Grid View:

Tuale Kağıt Resimli Sünnet Davetiye

14*20 cm ebatlarında resimli tuale kağıt üzerinde sünnet çocuğu resmi kullanılarak tasarlanmıştır. resim üzerinde hafif oynama yapılmıştır. zarf olarak da tercihimiz olan beyaz tuale kağıt kullanılmış..

Beşiktaş Spor Maç Bileti Sünnet Davetiye TSD126

Beşiktaş futbol seven taraftarlar için hazırlamış olduğumuz ilginç tasarımlı maç bileti şeklinde sünnet davetiye örneğimizin ebatları  19.5 * 8.2 cm olup 350 gram mat kağıt üzerine basılmıştır. d..

Beşiktaş Taraftar Sünnet Davetiye TSD206

Beşiktaş spor futbol takımı taraftar maç bileti şeklinde tasarlanmış 19.5 * 8.2 cm ebatlarında 350 gram mat kağıt üzerine basılmış beyaz zarflı kağıt ve zarf kalitesi oldukça iyi olan sünnet çocukları..

Fenerbahçe Maç Bileti Sünnet Davetiye TSD218

Fenerbahçe futbol takımı maç bileti şeklinde tasarladığımız bu modelimiz mat kağıt üzerine çift taraf baskılı dır. davetiye modelimiz her zaman tercih edilen bir model olup kaliteli malzemeler üzerind..

Fenerbahçe Sünnet Davetiye TSD401

Fenerbahçe futbol takımı taraftar maç bileti şeklinde tasarlanmış 19.5 * 8.2 cm ebatlarında 350 gram mat kağıt üzerine basılmış beyaz zarflı kağıt ve zarf kalitesi oldukça iyi olan sünnet çocuklarının..

Galatasaray Futbol Maç Bileti Sünnet Davetiye TSD213

Galatasaray futbol takımı seven çocuklarımız için hazırlamış olduğumuz maç bileti şeklinde tasarlanmış 19.5 * 8.2 cm ebatlarında çift yön mat kağıt üzerine baskılı özel tasarım ilginç sünnet davetiye ..

Galatasaray Taraftar Sünnet Davetiye TSD214

Futbol takımları için tasarlamış olduğumuz bu modelimiz 19.5 * 8.2 cm ebatlarında olup futbol seven çocuklarımızı mutlu etmek için tasarlanmıştır. baskı kalitesi ve kağıt kalitesi oldukça iyidir. çalı..

Trabzon Spor Taraftar Sünnet Davetiye TSD225

Trabzon spor futbol takımına gönül vermiş çocuklarımız için düğün davetiye tasarımlarını taraftar maç bileti şeklinde tasarladık yapmış olduğumuz davetiye örneğimizin ebatları  19.5 * 8.2 cm olup..

Fotoğraf Baskılı Manzaralı Sünnet Davetiye RSD113

Üzerinde manzara ve sünnet çocuğu kıyafeti ile çekilmiş resmi kullanılarak hazırlanmış renkli zarflı yada isteğe bağlı olarak beyaz zarflı uygun fiyatlı 10. 4 * 16.4 cm ebatlarında parlak kağıt ile ba..

Kırmızı Araba Resimli Sünnet Davetiye RSD112

Kartpostal şeklinde 10.4 * 16.4 cm ebatlarında parlak veya mat kağıt kullanılarak basılmış olup tasarım üzerinde kırmızı renkli araba resmi ve sünnet çocuğu resmi bulunan beyaz zarf ile birlikte paket..

Manzara Baskılı Fotoğraflı Sünnet Davetiye RSD114

Manzara baskılı ve güneş deniz bahar aylarını hatırlatan arka zemin üzerinde sünnet çocuğunun özel olarak çekilmiş kıyafet ile tasarlanmış renkli uygun fiyatlı beyaz zarflı 10.4 * 16.4 cm ebatlarında ..

Manzaralı Fotoğraf Baskılı Sünnet Davetiye RSD111

Sünnet çocuklarının kendi kıyafetleri ile çektirmiş oldukları resimleri manzaralı olarak tasarlayıp 10.4 * 16.4 cm ebatlarında kaliteli kağıtlar üzerine renkli matbaa baskısı yaparak tasarlamış bulunu..

Siyah Zarflı Kuş Aksesuarlı Davetiye 63672

Üsten  çekmeli kendinden zarflı siyah zarf modeli ile üzerinde kuş aksesuar süslemeli davetiye, iç baskı kartı çiçek baskılı olup kare şeklindedir. davetiye üzerinde ip bağlamalı olarak süslenmiş..

Sünnet Kıyafetli Fotoğraflı Davetiye RSD123

sünnet kıyafeti ile sünnet çocuğu resmi çekilmiş olup kalın gramajlı kağıt üzerinde ofset renkli baskı ile basılmıştır. davetiye ebatları 10.4 * 16.4 cm dir. zarf olarak fiyat içerisinde beyaz zarf ve..

Tuğralı Ferman Resimli Sünnet Davetiye RSD116

Osmanlı fermanı ve osmanlı tuğrası resimleri baskısı kullanılarak tasarlanmış kartpostal ebatlarında beyaz yada kraft zarf ile birlikte paket halinde satılabilen sünnet çocuğu resimleri baskıları kull..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)