Yeni Sezon Yaz'a Özel Düğün Davetiyesi İpuçları

Yeni Sezon Yaz’a Özel Düğün Davetiyesi İpuçları

Yeni Sezon Yaz’a Özel Düğün Davetiyesi İpuçları

Yeni Sezon davetiye modelleri

Evlilik hazırlığında olan çiftler için oldukça önemli olan davetiye modelleri, Yeni sezon yeni yılında da kendilerinden söz ettirecek nitelikteler. Farklı farklı modellerin bulunduğu davetiyeler arasında seçim yapmakta zorlanan genç çiftler için bazı ipuçlarını paylaşmak faydalı olacaktır. İşte merak edilen yeni düğün davetiyesi trendleri.

Hangi davetiye modelleri ön planda?

İlk göze çarpan davetiye modelleri kesinlikle vintage ve retro tarzında olan davetiyeler. Geçmişin modasının tekrar canlandığı günümüzde davetiyelerin tasarımına da bu yansıtılmış. Bu yüzden trend olan bir davetiye kullanılmak isteniyorsa alternatifler arasında öncelik belirlemek doğru bir karar olacaktır. Sade davetiye modelleri seçilmeye devam ediliyor olsa da geçmiş zamanlara göre popülerliğini geride bıraktı denilebilir. Ön plana çıkan davetiye modelleri için örnek vermek gerekirse :

– Vintage davetiyeler:

Eskinin yeniye uyarlanmasıyla modernleştirilen bu davetiyelerde zarfların üzerinde minik dantel işlemelere rastlamak mümkündür. Aynı zamanda davetiye üzerinde bulunan retro görsellerle bütünleştirilmesi ayrı bir hava yaratır. Gelinlik modeli ve düğün konseptinde de vintage tarzı kullanılmışsa, misafirlere daha düğüne gelmeden bu atmosferi yaşatmak için doğru bir seçim olacaktır.

– Retro davetiyeler:

Yaklaşık olarak 15 – 20 yıl geçmişe dönerek dönemin modellerinin günümüzle modernize edilerek kullanıldığı halidir. Pek çok üründe kullanılan retro tarzı artık davetiye modellerinde de bir akım haline dönüştü. Pastel tonları kullanılarak çiçek desenleriyle süslenen ve kraft zarflarla birlikte hasır iplerle de zenginlik katılan bu davetiye seçeneği retro konseptinde düğün yapmak isteyenler için mükemmel olacaktır.

– Sulu boya efektli davetiyeler:

Yaz aylarında açık alanda ya da kır düğünü yapacak olan çiftler için son derece ideal olan modellerdir. Misafirlerle yüz yüze gelmeden önce merhaba! Denilecek olan bu davetiyelerle gördükleri anda düğün konseptinin havasına onları sokmak mümkün olabilecektir.

Gösterişten uzak fakat zarif bir tercihle zevkin açık yüreklilikle ortaya konulduğu bu davetiye modelleri yaz aylarındaki düğünlere imzasını atmaya hazırlanmaktadır. Hem farklı hem de eğlenceli görüntüsüyle kesinlikle görenleri mest edecektir. Herkesin akıllarında kalıcı bir iz bırakacak olan bu davetiye modelleriyle zarafetin yansıtılacağı kesin.

– Tropikal davetiyeler:

Adından da anlaşılacağı gibi son derece eğlenceli bir yapıya sahiptirler. Palmiye yaprakları ve tropikal motiflerle süslenmiş canlı renklere sahip bu davetiyeler herkesin beğenisini kazanmaktadır. Senenin trendleri arasında yer alan tropikal düğün davetiyeleri gösterişli oldukları kadar şık ve zarif modellerdir.

İstenirse yeşil konsept tasarlanarak üzerine varaklı yazılar eklenebilir, istenirse keten iplerle süslemesi yapılarak doğanın güzelliği yansıtılabilir. Ayrıca davetiye görselinde kullanılan çiçek desenleriyle misafirlerin daha düğüne gelmeden tamamen doğayla bütünleşmesi sağlanabilir.

Tüm davetiye modelleri yeni trendler arasından rahatlıkla seçilerek kullanılabilecek keyifli tasarımlardır. Önemli olan evlenecek olan çiftin kendilerine en iyi hitap eden modeli seçmeleridir. Unutulmaması gereken en önemli detay düğün gününün özel olduğudur. Bu yüzden hatıralarda kalacak minik detaylar her zaman önemli olmuştur.

You must be logged in to post a comment