Kına Davetiyeleri

Kına gecesi eğlenceleri için hazırlanmış kına gecesi konseptine uygun bu modellerimiz daha çok davetiyelerin yanında yada onlardan bağımsız olarak dağıtılabilecek zarflı veya zarfsız modellerdir. son zamanlarda kına gecesi davetiyelerinde kaliteli tasarımlara yer verilmiş olup her renk ve kağıt kalitesinde kına davetiyesi yapılmaktadır

Grid View:

Ayna Şeklinde Kına Davetiyesi CK002

0,98TL

Kırmızı renkli fiyonklu ayna şeklinde tasarlanmış kına gecesi davetiyesi, modelimiz zarfsız olup 3 parça şeklinde ayrı ayrı olarak gönderilmektedir..

Ayna Şeklinde Tasarımlı Kına Davetiyesi 41460

0,70TL

Tek parça üzerinde kırmızı renkli fiyonk bulunan ayna şeklinde özel olarak  kesilmiş kenarları kırmızı renkli tek parça zarfsız olarak satılan kına gecesi için uygun olarak hazırlanmış davetiye n..

Bordo Renk Kına Gecesi Davetiye KD25

1,90TL

Bordo renk püskül tasarımlı ufak ebat uzun ve dikey olarak tasarlanmış  16*5 cm ebatlarında zarfsız kına gecesi davetiyesi..

Gelin Şeklinde Tasarlanmış Çiçekli Kına Davetiyesi 30355

0,50TL

Gelin elbisesi şeklinde özel olarak kesilerek hazırlanmış tek parça üzerinde fiyonk bulunan çiçek resimleri ile süslenmiş kına gecesi eğlenceleri için uygun tasarımlı uygun fiyatlı kına davetiyesi..

Hint Desenli Pembe Renkli Kına Davetiye 63699

0,71TL

Pembe renkli üzeri Hint desenleri ile süslenmiş tek parça olarak hazırlanmış gümüş renkli püsküllü iç kısımda  kına gelin bilgileri yazılmakta olup davetiye katlamalı değildir. resimde gözüktüğü ..

Hint Tarzı Kına Davetiye 63637

0,48TL

Altıgen şeklinde hint tarzı kına tasarımı ve desen çalışmaları ile hazırlanmış mor ve fuşya renklerin hakim olduğu baskı renkleri ile zarfsız sadece davetiye kartı uç kısmında mor renkli kurdele akses..

Kadife Kumaş Baskılı Lüks Kına Davetiye 50568

7,20TL

Lüks Tasarımlı olup üzeri lazer kesim tekniği ile kesilmiştir baskı olarak kadife kumaş malzemeleri kullanılarak baskısı hazırlanmıştır.Davetiye dış görünüş teması el şeklindedir. davetiye içerisine k..

Kaftan Şeklinde Lüks Kına Davetiye 50562

7,20TL

Lüks Tasarımlı lazer kesim tekniği ile kesilmiş olup kadife kumaş malzeme ile baskısı yapılarak hazırlanmıştır.Davetiye dış görünüş teması kaftan şeklindedir. davetiye içerisine kına gecesi düğün bilg..

Kırmızı Yaldızlı Kına Davetiyesi 1163

0,73TL

Kırmızı renkli üzeri altın yaldız baskılı ve özel kesimli kına geceleri için uygun hazırlanmış zarfsız ufak ebat kına davetiyesi mdoeli..

Mor Renkli Kaftan Şeklinde Kına Davetiyesi 1162

0,93TL

Davetiye üzerinde bulunan kına gecesi bilgileri gümüş yaldız basıldığı için ekstra olarak gümüş yaldız ücreti alınmaktadır.Mor renkli kaftan şeklinde üzeri altın yaldız baskılı ve özel kesimli kına ge..

Motifli Hint Tarzı Kına Davetiye KD90

1,50TL

Kına Gecesi Davetiyemiz Özel Tasarım Olup Renkleri Müşteri İsteğine Uygun Olarak Yapılmıştır. Renk Değişiklikleri YapılmaktadırKare şeklinde çift taraflı olarak tasarlanmış bir tarafından fil kafası r..

Ayraç Şeklinde Kına Davetiyesi KD92

0,95TL

Ayraç şeklinde ayarlanmış davetiye zarflarının içerisine sığacak şekilde ölçeklidir. renk olarak pembe ve beyaz renkli gelin elbiseleri tercih edilmiştir. mat kağıt üzerine baskılı ve kalın gramajlı b..

Bordo Kadife Altın Yaldız Lüks Kına Davetiye 802

5,40TL

Bordo renkli kadife kumaş lüks işçilik ve malzeme aksesuarları ile hazırlanmış üzerinde altın yaldız desen baskıları kına olacak gelin adayının isimleri yaldızlı olarak yazılmıştır. iç baskı kartı sıv..

Kaftan Şeklinde Tasarımlı Lüks Kına Davetiye 801

5,50TL

Kadife kumaş ile tasarlanmış olup görüntü olarak kaftan şeklinde bir görüntü elde edilmiştir. davetiye içerisine kına düğün bilgileri yazılmaktadır. kadife kumaş üzerinde altın yaldızlı olarak desen b..

Kına Gelin Elbisesi Kırmızı Kına Davetiye KD26

0,75TL

Kartpostal ebatlarında tek taraf mat kağıt üzerine baskılı üzerinde kırmızı renkli kına gelini resimleri bulunan ve kenarında kına gecesi için düğün bilgileri yazılı zarfsız yada zarf ile satılabilen ..

Kırmızı Gelin Elbiseli Kına Davetiyesi KD03

0,75TL

Kırmızı renkli gelin elbiseli ufak boy dikey olarak tasarlanmış üzerinde kına gecesi eğlencesine ait bilgilerin yazılı olduğu ayraç şeklinde davetiyeden bağımsız olarak kullanılacak olan kına davetiye..

Kırmızı Renkli Gelin Resimli Kına Davetiyesi KD22

0,85TL

Kırmızı renkli kına gelini ve çiçek resimleri ile özel desen çizimli olarak hazırlanmış kartpostal ebatlarında 10*16 cm olan zarf ile birlikte yada tek başına davetlileri çağırmak için kullanılacak kı..

Koyu Lacivert Kadife Kumaş Lüks Kına Davetiye 804

5,40TL

Koyu lacivert renkli kadife kumaş ile tasarlanmış üzeri Altın yaldız  işlemeli olarak basılmıştır. davetiye şekil olarak kaftan şeklindedir. ve düğün kına bilgileri kaftan içerisine yazmaktadır.&..

Motifli Kına Davetiyesi KD24

1,25TL

Üzerinde motif desenlerinin  hakim olduğu bordo renkli çiftyön baskılı  14*10 cm ebatlarında  olup zarfsız olarak tasarlanmıştır...

Pembe Renkli Kına Davetiye KD06

0,75TL

Ufak ebat ayraç şeklinde tasarlanmış üzerinde pembe renkli kına gelin elbisesi bulunan ve aynı zamanda yine pembe renkli zemin üzerinde beyaz renk gelinlik resmi ile tasarlanmış iki farklı kına daveti..

Sulu Boya Tasarımlı Kına Davetiye KD20

0,85TL

Kartpostal ebatlarında sulu boya tasarımlı model manken çizimi kına gelini temasına uyarlanmış kenarlarında çerçeve deseni kullanılmış kına davetiyesi örneğidir.Davetiye modelimiz zarf ile yada zarfsı..

Kırmızı Renkli Gelin Resimli Kına Davetiye KD07

0,75TL

Ufak boy kağıt kullanılarak hazırlanmış kına gelin resmi baskısı ve çizimi bulunan üzerinde kına davetiyesi bilgilerinin yazılı olduğu düğün davetiyesi ile birlikte davetlilere dağıtılacak kına daveti..

Desen Tasarımlı ve Çerçeveli Kına Davetiye K87

0,45TL

Tek parça kartpostal ebatlarında üzerinde çerçeve baskıları ve desen baskıları bulunan altın yaldız işlemeli sade bir görünüme sahip kına geceleri etkinlikleri için uygun tasarlanmış kına davetiyesi, ..

Hint Tarzı Motifli Kına Davetiyesi KD32

0,75TL

Ufak ebat tek parça kartpostal 10 * 16 cm ebatlarında olup üzerinde Hint tarzı motif resimleri bulunan kına gecesi için uygun tarzda davetiye örneği, modelimiz tek başına olup zarfsız dır istenildiği ..

Sade Çiçekli Kına Davetiye K86

0,45TL

Tek parça kartpostal ebatlarında üzerinde sade  renkli çiçek resimleri basılarak tasarlanmış ister zarflı isterseniz zarfsız olarak satılabilen kına gecesi eğlencelerinde davetlileri çağırmak içi..

Bordo Renkli Hint Desenli Kına Davetiye 862

2,25TL

Bordo renkli özel gramajlı kalın kağıt üzeri hint tarzı desenler ile süslenmiş ve kaftan şeklinde özel kesimli olup iç kısımda düğün bilgileri yazılmaktadır. davetiye yaldız ücreti 200 adet sonrası iç..

Kaftan Görünümlü Lacivert Kına Davetiye 861

2,25TL

Kaftan görünümlü lacivert renkli üzeri hint tarzı desenler ile süslenmiş iç baskı kartı kaftan içerisinde olup kaftan içerisinden açılarak okunmaktadır. kaftan için kullanılan kağıt kalın ve dokuludur..

Kırmızı Renkli Mat Dokulu Lüks Kına Davetiye 859

4,05TL

Kırmızı renkli mat dokulu kağıt üzeri sıcak altın yaldız baskılı ve altın yaldız aksesuar süslemeli lüks tasarımlı kına davetiyesi iç baskı kartı kalın kağıt olup uç kısmında altın yaldız renkli püskü..

Siyah Kadife Kına Davetiye 860

5,40TL

Siyah renkli kadife kumaş baskılı zarf ile  krem üzeri altın yaldız süslemeli iç baskı kartı ile birlikte altın yaldız aksesuar ve püskül de kullanılarak tasarlanmış kına davetiye Siyah kağıt üze..

Pembe Gelin Kıyafetli Kına Davetiye KD23

0,75TL

Kına davetiyemiz pembe renkli gelin kıyafetli olup zemin rengi ise uçuk pembedir. gelin kıyafeti ve zemin rengi isteğe göre farklı renk de olabilir. Fiyat olarak çok uygun fiyatlıdır. kağıt  ebat..

Armoni Kına Davetiye 17080

1,10TL

Kına gecelerinde kullanılabilecek kırmızı renkli gelin figürü resimli ve süslemeli orta ebatlarda üretilmiş kenarları özel olarak kesimli kına davetiyesiDavetiye üzerinde ki gelin başlığı aksesuar süs..

El Şeklinde Kına Davetiyesi 16274

1,15TL

Kına gecesi davetiyesi temasına uygun olarak hazırlanmış el şeklinde ve üzerinde yadız baskıları ile basılmış süslemeler bulunmaktadır. ortasında nazar boncuğu vardır. zarfsız olup gold ip ile süslenm..

Gelin Figürlü Kına Davetiye 10155

0,75TL

Özel krem renkli kağıt gelin figürü şeklinde kesilerek kına davetiyesi yapılmıştır. orta kısmında kırmızı renkli kurdele yapıştırılarak süslü hale getirilmiştirElimizde 250 adet kalmış olup uygun fiya..

Kaftan Şeklinde Kına Davetiyesi 1159

1,88TL

Kaftan şeklinde bordo renkli üzeri altın yaldız desen ve baskılı özel kesimli olup zarfsız olarak tasarlanmıştır. davetiye kendi başına tek parça halinde olup ip bağlamalıdır.İstenildiği zaman düğün k..

Kına Gelin Elbisesi ve Gül Resimli Kına Davetiye KD02

0,75TL

Ufak ebat ayraç şeklinde tasarlanmış üzerinde kırmızı gül resmi ve kına gelin resmi figürü bulan düğün davetiyelerinden bağımsız olarak dağıtılan kına gecesi davetiyesi..

Kırmızı Gelin Figürlü Kına Davetiyesi K90

0,95TL

Kına geceleri eğlenceleri için hazırlanmış ufak ebat 8*10 cm boyutlarında kırmızı renkli tema işlenerek tasarlanmış tek parça zarfsız olarak satılan kına gecesi davetiyesi..

Kırmızı Gold Renkli Kına Davetiyesi KD91

0,95TL

Gold Renkli süslemeli kırmızı renkli iki tarafında da bilgiler yazılı ufak ebat lı olarak düğün davetiyesi içerisine konulacak şekilde ayarlanmıştır. ölçüleri değişebilir ve baskı olarak da 350 gram m..

Kırmızı Renkli Gelin Figürlü Kına Davetiye KD15

0,75TL

Kırmızı renkli gelin figürlü ufak ebat kına davetiyesi, bu model ebatları 7*9 ebatlarında olup isteğe göre de farklılık gösterebilir. davetiyelerin yanında kına gecesine çağırmak istenilen kişilere ve..

Pudra Renkli Kare Ufak Kına Davetiye 1161

1,01TL

Kare şeklinde pudra renkli ufak ebat zarf içerisinde kına gecesine ait bilgilerin yazılı olduğu bir kart konularak tasarlanmıştır ufak olduğu için her  türlü davetiye içerisine girmektedir.Ebatla..

Püsküllü Kına Davetiye KD21

2,50TL

Kına davetiyesi modelimiz ayraç şeklinde ve üzeri püskül ile süslemelidir. üzerinde çiftlerin el teması tasarımı uygulanmıştır. el resmi isteğe bağlı olarak değişmektedir...

Zarflı Yaldız Desenli Kına Davetiyesi 16279

1,19TL

Ufak ebatlı üsten çekmeli fuşya renklerinde ortasında altın yaldız desenleri bulunan ve dikey olarak i kart üst kısımdan çekmeli olarak tasarlanmış kına gecesi davetiyesi..

Pembe Renkli Kına Davetiyesi KD15

0,95TL

Pembe renkli desenler üzerinde kırmızı figürlü kına elbisesi ve diğer çiçek süslemeleri ile hazırlanmış 10*8 cm ebatlarında tek taraflı mat 350 gram kağıt kullanılarak hazırlanmıştır. isteğe bağlı ola..

Gösterilen: 1 ile 42 arası, toplam: 42 (1 Sayfa)