Lüks Davetiyeler

Kaliteli kağıtlar kullanılarak üretilmiş ve davetiye üzerinde çeşitli malzeme ve aksesuarlar kullanılarak hazırlanmış görsel ihtişamın ön planda olduğu lüks davetiye çeşitlerimizi bu kategori altında bulabilirsiniz.

Lüks modellerimiz de lazer kesimler kadife desen baskıları da kullanılmış olup her türlü özel tasarım yöntemi ile de hazırlanmaktadır. zengin görsel içeriğe sahip olan bu örneklerimizde ki kağıtlar oldukça kalitelidir. 

Her türlü altın yaldız ve gümüş yaldız baskılara bu modellerde rastlamak mümkündür.

Sidebar
Grid View:

Zambak Çiçekli Lüks Tasarım Davetiye 3711

1,05TL

Davetiye lüks bir tasarım olarak düşünülmüş olup tasarım olarak vintage tarzı bir görünüm kullanılmış olup çerçeve vitrin süsü olarak tasarlanmıştır. ayrıca zambak çiçekleri ile süslenmiştir. yandan ç..

Bordo Renkli Lüks Kadife Kumaş Davetiye 50541

9,95TL

Lüks davetiye kategorisi içerisinde en çok tercih edilen bu modelimiz  bordo renkli kadife kumaş ile tasarlanmıştır. davetiyemiz tamamen özel renkli yaldız baskılıdır. zarf üzerinde özel desenli ..

Lazer Kesimli Krem Renkli Lüks Davetiye 50544

14,00TL

Lazer kesimli özel kalın 3 mm ağır mukavva sıvamalı baskı kartı kalın çerçeve içerisine girecek şekilde hazırlanmış kenarlarında desen baskıları bulunan lüks tasarım kaliteli malzeme ve kağıtlar ile y..

Bordo Kadife Lazer Kesimli Lüks Davetiye 50545

16,00TL

Davetiyemiz kare şeklinde olup ebatları 20.* 20.4 cm dir. iç baskı kartı için kullanılan mukavva yaldız baskılı ve krem renklidir. kalınlığı ise 3 mm dir. zarf üzeri bordo renk kadife kumaş olup üzeri..

Beyaz Kağıt Sade Tasarım Lüks Davetiye 50524

2,80TL

Dikey ebatlı özel dokulu beyaz kağıt üzeri sade tasarımlı zarf üzerinde isimler altın yaldız olarak yazılmıştır. iç baskı kartı ise yine altın yaldız olup iç baskı kartı kalın gramajlı dır. davetiye i..

Beyaz Renkli Kabarmalı Sade Kaliteli Davetiye 50522

3,12TL

Yatay ebatlı olup büyük ve geniş bir alana sahiptir. kağıt olarak kalın gramajlı beyaz renkli kağıt tercih edilmiştir. davetiye iç baskı kartı ve zarf kenarlarında kabartma baskıları vardır. ayrıca za..

Krem Kağıt Sade Lüks Davetiye 50501

5,65TL

Krem renkli kağıt sade tasarım kenarları yaldız desenli ve kalın gramajlı mukavva sıvamalıdır.  Bu örneğimiz genel olarak sade ve düz tasarım seven çiftler için hazırlanmış olup düğün ve diğer et..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)