Grid View:

Şeffaf Davetiye 6144

Davetiye dış malzeme beyaz renkli dokulu kağıt üzerinde özel baskı ve kesimli olup iç kart şeffaf malzemeden üretilmiştir. üsten çekmelidir. ve iç baskı kartı üzerine altın yaldız baskı yapılmaktadır...

Şeffaf Davetiye 6143

Özel kesimli yeşil renkli zarf içerisinde şeffaf malzeme üzerine basılmış çiçek tasarımları bulunmaktadır. iç baskı kartı şeffaf malzeme ile üretilmiştir.Altın Yaldızlı Olarak basılmakta olup yaldız ü..

Şeffaf Davetiye 6142

Kare şeklinde özel dokulu beyaz kağıt üzerinde çiçek baskıları olup iç kısımda şeffaf malzeme kullanılmıştır. davetiye iç baskı kartı şeffaf üzerinde bilgiler altın yaldızlı olarak yazılmaktadır..

Şeffaf Davetiye 6141

Davetiye gümüş gri renkli zarf üzerinde yine gümüş renk yaldız baskı ile basılmıştır. ayrıca zarf içerisine de şeffaf malzeme üzerinde  gümüş yaldız baskı tekniği kullanılmıştır. davetiye zarfı v..

Bordo Renk Şeffaf Kartlı Davetiye 6141

Davetiye bordo renkli zarf modeli üzerinde altın yaldız baskıları olup iç kısımda şeffaf asetatlı iç kart kullanılmıştır. şeffaf üzerine altın yaldız baskısı yapılmıştır...

Lacivert Renk Şeffaf Kartlı Davetiye 6141

Davetiye lacivert renkli zarf modeli üzerinde altın yaldız baskıları desenli basılarak tasarlanmış olup iç kısımda şeffaf asetatlı iç kart kullanılmıştır. şeffaf üzerine altın yaldız baskısı yapılmışt..

Beyaz bronz desenli davetiye 6128

beyaz renkli kare şeklinde bronz çerçeveli,çiçek desenli pencereli kaliteli zarf,içerisinde bronz çerçeveli davetiye, üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 15.0,15.0 şeklindedir istenilen yazı tip..

Beyaz dokulu davetiye 6132

Beyaz renkli dikdörtgen şeklinde  kaliteli kalın kağıtlı zarf,içerisinde yaldız çerçeveli davetiye, açıp kapamalı bir modeldir.ebatlar 14.2,20.3 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabilir...

beyaz ipli fırça darbeli davetiye 6101

beyaz renkli dikdörtgen şeklinde yaldız fırça darbeli ipi olan kaliteli kalın kağıtlı davetiye,içerisinde yaldız çerçeveli,fırça darbeli davetiye, üsten açma kapamalı bir modeldir...

beyaz renkli gold davetiye 6134

beyaz renkli dikdörtgen şeklinde yaldız desenli pencereli kaliteli zarf,içerisinde yaldız çerçeveli davetiye, üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 22.0,14.5 şeklindedir istenilen yazı tipi kullan..

beyaz yaldız desenli pencereli davetiye 6122

beyaz renkli kare şeklinde yaldız pencereli, kurdela ipli kaliteli dokulu davetiye üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 15.5,20.9 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabilir...

çerçeveli lüx davetiye 6104

beyaz renkli dikdörtgen şeklinde bronz desenli  kaliteli zarf,içerisinde bronz çerçeveli davetiye, üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 10.5,27.5 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabil..

dikdörtgen kırmızı dokulu davetiye 6125

Kırmız renkli dikdörtgen şeklinde yaldız desenli  kaliteli kalın kağıtlı zarf,içerisinde çerçeveli davetiye, üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 22.0,13.0 şeklindedir istenilen yazı tipi ku..

dikdörtgen pencereli davetiye 6107

krem rengi dikdörtgen şeklinde yaldız desenli pencereli kaliteli zarf,içerisinde yaldız desenli,çerçeveli davetiye, üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 14.0,19.0 şeklindedir istenilen yazı tipi ..

gold lüx davetiye 6133

krem rengi dikdörtgen şeklinde yaldız desenli pencereli kaliteli zarf,içerisinde yaldız çerçeveli davetiye, üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 19.5,13.0 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanıl..

gri gümüş desenli davetiye 6129

gri renkli kare şeklinde gümüş desenli pencereli kaliteli zarf,içerisinde püsküllü gümüş desenli davetiye, üstten çekmeli bir modeldir.ebatlar 14.9,14.9 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabilir...

gümüş dokulu davetiye 6112

beyaz renkli dikdörtgen şeklinde pencereli,gümüş desenli püsküllü kaliteli kalın kağıtlı zarf,içerisinde gümüş çerçeveli davetiye, üstten çekmeli bir modeldir.ebatlar 13.5,19,4 şeklindedir istenilen y..

Kahve Rengi Yaldız desenli Davetiye 6120

kahve rengi kare şeklinde yaldız desenli püsküllü kaliteli zarf,içerisinde yaldız çerçeveli davetiye, üsten çekmeli bir modeldir.ebatlar 18.3,18,7 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabilir...

kaliteli kırmızı pencereli davetiye 6140

kırmızı renkli kare şeklinde yaldız desenli pencereli kaliteli zarf,içerisinde püsküllü dokulu davetiye, üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 15.0,15.0 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabi..

karışık renkli püsküllü Davetiye 6117

Pembe renkli kare şeklinde ortasında yaldız baskılı penceresi bulunan ve üst kısmında altın yaldızlı gold renkli püskülü olan kaliteli kalın kağıt gramajlı davetiye, zarfsız ve üsten çekmeli bir model..

kırmızı lüx davetiye 6115

beyaz renkli kare şeklinde yaldız desenli kaliteli zarf,içerisinde yaldız desenli,çerçeveli kırmızı davetiye, açma kapamalı bir modeldir.ebatlar 16.3,19.2 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabili..

kırmızı lüx pencereli davetiye 6139

kırmızı renkli kare şeklinde yaldız desenli pencereli kaliteli zarf,içerisinde püsküllü yaldız çerçeveli davetiye, üstten çekmeli çekmeli  bir modeldir.ebatlar 15.0,15.0 şeklindedir istenilen yaz..

kırmızı yaldız desenli davetiye 6136

kırmızı renkli dikdörtgen şeklinde yaldız desenli kaliteli zarf,içerisinde yaldız çerçeveli çiçek desenli davetiye, açıp kapamalı bir modeldir.ebatlar 13.8,19.1 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanı..

krem rengi yaldızlı desenli davetiye 6135

krem rengi dikdörtgen şeklinde yaldız desenli kaliteli zarf,içerisinde yaldız çerçeveli davetiye, açıp kapamalı bir modeldir.ebatlar 13.9,20.0 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabilir...

kurdeleli pembe davetiye 6121

pembe renkli dikdörtgen şeklinde pencereli gümüş desenli kurdele ipli kaliteli dokulu davetiye, üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 15.0,18.4 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabilir...

lüx gümüş desenli davetiye 6111

beyaz renkli dikdörtgen şeklinde gümüş desenli pencereli kaliteli zarf,içerisinde püsküllü gümüş desenli davetiye, yandan çekmeli  bir modeldir.ebatlar 10.0,22.8 şeklindedir istenilen yazı tipi k..

lüx mor çerçeveli davetiye 6109

beyaz renkli kare şeklinde yaldız pencereli kaliteli zarf,içerisinde pembe çerçeveli yaldız desenli davetiye, açma kapamalı bir modeldir.ebatlar 14.7,19.2 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabili..

lüx yandan çekmeli davetiye 6127

Beyaz renkli dikdörtgen şeklinde yaldız desenli  kaliteli kalın kağıtlı zarf,içerisinde yaldız desenli davetiye, sağ ve soldan çekmeli bir modeldir.ebatlar 13.2,20.0 şeklindedir istenilen yazı ti..

mavi Kaliteli Davetiye 6119

Beyaz renkli dikdörtgen şeklinde çizgili ortasında yaldız baskılı tüy bulunan  kaliteli dokulu kağıtlı zarf,içerisinde lacivert renkli beyaz çerçeveli altın tüylü davetiye...

mermer renkli davetiye 6137

mermer renkli dikdörtgen şeklinde yaldız desenli pencereli kaliteli zarf,içerisinde yaldız çerçeveli davetiye, üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 11.3,21.2 şeklindedir istenilen yazı tipi kulla..

mor pencereli davetiye 6118

Lacivert renkli kare şeklinde ortasında yaldız baskılı penceresi bulunan ve üst kısmında gold renkli püskülü olan kaliteli kalın kağıtlı davetiye, zarfsız ve üsten çekmeli bir modeldir...

Mor yaldız desenli davetiye 6131

beyaz renkli kare şeklinde yaldız desenli ipli kaliteli zarf,içerisinde mor çerçeveli davetiye, açma kapamalı bir modeldir.ebatlar 16.0,15.1 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabilir...

mor yaldızlı dokulu davetiye 6110

mor renkli kare şeklinde, yuvarlak pencereli yaldız desenli zarf,içerisinde beyaz  kaliteli kalın davetiye, üstten çekmeli bir modeldir.ebatlar 18.3,18.3 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanıla..

pencereli dokulu davetiye 6106

Siyah renkli kare şeklinde yaldız desenli  kaliteli kalın kağıtlı zarf,içerisinde yaldız çerçeveli davetiye, açma kapamalı  bir modeldir.ebatlar 15.7,18,6 şeklindedir istenilen yazı tipi kul..

Pencereli kaliteli Davetiye 6100

Krem rengi kare şeklinde yaldız desenli  kaliteli kalın kağıtlı zarf,içerisinde yaldız çerçeveli davetiye, üsten çekmeli bir modeldir.ebatlar 15.5,15,5 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabi..

pencerelli siyah davetiye 6103

Siyah renkli dikdörtgen şeklinde bronz desenli  kaliteli zarf,içerisinde bronz çerçeveli davetiye, üstten çekmeli bir modeldir.ebatlar 10.5,27.5 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabilir...

püsküllü lux davetiye 6124

krem rengi dikdörtgen şeklinde yaldız pencereli kaliteli zarf,içerisinde yaldız desenli püsküllü davetiye, üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 19.5,13.0 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanıla..

sarı yaldız desenli davetiye 6114

sarı renkli dikdörtgen şeklinde yaldız desenli kaliteli zarf,içerisinde yaldız desenli,çerçeveli davetiye, açıp kapamalı bir modeldir.ebatlar 13.3,18.9 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabilir...

siyah kare pencereli davetiye 6105

siyah renkli kare şeklinde yaldız çerçeveli kaliteli zarf,içerisinde yaldız desenli,çerçeveli davetiye, üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 19.0,18.4 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabil..

siyah lux kaliteli davetiye 6116

siyah renkli kare şeklinde pencereli yaldız çerçeveli,püsküllü kaliteli zarf,içerisinde yaldız çerçeveli davetiye, üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 19.0,18.4 şeklindedir istenilen yazı tipi k..

siyah pencereli davetiye 6108

siyah renkli dikdörtgen şeklinde yaldız desenli, ipli kaliteli zarf,içerisinde yaldız çerçeveli davetiye, açma kapamalı bir modeldir.ebatlar 9.7,24.0 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabilir...

siyah pencereli lüx davetiye 6102

siyah renkli dikdörtgen şeklinde yaldız desenli pencereli kaliteli zarf,içerisinde yaldız desenli davetiye, açma kapamalı bir modeldir.ebatlar 12.5,23.5 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabilir...

siyah yaldız desenli davetiye 6126

siyah renkli dikdörtgen şeklinde yaldız desenli kaliteli zarf,içerisinde yaldız çerçeveli davetiye, açma kapamalı bir modeldir.ebatlar 12.8,19.0 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabilir...

uzun lüx kaliteli davetiye 6130

krem rengi dikdörtgen şeklinde yaldız desenli kaliteli dokulu zarf,içerisinde dokulu davetiye, üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 22.6,10.0 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabilir...

yeşil kaliteli davetiye 6113

beyaz renkli dikdörtgen şeklinde yaldız desenli kaliteli zarf,içerisinde yaldız çerçeveli davetiye, üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 19.9,13.9 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabilir...

yeşil püsküllü davetiye 6123

yeşil renkli dikdörtgen şeklinde yaldız desenli püsküllü kaliteli zarf,içerisinde çerçeveli davetiye, üstten çekmeli  bir modeldir.ebatlar 22.0,13.0 şeklindedir istenilen yazı tipi kullanılabilir..

Gösterilen: 1 ile 46 arası, toplam: 46 (1 Sayfa)