Grid View:

Beyaz Siyah Renkli Sade Davetiye 7223

Bu sezon  yapmış olduğumuz modeller arasında en çok tercih edilen bir davetiye özelliğine sahip olan bu modelimiz 14*20 cm ebatlarında zarf içerisine uygun olup beyaz  kaliteli mat kağıt üze..

Kraft Zarflı Çok Kaliteli Davetiye 22315

Bu modelimiz en çok beğenilerek tercih edilen ürünler arasındadır. davetiyemiz kraft zarflı çiçek baskılı ve ayrıca iç baskı kartı ile aynı çiçekler ile tasarlanmış isim etiketi ile süslenmiştir. zarf..

Şeffaf Davetiye 6144

Davetiye dış malzeme beyaz renkli dokulu kağıt üzerinde özel baskı ve kesimli olup iç kart şeffaf malzemeden üretilmiştir. üsten çekmelidir. ve iç baskı kartı üzerine altın yaldız baskı yapılmaktadır...

Şeffaf Davetiye 6143

Özel kesimli yeşil renkli zarf içerisinde şeffaf malzeme üzerine basılmış çiçek tasarımları bulunmaktadır. iç baskı kartı şeffaf malzeme ile üretilmiştir.Altın Yaldızlı Olarak basılmakta olup yaldız ü..

Karikatürlü Siyah Mat Kağıt Baskılı Davetiye 7472

Siyah Mat kağıt üzerinde gelin damat karikatürleri yapılarak tasarlanmış olan modelimiz çift taraflı olup her iki tarafına da baskı yapılmıştır. davetiye zarf olarak kraft ve beyaz zarf seçenekleri il..

Şeffaf Davetiye 6142

Kare şeklinde özel dokulu beyaz kağıt üzerinde çiçek baskıları olup iç kısımda şeffaf malzeme kullanılmıştır. davetiye iç baskı kartı şeffaf üzerinde bilgiler altın yaldızlı olarak yazılmaktadır..

Atatürk Resimli Davetiye 8290

bu davetiye modelimizi çok fazla anlatmaya gerek yok her şeyi ile mükemmel bir tasarım ve çok güzel kaliteli bir baskı sonucu oluşmuş  altın yaldız görünümlü yatay ebatlı orta kısımda düğün bilgi..

Bakır Yaldız Siyah Kare Davetiye 7221

Kare şeklinde siyah zemin üzerinde bakır yaldız baskılı altıgen tasarımlı olarak hazırlanmış üzerinde düğün bilgileri siyah ve yaldızlı olarak uyumlu şekilde ayrılmıştır. davetiye zarf rengi olarak kr..

Okaliptus Çiçeği Baskılı Gümüş Gri Renkli Davetiye 10264

Okaliptus çiçeği davetiye iç baskı kartı üzerinde renkli olarak basılmıştır. ayrıca ön kısımda ise düğün bilgileri gelin damat isimleri özel yazı karakterleri ile yazılmaktadır. zarf olarak da gri ton..

Fotoğraflı Creative Tasarımlı Davetiye 7306

Son zamanlarda moda olmaya başlayan creative tasarımlar ile hazırlanmış bu modelimiz 350 gram mat kuşe ve mat selefonlu kağıt üzerine basılmış olup ebatları ise 136. 19.6 cm dir. davetiye için kulland..

Siyah Renkli Kraft Zarflı Davetiye 7443

Mat siyah renkli baskı kartı ve onun içerisine girdiği özel kesimli kraft renkli zarf modeli ile birlikte tasarlanmış olup kurdele ve çiçek gibi aksesuar ile süslenmiştir. düğün bilgileri yazan kartın..

Uçak Bileti Tasarımlı İlginç Davetiye 7346

Bu davetiye modelimiz 21*10 cm ebatlarında olup üzerinde uçak karikatürü ve düğün bilgileri yazılarak tasarlanmıştır. davetiye tasarımına hem eğlence hemde düğün davetiyesi havası katılarak tasarlanmı..

Fotoğraf Baskılı Resimli Davetiye RD203

Fotoğraf baskılı olarak hazırlanmış bu modelimiz için çiftler özel çekim yada dış mekanda açık havada çektirdikleri bir resmi kullandırarak tasarladık.  davetiye için kullanılan resim kaliteli ol..

Özel Fotoğraf Baskılı Davetiye RD207

Özel olarak stüdyo yada özel çekimli gelin damat fotoğrafları ile hazırlanmış çift tarafında da renkli  baskı bulunan mat selefon'lu ve kalın gramajlı mat kağıt üzerinde tasarlanmış beyaz, kraft ..

Pembe Renkli Resimli Davetiye 7703

Çiftlerin evlilik öncesi birlikte çekildikleri farklı zamanlarda ve mekanlarda ki fotoğrafları ile tasarlanmış birçok resmin aynı anda kullanıldığı çift taraf baskılı 13.6 * 19.6 cm ebatlarında beyaz ..

Resimlli Fotoğraf Baskılı Davetiye RD206

Nişan yada özel bir günde birlikte çekilmiş yüksek çözünürlüğe sahip yada dış çekim olarak aydınlık bir alanda çekilerek hazırlanmış fotoğraflar ile tasarlanmış çift taraf mat kağıt üzerine baskılı re..

Şeffaf Davetiye 6141

Davetiye gümüş gri renkli zarf üzerinde yine gümüş renk yaldız baskı ile basılmıştır. ayrıca zarf içerisine de şeffaf malzeme üzerinde  gümüş yaldız baskı tekniği kullanılmıştır. davetiye zarfı v..

Beşiktaş Taraftar Düğün Davetiye TD219

Beşiktaş futbol takımı maç bileti şeklinde tasarlanmış taraftar davetiye tasarım örneğimiz 195 x 82 cm ebatlarında olup 350 gram mat kağıt üzerinde 4 renk ofset matbaa boyası ile basılmıştır. Beş..

Fenerbahçe Taraftar Düğün Davetiye TD218

Fenerbahçe futbol takımı taraftarları için maç bileti şeklinde 19.5 * 8.2 cm ebatlarında mat 350 gram kağıt üzerinde çift taraflı olarak tasarlanmış düğün davetiyesi temasına uygun taraftar davetiye m..

Galatasaray Taraftar Düğün Davetiye TD216

Galatasaray futbol takımı seven taraftarlar için tasarladığımız maç bileti şeklinde hazırlanmış 19.5 x * 8.2 cm ebatlarında  350 gram mat kuşe kağıt üzerinde ofset baskılı 4 renkli ve resimli ola..

Mat Siyah Renkli Kare Yaldız Baskılı Davetiye 7300

Özel mat dokulu siyah kağıt üzerinde komple altın yaldız baskısı yapılarak hazırlanmış özel tasarım davetiye, davetiye kare şeklinde olup zarf birbirine geçmeli ve üsten çekmelidir. zarf ile baskı kar..

Taraftar Davetiyeler

Futbol takımları için tasarlamış olduğumuz futbol takımı renk ve logoları ile 19.5 * 8.2 cm ebatlarında çift taraf baskılı 350 gram mat kağıt üzerinde basılmış ofset matbaa baskılı düğün temasına uygu..

Trabzon Spor Taraftar Düğün Davetiye TD217

Trabzon spor futbol takımı maç bileti tasarımına uygun olarak hazırlanmış düğün bilgilerinin yazılması için gerekli ön tasarım çalışması yapılmış çift taraflı olarak 350 gram mat kağıt üzerine çift yö..

Bordo Renk Şeffaf Kartlı Davetiye 6141

Davetiye bordo renkli zarf modeli üzerinde altın yaldız baskıları olup iç kısımda şeffaf asetatlı iç kart kullanılmıştır. şeffaf üzerine altın yaldız baskısı yapılmıştır...

Kalp Şeklinde Parmak İzi Baskılı Kalpli Davetiye 3272

Kare şeklinde zarf tasarımlı olup üzerinde kalp şeklinde özel kesimi bulunan ve yine kalp şeklinde parmak izi baskıları bulunan üsten çekmeli uygun fiyatlı sade bir tasarım ile tasarlanmış davetiyeDav..

Lacivert Renk Şeffaf Kartlı Davetiye 6141

Davetiye lacivert renkli zarf modeli üzerinde altın yaldız baskıları desenli basılarak tasarlanmış olup iç kısımda şeffaf asetatlı iç kart kullanılmıştır. şeffaf üzerine altın yaldız baskısı yapılmışt..

Avuç İçinde Yüzük Resimli Davetiye 7365

Avuç içerisinde yüzük resimleri kullanılarak hazırlanmış çift taraf baskılı ön yüz isimlerin yazılı olduğu bölüm olup arka kısımda ise düğün bilgileri yazılmaktadır. davetiye ebatları 13.6 * 19.6 cm d..

Dudak Bıyık Resimli İlginç Davetiye 7383

Dudak ve bıyık resimleri kullanılarak tasarlanmış çift taraf baskılı arka yüzde farklı yazı karakterleri ile ilginç yazılar rastgele yazılmış olup ön yüzde ise dudak ve bıyık resimleri  kullanıla..

Fotoğraflı Resimli Davetiye 7404

Düğün öncesi evlenecek olan çiftlerin birlikte özel zamanlarda çekilmiş farklı temalara sahip fotoğraflar ile tasaarlanmış çift taraflı ön yüzde resimler kullanılarak arka yüzde ise düğün bilgileri ya..

Mat Kağıt Üzerine Baskılı Resimli Davetiye 3902

Üsten çekmeli olup siyah renkli ve zarf üzerinde altın yaldız desen baskılı bölüm bulunmaktadır. ayrıca zarf üzerinden çiftlerin isimleri gözükmektedir. davetiye siyah beyaz olup fotoğraf baskısı da s..

Mat Kağıt Üzerine Parmak İzi Baskılı Kalpli Davetiye 6070

Mat kağıt üzerine basılmış kare şeklinde üzerinde parmak izi ile kalp resmi bulunan ve kalp resmi  altın yaldızlı olarak zarf ile baskı kartı üzerine basılmış olup sade ve şık tasarımlı bir model..

Pembe Fiyonklu Kraft Davetiye 22132

Davetiye zarf olarak kendinden zarflı bir kraft kağıt kullanılmıştır. iç baskı kartı krem renkli hafif dokulu olup üzerinde çiçek resimleri baskıları yapılmıştır. zarf özel kesimli ve katlamalı dır. z..

Aşk'a Gel Taş Plak Davetiye 7212

Taş plak olarak tasarlanmış kare üsten çekmeli içerisinde plak şeklinde oval olarak kesilmiş düğün bilgilerinin yazılı olduğu kart bulunmaktadır. davetiye ilginç tasarımlı ve aşk temalıdır. özel olara..

Beyaz Zarf Yeşil Zeytin Yapraklı Sade Davetiye 7257

Davetiye örneğimiz düz ve sade renkler ile tasarlanmış olup zarf olarak kaliteli bir zarf kullanılmıştır. ayrıca davetiye iç baskı kartı da mat  kağıt kullanılarak basılmıştır. üzerinde ki zeytin..

Bordo Zarflı Kapaklı Özel Kesim Davetiye 22371

Davetiye kendinden zarflı olarak üçgen şeklinde kesilmiş olarak kapaklı olarak üretilmiştir. iç tasarım da yine bordo renk zarfa uygun çiçek baskısı yapılmıştır...

Fim Şeridi Sinema Klaketi Şeklinde Davetiye 7392

Sinema klaketine uygun olarak gelin damat resimleri ile birlikte çift taraflı olarak tasarlanmış 13.6 * 19.6 cm ebatlarında genel olarak siyah renkli zemin üzerinde uyarlanmış düğün bilgileri de espir..

Gümüş Gri Zarf Bakır Yaldız Davetiye 7258

Gümüş gri renklerinde kapaklı zarf ile onun içerisinde özel desenli tasarım üzerinde altın yaldız yada isteğe bağlı olarak bakır yaldız olarak düz mat kağıt yada tuale kağıt ile kullanılabilen davetiy..

İlginç Tasarımlı Karikatürlü Davetiye 7474

Davetiye örneğimiz 10* 21 cm ebatlarında ve çift taraf baskılıdır.  ilk yüzünde ayrılsak da ölürüz biz teması işlenmiş komik resim bulunmakta olup diğer kısımlarda ise özel günleri hatırlatan bil..

Kraft Kağıt Zarf Yeşil Renkli Yaprak ve Çiçekli Davetiye 7316

Kare şeklinde 15.5 * 15.5 cm ebatlarında kraft renkli kağıt ile kapak şeklinde zarf yapılarak içerisine de  yeşil çiçekli ve yapraklı çiçek resimleri konulmuştur. davetiye zarf üzerinde isim etik..

Krem Kağıt Kar Tanesi Çiçeği Davetiye 7231

Yandan yada üsten çekmeli olarak hazırlanmış kraft kağıt kapaksız zarflı iç kısımda krem renkli özel mat dokulu kağıt üzerinde kar tanesi çiçekleri farklı  renklerde kullanılmış olup baskı olarak..

Kum Saati Tasarımlı Davetiye 3990

Yandan çekmeli üzerinde kum saati resimleri tasarımı ve gelin damat çiftlerin siyah beyaz baskılı resimleri bulunan nişan için de uygun olarak tasarlanmış  kendinden zarflı 10.8 * 21 cm ebatların..

Mektup Pulu Kartpostal Davetiye RSD204

Gelin ve damat fotoğrafları kullanılarak çift taraflı  damga pullu bir kartpostal tasarımı hazırlanmıştır. davetiye zemin baskıları retro renkler tercih edilmiştir. zarf olarak davetiye temasına ..

Resimli Çift Yapraklı Kraft ve Krem Kağıt Davetiye 7302

Çift kapaklı iki parça halinde uç kısımdan asmak için delik delinerek kurdele takılıp birbirine bağlanmaktadır. iki farklı kart biri resim baskısı için kullanılmış diğer ise düğün bilgilerini yazmak i..

Siyah Zarf Siyah Kartlı Kurdeleli Davetiye A7472

Siyah renkli zarf ile siyah renkli baskı kartı üzerinde karikatür resmi işlenerek tasarlanmıştır. zarf üzerinde kurdele isteğe bağlı olup bağlanması müşteri tarafından yapılmaktadır..

Kelebek Resimli Kare Üsten Çekmeli Davetiye 3922

Kelebek resimli kare şeklinde üsten çekmeli siyah mat dokulu kağıt kullanılarak tasarlanmış olup iç baskı kartı ise limon sarısı mat renkli baskı yapılarak hazırlanmıştır. kelebek özel kesimli olup za..

Pembe Renkli Resimli Çekmeli Davetiye 3970

Yandan çekmeli ve hareketli olup davetiye baskı kağıt rengi ise uçuk pembedir. davetiye üzerinde ki resimler siyah ve beyaz baskılı dır. tasarım olarak birbirine geçmeli şekilde hazırlanmış olup ilgin..

Arapça Vav Harfi Baskılı Dini Davetiye 3912

Dikey ebatlı üzerinde altın yaldız baskılı desenleri bulunan üsten çekmeli içerisinde Arapça olarak vav harfi süslenerek kırmızı renkte basılmış yine üzerinde kırmızı renkli kurdele bağlanarak süslenm..

Deniz Temalı Çıpa Resimli Davetiye 7413

Denizciler için tasarlanmış çıpa resimli tek taraf mat kağıt üzerine baskılı davetiye, modelimiz 13.6 * 19.6 cm ebatlarında olup kraft zarf ile birlikte satılmaktadır. zarf rengi isteğe bağlı olarak f..

Gösterilen: 1 ile 48 arası, toplam: 48 (1 Sayfa)