Kahve Çiçek Desenli Vintage Davetiye 7232

Kahve Çiçek Desenli Vintage Davetiye 7232

0,55TL
Marka:İsbaş
Ürün Kodu: 7232
Stock Instock

Overview

Mor renkli çiçek, fuşya renkli çiçek, kahve renkli çiçek hepsi birlikte düşünülerek kahve renkli bir baskı kartı üzerinde orjinal bir görüntüye sahip ...

Mevcut Seçenekler:

Mor renkli çiçek, fuşya renkli çiçek, kahve renkli çiçek hepsi birlikte düşünülerek kahve renkli bir baskı kartı üzerinde orjinal bir görüntüye sahip davetiye tasarımı yapılmıştır.
Kahve renkler retro tarzı zemin ile birlikte tasarlandığı için davetiye de renk dengesi çok güzel olmuş ve müşteriler tarafından da çok beğenilen sürekli tercih edilen bir modeldir.
Davetiye tek başına güzel gözüktüğü gibi diğer aksesuar ve süslemeler ile daha güzel gözükmektedir. davetiye ile birlikte kraft zarf, kraft keten ip, ve kraft çiçek ile hazırlanmış isim etiketi de ilave olarak verilmektedir.
Davetiye tasarımında kullanılan bütün malzemeler ve kagıt ürünlerinin kalitesi çok iyi olup tarafımıza herhangi bir şikayet gelmemiştir.
Kullanılan zarf kalitesi de normal kraft zaft kalitesinde olup istenildiğinde farklı kalitede zarflar da fiyat farkı alınıarak verilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi