Lüks Davetiyeler

Kaliteli kağıtlar kullanılarak üretilmiş ve davetiye üzerinde çeşitli lüks aksesuarlar kullanılarak hazırlanmış olan bu modellerimizde görsel ihtişamın ön planda olduğunu görmekteyiz. Lüks modellerimiz de lazer kesimler kadife desen baskıları, Ağır mukavva sıvama kağıtlar da kullanılmış olup her türlü özel tasarım için uygundur. zengin görsel içeriğe sahip olan bu örneklerimizde ki kağıtlar oldukça kalitelidir ve birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. bu davetiyeler için altın yaldız ve gümüş yaldız baskı teknikleri kullanılmaktadır.

Sidebar
Grid View:

Zambak Çiçekli Lüks Tasarım Davetiye 3711

10,05TL

Davetiye lüks bir tasarım olarak düşünülmüş olup tasarım olarak vintage tarzı bir görünüm kullanılmış olup çerçeve vitrin süsü olarak tasarlanmıştır. ayrıca zambak çiçekleri ile süslenmiştir. yandan ç..

Bordo Renkli Lüks Kadife Kumaş Davetiye 50541

11,00TL

Lüks davetiye kategorisi içerisinde en çok tercih edilen bu modelimiz  bordo renkli kadife kumaş ile tasarlanmıştır. davetiyemiz tamamen özel renkli yaldız baskılıdır. zarf üzerinde özel desenli ..

Lacivert Kadife Kumaş Lüks Davetiye 805

6,90TL

Kare şeklinde olup lacivert renkli kadife kumaş ile tasarlanmıştır. üzerinde altın yaldız süslemeleri mevcuttur. ayrıca davetiye iç baskı kartı kalın gramajlı mukavva sıvamalıdır.  baskı renk ola..

Lazer Kesimli Krem Renkli Lüks Davetiye 50544

14,00TL

Lazer kesimli özel kalın 3 mm ağır mukavva sıvamalı baskı kartı kalın çerçeve içerisine girecek şekilde hazırlanmış kenarlarında desen baskıları bulunan lüks tasarım kaliteli malzeme ve kağıtlar ile y..

Bordo Kadife Lazer Kesimli Lüks Davetiye 50545

16,00TL

Davetiyemiz kare şeklinde olup ebatları 20.* 20.4 cm dir. iç baskı kartı için kullanılan mukavva yaldız baskılı ve krem renklidir. kalınlığı ise 3 mm dir. zarf üzeri bordo renk kadife kumaş olup üzeri..

Mat Beyaz Kağıt Kraft Sıvamalı Yaldız Baskılı Davetiye 10219

3,68TL

Davetiye kaiıteli kağıtlar kullanılarak geniş ebatlı ve kalın sıvamalı olarak hazırlanmıştır. kraft sıvama üzerinde açık krem yada kirli beyaz şeklinde üzerinde altın yaldız baskıları bulunan baskı ka..

Turkuaz Renkli Besmele Yazılı Dini Davetiye 815

4,60TL

Dikey olarak tasarlanmış olup turkuaz renklerinde gofraj baskılı zarf modeli kullanılarak hazırlanmıştır. davetiye üzerinde Arapça olarak Bismillahirrahmanirrahim yazmaktadır.  dini anlam ifade e..

Siyah Kadife Lazer Kesimli Kaliteli Davetiye 8345

3,20TL

Davetiye her yönü ile kendini göstermektedir. gerek tasarım kalitesi gerek ise malzemeler ile hepsi bir bütün olarak düşünülerek tasarlanmış siyah renkli kadife kumaş baskılı lazer kesimli kaliteli ve..

Özel Kadife Baskılı Lüks Tasarım Yüzük Resimli Davetiye 50588

16,00TL

Özel olarak kadife baskılı olup parlak lake kabartmalıdır. davetiye üzerinde yüzük resimleri aksesuar süslemesi olarak yapılmıştır. nişan, nikah ve düğün için uygundur. kaliteli bir model olup el çant..

Beyaz Kağıt Sade Tasarım Lüks Davetiye 50524

3,51TL

Dikey ebatlı özel dokulu beyaz kağıt üzeri sade tasarımlı zarf üzerinde isimler altın yaldız olarak yazılmıştır. iç baskı kartı ise yine altın yaldız olup iç baskı kartı kalın gramajlı dır. davetiye i..

Beyaz Renkli Kabarmalı Sade Kaliteli Davetiye 50522

3,12TL

Yatay ebatlı olup büyük ve geniş bir alana sahiptir. kağıt olarak kalın gramajlı beyaz renkli kağıt tercih edilmiştir. davetiye iç baskı kartı ve zarf kenarlarında kabartma baskıları vardır. ayrıca za..

Bordo Renkli Kaliteli Fiyonklu Davetiye 70777

2,95TL

Bordo desenli ve baskı renkli olup alt kısımda ki bordo renk üzerinde kabartma lake baskıları mevcuttur. ayrıca  bordo renkli kurdele ile süslenmiştir. zarf üzerinde de yine bordo renkli süslemel..

Fıstık Yeşili Renkli Lüks Davetiye 50575

4,51TL

Kalın ve dokulu kağıt üzerinde fıstık yeşili renk baskısı yapılarak hazırlanmış zarf ile onun içerisinde kenarları altın yaldız sıvamalı krem renkli yine dokulu kağıt iç baskı kartı bulunmaktadır. Dav..

Gümüş Renkli Gri Lüks Davetiye 50547

20,45TL

Gümüş renkli gri baskılı parlak sedefli kalın gramajlı kağıtlar kullanılarak hazırlanmış lazer kesimli ve özel sıvamalıdır. davetiye dış ünitesinde şekil olarak kapı şeklinde bir desen çizilmiş olup o..

Krem Kağıt Sade Lüks Davetiye 50501

5,65TL

Krem renkli kağıt sade tasarım kenarları yaldız desenli ve kalın gramajlı mukavva sıvamalıdır.  Bu örneğimiz genel olarak sade ve düz tasarım seven çiftler için hazırlanmış olup düğün ve diğer et..

Siyah Renkli Gofraj Baskılı Kaliteli Davetiye 50516

3,59TL

Siyah renk üzerinde kabartma desenleri ile tasarlanıp Gofraj baskıları yapılarak hazırlanmıştır. zarf örneği ve onun içerisine girmesi için kalın sıvamalı olarak yapıştırılmış iç baskı kartından oluşm..

Hayat Ağacı Tasarımlı Lüks Davetiye 50584

13,67TL

Lüks bir tasarıma sahip olan bu modelimiz üzerinde lazer kesimli olarak hayat ağacı tasarımı vardır. kullanılan kağıtlar krem renkli ve özel dokulu kağıtlardır. iç baskı kartı 3 mm ağır mukavva ile sı..

Siyah Renkli Kaliteli Davetiye 50546

17,13TL

Çok kaliteli siyah renkli kadife kumaş kullanılarak hazırlanmış bu modelimiz baskı olarak altın yaldız baskı tekniği tercih edilmiştir. davetiye yatay ebatlı olup her türlü etkinlik için uygundur. kal..

Kahve Renkli Kadife Baskılı Davetiye 70342

3,48TL

Kahve renkli kadife simli ve kadife kumaş görünümünde çok oldukça kaliteli bir yumuşak dokununca kaygan bir yapıya sahip malzeme ile üretilmiş oldukça çok kaliteli ve aynı zamanda çokça tercih edilen ..

Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)