Armoni İstanbul Davetiye 17021

Armoni İstanbul Davetiye 17021

0,99TL 1,29TL
Ürün Kodu: 17021
Stock Instock

Overview

Renkli ahşap görünümlü zarf modeline sahip olan bu davetiye de eskitme tarzı bir tasarım düşülmüş ve set halinde farklı aksesuar kullanılarak sıradışı...

Mevcut Seçenekler:

Renkli ahşap görünümlü zarf modeline sahip olan bu davetiye de eskitme tarzı bir tasarım düşülmüş ve set halinde farklı aksesuar kullanılarak sıradışı bir davetiye modeli tasarlanmıştır.

Düğün bilgilerinin yazılı olduğu baskı kartı kraft kagıt olup üzerine yazılacak olan bilgilerinde siyah yazı ile yazılmasına karar verilmiştir. farklı yazı renkleri kraft üzerinde çok fazla tercih edilmemektedir. ayrıca da uyumsuz olacağını düşünmekteyiz.

Baskı kartı, Ayraç Şeklinde Resimlerin Basılı Olduğu Kart, Ekitme Desenli Zarf  hepsi birlikte çok şık olup davetiye ye retro tarzı bir hava katmaktadır.

Kraft olan baskı kartı üzerinde ayrıca tuale kagıt üzerinde çiftlerin uygun gördükleri resimler basılmaktadır. bu resimler siyah beyaz olup baskı rengide zarfa ve baskı kartına uygun olarak kahve tonlarındadır.

Resimler dış mekanda kaliteli olarak çekilmeli ve sizin beğendiğiniz 3 adet farklı bize göndermelisiniz,  resimler ayraç şeklinde bir kagıta basılarak mandal ile kraft davetiye kartına tutturulmuştur

Bu davetiye için 300 adetten aşağı olan siparişlerde ilave baskı ücreti alınmaktadır


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi