Sitemizden Sipariş Vermeden Önce Lütfen Bunları Okuyunuz


                   Sitemizden ürün siparişi verecek olan müşterilerimizin aşağıdaki adımları dikkatlice  okumaları ve ürün aldıkları zaman neleri kabul ettiklerini bilmeleri açısından oldukça önemlidir


                   Karşılıklı olarak alıcı ve satıcının mağdur olmaması  hatta kimsenin hakkı kimseye geçmemesi açısından bizim şartlarımızı okuyarak bize sipariş vermenizi rica ederiz.


                   Biz firma olarak sattığımız ürünlerin hepsinin fiyatlarına göre uygun kagıt ve malzemelerden oluştuğunu asla işe yaramaz çok kalitesiz ürünleri satmadığımızı belirtmek isteriz


                   Sitemizde yazan ürünlerin fiyatları birim fiyatları olup adet miktarına göre fiyat değişir., Özel ürünlerde minimum sipariş miktarı ürünlerin altında adet bölümünde yazmaktadır


                   Kağıtların üretimleri farklı zamanlarda olduğu için bazı durumlarda ürünlerde çok nadir de olsa çok az renk yada ton farkı olabilir. bu bir hata değildir. üretim zaman aşamasından kaynaklanmaktadır.


                   Hatalı bir fiyat olması durumunda üretici fiyat listeleri geçerlidir. ve üretici fiyat listeleri dikkate alınarak yeni fiyat çıkarılacaktır. iki taraf ta mağdur edilmeyecektir.


                   Matbaa da ürünlerin baskı esnasında miktarlarında %1 ile %3 ürün arasında bazen fireler çıkabilir. Siparişlerinizde bunu dikkate almanızı rica ediyoruz.


                   İnternette göstermiş olduğumuz ürünlerin boyutları sizin bilgisayar ekran ayarlarınızdan dolayı farklı gözükebilir. gerçek boyutları mail yoluyla öğrenebilirsiniz


                   Fotoğradaki ürün ile satın aldığınız ürün arasında boyut farklı gözükebilir. bu bir hata değildir bilgisayar ayarlarınının farklı olmasından kaynaklanır.


                   İnternette yazan ürünlerimizin fiyatlarına kdv dahil değildir. kdv işlemi daha sonradan ilave edilecektir. mail yoluyla yapılan siparişlerde ve yapılan pazarlıklar içerisine kdv dahil değildir.


                   Acil davetiyeler için stok durumuna göre grafik onaylandıktan sonra bir (1) iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir. acil durumunu önceden bildiriniz


                   Altın varak yaldız veya Gümüş varak yaldız baskı ücretleri sitemizdeki bütün ürünler için ekstradır. Teslim günü de farklıdır. altın varak yaldızlar sadece önceden bilgil verildiği takdirde fiyat farkı ile işleme alınacaktır.


                   Siparişleriniz tarafınıza gönderilen ürünlerinizin grafik ve tasarım çalışmasını kontrol edip mail yoluyla onay verdiğiniz zaman işleme alınacaktır. onay alınmayan iş baskıya atılmayacaktır.


                   Siparişinizi onayladıktan sonra firmamız kelime grafik ve dizgi hatalarından sorumlu olmayacaktır. dikkatlice kontrol etmenizi tavsiye ederiz. hiçbir şekilde kelime hataları kabul edilmemektedir.


                   Davetiye üzerindeki aksesuarlarının birleştirilmesi, bağlanması, yapıştırılması, zarflanması işlemi müşteriye aittir. istenildiği takdirde bünyemizde ücret karşılığı bu işi yapan elemanlarımız vardır.


                   Ürünlerin sipariş tarihi ürün bedelinin hesabımızda göründüğü tarih itibariyle geçerlidir. bedeli alınmayan ürün asla işleme alınmamaktadır. bunun için müşteri ye uyarı yapılmamaktadır. müşteri ödemesini göndermeden bizden ürün istememelidir.


                   Siparişlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargolar ile uygun fiyata kontrollü bir şekilde göndermekteyiz. kargo ücretleri çok az bir miktar olup bölgelere göre ufak tefek farklılıklar olmaktadır.