Davetiye Tasarımları ve Bilgiler

Davetiye üzerine nelerin yazıldığı konusunda sizlere bir kaç görsel ile birlikte önemli konular hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Seçmiş olduğunuz davetiye örneğine uygun boyutta fazla yer kaplamayan yada çok kalabalık gözükmeyen metin veya yazı seçmelisiniz.

Davetiye metin ve sözlerini sitemizde bilgiler bölümünde bulunan davetiye sözleri bölümü altında daha detaylı olarak bulabilirsiniz. 

Davetiyenin dış görünüşü açısından üzerinde ki yazıların fazlalığı ve azlığı önemlidir. üzerinde bulunan yazılar fiyatları etkilememektedir.

Davetiye üzerine yazılacak metinler oldukça önemlidir. bu davetlilerinizi etkinliğinize çağırmak için önem arz etmektedir.
Kendinize özgü kısa bir şiir yazabilir ve altına da davet metninizi yazdırabilirsiniz. farklı bir yazı örneği yazdırmak da isteyebilirsiniz

Kokteyl yada Yemek tarzı düğünlerde davetiye üzerine yazılacak olan metinlerin genel olarak kısa tutulması yada geniş davetiye tercih edilmesi gereklidir.

Resimler üzerinde yazan yazılar tamamen örnek olup, bunların dışına da çıkabilir tamamen kendinize özgü bir görsellik de tercih edebilirsiniz

Kendi bilgilerinizi yazarken örnek metinlerden sadece bilgi sahibi olmak için istifade ediniz. orada yazıldığı gibi yazmanız gerekmez. 

Misal olarak sadece aile soy isimlerinin yazılı olduğu bir davetiye örneğine siz komple aile bilgilerini yazabilirsiniz.

Davetiye üzerine yazdırmak istediğiniz sizin için gerekli bütün bilgileri eksiksiz olarak yazmaya özen gösteriniz 
Davetiye tasarımın kendi yazı karakterleri ile kalmasını istiyorsanız bilgileri gönderirken bunu mail ile iletmeniz gerekecektir.

Örnek metinler her davetiye için farklı olarak değerlendirilmektedir. Davetiye kataloglarının kendilerine özgün metin örnekleri bulunmaktadır.

İstediğiniz katalog arasından davetiye üzerine yazılacak bilgileri seçebilir ve üzerinde bilgi değişikliği yaptırabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz davetiyenizin ebat ve ölçülerine uygun metin seçmeniz ve yazı karakterlerini de davetiye ye uygun olarak ayarlamanız gerekebilir.

Kalabalık bir metin kısmınız var ise davetiyenizi geniş ebatlı davetiye modellerinden seçmeniz daha doğru olacaktır.

Davetiye üzerine yazılack olan yazıların çok fazla ise buraz geniş davetiye ile sorunu çözebilirsiniz

Bütün bu yazdıklarımız sizin için yabancı geliyor ve bu konularda bilgi sahibi değilseniz bize mail atarak bizden teknik bilgi isteyebilirsiniz.​