Grid View:

Kahve Çiçekli Davetiye 7232

Retro renkli kahve desen zeminli olup üzerinde yine kahve renkli çiçekler kullanılarak süslenmiş 14*20 ebatlarında  kraft zarf yada farklı bir zarf içerisine sığacak şekilde tasarlanmış vintage d..

Gökyüzü ve Balon Resimli Davetiye 7437

Mavi zemin üzerinde bulut resimleri ve gökyüzüne doğru uçan balon resimleri tema alınarak hazırlanmış aşk ve romantik bir günü temsil eden farklı tasarım sevenler için uygun tasarımlı davetiye modelim..

Mavi Çiçekli Davetiye 7230

Mavi ve turuncu renklerinde çiçek resimleri ile çift taraflı olarak hazırlanmış bu modelimizin ön kısmı frame şeklinde olup arka kısmı ise mor ve lacivert karışımı zemin üzerinde tasarlanmıştır.Daveti..

Özel Kesim Kraft Zarflı Vintage Davetiye 7274

Özel kesim kraft zarf içerisinde koyu mavi ve turuncu renklerinde frame şeklinde çiçek resimleri ile ortasında fiyonk baskısı kullanılarak hazırlanmış kraft ip ve isimlik ile birlikte paket halinde sa..

Siyah Renkli Çiçek ve Kuş Resimli Davetiye 7233

Siyah mat zeminli olup üzerinde çiçek resimleri yanı sıra kuş ve kafes resimleri de bulunmaktadır. tasarım olarak her iki tarafa da yazı yazılabilecek şekilde ayarlanmıştır. davetiye özellik bakımında..

Zeytin Ağaçlı Sade Şık Davetiye 7224

Dikey olarak frame şeklinde zeytin yaprakları kullanılmış olup çok acık bir zemin baskısı yapılmıştır. davetiye zarf renk çeşitleri isteğe bağlıdır. zeytin yaprakları alan içerisine istenilen bilgi ya..

Başak Buğday Resimli Davetiye 7477

Başak resimleri bir araya getirilerek hazırlanmış koyu renkli retro zeminli bu modelimiz için özel olarak kraft zarf ile birlikte satılmaktadır. davetiye örneğimiz 13.6 * 19.6 cm ebatlarında olup 14*2..

Krem Renkli Çiçekli Kraft Çizgili Davetiye 7397

Krem renkli çiçek resimleri davetiye kağıdının her iki tarafına serpilerek hazırlanmış kenarları kraft renkli baskılı sade ve soft renklere sahip kraft yada farklı bir davetiye zarfı ile birlikte hazı..

Nar Çiçeği Resimli Davetiye 7373

Nar çiçeği resimleri kullanılarak hazırlanmış bu modelimiz çift taraf baskılı olup bilgiler beyaz zeminli ön yüzde yazmaktadır. ön tarafta üzerinde tek bir adet çiçek bulunmasına rağmen arka kısımda b..

Kahve Çiçekli ve Desenli Davetiye 7467

Kahve renkli desenli ve kahve renklerinde çiçek resimleri ile birlikte tasarlanmış ortasında düğün bilgilerinin yazılı olduğu özel çizim şeklinde hazırlanmış tek yön mat kagıt üzerine baskılı 13.6 * 1..

Ayçiçeği Resimli Davetiye 7434

Ayçiçeği resmi ile hazırlanmış koyu renkli Retro zeminli tek yön baskılı 13.6 * 19.6 cm ebatlarında mat kağıt ile hazırlanmış özel tasarım kraft zarflı davetiye modeli, davetiye için farklı renk zarf ..

Mor Menekşeli Sokak Lambalı Davetiye 7435

Mor renkli menekşe çiçekleri ve sokak lambası resimleri kullanılarak romantik bir görüntü elde edilmiş olup bu tasarım mat kağıt üzerine basılarak tasarlanmıştır. davetiye ebatları ise 13. 6 * 19.6 cm..

Retro Zemin Vintage Çiçekli Davetiye 7238

Retro zemin üzerinde farklı boyutlarda çiçek buketleri kullanılarak hazırlanmış olup çiçeklerin ortasında kurdele şeklinde fiyonk baskısı vardır. tasarım olarak renkler ve zemin dokuları birbirine çok..

Zeytin Çiçekli Davetiye 7237

Kare şeklinde  çift taraflı olarak tasarlanmış üzerinde zeytin dalı ve çiçekleri basılarak tasarlanmış olup ön yüzde isimler arka yüzde ise düğün bilgileri yazmaktadır. zarf siyah renkli olup ist..

Kraft Zarflı Vav Harfli Dini Davetiye 63654

220 gram kraft zarflı üzeri etiket aksesuar süslemeli iç kısımda ise fuşya renklerin hakim olduğu gül çiçekleri ve üzerinde arapça vav harfi süslemeli olarak yazılmıştır. davetiye 14 x 20 cm ebatların..

Çift Yön Çiçek Baskılı Vintage Davetiye 7228

Çift tarafında da çiçek resimleri basılarak tasarlanmış ön yüzde düğün bilgileri arka kısımda ise çiçek desenleri üzerinde güzel bir söz yazılmıştır.  ön kısımda düğün bilgilerini yazmak için yet..

Pembe Renkli Çiçekli Davetiye 7412

Pembe renkli çiçek resimleri ile pembe zeminli frame şeklinde isimlerin yazılı olduğu farklı renkte çiçekler ile birlikte mat kağıt üzerinde tasarlanmıştır. örneğimiz boyut olarak  13.5 * 19.5 cm..

Sulu Boya Lale Çiçekli Davetiye 7426

Sulu boya ile kelebek resimleri ve lale resimleri boyanarak hazırlanmış iki taraflı ön yüz için düğün bilen yazılabilen arka kısma ise güzel bir davetiye sözü yazılarak hazırlanmış düğün davetiyesi, d..

Kahve Zarflı Ağaç Resimli Davetiye 7296

Kahve zeminli zarf örneği ile onun renklerine uygun açık renkli zemin baskılı baskı kartı ve üzerinde tek bir adet ağaç resmi kullanılarak hazırlanmış 13.6 * 19.6 cm ebatlarında mat kağıt baskılı sade..

Papatya Çiçekli Vintage Davetiye 7410

Papatya çiçek resimleri kullanılarak hazırlanmış mat kuşe kağıt üzerine baskılı 13.6 * 19.6 cm ebatlarında kraft zarf ile birlikte satılabilen yada isteğe bağlı farklı renk zarf tercihi olabilen davet..

Mor Zarflı ve Çiçekli Davetiye 7227

Özel tasarım ve özel mor renkli zarf kullanılarak sümbül ile lavanta çiçek buketleri ile birlikte çizgili olarak tasarlanmıştır. davetiye üzerinde kullanılan zemin ve yazı renkleri zarf ile birlikte u..

Organik Çiçekli Davetiye 7405

Organik çiçekli çift taraf baskılı sade v soft bir görünüme sahip olan bu modelimiz kaliteli ve çift taraflı mat görünüme sahip bir kağıt üzerine basılmıştır. davetiye modelimizin ebatları ise 13.6 * ..

Kahve Zarflı Çiçekli Sade Davetiye 7279

Kahve renkli zemin baskılı zarf modeli ve üzerinde portakal renkli turuncu çiçek resimleri kullanılarak tasarlanmış olup mat kağıt üzerine 13.6 * 19.6 cm ebatlarında basılarak vintage tarzı davetiye ç..

Limon Çiçeği ve Limon Ağacı Baskılı Davetiye 7471

Limon çiçeği ve limon ağacı yaprakları kullanılarak basılmış çiçek yaprakları ortasında gelin damat isimlerinin yazılı olduğu tek taraf baskılı mat kağıt üzerinde mat boya ile basılmış 13.6 * 19.6 cm ..

Kraft Zarf Mühürlü Pembe Çiçekli Davetiye 7246

Yarım kapak kraft renkli saman kağıt zarf kullanılarak tasarlanmış olup üzerinde sıcak renkli mum ile mühür basılmıştır ve içerisine de pembe çiçek renkli davetiye kartı konularak tasarlanmıştır. dave..

Kuş Tüyü Çiçekli Davetiye 7239

Çift taraf baskılı üzerinde kuş tüyü resimleri bulunan 136 * 196 cm ebatlarında ön kısım isimler için ayrılmış olup arka kısımda ise diğer bilgileri yazılarak tasarlanmıştır. davetiye iç kısımda bilgi..

Mor Çiçekli Motif Desenli Davetiye 7250

Mor menekşe çiçekleri ile birlikte kullanılan romantik görünümlü motif desenleri bulunan mat kağıt üzerine tasarlanmış davetiye tasarımıdır. Zemininde motif desenleri bulunmaktadır. Turkuaz ve mor ren..

Yaz ve Bahar Havası Katan Çiçekli Davetiye 7305

Yaz aylarında yapılacak olan düğünler için çok uygun bir tasarım olan farklı renklerde sümbül çiçekleri ile hazırlanmış siyah renkli mat kağıt zarflı kare tasarımlı davetiye, siyah zarf arka kısımdan ..

Zeytin Dalı Çiçekli Kraft Baskılı Davetiye 7500

Kare şeklinde etrafında kraft renkli baskı deseni bulunan ortasında zeytin dalı çiçek yaprakları kullanılarak hazırlanmış 15.5 * 15.5 cm ebatlarında olup tek yön olarak 350 gram mat kağıt üzerine bası..

Turkuaz Renkli Çiçekli Davetiye 7326

Turkuaz renklerinde çiçek  resimleri ve desen çizgileri kullanılarak hazırlanmış olup yine baskı kartı ve çiçek renklerinde uygun turkuaz renklerinde bir zarf modeli tercih edilmiştir. davetiye e..

Lavanta Çiçekli Lila Renkli Davetiye 7452

Lila renklerinde lavanta çiçekleri ve sümbül çiçekleri kullanılarak farklı ebatlarda mat kağıt üzerine yatay olarak yerleştirerek tasarlanmıştır. davetiye  tek yönlü olup isteğe göre arka kısımda..

Mor Renkli Zeytin Dalı Resimli Davetiye 7466

Mor renkli zeytin dalı yaprakları kullanılarak krem renkli mat kağıt üzerinde tasarlanmıştır. davetiye alt zemin renklerine uygun olarak mat boya kullanılmış olup zarf ise kraft renkli yada isteğe bağ..

Orkide ve Sarmaşık Çiçekli Davetiye 7427

Orkide ve ve sarmaşık çiçekleri kullanılarak toz pembesi bir zemin üzerinde mat boya ve kağıt ile basılarak tasarlanmıştır. davetiye zarf seçenekleri resim üzerinde mevcuttur. modelimiz tek taraf bask..

Yeşil Zeytin Dalı Davetiye 7249

Yeşil renkli zeytin dalı yaprakları ile tasarlanmış çift taraf baskılı 13.6 * 19.6 cm ebatlarında mat kağıt üzerinde düğün bilgileri orta kısımda yazılacak şekilde hazırlanmış  kraft zarflı ziraa..

Renkli Desen Baskılı Mor Zeminli Davetiye 7229

Farklı renk ve ebatlarda desenler ile süslenmiş ön kısım ile mor renkli zemin üzerinde yine farklı desenler ve renkler kullanılarak hazırlanmış çiçek resimleri uygulanarak güzel bir görüntü elde edilm..

Turkuaz Renkli Kuş Kafesi Çiçekli Davetiye 7344

Turkuaz renkli çiçek resimleri ile hazırlanmış kuş kafesi ve muhabbet kuşları resimli romantik tasarım sevenler için tercih edilebilecek tek taraf mat kağıt üzerine basılmış davetiyeDavetiye modelimiz..

Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 36 (1 Sayfa)