Ekonomik Ucuz Davetiyeler

Ekonomik Ucuz Davetiyeler
Yüksek adetli davetiye ihtiyacı olan çiftler için hazırladığımız bu ürünler çok uygun fiyatlı olup davetiye için fazla para ödemek istemeyen çiftlerin isteklerine uygundur. burada yer alan bazı ürünler yüksek adetli davetiye bastıracak olanlar çiftler için hazırlanmış olup asgari satın alma miktarları ürünlerin altında yazmaktadır
Sidebar
Grid View:

Kraft Saman Kağıt Ucuz Davetiye 22261

0,45TL

Kartpostal ebatlarında ufak ebat kraft kağıt zarf ile kraft kağıt iç baskı kartı üzeri altın yaldız kalp baskılı kraft olarak zarfı ile birlikte takım şeklinde sergilenmiş uygun davetiye isteyen çiftl..

Krem Renkli Ucuz Davetiye 22245

0,52TL

Kartpostal şeklinde ufak ebat olarak tasarlanmış üzerinde renkli çiçek baskıları kullanılmış olup zemin rengi ise krem kağıt tercih edilmiştir. davetiye iç baskı kartı ve zarf tasarımı da krem renklid..

Osmanlı Tuğralı Turkuaz Zarflı Davetiye 22256

0,52TL

Kartpostal şeklinde ufak ebat olarak tasarlanmış üzerinde Osmanlı tuğraları  ve Osmanlı mühür baskısı bulunan Turkuaz renkli zarf ile birlikte paket halinde satılan çok tercih edilen ucuz model ü..

Pembe Zarflı Pembe Çiçekli Davetiye 22262

0,52TL

Kartpostal şeklinde ufak ebat olarak tasarlanmış üzerinde pembe renkli çiçekler kullanılmış olup üst kısmında düğün bilgileri yazılmaktadır. davetiye uygun fiyatlı ve ekonomiktir. zarf ve baskı kartı ..

Kendinden Zarflı Katlamalı Davetiye 3953

0,75TL

Kahve renkli çiçekli ve ve zemin baskılı büyük ebat katlamalı soft renkli kağıt üzerine desenler basılarak tasarlanmış olup düğün bilgileri de iç kısıma yazmaktadır. davetiye katlandığında ortasında k..

Kraft Kağıt Ufak Ebat Davetiye 3975

0,75TL

Ufak ebatlı kraft kağıt üzerinde düz beyaz renkli kağıt koyularak düğün bilgileri onun üzerine yazılmıştır. davetiye gelin ve damat fotoğraflı olup  kraft ip ile bağlanmıştır. ayrıca siyah beyaz ..

Siyah Yüzük Resimli Davetiye 3277

0,85TL

Siyah renkli kendinden zarflı üzerinde yüzük resimleri bulunan içerisinde beyaz renkli düğün bilgilerinin yazılı olduğu baskı kartı ile birlikte özel kesimli zarflı ile tasarlanmış nişan ve nikah düğü..

Vav Harfi Baskılı Dini Davetiye 3940

0,75TL

Üzerinde Vav harfi baskılı siyah ve beyaz renkli olmak üzeri iki farklı seçeneği bulunan kendinden zarflı ve katlamalı uygun fiyatlı davetiye, davetiye üzerinde çiftlerin isimleri gözüktüğü alanları m..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)