Lüks Davetiyeler

Kaliteli kağıtlar kullanılarak üretilmiş ve davetiye üzerinde çeşitli lüks aksesuarlar kullanılarak hazırlanmış olan bu modellerimizde görsel ihtişamın ön planda olduğunu görmekteyiz. Lüks modellerimiz de lazer kesimler kadife desen baskıları, Ağır mukavva sıvama kağıtlar da kullanılmış olup her türlü özel tasarım için uygundur. zengin görsel içeriğe sahip olan bu örneklerimizde ki kağıtlar oldukça kalitelidir ve birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. bu davetiyeler için altın yaldız ve gümüş yaldız baskı teknikleri kullanılmaktadır.

Grid View:

Lacivert Renk Kadife Davetiye 50592

7,32TL

Davetiye lacivert renk olup flok baskılı kadife modelidir. ebatları ise 19 * 19 cm olup zarflı ve sıvama kart kullanılarak üzeri altın yaldız baskı yapılmıştır.  lüks bir model olup tercih edilen..

Zambak Çiçekli Lüks Tasarım Davetiye 3711

10,05TL

Davetiye lüks bir tasarım olarak düşünülmüş olup tasarım olarak vintage tarzı bir görünüm kullanılmış olup çerçeve vitrin süsü olarak tasarlanmıştır. ayrıca zambak çiçekleri ile süslenmiştir. yandan ç..

Bordo Renkli Lüks Kadife Kumaş Davetiye 50541

11,00TL

Lüks davetiye kategorisi içerisinde en çok tercih edilen bu modelimiz  bordo renkli kadife kumaş ile tasarlanmıştır. davetiyemiz tamamen özel renkli yaldız baskılıdır. zarf üzerinde özel desenli ..

Lacivert Kadife Kumaş Lüks Davetiye 805

6,90TL

Kare şeklinde olup lacivert renkli kadife kumaş ile tasarlanmıştır. üzerinde altın yaldız süslemeleri mevcuttur. ayrıca davetiye iç baskı kartı kalın gramajlı mukavva sıvamalıdır.  baskı renk ola..

Lazer Kesimli Krem Renkli Lüks Davetiye 50544

14,00TL

Lazer kesimli özel kalın 3 mm ağır mukavva sıvamalı baskı kartı kalın çerçeve içerisine girecek şekilde hazırlanmış kenarlarında desen baskıları bulunan lüks tasarım kaliteli malzeme ve kağıtlar ile y..

Siyah Kadife Davetiye 1117

4,65TL

Davetiye 14*20 cm ebatlarında üsten çekmeli olup kağıt üzerinde flok baskı yani kadife deseni kullanılmıştır. davetiye zarf üzerine yaldız baskı basılmak zorunda değildir. baskı tamamen isteğe bağlıdı..

Bordo Kadife Lazer Kesimli Lüks Davetiye 50545

16,00TL

Davetiyemiz kare şeklinde olup ebatları 20.* 20.4 cm dir. iç baskı kartı için kullanılan mukavva yaldız baskılı ve krem renklidir. kalınlığı ise 3 mm dir. zarf üzeri bordo renk kadife kumaş olup üzeri..

Mat Beyaz Kağıt Kraft Sıvamalı Yaldız Baskılı Davetiye 10219

3,68TL

Davetiye kaiıteli kağıtlar kullanılarak geniş ebatlı ve kalın sıvamalı olarak hazırlanmıştır. kraft sıvama üzerinde açık krem yada kirli beyaz şeklinde üzerinde altın yaldız baskıları bulunan baskı ka..

Koyu Yeşil Zarflı Özel Kesimli Davetiye 1138

3,78TL

Koyu renk yeşil kağıt özel kesimli olup lazer kesim tekniği ile üretilmiştir. iç kısımda yine yaldız baskılı altıgen şekiller kullanılarak tasarlanmıştır. davetiye  kendinden zarflı olup resimde ..

Turkuaz Renkli Besmele Yazılı Dini Davetiye 815

4,60TL

Dikey olarak tasarlanmış olup turkuaz renklerinde gofraj baskılı zarf modeli kullanılarak hazırlanmıştır. davetiye üzerinde Arapça olarak Bismillahirrahmanirrahim yazmaktadır.  dini anlam ifade e..

Siyah Kadife Lazer Kesimli Kaliteli Davetiye 8345

3,20TL

Davetiye her yönü ile kendini göstermektedir. gerek tasarım kalitesi gerek ise malzemeler ile hepsi bir bütün olarak düşünülerek tasarlanmış siyah renkli kadife kumaş baskılı lazer kesimli kaliteli ve..

Özel Kadife Baskılı Lüks Tasarım Yüzük Resimli Davetiye 50588

16,00TL

Özel olarak kadife baskılı olup parlak lake kabartmalıdır. davetiye üzerinde yüzük resimleri aksesuar süslemesi olarak yapılmıştır. nişan, nikah ve düğün için uygundur. kaliteli bir model olup el çant..

Krem Renk Yaldızlı Katlamalı Davetiye 1137

7,24TL

Davetiye her iki yönden de katlamalı olup iç kısımda 3 parça şeklinde baskılı alanları vardır. ayrıca  iç baskı kartları altın yaldızlı olarak basılabileceği gibi normal ofset baskılı da basılmak..

Siyah Kare Kadife Davetiye 1128

4,51TL

Kare şeklinde siyah renkli üzeri altın yaldız baskılı  olup üsten çekmeli ve püskül süslemelidir. davetiye iç baskı kartı da hafif krem renk üzerinde ofset baskı olup zarf üzerinde flok baskı yap..

Beyaz Kağıt Sade Tasarım Lüks Davetiye 50524

3,51TL

Dikey ebatlı özel dokulu beyaz kağıt üzeri sade tasarımlı zarf üzerinde isimler altın yaldız olarak yazılmıştır. iç baskı kartı ise yine altın yaldız olup iç baskı kartı kalın gramajlı dır. davetiye i..

Beyaz Renkli Kabarmalı Sade Kaliteli Davetiye 50522

3,12TL

Yatay ebatlı olup büyük ve geniş bir alana sahiptir. kağıt olarak kalın gramajlı beyaz renkli kağıt tercih edilmiştir. davetiye iç baskı kartı ve zarf kenarlarında kabartma baskıları vardır. ayrıca za..

Bordo Renk Flok Baskı Lüks Davetiye 2002

10,00TL

Flok baskı tekniği ile basılmış olan bu modelimiz bordo renkli ve kadife tarzındadır. davetiye baskı kartı kalın mukavva sıvamalı ve üzeri altın yaldız baskı ile basılmıştırZarf üzerinde ki gelin dama..

Bordo Renkli Kaliteli Fiyonklu Davetiye 70777

2,95TL

Bordo desenli ve baskı renkli olup alt kısımda ki bordo renk üzerinde kabartma lake baskıları mevcuttur. ayrıca  bordo renkli kurdele ile süslenmiştir. zarf üzerinde de yine bordo renkli süslemel..

Fıstık Yeşili Renkli Lüks Davetiye 50575

4,51TL

Kalın ve dokulu kağıt üzerinde fıstık yeşili renk baskısı yapılarak hazırlanmış zarf ile onun içerisinde kenarları altın yaldız sıvamalı krem renkli yine dokulu kağıt iç baskı kartı bulunmaktadır. Dav..

Gümüş Renkli Gri Lüks Davetiye 50547

20,45TL

Gümüş renkli gri baskılı parlak sedefli kalın gramajlı kağıtlar kullanılarak hazırlanmış lazer kesimli ve özel sıvamalıdır. davetiye dış ünitesinde şekil olarak kapı şeklinde bir desen çizilmiş olup o..

Krem Kağıt Sade Lüks Davetiye 50501

5,65TL

Krem renkli kağıt sade tasarım kenarları yaldız desenli ve kalın gramajlı mukavva sıvamalıdır.  Bu örneğimiz genel olarak sade ve düz tasarım seven çiftler için hazırlanmış olup düğün ve diğer et..

Kum Saati Şeklinde Lüks Davetiye 2008

20,00TL

Davetiye örneğimizde tema olarak kum saati görseli işlenmiştir. davetiye hem lazer kesimli hemde altın yaldız baskı tekniği ile basılmıştır.Zarf üzerinde ki gelin damat isimlikleri üzerine altın yaldı..

Siyah Renkli Gofraj Baskılı Kaliteli Davetiye 50516

3,59TL

Siyah renk üzerinde kabartma desenleri ile tasarlanıp Gofraj baskıları yapılarak hazırlanmıştır. zarf örneği ve onun içerisine girmesi için kalın sıvamalı olarak yapıştırılmış iç baskı kartından oluşm..

Yaldızlı Kalın Krem Renk Lüks Davetiye 1146

4,95TL

Davetiye dikdörtgen şeklinde dikey tasarımlı ve büyük ebatlı dır. üzerinde altın yaldız desenleri mevcuttur. ayrıca zarf üzerinde yine altın yaldız desen vardır. düğün bilgileri de altın yaldız yazılm..

Hayat Ağacı Tasarımlı Lüks Davetiye 50584

13,67TL

Lüks bir tasarıma sahip olan bu modelimiz üzerinde lazer kesimli olarak hayat ağacı tasarımı vardır. kullanılan kağıtlar krem renkli ve özel dokulu kağıtlardır. iç baskı kartı 3 mm ağır mukavva ile sı..

Siyah Renkli Kaliteli Davetiye 50546

17,13TL

Çok kaliteli siyah renkli kadife kumaş kullanılarak hazırlanmış bu modelimiz baskı olarak altın yaldız baskı tekniği tercih edilmiştir. davetiye yatay ebatlı olup her türlü etkinlik için uygundur. kal..

Kahve Renkli Kadife Baskılı Davetiye 70342

3,48TL

Kahve renkli kadife simli ve kadife kumaş görünümünde çok oldukça kaliteli bir yumuşak dokununca kaygan bir yapıya sahip malzeme ile üretilmiş oldukça çok kaliteli ve aynı zamanda çokça tercih edilen ..

Gösterilen: 1 ile 27 arası, toplam: 27 (1 Sayfa)