Seçmiş olduğunuz taraftar davetiye modelleri üzerine kendinize ait olan bir şiir yazabileceğiniz gibi davetiye sözleri içerisinde bulunan diğer davetiye sözlerini kullanabilirsiniz yada sizin için aşağıda ayzdığımız bir kaç örnekten ilham alarak kendinize ati farklı bir söz ortaya çıkartabilirsiniz.


Taraftar davetiyeleri istenilen takım renk ve logoları ile tasarlanmak ta olup üzerine düğün bilgileri ile alakalı istenilen herşey yazılabilir. davetiye tamamen kendi tasarımımız olduğu için üzerindeki yazıların farklılık göstermesi yada tamamen farklı bir yazı modeli yazmak kendi imkanlarımız dahilindedir.

Taraftar davetiyelerin ebatları genel olarak 19.5 * 8.2 cm olup çift taraflı 350 gram mat kagıt üzerine baskılıdır. ebatlar zarf ölçülerine uygun olduğu için bu şekilde tercih edilmiştir.

Farklı ebatlarda yapma imkanı da vardır. ebatların değişmesi davetiye fiyatlarında da artış olmasına neden olacaktır. istenilen ebat ve takım bilgisi mail ile bildirilerek size uygun tasarım yapılmasını sağlayabilirsiniz


TARAFTAR DAVETİYE SÖZLERİ


TARAFTAR DAVETİYE SÖZÜ 2001
Gücümüze güc katmaya geldik, Formanda ter olmaya geldik.
Bu mutlu günümüzde, Herkesi düğünümüzde görmeye geldik.
 
TARAFTAR DAVETİYE SÖZÜ 2002
Çocukluğa elveda, Delikanlılığa merhaba
Renk katın günümüze, Gelin dostlar sünnetimize
 
TARAFTAR DAVETİYE SÖZÜ 2002
Bir hayat seçtik güneşi hiç batmayacak, Bir ömür bulduk rengi hiç solmayacak