaması içinde biz elimizden geleni yapıyoruz.müşterilerimizden ricamız siparişlerini mail olarak göndermeleri ve ürünlerinde baskı öncesi ve baskı sonrası kontrol edilerek bütün detayları incelemeleridir.

 

 

Siparişler üzerinde sorunlar varsa bu sorunların kontrol ederek mail yoluyla grafiker arkadaşlardan düzeltme istemeleridir.her zevke hitap edebilen modellerin yanı sıra dilediğiniz renk tonunda, dilediğiniz sadelikte ve dilediğiniz şıklıkta tasarımlara hızlı bir şekilde erişebileceksiniz.

 

 

Sünnet davetiyeleri, açılış davetiyeleri, düğün davetiye ve daha birçok davetiye modeli ile kendinize bir jest yapabilirsiniz.Özel günlerinizin her zaman olmayacağı düşünüldüğünde yapacağınız harcamalar o kadar da önemli görünmeyecektir sizlere.

 

 

Günün her anı rahatlıkla erişebileceğiniz bir internet sitesi ile faaliyet gösteren web sitemiz tüm ihtiyaç ve beklentilerinize anında yanıt verecektir.

 

 

Uzun yıllar boyunca sektöründe edinmiş olduğu tecrübeler ile hareket eden firmamız profesyonel tasarımcıları ile sizlere en iyiyi en uygun fiyata sunmayı amaçlamaktadır. %100 müşteri memnuniyetini amaçlayan bir çalışma yapısıyla faaliyet gösteren İzmirdavetiye size değer verip, kendinizi her anlamda mutlu hissetmenizi sağlıyor.

 

 

Sade bir renk tonundan oluşan davetiyelerden hoşlanabilirsiniz ya da şık, iddialı davetiye modelleri ile tüm dikkatleri üzerinize çekmek istiyor da olabilirsiniz.İstekleriniz ne olursa olsun sitemiz üzerinde fazlasını bulacağınızdan emin olun. Her zevke hitap edebilecek tasarım modelleri sizler için hazır hale getirilmiştir.

 

 

Özel gün ve gecelerinizde yanınızda olmasını istediğiniz sevdiklerinizin kendilerini değerli hissetmelerini de istiyorsanız davetiye seçimini iyi yapmalısınız.

 

 

Türkiye genelinde birçok ilde online internet üzerinden davetiye satışı yapan isbaş matbaa sahip olduğu internet siteleri sayesinde sürekli davetiye imalatı yaparak müşterilerine hızlı bir şekilde ürünlerini göndermektedir.

 

 

Türkiye nin birçok noktasına 1 gün içerisinde kargo ile ürün gönderimi yapmaktayız.  isbaş matbaa firmasından istediğiniz ürün için mail atabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Sade, şık bir tasarım her kesimden insanı memnun edecektir. Tamamen kişisel tercih ve zevklerinize kalmış bir durum olup sizlerin isteklerine uygun tasarımlar yapabilir ve sizin isteğinize özel tasarım da hazırlayabiliriz.

 

Fiyat sorularınız için telefondan arayabilirsiniz.

 

 

Düğün öncesi genel hazırlıklar konusunda bilgi sahibi olmanız çok önemlidir. sitemizde düğün öncesi bilgi sahibi olacağınız belirli konularak hakkında bilgilendirme makaleleri yazılmıştır.

 

 

Bizim ile alakalı olan davetiye konusunu biz sizler için uzun uzun araştırdık ve davetiye modelleri,davetiye çeşitleri konusudan bilgi sahibi olmanız için sizi davetiye seçerken nelere dikkat etmeniz gerekir ile ilgili makale yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

 

 

İyi bir davetiye yaptırmak için hangi firmalar ile çalışmanız gerektiği, yada düğün davetiyelerinin yanında kullanmak için düğün hatırası olarak neler yapabileceğiniz konusunda bilgi sahibi olmanızı, 
düğün organizasyonları ve düğün mekanları hakkında bilmeniz gerekenleri, bütün bu konularda bilgi sahibi olmak için hazırlamış olduğumuz makaleleri inceleyebilir ve konular hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Gerekli bilgiyi öğrenmek için lütfen bilgiler bölümünde bulunan makalelerimizi inceleyiniz. incelemiş olduğunuz makaleler bilgilendirme amaçlı olup hiçbir kurum ve kişiyi yansıtmamaktadır.

 

 

 Adres
863 Sokak No:1/A  Kemeraltı / İZMİR
Gümrük karşısından kemeraltına ilk girişde pirinç center iş merkezi yanında )
İletişim
0232 441 72 33
Email: isbas@hotmail.com