Polen Davetiye

Birbirinden farklı tasarım ve kağıt renklerinin yanı sıra özel baskılı renkler de zarf ve düğün davetiyelerin üzerinde kullanılarak tasarlanmıştır. kağıt kalitelerinde dokulu ve mat kağıtlara yer verilmiştir. daha çok sade tasarımlar yer almaktadır. modelleri oldukça kaliteli olup fiyat açısından da oldukça uygundur

Sidebar
Grid View:

Açık Kahve Tonlarında Kahve Fiyonklu Davetiye

1,55TL

Bu sezon en çok tercih edilen davetiye seçenekleri arasında yerini alan bu modelimiz sade tasarım kalp figürü yaldız baskılı ve kağıt renk olarak da açık kahve tonlarında bir kağıt ile tasarlanmıştır...

Beyaz Renkli Kabartma Desenli Davetiye 10261

1,80TL

Kare şeklinde beyaz renkli olup zarf ve baskı kartı üzerinde kabartma desenleri kullanılarak tasarlanmıştır. davetiye zarf üzeri kahve renkli fiyonk ile bağlanarak süslenmiş olup çok sade ve düz bir t..

Farklı Renk Tasarımlı Kaliteli Davetiye 10216

1,73TL

Zarf ve baskı kartı katlamalı olup zarf üzerinde fiyonk bağlanmıştır. farklı renk tonlarında dır şık bir görünüme sahiptir. gerek zarf için kullanılan kağıt gerek ise iç baskı kartı için kullanılan ka..

Kraft Özel Kesimli Zarflı Saman Renkli Davetiye 10237

1,22TL

Kraft kağıt yarım bıcakla kesilmiş olup baskı kartı zarf içerisine konularak kraft ip ile bağlanmıştır. davetiye dış zarf kısmında isim etiketi de bulunmaktadır. kraft zarf ile uyumlu olması için bask..

Koyu Renk Gri Kağıt ve Gri Fiyonklu Davetiye 10200

2,04TL

Büyük ebat ortadan katlamalı şekilde tasarlanmış koyu gri renkli ortası açık ve şekilde kesilmiş olup zarf ile baskı kartını birleştiren gri renkli bir fiyonk bağlanarak süslenmiştir. iç baskı kartı a..

Beyaz Gümüş Sade Davetiye10223

1,62TL

Dikdörtgen şeklinde olup beyaz sedefli kağıt ile tasarlanmıştır. davetiye üzerinde düğün bilgilerinin basılı olduğu yazılar ister gümüş yaldız istenirse gümüş gri ofset baskı olarak basılmaktadır. yaz..

Kare Kahve Çiçekli Soft Renkli Davetiye 10211

1,28TL

Kare şeklinde soft renklerin hakim olduğu çiçek resimleri kullanılmış olup zarf ortasında isimlerin gözüktüğü alanlar mevcuttur. davetiye  iç baskı kartı açık renk tonlarında dır. zarf üzerinde b..

Koyu Gri Renkli Davetiye 10264

1,26TL

Gümüş koyu gri renkli katlamalı kağıt üzerinde yine koyu renkli fiyonk şeklinde kurdele bağlanmıştır. ayrıca iç baskı kartında gri renkli baskı tekniği kullanılarak hazırlanmıştır. baskı kartı zarfın ..

Koyu Kahve Renkli Davetiye 10222

1,61TL

Yatay uzun ebatlı koyu renkli kahve tonlarında zarf örneği üzerinde ip ile kalp  şeklinde özel kesilmiş isim etiketi aksesuar olarak süslenmiş olup iç baskı kartı yine dokulu hafif krem renkli ka..

Mat Renk gümüş Gri Kağıt Davetiye 10225

1,69TL

Dikdörtgen şeklinde olup gümüş mat kağıt ile tasarlanmıştır. davetiye üzerinde düğün bilgilerinin basılı olduğu yazılar ister gümüş yaldız  baskılıdır. istenirse gümüş gri ofset yada farklı bir r..

Saman Renkli Kraft Zarflı Davetiye 10296

1,54TL

Kare şeklinde saman renkli kağıt özel olarak 4 ucundan oval kesilerek zarf şekli verilmiş olup uç kapaklarını birbirine tutturmak için fiyonk kurdele kullanılmıştır. kağıt cinsi olarak kraft kağıt kul..

Krem Kağıt Sade Tasarım Davetiye 10217

2,06TL

Kalın gramajlı krem renkli kağıt üzerinde sade gofraj baskıları yapılmış olup davetiye bilgileri ise özel yazı karakterleri ile yazılmıştır. düz bir tasarım yatay ebatlı olup her türlü etkinlik için u..

Gümüş ve Altın Yaldız Sade Davetiye 10299

1,95TL 1,76TL

14*20 cm ebatlarında beyaz ve krem renkli olmak üzeri iki farklı tasarımı bulunan sade gofraj baskısı yapılarak süslenmiş birinin kenarlarında gümüş yaldız diğerinde ise altın yaldız kenarlıkları bulu..

Mat Beyaz Kağıt Kraft Sıvamalı Yaldız Baskılı Davetiye 10219

3,68TL

Davetiye kaiıteli kağıtlar kullanılarak geniş ebatlı ve kalın sıvamalı olarak hazırlanmıştır. kraft sıvama üzerinde açık krem yada kirli beyaz şeklinde üzerinde altın yaldız baskıları bulunan baskı ka..

Siyah Gold Kenarlıklı Yatay Davetiye 10240

1,84TL

Yatay ebat siyah renkli kağıt üzerinde gold yani altın yaldız baskılı kenarlıklar ve ortasında yine gol yaldızlı frame desen baskısı kullanılarak hazırlanmıştır. davetiye iç baskı kartı üzeri yaldızsı..

Gümüş Gri ve Beyaz Renkli Süslemeli Davetiye 10290

1,43TL

Gümüş gri renkli kemer desenli olup asıl zemin kağıt olarak beyaz mat kağıt tercih edilmiştir. davetiye iç baskıları siyah renkli olup katlamalı baskı kartı üzerinde ip ve isimlik etiketi süslemesi de..

Gümüş Renkli Gri Davetiye 10230

1,79TL

Gümüş renklerin ve altın yaldız baskıların hakim olduğu bu modelimiz çok sıra dışı olup  renk ve baskı renkleri ile fark yaratmaktadır. tasarım olarak sade desenler tercih edilmiştir kendinden za..

Sedefli Lüks Kağıt Kahve Sade Davetiye 10210

2,45TL

Davetiye çok kaliteli sedefli bir kağıt üzerinde hafif desenler kullanılarak tasarlanmış sade bir görünüme sahiptir. kağıt parlak olup oldukça kalındır. zarf ise kendinden zarflı dır. zarf üzerinde ke..

Bordo Renkli Zarflı Davetiye 10284

1,20TL

Bordo renk baskılı zarf ile onun içerisinde düz mat renk beyaz kağıt ve baskı kağıdı üzerinde tek bir adet çiçek kullanılarak hazırlanmış olup ayrıca zarf üzerinde çiçek şeklinde etiket bulunmaktadır...

Gümüş Yaldız ve Simli Kare Büyük Ebat Davetiye 10238

1,90TL

Davetiye üzerine yazılacak yazıların çok olduğu zamanlarda bu tip büyük ebat davetiye modellerine her zaman ihtiyaç duyulmaktadır.  bu modelimiz de simli ve gümüş yaldızlı olup kare şeklinde krem..

Kahve Renkli Altın Yaldız Baskılı Davetiye 10262

1,44TL

Yatay ebatlı üzerinde altın yaldız baskı ile basılmış kelebek resmi güzel düğün ile ilgili yazıların  bilgileri bulunmaktadır. ayrıca davetiye iç baskı kartı çok açık kahve zeminli olup üzerinde ..

Krem Kağıt Üsten Çekmeli Krem Fiyonklu Davetiye 10229

1,96TL

Dikey ebat üsten çekmeli hafif krem kağıt ile hazırlanmış üzerinde açık krem renkli kurdelesi bağlanarak süslenmiş olup kendinden zarflı dır. davetiye üzerinde ki baskılar gofraj tipi kabartmalıdır. b..

Sade Beyaz Kağıt Yaldız Çizgili Davetiye 10203

2,40TL

Çok sade bir tasarım kare şeklinde beyaz renkli mat kağıt ile hazırlanmış kenarları hafif yaldız çizgili olup çok kibar ve zarif bir yapıya sahiptir. zarf ve baskı kartından oluşan iki parça halinde h..

Kahve Renkli Kalp Şeklinde Özel Kesimli Davetiye 10207

2,16TL

Yatay şekilde açık renk kahve tonlarında özel kesimli kalp şeklinde hazırlanmış zarf modeli içerisinde yine çok açık tonlarda iç baskı kartı konulmaktadır. zarf üzerinde baskılı çizgi bulunmaktadır. g..

Mor Renkli Zarflı İnci Taşlı Davetiye 10206

2,00TL

Geniş ebatlı mor renkli kağıt ile zarf yapılarak üzeri inci taş aksesuar ile süslenmiştir. iç baskı kartı ortasında yaldız baskılı motifli alanı mevcuttur. bu alan içerisine isimlerin baş harfleri gel..

Mor Renkli Fiyonklu Sade Davetiye 10252

1,82TL

Davetiye ortadan katlanabilir şekilde mor renkli olarak hazırlanmıştır. iç baskı renkleri koyuluk ve açıklık oranına göre değişebilir. dış zarf üzerinde aksesuar süslemesi olarak mor renkli bir fiyonk..

Düz Pembe Renkli Sade Tasarım Davetiye 10227

2,10TL

Hafif sedefli ve kalın gramajlı bir kağıt üzerinde pembe rengine yakın özel bir renk baskısı yapılarak sade bir tasarım elde edilmiştir. iç baskı kartı üzerinde renk gri olarak basılmaktadır. zarf üze..

Lacivert Renkli ve Yaldız Kemer Süslemeli Davetiye 10248

1,75TL

Koyu renk lacivert renkli zarf ile onun üzerinde  altın yaldız kemer süslemeli aksesuarı bulunmaktadır. Davetiye iç baskı kartı kenarları da desenli olup düğün bilgileri de siyah mat yazı ile yaz..

Polen Stylish Davetiye 10233

1,69TL

Dantel şeklinde özel bıçak ile kesilmiş zarf üzerinde ince çizgili dantel tasarımlar ve orta kısmında aksesuar süslemesi olarak kullanılan inci yapıştırması vardır davetiye büyük ve geniş ebat dır. 2 ..

Kraft Zarflı Mor Çiçekli Davetiye 10204

1,50TL

Kraft renkli saman kağıt zarf ve onun içerisinde mor, bordo renkli çiçekler kullanılarak tasarlanmış olup zarf üzerinde isim etiketi, jut ip bulunmaktadır. davetiye  kare şeklinde olup aksesuar s..

Kırmızı Renkli Zarflı Yatay Davetiye 10208

1,28TL

Kırmızı renkli kağıt ile hazırlanmış yatay olarak tasarlanmış bu modelimiz için kullanılan kağıtlaırn kalitesi iyi derecede olup fiyat açısından da oldukça uygundur. davetiye iç baskı kartı ile zarf a..

Bordo Zarflı ve Çiçekli Davetiye 10234

1,49TL

Dikey uzun boyutlu bordo renklerinde baskılı zarf ve içerisinde düğün bilgilerinin yazılı olduğu yine bordo renkli çiçeklerin kullanıldığı davetiye  örneği ile birlikte hazırlanmıştır. davetiye d..

Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 32 (1 Sayfa)