Siyah Zeminli Kuş Kafesi Davetiye 7233

Siyah Zeminli Kuş Kafesi Davetiye 7233

0,85TL
Marka:İsbaş
Ürün Kodu: 7233
Stock Instock

Overview

Çiftyönlü mat retro zeminli siyah kuşe kagıt üzerine kuş kafesi resimleri  ve farklı desenli çiçek resimleri ile birlikte uyumlu şekilde kagıt üzerine...

Mevcut Seçenekler:

Çiftyönlü mat retro zeminli siyah kuşe kagıt üzerine kuş kafesi resimleri  ve farklı desenli çiçek resimleri ile birlikte uyumlu şekilde kagıt üzerine yayılarak hazırlanmıştır.

Kenarlarına da beyaz renkli frame şeklinde çerçeve konularak davetiye modelinin güzel görünmesi sağlanmıştır.

Davetiye üzerine yazılacak olan düğün bilgilerinin orta kısıma yazılması çiçekler ve kafes arasına da yazılacak alanların olması çiftler için düğün bilgilerinin rahatlıkla yerleşmesi için yardımcı olmaktadır.

Siyah renk sevenler için güzel farklı bir tasarım olup  sadece siyahın dışında kuşlar ve çiçekler de siyah kagıt üzerine alınarak davetiye üzerine farklı bir renk katılmıştır.

Siyah renkli bir davetiye için en mantıklı ve uyumlu zarf olarak ya kraft renkli bir zarf yada beyaz renkli bir zarf modelidir. biz genellikle siyah renkli davetiyeler üzerinde kraft renkli zarf modellerini kullanmayı tercih etmekteyiz.

Davetiye modeli için kullanılan isim etiketi siyahdan farklı olarak üzerinde yazıların yazılması için beyaz olmak zorundadır. kafes ve çiçekler aynı şekilde kullanılmakta sadece kagıt rengi beyaz kalmaktadır.

Davetiye ebatları  13.6 * 19.6 cm olup 14*20 cm zarf içerisine girmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi