Kına Geceleri ve Kına Davetiyeleri

Posted by baselma 15/03/2017 0 Comment(s) Davetiye Tasarımları,

 

Kına Davetiyeleri evlenecek olan çiftlerin düğünden önce yapmış oldukları son prova olarak da bilinen kına geceleri eğlenceleri için davetlileri çağırmak üzere çeşitli renk ve görsel temalar ile tasarlanan davetiye modelleridir. 

 

Kına davetiyeleri bazen dizilerde izlediğimiz bir sultan kıyafeti bazen bizi çok mutlu eden bir gelinlik resmi ile bütünleşerek tasarlanmıştır. 

 

Kına geceleri son günlerde ihtişamlı bir eğlence halini almaya başlamıştır. organizasyon firmalarının da yapmış olduğu çalışmalar ve kına geceleri için düzenledikleri muhteşem proğramlar sayesinde önceki gibi evde ailece yapılan kına gecesi eğlenceleri artık düğün günlerini aratmayacak kadar ihtişamlı ve kalabalıktır. 

 

Kına gecelerin kalabalık olması da yanında kına davetiyelerinin de genişlemesine olanak tanımıştır. kına davetiyeleri için davetiye firmaları hergün yeni tasarımlar yaparak ürün yelpazesini genişletmiş ve yeni modeller çıkarmışlardır.  

 

Gelin resimleri yada kaftan  kıyafetleri ile tasarlanan ve özel kesim tekniği ile kıyafetin  modeline özgün olarak kesilen kına davetiyeleri beğenilen ve tercih edilen ürünler arasındadır.

 

İzmir davetiye firması olarak sitemizde kına davetiye modelleri için ayrı bir katalog oluşturduk ve bu katalog içerisine çeşitli tasarımlar ile tasarladığımız kına davetiye modelleri ve örneklerinden bir bir  kına davetiye katalogu oluşturduk.

 

Müşterilerin isteklerini dikkate alarak, yeni fikirleri de göz önünde bulundurarak ortaya çıkardığımız tasarımları karşılıklı alışveriş ve tartışma sonrasında  yeni model olarak sitemizde yayınlamaktayız. 

Her  zaman sitemizde istediğiniz kına davetiye modelini bulabilir yada bizden özel istek ile yeni sipariş yapmamızı isteyebilirsiniz.

 

İsteyecek olduğunuz yeni tasarımları lütfen bize mail olarak gönderiniz çünkü tasarımların başında grafikerler bulunduğu için gelen mailller ile direk onlara ilgilenmektedirler ve  istemiş olduğunuz  davetiye örneğine de cevap verecek olan grafiker elemanlarımızdır.

 

Bizim için en önemli olan yapacak olduğumuz tasarımın güzel olması ve özgün olmasıdır. biz bir ürünü yapıyorsak ona kendi heyecanımızı da katıyoruz ve yenilikçi ruhumuzla tasarımıza yön veriyoruz

 

Yapacak olduğumuz tasarımları hazırlayan grafiker tasarımcılarımıza her zaman söylediğimiz yapacağınız işi sevin ve zevkle yapınız çünkü zevkle ve severek yapılan bir tasarım hem bizi menun etmez hemde müşterilerimizi...

Etiketler: Kına Davetiyeleri

Leave a Comment