Grid View:

Ayna Şeklinde Kına Davetiyesi CK002

Kırmızı renkli fiyonklu ayna şeklinde tasarlanmış kına gecesi davetiyesi, modelimiz zarfsız olup 3 parça şeklinde ayrı ayrı olarak gönderilmektedir..

Ayna Şeklinde Tasarımlı Kına Davetiyesi 41460

Tek parça üzerinde kırmızı renkli fiyonk bulunan ayna şeklinde özel olarak  kesilmiş kenarları kırmızı renkli tek parça zarfsız olarak satılan kına gecesi için uygun olarak hazırlanmış davetiye n..

Bordo Renk Kına Gecesi Davetiye KD25

Bordo renk püskül tasarımlı ufak ebat uzun ve dikey olarak tasarlanmış  16*5 cm ebatlarında zarfsız kına gecesi davetiyesi..

Gelin Şeklinde Tasarlanmış Çiçekli Kına Davetiyesi 30355

Gelin elbisesi şeklinde özel olarak kesilerek hazırlanmış tek parça üzerinde fiyonk bulunan çiçek resimleri ile süslenmiş kına gecesi eğlenceleri için uygun tasarımlı uygun fiyatlı kına davetiyesi..

Hint Desenli Pembe Renkli Kına Davetiye 63699

Pembe renkli üzeri Hint desenleri ile süslenmiş tek parça olarak hazırlanmış gümüş renkli püsküllü iç kısımda  kına gelin bilgileri yazılmakta olup davetiye katlamalı değildir. resimde gözüktüğü ..

Hint Tarzı Kına Davetiye 63637

Altıgen şeklinde hint tarzı kına tasarımı ve desen çalışmaları ile hazırlanmış mor ve fuşya renklerin hakim olduğu baskı renkleri ile zarfsız sadece davetiye kartı uç kısmında mor renkli kurdele akses..

Kadife Kumaş Baskılı Lüks Kına Davetiye 50568

Lüks Tasarımlı olup üzeri lazer kesim tekniği ile kesilmiştir baskı olarak kadife kumaş malzemeleri kullanılarak baskısı hazırlanmıştır.Davetiye dış görünüş teması el şeklindedir. davetiye içerisine k..

Kaftan Şeklinde Lüks Kına Davetiye 50562

Lüks Tasarımlı lazer kesim tekniği ile kesilmiş olup kadife kumaş malzeme ile baskısı yapılarak hazırlanmıştır.Davetiye dış görünüş teması kaftan şeklindedir. davetiye içerisine kına gecesi düğün bilg..

Kırmızı Yaldızlı Kına Davetiyesi 1163

Kırmızı renkli üzeri altın yaldız baskılı ve özel kesimli kına geceleri için uygun hazırlanmış zarfsız ufak ebat kına davetiyesi mdoeli..

Mor Renkli Kaftan Şeklinde Kına Davetiyesi 1162

Davetiye üzerinde bulunan kına gecesi bilgileri gümüş yaldız basıldığı için ekstra olarak gümüş yaldız ücreti alınmaktadır.Mor renkli kaftan şeklinde üzeri altın yaldız baskılı ve özel kesimli kına ge..

Motifli Hint Tarzı Kına Davetiye KD90

Kına Gecesi Davetiyemiz Özel Tasarım Olup Renkleri Müşteri İsteğine Uygun Olarak Yapılmıştır. Renk Değişiklikleri YapılmaktadırKare şeklinde çift taraflı olarak tasarlanmış bir tarafından fil kafası r..

Ayraç Şeklinde Kına Davetiyesi KD92

Ayraç şeklinde ayarlanmış davetiye zarflarının içerisine sığacak şekilde ölçeklidir. renk olarak pembe ve beyaz renkli gelin elbiseleri tercih edilmiştir. mat kağıt üzerine baskılı ve kalın gramajlı b..

Bordo Kadife Altın Yaldız Lüks Kına Davetiye 802

Bordo renkli kadife kumaş lüks işçilik ve malzeme aksesuarları ile hazırlanmış üzerinde altın yaldız desen baskıları kına olacak gelin adayının isimleri yaldızlı olarak yazılmıştır. iç baskı kartı sıv..

Kaftan Şeklinde Tasarımlı Lüks Kına Davetiye 801

Kadife kumaş ile tasarlanmış olup görüntü olarak kaftan şeklinde bir görüntü elde edilmiştir. davetiye içerisine kına düğün bilgileri yazılmaktadır. kadife kumaş üzerinde altın yaldızlı olarak desen b..

Kına Gelin Elbisesi Kırmızı Kına Davetiye KD26

Kartpostal ebatlarında tek taraf mat kağıt üzerine baskılı üzerinde kırmızı renkli kına gelini resimleri bulunan ve kenarında kına gecesi için düğün bilgileri yazılı zarfsız yada zarf ile satılabilen ..

Kırmızı Gelin Elbiseli Kına Davetiyesi KD03

Kırmızı renkli gelin elbiseli ufak boy dikey olarak tasarlanmış üzerinde kına gecesi eğlencesine ait bilgilerin yazılı olduğu ayraç şeklinde davetiyeden bağımsız olarak kullanılacak olan kına davetiye..

Kırmızı Renkli Gelin Resimli Kına Davetiyesi KD22

Kırmızı renkli kına gelini ve çiçek resimleri ile özel desen çizimli olarak hazırlanmış kartpostal ebatlarında 10*16 cm olan zarf ile birlikte yada tek başına davetlileri çağırmak için kullanılacak kı..

Koyu Lacivert Kadife Kumaş Lüks Kına Davetiye 804

Koyu lacivert renkli kadife kumaş ile tasarlanmış üzeri Altın yaldız  işlemeli olarak basılmıştır. davetiye şekil olarak kaftan şeklindedir. ve düğün kına bilgileri kaftan içerisine yazmaktadır.&..

Motifli Kına Davetiyesi KD24

Üzerinde motif desenlerinin  hakim olduğu bordo renkli çiftyön baskılı  14*10 cm ebatlarında  olup zarfsız olarak tasarlanmıştır...

Pembe Renkli Kına Davetiye KD06

Ufak ebat ayraç şeklinde tasarlanmış üzerinde pembe renkli kına gelin elbisesi bulunan ve aynı zamanda yine pembe renkli zemin üzerinde beyaz renk gelinlik resmi ile tasarlanmış iki farklı kına daveti..

Sulu Boya Tasarımlı Kına Davetiye KD20

Kartpostal ebatlarında sulu boya tasarımlı model manken çizimi kına gelini temasına uyarlanmış kenarlarında çerçeve deseni kullanılmış kına davetiyesi örneğidir.Davetiye modelimiz zarf ile yada zarfsı..

Kırmızı Renkli Gelin Resimli Kına Davetiye KD07

Ufak boy kağıt kullanılarak hazırlanmış kına gelin resmi baskısı ve çizimi bulunan üzerinde kına davetiyesi bilgilerinin yazılı olduğu düğün davetiyesi ile birlikte davetlilere dağıtılacak kına daveti..

Desen Tasarımlı ve Çerçeveli Kına Davetiye K87

Tek parça kartpostal ebatlarında üzerinde çerçeve baskıları ve desen baskıları bulunan altın yaldız işlemeli sade bir görünüme sahip kına geceleri etkinlikleri için uygun tasarlanmış kına davetiyesi, ..

Hint Tarzı Motifli Kına Davetiyesi KD32

Ufak ebat tek parça kartpostal 10 * 16 cm ebatlarında olup üzerinde Hint tarzı motif resimleri bulunan kına gecesi için uygun tarzda davetiye örneği, modelimiz tek başına olup zarfsız dır istenildiği ..

Sade Çiçekli Kına Davetiye K86

Tek parça kartpostal ebatlarında üzerinde sade  renkli çiçek resimleri basılarak tasarlanmış ister zarflı isterseniz zarfsız olarak satılabilen kına gecesi eğlencelerinde davetlileri çağırmak içi..

Bordo Renkli Hint Desenli Kına Davetiye 862

Bordo renkli özel gramajlı kalın kağıt üzeri hint tarzı desenler ile süslenmiş ve kaftan şeklinde özel kesimli olup iç kısımda düğün bilgileri yazılmaktadır. davetiye yaldız ücreti 200 adet sonrası iç..

Kaftan Görünümlü Lacivert Kına Davetiye 861

Kaftan görünümlü lacivert renkli üzeri hint tarzı desenler ile süslenmiş iç baskı kartı kaftan içerisinde olup kaftan içerisinden açılarak okunmaktadır. kaftan için kullanılan kağıt kalın ve dokuludur..

Kırmızı Renkli Mat Dokulu Lüks Kına Davetiye 859

Kırmızı renkli mat dokulu kağıt üzeri sıcak altın yaldız baskılı ve altın yaldız aksesuar süslemeli lüks tasarımlı kına davetiyesi iç baskı kartı kalın kağıt olup uç kısmında altın yaldız renkli püskü..

Siyah Kadife Kına Davetiye 860

Siyah renkli kadife kumaş baskılı zarf ile  krem üzeri altın yaldız süslemeli iç baskı kartı ile birlikte altın yaldız aksesuar ve püskül de kullanılarak tasarlanmış kına davetiye Siyah kağıt üze..

Pembe Gelin Kıyafetli Kına Davetiye KD23

Kına davetiyemiz pembe renkli gelin kıyafetli olup zemin rengi ise uçuk pembedir. gelin kıyafeti ve zemin rengi isteğe göre farklı renk de olabilir. Fiyat olarak çok uygun fiyatlıdır. kağıt  ebat..

Armoni Kına Davetiye 17080

Kına gecelerinde kullanılabilecek kırmızı renkli gelin figürü resimli ve süslemeli orta ebatlarda üretilmiş kenarları özel olarak kesimli kına davetiyesiDavetiye üzerinde ki gelin başlığı aksesuar süs..

El Şeklinde Kına Davetiyesi 16274

Kına gecesi davetiyesi temasına uygun olarak hazırlanmış el şeklinde ve üzerinde yadız baskıları ile basılmış süslemeler bulunmaktadır. ortasında nazar boncuğu vardır. zarfsız olup gold ip ile süslenm..

Gelin Figürlü Kına Davetiye 10155

Özel krem renkli kağıt gelin figürü şeklinde kesilerek kına davetiyesi yapılmıştır. orta kısmında kırmızı renkli kurdele yapıştırılarak süslü hale getirilmiştirElimizde 250 adet kalmış olup uygun fiya..

Kaftan Şeklinde Kına Davetiyesi 1159

Kaftan şeklinde bordo renkli üzeri altın yaldız desen ve baskılı özel kesimli olup zarfsız olarak tasarlanmıştır. davetiye kendi başına tek parça halinde olup ip bağlamalıdır.İstenildiği zaman düğün k..

Kına Gelin Elbisesi ve Gül Resimli Kına Davetiye KD02

Ufak ebat ayraç şeklinde tasarlanmış üzerinde kırmızı gül resmi ve kına gelin resmi figürü bulan düğün davetiyelerinden bağımsız olarak dağıtılan kına gecesi davetiyesi..

Kırmızı Gelin Figürlü Kına Davetiyesi K90

Kına geceleri eğlenceleri için hazırlanmış ufak ebat 8*10 cm boyutlarında kırmızı renkli tema işlenerek tasarlanmış tek parça zarfsız olarak satılan kına gecesi davetiyesi..

Kırmızı Gold Renkli Kına Davetiyesi KD91

Gold Renkli süslemeli kırmızı renkli iki tarafında da bilgiler yazılı ufak ebat lı olarak düğün davetiyesi içerisine konulacak şekilde ayarlanmıştır. ölçüleri değişebilir ve baskı olarak da 350 gram m..

Kırmızı Renkli Gelin Figürlü Kına Davetiye KD15

Kırmızı renkli gelin figürlü ufak ebat kına davetiyesi, bu model ebatları 7*9 ebatlarında olup isteğe göre de farklılık gösterebilir. davetiyelerin yanında kına gecesine çağırmak istenilen kişilere ve..

Pudra Renkli Kare Ufak Kına Davetiye 1161

Kare şeklinde pudra renkli ufak ebat zarf içerisinde kına gecesine ait bilgilerin yazılı olduğu bir kart konularak tasarlanmıştır ufak olduğu için her  türlü davetiye içerisine girmektedir.Ebatla..

Püsküllü Kına Davetiye KD21

Kına davetiyesi modelimiz ayraç şeklinde ve üzeri püskül ile süslemelidir. üzerinde çiftlerin el teması tasarımı uygulanmıştır. el resmi isteğe bağlı olarak değişmektedir...

Zarflı Yaldız Desenli Kına Davetiyesi 16279

Ufak ebatlı üsten çekmeli fuşya renklerinde ortasında altın yaldız desenleri bulunan ve dikey olarak i kart üst kısımdan çekmeli olarak tasarlanmış kına gecesi davetiyesi..

Pembe Renkli Kına Davetiyesi KD15

Pembe renkli desenler üzerinde kırmızı figürlü kına elbisesi ve diğer çiçek süslemeleri ile hazırlanmış 10*8 cm ebatlarında tek taraflı mat 350 gram kağıt kullanılarak hazırlanmıştır. isteğe bağlı ola..

Gösterilen: 1 ile 42 arası, toplam: 42 (1 Sayfa)