Sünnet Davetiyeleri

Çocuklarımızın en güzel günlerinde onları memnun etmek için yapmış olduğumuz sünnet eğlencelerinde veya mevlit ve düğün gecesi gibi etkinliklerde davetlileri çağırmak için kullanacağımız davetiye modellerini sizler için tasarladık. Birbirinden ilginç tasarımlı ve eğlenceli davetiye seçeneklerimiz mevcut olup resimli yada resimsiz  olarak da sünnet davetiye çalışmaları yapılmaktadır.

Grid View:

Nazar Boncuklu Yaldızlı Lüks Sünnet Davetiye 30101

3,90TL

Üzerinde lacivert ve altın yaldız olarak kabartmalı nazar boncuğu logosu basılmış olup iç kısımda düğün bilgileri yazılması için ayrıca bir kağıt konulmuştur. davetiye iç baskı kartı tekrar kalın muka..

Akordiyonlu Çekmeli Klaket Sünnet Davetiye 3942

1,15TL 1,45TL

Davetiyemiz modelimiz akordiyonlu ve alt kısımdan çekmeli olarak hareketli şekilde tasarlanmıştır. ön kısımda sünnet çocuğu resmi arka kısımda ise sünnet düğün bilgileri yazılmaktadır. davetiye birbir..

Kaliteli Lüks Yaldızlı Sünnet Davetiye 30111

1,30TL

Yatay geniş ebatlı üzerinde maşallah yazılı olup yaldız baskılı olarak yarım ay şeklinde zarf üzerinde bir tasarım vardır. zarf üzerinde yladızlı olarak baskıları yapılmış yıldızlar konularak maşallah..

Resimli Hareketli Sünnet Davetiye 3972

0,95TL 1,35TL

Yatay ebatlı yandan çekmeli üzerinde sünnet çocuğuna ait 3 adet fotoğraf baskısı yapılabilen açık mavi renkli ilginç tasarımlı sünnet davetiye,  örneğimiz üzerinde bulunan resimler siyah beyaz ba..

Kaliteli Sünnet Davetiye 30172

1,12TL

Resimde gözüktüğü gibi katlamalı olacak şekilde zarf yapılmış olup içerisinde papyon baskılı kart bulunmaktadır. bilgiler bu kısma yazılacak şekilde ayarlanmıştır. davetiye çocuklar ve aileler tarafın..

Maşallah Yazılı Renkli Sünnet Davetiye 30113

0,95TL

Kendinden zarflı ön kısımdan çekmeli zarf seçeneği ile hazırlanmış örneğimiz de zarf üzerinde kocaman şekilde  renkli olarak maşallah yazısı yazmaktadır.  davetiye kağıt kalitesi oldukça iyi..

Nazar boncuklu Maşallah Yazılı sünnet Davetiye 30114

1,41TL

Kendinden zarflı üstten çekmeli zarf seçeneği ile hazırlanmış örneğimiz de zarf üzerinde kocaman şekilde  renkli olarak maşallah yazısı yazmaktadır. davetiye boyutu 20.9,9.9 şeklindedir...

Siyah Renkli Dini Sünnet Davetiye 30107

1,36TL

Yatay ebatlı siyah renkli üzerinde bakır renginde yaldız baskılı Muhammet (S.A.V) İsmi yaldızlı olarak yazılmıştır. davetiye düğün bilgileri isteğe göre yaldızlı da yazılabilir normal ofset baskı yald..

Efe Resmi İle Hazırlanmış Sünnet Davetiye 30122

0,74TL

Efe kıyafeti ve efe resmi sulu boya şeklinde yatay bir zarfın üzerinde manzara üzerinde çizilmiş olup zarf üzerinde maşallah yazısı  ve nazar boncuğu logosu basılmıştır. davetiye beyaz mat kağıt ..

Osmanlı Tuğralı Sünnet Davetiye 30120

1,12TL

İstanbul şehri camilerini tema almış üzerinde Osmanlı padişahlarına ait tuğra resmi bulunan ve zarf üzerinde yine altın yaldızlı olarak maşallah yazılmış kahve renk tonlarında tarihi simgeler ile süsl..

Lacivert Desenli Nazar Boncuklu Gümüş Renkli Davetiye 30103

1,12TL

Gümüş renkli yatay ebatlı sade tasarımlı üzerinde lacivert simli desen baskılı olup ayrıca nazar boncuk kabartması yapılmıştır. davetiye kağıt ve zarf kalitesi oldukça iyidir. baskı rengi olarak siyah..

41 Kere Maşallahlı Sünnet Davetiye 3461

0,95TL 1,25TL

Yandan çekmeli üzerinde sünnet çocuğu resmi ve sünnet arabası bulunan balon maşallah gibi görsel objeler ile süslenerek tasarlanmış yandan çekmeli hareketli davetiye, davetiye baskı kartı ucundan mavi..

Lacivert Renkli Nazar Boncuğu Logolu Sünnet Davetiye 7109

0,95TL

Lacivert renkli kendinden zarflı tek parça katlamalı üzerinde lacivert renkli baskı bulunan ve yine üzerinde nazar boncuğu logosu baskısı kullanılarak katlamalı olarak tasarlanmış sünnet davetiye..

Lacivert Renkli Osmanlı Tuğralı Sünnet Davetiye 7108

0,95TL

Koyu lacivert renkli kendinden zarflı kare şeklinde özel dokulu kağıt üzerinde tasarlanmış zarf üzerinde Osmanlı padişahlarına ait tuğra resmi bulunmaktadır. zarf ortasından sünnet çocuğu ismi de ayrı..

Sinema Klaketi Sünnet Davetiye 3044

0,95TL 1,35TL

Sinema Klaketi şeklinde tasarlanmış koyu lacivert renkli olarak zemin baskısı yapılıp üzerinde kırmızı ve beyaz renkli yazılar ile hazırlanmıştır. Klaket üzerinde karikatür baskısı vardır. modelimiz i..

Gümüş Baskılı Nazar Boncuklu Sünnet Davetiye 30123

1,13TL

Gümüş renkli kağıt üzerinde gümüş baskılı desenler kullanılmış olup baskı kağıdı üzerinde yine nazar boncuklu yaldızlı logo bulunmaktadır. davetiye tasarım olarak sade bir kağıt üzerinde hazırlanmıştı..

Gümüş Sedefli Kağıt Sünnet Davetiye 30121

1,82TL

Gümüş renkli sedefli kağıt üzerinde renkli maşallah yazılmış olup ayrıca gümüş yaldız baskısı ile yıldız resimleri de basılarak süslenmiştir. davetiye zarfı da ayrıca sedefli ve gümüş renklidir. baskı..

Maşallah Yazılı Nazar Boncuklu Sünnet Davetiye 30110

1,02TL

Maşallah logosu ve yazısı  davetiye baskı kartı üzerinde  parlak baskı ile basılmıştır. ayrıca zarf ortasında kocaman şekilde nazar boncuk logosu parlak ve lake baskılı olarak mavi renklerde..

Balon Resimli Sünnet Davetiye 30112

1,32TL

Üsten çekmeli kendinden zarflı üzerinde balon ve teyyare resimleri bulunan açık renkli mavi tonlarında basılmış kaliteli ve gümüş simli kağıt üzerinde siyah olarak sünnet düğünü bilgileri yazılmıştır...

Beyaz Desenli Lacivert Baskılı Davetiye 30108

0,94TL

Üsten çekmeli beyaz üzeri hafif desen çizgili ve yine koyu renkli lacivert renkli sünnet törenimize bekleriz yazısı kullanılarak hazırlanmış kapaklı zarf modeli ile onun içerisinde düğün bilgileri yaz..

çiçek desenli beyaz Davetiye 30108

1,15TL

Yandan çekmeli beyaz üzeri üzeri çiçek resimli ve yine koyu renkli lacivert renkli 41 kere maşallah yazısı kullanılarak hazırlanmış zarf modeli ile onun içerisinde düğün bilgileri yazılacak olan baskı..

Krem Renkli Yaldızlı Dini Sünnet Davetiye 30102

2,68TL

Kare şeklinde üzeri sim ve yaldız baskılı ayrıca kabartma desenli orta kısmında Arapça olarak dini yazı yazılı olup sünnet düğün bilgileri davetiye iç kısmında ayrıca baskı kartı üzerinde yazılmaktadı..

Lacivert Renkli Nazar Boncuklu Sünnet Davetiye 30104

1,43TL

Kare şeklinde üsten çekmeli koyu lacivert renkli zarf üzeri kabartma ve yaldız baskılı olarak nazar boncuğu logosu basılmış olup yine 11 kere  maşallah gümüş yaldızlı olarak yazılmıştır. iç baskı..

Nazar Boncuklu Desen Süslemeli Sünnet Davetiye 30106

0,84TL

Üsten çekmeli üst kısmında nazar boncuk aksesuar süslemesi lacivert renkli yaldız baskısı ile basılarak hazırlanmış olup kenar kısımlarında ise ufak ufak lacivert noktalar ile süslenmiştir. davetiye u..

Osmanlı Tuğrası ve Hat Sanatı Tasarımlı Sünnet Davetiye 30105

1,12TL

Kare şeklinde üsten çekmeli koyu sarı renkli üzerinde Osmanlı hat sanatı tasarımları ve yine Osmanlı padişahlarına ait tuğra baskısı bulunan dini temaya çok uygun  sünnet davetiyesi, Davetiye ken..

Yaldız Baskılı Lacivert Sünnet Davetiye 30159

1,50TL

Koyu lacivert renkli kendinden zarflı üsten çekmeli zarf  üzerinde yaldız baskılı desen bulunan iç baskı kartı üzerinde yine yaldız baskılı olarak hazırlanmış sade ve şık bir tasarıma sahip sünne..

açık mavi pencereli Sünnet Davetiye 30117

0,99TL

yandan çekmeli açık mavi renkli kağıt  kullanılarak pencereli üzerinde yaldızlı yazı kullanılarak zarf üzerine basılmıştır. davetiye iki parça olup zarf ve baskı kartından oluşmaktadır.davetiye e..

Balonlu Eğlenceli Sünnet Davetiye 30133

1,08TL

Yeşil renkli üzerinde uçan balon resimleri bulunmaktadır kare açıp kapamalı davetiye. davetiye ebatları 16*16 şeklinde.Kendinden zarflı dır.zarfın üzerinde benekler bulunmaktadır..

çiçekli pencereli Sünnet Davetiye 30116

1,29TL

Üsten çekmeli açık krem renkli kağıt  kullanılarak pencereli üzerinde çiçek şekilleri kullanılarak zarf üzerine basılmıştır. davetiye iki parça olup zarf ve baskı kartından oluşmaktadır.davetiye ..

Futbol Takımı Temalı Sünnet Davetiye 30132

0,96TL

Davetiye zarf modeli üzerinde 4 büyük futbol takımın karikatür resimleri vardır. bu bütün takımlara hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. zarfsız dır ve resimdeki gibi iki parçadan oluşmaktadır...

gemi desenli Sünnet Davetiye 30125

1,34TL

açıp kapamalı gri renkli kağıt kullanılarak üzerine gemi ve balina resmi davetiye üzerine basılmıştır. davetiye iki parça olup zarf ve baskı kartından oluşmaktadır.davetiye ebatları 10.5,24.0 şeklinde..

gri dikdörtgen Sünnet Davetiye 30124

1,80TL

açıp kapamalı gri renkli kağıt kullanılarak üzerinde renkli maşallah yazısı kullanılarak davetiye üzerine basılmıştır. davetiye iki parça olup zarf ve baskı kartından oluşmaktadır.davetiye ebatları 10..

Kaliteli krem Sünnet Davetiye 30125

1,20TL

Açıp kapamalı krem renkli kağıt kullanılarak üzerine gold düz çizgi resmi davetiye üzerine basılmıştır. davetiye iki parça olup zarf ve baskı kartından oluşmaktadır.davetiye ebatları 10.5,24.0 şeklind..

Karikatürlü Krem Renkli Sünnet Davetiye 30129

1,37TL

Krem renkli olup yandan çekmeli olarak tasarlanmıştır. davetiye zarfı üzerinde çocuk resmi karikatürü vardır. ebatları ise 15* 15 cm dir. kağır kalitesi krem renk dokuludur. ..

Kraft Kağıt Maşallah Yazılı Sünnet Davetiye 30119

0,82TL

Üzerinde beyaz sedefli boya ile maşallah yazılı olup kraft kağıt ile üst kısmı açık şekilde zarf yapılarak tasarlanmış hafif ince desen baskılı kahve tonlarında sade ve şık sünnet davetiye, Davetiye k..

Kraft Kağıt Resimli Sünnet Davetiye 30118

0,78TL

Kraft kağıt zarflı olup orta kısmında özel kesim yapılarak baskı kartı üzerine basılmış olan sünnet çocuğu resmi gözükmektedir, davetiye zarf kısmında ise kenarları yaldızlı olarak desenler vardır..

Sünnet Çocuğu Karikatürlü Sünnet Davetiye 30131

0,96TL

Kare şeklinde zarf modeli üzerinde yol levhaları olup üzerinde ayrıca sünnet çocuğu karikatürü bulunmaktadır. davetiye zarf ebatları ise 16*16 cm dir. komik ve tercih edilen bir davetiye modelidir...

Sünnet kıyafeti şeklinde davetiye 30125

1,68TL

Üstten çekmeli mavi renkli kağıt kullanılarak sünnet kıyafeti resmi davetiye üzerine basılmıştır. davetiye iki parça olup zarf ve baskı kartından oluşmaktadır.davetiye ebatları 18.9,12.1 şeklindedir..

Denizci Dümen ve Çıpa Resimli Sünnet Davetiye 7104

0,65TL

Lacivert renkli üzerinde denizcilere ait dümen ve deniz çıpası resmi bulunan ortasında lacivert , beyaz renkli ip ile bağlanarak süslenmiş olup ortasına kraft renkli kağıt takılarak farklı bir görüntü..

Gösterilen: 1 ile 39 arası, toplam: 39 (1 Sayfa)