Grid View:

Akrilik Kutu Çikolatalı Nikah Şekeri

Akrilik kutu içerisinde çikolatalı badem badem şekeri koyularak hazırlanmış olup kutu üzerinde yine badem şekeri renklerine uygun olarak kurdele ve isim etiketi yapıştırarak süslenmiştir. Akrilik kutu..

Bambu Çubuklu Oda Kokusu Nikah Şekeri NS1477

Bambu çubuklu oda kokusu şeklinde hazırlanmış olup cam şişe içerisine özel koku konularak ağzı kapatılmıştır. üst kısmında ikinci bir plastik koruma olup korumalıdır. üzerinde ki çiçekler şoklanmış ku..

Bisiklet nikah Şekeri

Bisiklet malzeme olarak metal tellerden oluşmaktadır. renk olarak beyaz, gümüş, yada altın yaldız gibi renkler mevcuttur. üzerinde ki süslemeler renklere göre değişmektedir. her renk bisiklet üzerinde..

Doğal Kütük Nikah Şekeri NS1455

Doğal kütük lazer ile kesilip üzerine yine yakma yada ovma metodu ile isimler kazınmıştır. süsleme olarak ise kutu otlar ve çiçekler tercih edilmiştir. renklerde sınırlama yoktur. istenilen yaprak ren..

Vitrin Süsü Hediyelik İlaç Kutusu NS1476

Döküm olarak yapılmış hediyelik yada hatıra olarak ilaç kutusu ve saklama kutusu olarak kullanılabilecek üzeri isim etiketi ve diğer gül çiçek gibi aksesuarlar ile süslenmiş hatıra nikah şekeri..

Ahşap Kütük Mumluk Nikah Şekeri NS1460

Ahşap malzeme kütük ortasında mumluk koyulmuş olup üzerinde fuşya renkli kuru ot çiçekler kullanılarak süslenmiştir. mum gerçek mum olup istenildiği zaman yakılmaktadır . Kuru ot ve çiçek renkleri de ..

Ahşap Mumluk Nikah Şekeri NS1464

Ahşap kenarları dantel işlemeli kutu ortası lazer kesim ile oyulmuş olup yine etrafı korumalı mumluk içerisine konularak nikah şekeri şekline uygun olarak süslenmiştir. üzerinde kuş figürleri de lazer..

Ayna Nikah Şekeri NS1472

Gerçek ayna kullanılmış olup özel imalat bir ürün tercihe dilmiştir. etrafında ise isteğe bağlı olarak süslemeler mevcuttur. üzerinde isimler lazer kazıma yada etiket olarak da yazılabilir. bunu terci..

Cam Şişe Kavanoz Nikah Şekeri NS1463

Başak Ot Süslemeli Kalp Şeklinde İsimlik Etiketli Cam Şişe Kavanoz Nikah Şekeri, Şişe içerisinde isteğe bağlı olarak lavanta ot şeker yada draje konulmaktadır...

Cam Şişe Kolonya Kokulu Nikah Şekeri NS1469

Cam şişe içerisinde isteğe bağlı olarak kolonya yada parfüm kokusu konularak süslenmiştir. dış kısımlarında ise kuru çiçek ve kurdele süslemeleri yapılmıştır. isim etiketi olarak ahşap malzeme üzerind..

Cam Şişe Nikah Şekeri NS1457

Cam şişe içerisinde çeşitli deniz ürünleri doldurularak süslenmiştir. iç kısımda ki malzemeler organik ürünlerdir. dış kısımda da deniz yıldızı kullanılmıştır. deniz yıldızı ebatları her üründe farklı..

Çerçeve İsimlik Nikah Şekeri NS1465

Çerçeve vitrin süsü olarak kullanılabilir. ister düğün ister sünnet isterseniz farklı bir etkinlik için uygundur. ayrıca çerçeve içerisine resim konulmaktadır. resim montajı isteğe bağlı olarak yapılm..

Dantelli Lavanta Kesesi Nikah Şekeri NS1458

Lavanta kesesi içerisinde özel kokular dış kısmında ise dantel süslemesi ve kuru ot ip ile fiyonk bağlanarak süslenmiştir. isim etiketleri de sonradan isteğe bağlı olarak istenilen yerine yapışmakta d..

Deniz Çıpası Nikah Şekeri NS1466

Ahşap malzeme lazer kesim tekniği kullanılarak deniz çıpası şeklinde kesilmiş olup üzerinde nazar boncuğu süs olarak koyulmuştur. ayrıca kurdele ve çiçek kullanılarak da süslenmiştir...

Kolonya Şişesi Nikah Şekeri NS1459

Metal kapaklı kolonya şişesi içerisinde özel kokulu kolonya üzerine isimlik etiketi renkli olarak yazılarak yapıştırılmıştır. ayrıca üzerinde püskül de aksesuar olarak kullanılmaktadır Renk olarak ist..

Kuru Çiçek Cam Şişe Nikah Şekeri NS1462

Vişne çürüğü renklerinde kuru otlar doldurularak süslenmiş cam şişe kavanoz nikah şekeri üzerinde pleksi kapli şeklinde ayna ile isim etiketi yapılmıştır. kurdele için de kraft renkli ipler kullanılmı..

Mevlit Hatırası Kadife Dua Kitabı NS1456

Mevlit günlerinde veya herhangi bir hayır işi etkinliklerinde hem gelen davetlilere güzel bir hediye vermek hemde hayır işleyip onların kuran ayetlerini ve önemli duaları okumaları sağlamak için veril..

Pleksi Ayna Lazer Kesimli Nikah Şekeri NS1468

Pleksi aynalı malzeme üzerinde lazer kesim ile istenilen yazılarak yazılmakta olup ve yine istenilen şekilde kesilmektedir. kalp şeklinde kesilmiş bir ayna üzerinde kuru ot ve kuru güller ile süsleme ..

Hayat Ağacı Nikah Şekeri NS1467

Ahşap malzeme lazer kesim ile hayat ağacı şekli verilerek üzerinde ise farklı renk çiçek veya daha değişik malzemeler ile süslenmiştir. hayat ağacı üzerine isimler lazer kesimli olarak yakılarak yazıl..

Pleksi Ayna Nikah Şekeri NS1461

Kalp şeklinde lazer kasıma pleksi ayna üzerinde gelin damat isimleri yazılarak hazırlanmıştır.. ayrıca kenarlarında çiçek ve kuru ot ile süslemeler mevcuttur. isteğe bağlı olarak ayna arka kısmına mag..

Söz Nişan Düğün Nikah Şekeri Çikolata NS1470

Her türlü etkinlik için kullanılacak içerisinde çikolata bulunan ve üzerinde isteğe özel olarak tasarlanmış etiket ve kutu ile süslenen en güzel yenilebilir. tarza çikolatalı nikah şekeriKutu içerisin..

Hediyelik İlaç Kutuları NS1475

Farklı renklere sahip vitrin süsü yada güzel bir hediye olarak saklanabilecek özel günler de sevdikleriniz için hediye olarak da verebileceğiniz dökümden imal edilmiş ilaç kutuları..

Mor Süslemeli Hediyelik Nikah Şekeri NS1473

Hediyelik kalp şeklinde kutu üzerinde mor renkli kurdele tül ve kuru çiçekler ile süslenmiş olup kutu içerisinde ise badem şekeri konulmuştur. isteğe bağlı olarak da kutu içerisine lavanta kokusu da k..

Pudra Lavanta Kesesi Nikah Şekeri NS1474

Nikah ve diğer etkinlikler için kullanabileceğiniz en ince ayrıntısına kadar düşüneler süslenmiş özel renkler ile tasarlanmış lavanta kokusu ile doldurulmuş lazer kesim isimlik kullanılmış lavanta kes..

Nişan ve Söz Tepsisi NS1471

Ahşap malzeme üzerinde el işçiliği kullanılmış olup istenilen renklerde ayrıca tasarlanmaktadır. istenildiği zaman ahşap üzerine isimler lazer kazıma ile de yazılmaktadır. her türlü nişan ve söz tepsi..

Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)