Grid View:

Açık Kahve Tonlarında Kahve Fiyonklu Davetiye 10263

Bu sezon en çok tercih edilen davetiye seçenekleri arasında yerini alan bu modelimiz sade tasarım kalp figürü yaldız baskılı ve kağıt renk olarak da açık kahve tonlarında bir kağıt ile tasarlanmıştır...

Beyaz Renkli Kabartma Desenli Davetiye 10261

Kare şeklinde beyaz renkli olup zarf ve baskı kartı üzerinde kabartma desenleri kullanılarak tasarlanmıştır. davetiye zarf üzeri kahve renkli fiyonk ile bağlanarak süslenmiş olup çok sade ve düz bir t..

Farklı Renk Tasarımlı Kaliteli Davetiye 10216

Zarf ve baskı kartı katlamalı olup zarf üzerinde fiyonk bağlanmıştır. farklı renk tonlarında dır şık bir görünüme sahiptir. gerek zarf için kullanılan kağıt gerek ise iç baskı kartı için kullanılan ka..

Kraft Özel Kesimli Zarflı Saman Renkli Davetiye 10237

Kraft kağıt yarım bıcakla kesilmiş olup baskı kartı zarf içerisine konularak kraft ip ile bağlanmıştır. davetiye dış zarf kısmında isim etiketi de bulunmaktadır. kraft zarf ile uyumlu olması için bask..

Koyu Renk Gri Kağıt ve Gri Fiyonklu Davetiye 10200

Büyük ebat ortadan katlamalı şekilde tasarlanmış koyu gri renkli ortası açık ve şekilde kesilmiş olup zarf ile baskı kartını birleştiren gri renkli bir fiyonk bağlanarak süslenmiştir. iç baskı kartı a..

Beyaz Gümüş Sade Davetiye10223

Dikdörtgen şeklinde olup beyaz sedefli kağıt ile tasarlanmıştır. davetiye üzerinde düğün bilgilerinin basılı olduğu yazılar ister gümüş yaldız istenirse gümüş gri ofset baskı olarak basılmaktadır. yaz..

Kare Kahve Çiçekli Soft Renkli Davetiye 10211

Kare şeklinde soft renklerin hakim olduğu çiçek resimleri kullanılmış olup zarf ortasında isimlerin gözüktüğü alanlar mevcuttur. davetiye  iç baskı kartı açık renk tonlarında dır. zarf üzerinde b..

Koyu Gri Renkli Davetiye 10264

Gümüş koyu gri renkli katlamalı kağıt üzerinde yine koyu renkli fiyonk şeklinde kurdele bağlanmıştır. ayrıca iç baskı kartında gri renkli baskı tekniği kullanılarak hazırlanmıştır. baskı kartı zarfın ..

Koyu Kahve Renkli Davetiye 10222

Yatay uzun ebatlı koyu renkli kahve tonlarında zarf örneği üzerinde ip ile kalp  şeklinde özel kesilmiş isim etiketi aksesuar olarak süslenmiş olup iç baskı kartı yine dokulu hafif krem renkli ka..

Mat Renk gümüş Gri Kağıt Davetiye 10225

Dikdörtgen şeklinde olup gümüş mat kağıt ile tasarlanmıştır. davetiye üzerinde düğün bilgilerinin basılı olduğu yazılar ister gümüş yaldız  baskılıdır. istenirse gümüş gri ofset yada farklı bir r..

Saman Renkli Kraft Zarflı Davetiye 10296

Kare şeklinde saman renkli kağıt özel olarak 4 ucundan oval kesilerek zarf şekli verilmiş olup uç kapaklarını birbirine tutturmak için fiyonk kurdele kullanılmıştır. kağıt cinsi olarak kraft kağıt kul..

Krem Kağıt Sade Tasarım Davetiye 10217

Kalın gramajlı krem renkli kağıt üzerinde sade gofraj baskıları yapılmış olup davetiye bilgileri ise özel yazı karakterleri ile yazılmıştır. düz bir tasarım yatay ebatlı olup her türlü etkinlik için u..

Gümüş ve Altın Yaldız Sade Davetiye 10299

14*20 cm ebatlarında beyaz ve krem renkli olmak üzeri iki farklı tasarımı bulunan sade gofraj baskısı yapılarak süslenmiş birinin kenarlarında gümüş yaldız diğerinde ise altın yaldız kenarlıkları bulu..

Mat Beyaz Kağıt Kraft Sıvamalı Yaldız Baskılı Davetiye 10219

Davetiye kaiıteli kağıtlar kullanılarak geniş ebatlı ve kalın sıvamalı olarak hazırlanmıştır. kraft sıvama üzerinde açık krem yada kirli beyaz şeklinde üzerinde altın yaldız baskıları bulunan baskı ka..

Siyah Gold Kenarlıklı Yatay Davetiye 10240

Yatay ebat siyah renkli kağıt üzerinde gold yani altın yaldız baskılı kenarlıklar ve ortasında yine gol yaldızlı frame desen baskısı kullanılarak hazırlanmıştır. davetiye iç baskı kartı üzeri yaldızsı..

Gümüş Gri ve Beyaz Renkli Süslemeli Davetiye 10290

Gümüş gri renkli kemer desenli olup asıl zemin kağıt olarak beyaz mat kağıt tercih edilmiştir. davetiye iç baskıları siyah renkli olup katlamalı baskı kartı üzerinde ip ve isimlik etiketi süslemesi de..

Gümüş Renkli Gri Davetiye 10230

Gümüş renklerin ve altın yaldız baskıların hakim olduğu bu modelimiz çok sıra dışı olup  renk ve baskı renkleri ile fark yaratmaktadır. tasarım olarak sade desenler tercih edilmiştir kendinden za..

Sedefli Lüks Kağıt Kahve Sade Davetiye 10210

Davetiye çok kaliteli sedefli bir kağıt üzerinde hafif desenler kullanılarak tasarlanmış sade bir görünüme sahiptir. kağıt parlak olup oldukça kalındır. zarf ise kendinden zarflı dır. zarf üzerinde ke..

Bordo Renkli Zarflı Davetiye 10284

Bordo renk baskılı zarf ile onun içerisinde düz mat renk beyaz kağıt ve baskı kağıdı üzerinde tek bir adet çiçek kullanılarak hazırlanmış olup ayrıca zarf üzerinde çiçek şeklinde etiket bulunmaktadır...

Gümüş Yaldız ve Simli Kare Büyük Ebat Davetiye 10238

Davetiye üzerine yazılacak yazıların çok olduğu zamanlarda bu tip büyük ebat davetiye modellerine her zaman ihtiyaç duyulmaktadır.  bu modelimiz de simli ve gümüş yaldızlı olup kare şeklinde krem..

Kahve Renkli Altın Yaldız Baskılı Davetiye 10262

Yatay ebatlı üzerinde altın yaldız baskı ile basılmış kelebek resmi güzel düğün ile ilgili yazıların  bilgileri bulunmaktadır. ayrıca davetiye iç baskı kartı çok açık kahve zeminli olup üzerinde ..

Krem Kağıt Üsten Çekmeli Krem Fiyonklu Davetiye 10229

Dikey ebat üsten çekmeli hafif krem kağıt ile hazırlanmış üzerinde açık krem renkli kurdelesi bağlanarak süslenmiş olup kendinden zarflı dır. davetiye üzerinde ki baskılar gofraj tipi kabartmalıdır. b..

Sade Beyaz Kağıt Yaldız Çizgili Davetiye 10203

Çok sade bir tasarım kare şeklinde beyaz renkli mat kağıt ile hazırlanmış kenarları hafif yaldız çizgili olup çok kibar ve zarif bir yapıya sahiptir. zarf ve baskı kartından oluşan iki parça halinde h..

Kahve Renkli Kalp Şeklinde Özel Kesimli Davetiye 10207

Yatay şekilde açık renk kahve tonlarında özel kesimli kalp şeklinde hazırlanmış zarf modeli içerisinde yine çok açık tonlarda iç baskı kartı konulmaktadır. zarf üzerinde baskılı çizgi bulunmaktadır. g..

Mor Renkli Zarflı İnci Taşlı Davetiye 10206

Geniş ebatlı mor renkli kağıt ile zarf yapılarak üzeri inci taş aksesuar ile süslenmiştir. iç baskı kartı ortasında yaldız baskılı motifli alanı mevcuttur. bu alan içerisine isimlerin baş harfleri gel..

Mor Renkli Fiyonklu Sade Davetiye 10252

Davetiye ortadan katlanabilir şekilde mor renkli olarak hazırlanmıştır. iç baskı renkleri koyuluk ve açıklık oranına göre değişebilir. dış zarf üzerinde aksesuar süslemesi olarak mor renkli bir fiyonk..

Düz Pembe Renkli Sade Tasarım Davetiye 10227

Hafif sedefli ve kalın gramajlı bir kağıt üzerinde pembe rengine yakın özel bir renk baskısı yapılarak sade bir tasarım elde edilmiştir. iç baskı kartı üzerinde renk gri olarak basılmaktadır. zarf üze..

Lacivert Renkli ve Yaldız Kemer Süslemeli Davetiye 10248

Koyu renk lacivert renkli zarf ile onun üzerinde  altın yaldız kemer süslemeli aksesuarı bulunmaktadır. Davetiye iç baskı kartı kenarları da desenli olup düğün bilgileri de siyah mat yazı ile yaz..

Polen Stylish Davetiye 10233

Dantel şeklinde özel bıçak ile kesilmiş zarf üzerinde ince çizgili dantel tasarımlar ve orta kısmında aksesuar süslemesi olarak kullanılan inci yapıştırması vardır davetiye büyük ve geniş ebat dır. 2 ..

Pudra Renkli Davetiye 10269

Pudra renkli kağıt üzerinde kabartma desenli baskıları ile sade tasarım yapılmıştır. davetiye üzerinde kemer şeklinde aksesuar kullanılmıştır. iç baskı  üzerinde siyah renkli ofset boya kullanılm..

Kraft Zarflı Mor Çiçekli Davetiye 10204

Kraft renkli saman kağıt zarf ve onun içerisinde mor, bordo renkli çiçekler kullanılarak tasarlanmış olup zarf üzerinde isim etiketi, jut ip bulunmaktadır. davetiye  kare şeklinde olup aksesuar s..

Kırmızı Renkli Zarflı Yatay Davetiye 10208

Kırmızı renkli kağıt ile hazırlanmış yatay olarak tasarlanmış bu modelimiz için kullanılan kağıtlaırn kalitesi iyi derecede olup fiyat açısından da oldukça uygundur. davetiye iç baskı kartı ile zarf a..

Kahve Tonlarında Kapaklı Zarflı Elit Davetiye 10214

Davetiye kahve tonlarında kağıt ile aç kapa şeklinde zarf hazırlanarak yapılmıştır. iki parçadan oluşmaktadır. ayrıca zarf kullanılmamaktadır. zarf üzerinde davetiye kartını tutmak için kurdele bağlan..

Koyu Bordo Renkli Altın Yaldız Baskılı Davetiye 10220

Koyu renk bordo kağıt ile zarf ve baskı kartı hazırlanmış olup üzerinde altın yaldız baskısı yapılmıştır. ayrıca davetiye üzerinde altın yaldız kemer bağlanmıştır. kemer bağımsız olarak paket içerisin..

Altın Yaldız Retro Zeminli Davetiye 10282

Retro zemin baskılı olup üzerinde altın yaldız desen çalışmaları yapılmıştır. kağıt kalitesi zarf ve baskı kartı içinde aynı kalitedir. davetiye zemini üzerinde ki tasarım otantik bir görünüm sağlamış..

Beyaz Renkli Zarf Etiketli Davetiye 10257

Beyaz renkli katlamalı zarf ile onun ortasında kenarları kraft renk baskılı desenli baskı kartı kullanılmıştır. ayrıca isim etiketleri ve kraft ip de aksesuar olarak zarfın üzerine bağlanmaktadır. sad..

Dokulu Beyaz Kağıt Davetiye 10266

Dokulu kalın gramajlı beyaz mat kağıt üzerinde hafif şekilde kabartmalar kullanılmış olup zarf üzerinde oval bir biçimde isim baş harflerinin gözükmesi için altın yaldız desen kullanılmıştır. Sade tas..

Düz Tasarım Sade Davetiye 10289

Davetiye zarf ve baskı kartı ile birlikte çok sade tasarım olarak hazırlanmıştır. üzerinde sadece altın yaldız desen kullanılmıştır. açık kahve tonlarında olup düz renklidir. her türlü etkinlik içinde..

Gül ve Çiçek Yaprakları İle Hazırlanmış Davetiye 10273

Gül ve çiçek yaprakları farklı renklerde kullanılarak zarf üzerinde basılarak tasarlanmıştır. baskı kartı üzerinde ise sadece üst tarafında desen şeklinde bu çiçekler kullanılmıştır. davetiye zarf ve ..

Gümüş Gri Renkli Yatay Uzun Davetiye 10251

Yatay ebatlı gümüş gri renkli üzerinde yine gümüş yaldız baskıları bulunan sade düz  tasarım davetiye, davetiye üzerinde ki bulunan gümüş yaldız baskıların ücretleri ekstra olup istenildiğinde gr..

Kırmızı Renkli Zarflı Yatay Davetiye 10242

Kırmızı renkli yatay modelli kesim zarf ile onun renklerine uyumlu olarak hazırlanmış kenarları çizgili baskı kartı kullanılarak tasarlanmıştır. davetiye  zarf üzerinde isimliklerin yazılması eks..

Kraft Renkli Saman Kağıt Davetiye 10235

Kraft renkli saman kağıt zarf ile onun üzerinde isimlik ve etiketi bağlanarak süslenmiştir. iç baskı kartı ise  alt ve üst kısmında düz çiçek motifleri vardır. iç baskı kartı isteğe göre düz renk..

Vişne Çürüğü Çiçekli Davetiye 10241

Krem renkli dokulu düz renkli kağıt üzerinde vişne renkli çiçek resimleri basılarak tasarlanmış olan modelimiz yatay 11*22 cm ebatlarında dır. iki parça halinde zarf ve baskı kartından oluşan sık tasa..

Yağlı Boya Otantik Tasarım Davetiye 10277

Dikey üsten çekmeli yağlı boya tarzında çiçek ve gül resimleri otantik bir görünüm ile dokulu kart üzerine basılarak tasarlanmıştır. davetiye  iki parça olup her parça üzerinde de aynı renk çalış..

Yatay Desenli Çiçekli Davetiye 10205

Yatay ebat sade özel kağıt üzerinde hafif soluk ve otantik şekilde çiçek desenleri kullanılarak hazırlanmış zarflı ve iki parça halinde baskı kartı üzerinde  çizgili baskılar da kullanılarak tasa..

Bordo Zarflı ve Çiçekli Davetiye 10234

Dikey uzun boyutlu bordo renklerinde baskılı zarf ve içerisinde düğün bilgilerinin yazılı olduğu yine bordo renkli çiçeklerin kullanıldığı davetiye  örneği ile birlikte hazırlanmıştır. davetiye d..

Gösterilen: 1 ile 46 arası, toplam: 46 (1 Sayfa)