Kristal Davetiye

Sektörde yıllardır hizmet veren ve çiftlerin beğenerek tercih ettikleri bu katalog da  her çeşit yeni ürün bulunmaktadır. bunlar kraft kağıt, kadife baskı, ilginç tasarım gibi değişik modellere yer verilmiştir. Ürünlerde kullanılan kağıt kalitesi modeline göre değişmektedir. zarflar ise her çeşit renk ve kaliteye sahip zarflar mevcuttur

Grid View:

Bordo Zarflı Naturel Çiçekli Davetiye

1,28TL

Kare şeklinde iki yandan katlamalı bordo zarflı içerisinde naturel çiçekler ile altıgen şekli çizilerek hazırlanmış orta kısımda düğün bilgileri yazılmıştır. zarf üzerinde ip ve isimlik etiketi de aks..

Mor Renkli Yandan Yarım Zarflı Davetiye 70296

1,37TL

Yarım ay şeklinde özel olarak kesilmiş mor renkli zarf seçeneği ile içerisinde yine mor renkli çiçekler ile frame şeklinde bir çalışma yapılmış olup zarf üzeri çiçek ve zarf renklerine uygun isim etik..

Katlamalı Özel Kesimli Saman Kağıt Zarflı Davetiye 70256

1,09TL

Kendinden zarflı katlamalı saman kağıt zarflı içerisinde çiçekler basılarak yapılmış baskı kartı olup zarf üzerinde isimlik etiketi ve ip bağlanarak süslenmiştir. davetiye iç baskı kartı  ile zar..

Taş Plak Cd Şeklinde Çiçekli Davetiye 70343

1,30TL

Taş plak şeklinde çiçek tasarımlı ve retro zeminli olup kare şeklinde ve yandan çekmelidir. plak üzerinde çiçeklerin arasına düğün bilgileri yazılmaktadır. orta kısımda boşluk olduğu için isimler o kı..

Karikatürlü İpli İlginç Davetiye 70223

1,65TL

Davetiye hareketli olup ip ile çekmeli şekilde tasarlanmıştır aynı zamanda üzerinde karikatür ve eğlenceleri resimler kullanılmıştır. ip ile bağlandıktan sonra alt kısımdan çekerek hareket ettiriliyor..

Gold Renkli Zarflı Saat Tasarımlı Davetiye 70351

1,35TL

Gold altın yaldız renklerinde kare şeklinde zarf tasarımı ve onun üzerinde gerçek altın yaldız baskısı ile basılmış saat şeklinde tasarımı bulunmaktadır. iç baskı kartı düz olup orta kısımda saat kısm..

Kraft Kağıt Kalp Şeklinde Yazılar Basılmış Davetiye 70136

1,65TL

Kare şeklinde saman renkli kraft kağıt üzerinde beyaz sim ile basılmış değişik yazılar kalp şeklinde bir kalıp halinde zarf üzerine basılmıştır. zarf üsten çekmeli olup baskı kartı uç kısmında saman r..

Açık Kahve Lazer Kesimli Kare Davetiye 70324

2,77TL

Kare ebatlarında üsten çekmeli açık kahve tonlarında kağıt ile hazırlanmış üzeri lazer kesimli olarak desen yapılarak tasarlamıştır. baskı kartı ve zarf renkleri de sade olup kalın kağıt kullanılmıştı..

Açık Krem Renk Altın Yaldız Baskılı Kare Davetiye

1,37TL

Kare şeklinde açık krem renkli olup üzerinde altın yaldız motifler basılmıştır. orta kısımda yüzük resimleri vardır. nişan ve nikah davetiyesi içinde uygundur. kendinden zarflı olup üsten çekmelidir...

Beyaz Tuale Kağıt Zarfsız Davetiye 70226

1,10TL

Kaliteli kalın gramajlı tuale kağıt ile hazırlanmış tek parça zarfsız ve ortadan katlamalı ön kısmı şekilli olarak kesilmiş olup orta kısımdan isimlerin baş harfleri gözükmektedir. beyaz kağıt çok haf..

İstanbul Temalı Davetiye

1,15TL 1,65TL

İstanbul şehri tema alınarak hazırlanmış bu modelimiz de İstanbul kız kulesi  deniz ve ünlü cami ve tarihi mekanların görüntülerine yer verilmiştir. davetiye yandan çekmelidir. kağıt olarak krem ..

Karikatürlü Kristal Davetiye 70303

0,95TL

Dikey ebat özel kesimli üst kısımda uçan balon resmi ve karikatürlü gelin damat figürleri kullanılarak tasarlanmış ilginç tasarım davetiye..

Kristal Davetiye 70353

1,38TL

Üsten çekmeli beyaz zarf üzerinde pasta desenli kahve tonlu işlemeli tasarımlar yapılmış olup zarf üzerinde inci yapıştırılmıştır. iç baskı kartı çok açık kahve tonlarında ve düz tasarım olup şık bir ..

Saman Renkli Yapraklı Organik Davetiye 70258

1,50TL 1,90TL

Saman renkli olarak kraft görünümlü bir baskı mat kuşe kağıt üzerine basılmıştır. zarf üzerinde aksesuar süslemeleri olarak yaprak, ip ve isimlik etiketi de kullanılmış olup iç baskı kartı ile bir büt..

Siyah Zarflı Yandan Çekmeli Davetiye 70216

1,38TL

Siyah zarflı yandan çekmeli ön kısımda altın yaldız ile basılmış desen baskıları olup baskı kartı uç kısmında da yine yaldız baskıları mevcuttur.  davetiye genel olarak zarfsız olup resim deki gi..

Tek Parça Özel Kesimli Kristal Davetiye 70326

1,18TL

Kalın gramajlı üzeri  zemin ve çiçek baskıları basılarak süslenmiş üst kısımda özel kesim ile dantel şekli verilmiştir. davetiye katlamalı olup tek parça halindedir. ayrıca davetiye üzerinde isim..

Turuncu Renkli Zarflı Davetiye 70301

1,35TL

Portakal turuncu renkli yarım ay şeklinde kesilmiş zarf ve onun içerisinde zarf renklerine uygun olarak tasarlanmış iç baskı kartı ile üzerinde aksesuar süslemesi olarak kullanılmış isim etiketi ve ip..

Pudra Şekeri Kelebekli Davetiye 70265

1,38TL

İki Yandan aç kapa şeklinde ayarlanmış ortasında kelebek resimleri bulunan pudra şekeri renklerinde baskısı yapılmış yine pudra şekeri renklerinde zarf ile paket halinde hazırlanmış davetiye..

Ağaç Resimli Davetiye 70311

1,38TL

Yatay ebat ağaç kabuğu teması işlenmiş üzerinde yine ağaç ve çiçek baskıları yapılmış yandan çekmeli özel kesimli ilginç tasarım naturel bir görünümlü davetiye..

Kristal Davetiye 70243

1,25TL

Yatay şeklinde yandan çekmeli zarf ve baskı kartı üzerinde renkli çiçek baskıları bulunan orta kısımdan isimlerin gözüktüğü kendinden zarflı iki parça halinde tasarlanmış davetiye..

Pudra Renkli Sade Davetiye 70275

1,10TL

Düz tasarım 14*20 cm ebatlarında olur orta kenar kısımlarında sadece açık lila renkleri işlenmiştir. davetiye baskı kartı kenarlarında ise kabartma baskıları mevcuttur. sade bir tasarım her türlü düğü..

Açık Pembe ve Lila Renkli Kristal Davetiye 70285

1,70TL

Katlamalı kapaklı olup düğün bilgileri iç kısımda ki alana yazılmaktadır. katlama üzerinde fiyonk aksesuar süslemesi mevcuttur. ayrıca fiyonk ortasında inci boncuk yapıştırılmıştır. dış zarf yine renk..

Sade Krem Renkli Yaldızlı Davetiye 70277

1,35TL

14*20 cm ebatlarında sade tasarım krem renkli baskı kartı üzerinde kenarlarında gofraj ve altın yaldız baskıları yapılarak süslenmiş olup davetiye her türlü açılış ve diğer etkinlikler içinde uygundur..

Nostalji Görünümlü Davetiye 70337

1,25TL

Üzerinde nostalji araba resmi ve onunla birlikte süslenmiş vintage görünümüne sahip desenli olarak hazırlanmış zarf ve baskı kartı aynı temada bir görünüm ile tasarlanmıştır. eskitme bir görüntü katıl..

Özel Kesimli Altın Yaldız Çerçeveli Davetiye 70292

1,10TL

Özel olarak bıçak yapılarak şekilli kesilmiş olup zarf kullanılmamıştır. resimde ki gibi dış ünite ve iç baskı kartından oluşmaktadır. kesimli taraf altın yaldız baskılı ve lazer kesimlidir...

3D Tasarımlı Karikatürlü Davetiye 70132

2,42TL

Davetiye çalışması 3d tasarımlı olup karikatürlü olarak hazırlanmıştır. üsten kapaklıdır. ve kapak açılınca içerisinde  bulunan resimleri gerçek şeklini almaktadır. kapak kapınca tekrar eski şekl..

Beyaz Renk Yaldız Desenli Davetiye 70122

1,35TL

Beyaz kağıt üzerinde yaldız baskılı desen kullanılmış olup zarf ve iç baskı kartında aynı motif desen baskısı yapılmıştır. kağıt özel olup kalın gramajlı ve kalitelidir. tasarım olarak sade olduğu içi..

Çiçekli Takvim Resimli Davetiye Davetiye 70281

0,89TL

14*20 cm ebatlarında kraft kağıt kenarlık baskılı ve orta kısmında çiçek çerçevesi olup içerisinde takvim tasarımı işlenmiştir. zarf ise yine kraft kağıt olup üzerinde ip ve isimlik gibi aksesuar süsl..

Gofrajlı Beyaz Sade Davetiye 70282

1,37TL

Kare şeklinde geniş ebatlı ortasında düşün bilgileri yazılmış olup etrafında ise yeni geniş bir şekilde gofraj baskısı yapılmıştır. renk olarak beyazımsı bir renge sahiptir. gofraj kabartma dışında üz..

Kraft Zarflı Davetiye 8248

1,83TL

Özel kesimli kraft zarf üzerinde aksesuar olarak çiçek resimleri ve kraft ip bağlanarak kullanılmıştır. iç baskı kartı ise yine çiçek tasarımlı dır. kendinden zarflı bir model olduğu için iki parça ha..

Pembe Çizgili Desenli Davetiye 70222

1,19TL

Pembe çizgili desenler kullanılarak üsten çekmeli şeklinde tasarlanmıştır. Desenler de kullanılarak zarf üzeri süslenmiştir. kendinden zarflı ve resimdeki gibi iki parça şeklindedir...

Pembe Renk Kendinden Zarflı Tek Parça Davetiye 70239

1,37TL

Kendinden zarflı tek parça halinde katlamalı olup renk olarak pembe renklidir. ortasında motifli isimlerin yazılması için alan mevcuttur. sıra dışı bir renk sevenler için kaliteli kağıt üzerinde basıl..

Sade Kabartmalı Açık Renkli Pembe Davetiye 70275

1,10TL

Beyaz renkli dikdörtgen 14*20 cm ebatlarında iç baskı kartı kenarlarında hafif açık pembe renklerinde kabartma desenleri basılmış olup zarf kısmı sade düz tutulmuştur. davetiye her türlü etkinlik için..

Lazer Kesimli Ağaç Görünümlü Davetiye 70325

2,77TL

Lazer kesim tekniğinin kullanıldığı bu modelimizde ağaç görünümü işlenmiştir. üzerinde ki desen değişmez ve sabit olarak bu desen ile satılmaktadır. zarf lazer kesimli olduğu için iç yazıların renkler..

Siyah Yarım Zarflı Kare Davetiye 70298

1,38TL

Yarım ay şeklinde özel kesilmiş kenarları oval siyah renkli zarf ile onun renklerine uygun isim etiketi ve iç baskı kartı ile birlikte zarfsız olarak tasarlanmıştır. kare şeklindedir. ve resimde gözük..

Açıl Limon Renkli Kristal Davetiye 70343

1,22TL

Katlamalı tek parça halinde açık limon rengi baskı ile üzerinde hafif flok baskılı desenler kullanılmıştır. bilgiler orta bölümde  yani iç kısımda yazmaktadır. davetiye sade olduğu için her türlü..

Gümüş Gri Renkli Davetiye 70327

1,37TL

Tek parça katlamalı üzerinde gümüş yaldız desen baskısı bulunan zarfsız ve ortasında düğün bilgileri yazılmış gümüş renkli kağıt ile tasarlanmış davetiye, tek parça olduğu için fiyat uygun tutulmuştur..

Retro Çiçekli Katlamalı Zarfsız Davetiye 70261

0,97TL

Retro zemin üzerinde organik soft baskılı  gül ve çiçek resimleri konularak tasarlanmıştır.  tek parça olarak düşünülmüş katlamalı ve özel kesim şekillidir. davetiye uygun fiyatlı olup kalit..

Kristal Davetiye 70341

1,18TL

Bordo  renkli tek parça uzun ebat ortadan katlamalı ve üzerinde çiçek reesimleri kullanılarak tasarlanmış ortasından ip ile bağlanıp davetiye şekline gelmiştir. zarfsız ve tek parçadır..

Kahve Renkli Kadife Baskılı Davetiye 70342

3,48TL

Kahve renkli kadife simli ve kadife kumaş görünümünde çok oldukça kaliteli bir yumuşak dokununca kaygan bir yapıya sahip malzeme ile üretilmiş oldukça çok kaliteli ve aynı zamanda çokça tercih edilen ..

Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 40 (1 Sayfa)