Grid View:

Fotoğraflı Magnet Davetiye MD11

Gelin damat fotoğrafları film şeridi içerisinde tasarlanarak hazırlanmış 8*6 cm ebatlarında 280 gram kağıt üzerine selefonlu ve renkli olarak olarak basılarak magnet malzemesi üzerine yapışmıştır. mag..

Dudak ve Bıyık Resimli Magnet Hatıra Davetiye MD17

Kare şeklinde 7*7 cm ebatlarında 400 mikron magnet malzeme üzerinde 280 gram parlak kağıt kullanılarak hazırlanmış üzerinde dudak ve bıyık karikatür resimleri bulunan metal ve dolaplar üzerine yapışab..

Film Şerdi Magnet Davetiye MD01

Film şeridi içerisinde karikatür resmi kullanılarak hazırlanmış 8*6 cm ebatlarında her türlü metal malzeme üzerine yapışabilen selefonlu kalın kağıt üzerine basılarak magnet üzerine tutkal ile sıvanmı..

Kalp Resimli Magnet Hatıra Davetiye MD05

8*6 cm ebatlarında kenarları oval yada düz olarak kesilecek şekilde tasarlanmış kalın gramajlı kağıt üzerine basılarak 400 mikron magnet üzerinde sıvaması yapılmıştır. tasarım olarak kalp resimleri ku..

Vosvos Araba Resimli Magnet Davetiye MD79

Vosvos araba resimleri ve balon resimleri ile hazırlanmış 8*6 cm ebatlarında kalın kağıt üzerine basılarak 400 mikron magnet malzeme ile sıvanmış dolap ve diğer metal malzemeler üzerine yapışabilen vi..

Fotoğraflı Magnet Davetiye MD10

Çiftlerin kendi fotoğrafları kullanılarak renkli yada siyah beyaz olarak istenilen renkte basılabilen 280 gram kağıt ile magnet malzeme üzerine tutkal ile sıvaması yapılarak özel bıcak ile oval yada f..

Sokak Sevgili Temalı Magnet Davetiye MD22

Sokak ve Cadde üzerinde bulunan bina resimleri ile iki sevgili çiftin birlikte yürüyüşleri konu alınarak tasarlanmış 7*7 cm ebatlarında  400 mikron magnet malzeme ile sıvanarak baskıları yapılmış..

Vosvos Arabalı Magnet Davetiye MD12

Vosvos araba resmi üzerinde düğün arabası temalı olarak gelin damat figürleri kullanılmış olup metal üzerine yapaışak şekilde 400 mikron magnet malzeme ile sıvama ile hazırlanmıştır. ebatları 8*6 cm d..

Yumurta Şeklinde Magnet Hatıra Davetiye MD45

İki adet yumurta üzerinde karikatür resimleri ile tasarlanmış bu örneğimiz de magnet üzerinde yumurta ile ilgili eğlenceli ve mesaj niteliğinde bir söz yazmaktadır. magnet 8*6 cm ebatlarında ve üzerin..

Karakalem Çizimli Gelin Damat Davetiye MD36

Kare şeklinde ebatları 7*7 cm olup üzerinde gelin damat karikatür resimleri bisiklet üzerinde karakalem çizimi ile kullanılmıştır. magnetimiz kenarları oval kesimli yada özel kesimli olmak üzere isten..

Penguen Çifti Magnet Davetiye MD15

Kumru çiftleri temsil eden iki adet penguenin resimleri kullanılarak hazırlanmış hatıra olarak saklanabilecek ve davetlilere verilecek dolap süsü görevini gören magnetli davetiye ebatları  8*6 cm..

Kalp Resmi İle Tasarlanmış Magnet Davetiye MD53

Kalp resmi ile tasarlanmış kırmızı renkli üzerinde zincir ile bağlanmış kalp teması işlenmiş 8*6 cm ebatlarında magnet ile kağıt malzemelerin birbirine yapışması sonucu kalın yırtılmaz  ve renkle..

Gelin Damat Figürlü Davetiye MD30

Gelin damat kıyafetleri ve figürleri kullanılarak siyah beyaz şekilde tasarımlı dolap süsü yada hatıra olarak saklanabilen metal malzeme üzerine yapışabilen magnet davetiye kağıt selefonlu olup 280 gr..

Çiçekli Bisiklet Magnet Davetiye MD20

Kare şeklinde ebatları 7*7 cm olup üzerinde çiçek resimleri ile bisiklet tasarımı yapılmış olup üzerinde kelebek resimleri de kullanılmıştır. çiftlerin isimleri ve tarihleri magnet üzerinde yazılmakta..

Dans Eden Penguenler Magnet Davetiye MD44

Dans eden penguen çiftleri resimleri kullanılarak hazırlanmış bu modelimiz sizden sevdiklerinize mutluluğunuzu göstermek için verilecek güzel bir hediye olacaktır. magnetimiz 8*6 cm ebatlarında ve 400..

Kalp Şeklinde Ağaç Resimli Magnet Davetiye MD76

Kalp şeklinde ağaç resimli olarak hazırlanmış pembe tonlarında zemin de kalpler kullanılmış olup üzerinde ise çiftlerin isimleri yazmaktadır. magnet ebatları 7*7 cm dir. 280 gram kağıt ile 400 mikron ..

Kalp Tasarımlı Magnet Davetiye MD66

Çizgiler ile kalp şeklinde bir grafik çizilmiş olup içerisinde çiftleri temsil eden karikatür çalışması da yapılmıştır. davetiyelerin yanında yada tek başına düğün günü düğünden önce ki etkinliklerde ..

Pembe Kalpli Ağaç Magnet Davetiye MD13

Pembe kalp resimleri kullanılarak ağaç şekli verilmiş olup üzerinde muhabbet kuş resimleri de konularak oval 7*7 cm  ebatlarında hatıra olabilecek dolaplara yapışan magnet davetiye tasarlanmıştır..

Karikatürlü Magnet Davetiye MD43

Bisiklet üzerinde iki sevgili ve ellerinde kalp şeklinde balon resmi de kullanılarak hazırlanmış  karikatürlü magnet davetiye, ebatlar olarak 8*6 cm olup  kalın kağıt ile 400 mikron magnet s..

Kedi Resimli Magnet Davetiye MD57

Kedi resimli magnet dolap süsü vitrinlik 8*6 cm ebatlarında zarfsız tek parça olarak dağıtılacak hatıra olarak vitrin süsü yada dolap süsü olarak kullanılan yırtılmaz rengi solmayacak şekilde selefon ..

Kırmızı Kalpli Magnet Davetiye MD05

Kırmızı renkte çizgili kalp resmi kullanılarak beyaz renkli kağıt ve onun sıvanarak yapıştığı magnet üzerinde tasarlanmıştır özel kesimli olup ebatları 8*6 cm olarak ayarlanmıştır. tek parça olarak za..

Gelin Damat Magnet Davetiye MD89

Kalp içerisinde gelin ve damat karikatürleri kullanılarak hazırlanmış düğün ve nikah günü sevdiklerinize hatıra olarak verebileceğiniz 8*6 cm ebatlarında vitrin süsü yada dolap süsü olarak davetlilere..

Muhabbet Kuşu Magnet Davetiye MD07

Magnet örneğimiz 8*6 cm ebatlarında olup muhabbet kuşları resimleri ile kullanılarak hazırlanmıştır. aşk ve romantik bir görüntü elde edilmiş olup magnet üzerinde boş kısımlar çiftlerin isimleri ve dü..

Resimli Kalp Şeklinde Magnet Davetiye MD19

Özel kesimli kalp şeklinde olup içerisinde gelin damat fotoğrafları koyularak renkli olarak tasarlanmıştır. 7 * 9 cm ebatlarında olup zarfsız olarak düğün yada nikah zaman çiftlerden sevdiklerine bir ..

Karikatürlü Komik Magnet Davetiye MD18

Karikatürlü olarak gelin damat figürleri meyve şeklinde hazırlanmış sevdiklerinize sizden eğlenceli ve hatıra olarak saklanabilecek 8 * 6 cm ebatlarında metal malzeme üzerine ve dolaplar üzerine süs o..

Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)