Online Davetiye

Online Davetiye

2,50TL
Ürün Kodu: online-davetiye
Stock Instock

Overview

Online Olarak İnternet Üzerinden Sipariş Almaktayız ve internet üzerinden aldığımız siparişleri 1 gün içerisinde hazırlayarak müşterilerimize kargo il...
Online Olarak İnternet Üzerinden Sipariş Almaktayız ve internet üzerinden aldığımız siparişleri 1 gün içerisinde hazırlayarak müşterilerimize kargo ile ulaştırmaktayız.
Acil ürünler de hizmet veren matbaaların muhakkak kendi bünyelerinde çalışan grafiker ve matbaa ustaları olması gerekmektedir. acil ürünleri basacak olan makinaların da profesyonel makina olması gereklidir. 
Çünkü acil yapılırken kurumadan veye tam olarak bütün işlemleri yerine gelmeden baskıdan çıkan ürün çok sağlıklı olmayacaktır.
sorunsuz firmalar ile çalışmak istiyorsanız muhakkak matbaa hizmeti veren davetiye matbaalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz.
Online ürünlerde önceden stok bilgisi sorularak işlem görülmektedir.
belirli ürünler yani 3 yada 5 gün işlem gerektirecek olan ürünler acil olarak kargolanamaz bun yaparım diyecek olan da yalan söyler.
online internet hizmetlerini sadece mail üzerinden almaktayız. çünkü mailden istedğiniz gerekli yere ulaştırılacak ve araştırma sonucu size cevap verilecektir. 
Maillerinize tasarımcılarımız anında geri dönüş yapacaklarıdır. olumlu yada olumsuz olarak size cevap verilecektir.
davetiyeniz ister acil olsun isterseniz normal gününde olsun biz standart davetiyeleri en fazla 2 gün içerisinde göndermekteyiz. 
çalışmalarımızda her zaman kaidesiz olarak mailden işlem görmekteyiz. hiçbir şekilde telefon ile konuşarak işlem yapmıyoruz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi