Vintage Invitation Cards 7230

Vintage Invitation Cards 7230

0,65TL 0,95TL
Marka:İsbaş
Ürün Kodu: 7230
Stock Instock

Overview

Lacivert zemin üzerinde renkli mat ve organik türden naturel çiçekler kullanılarak ön kısım ve arka kısım şeklinde iki farklı tema ile mat kagıt üzeri...
Lacivert zemin üzerinde renkli mat ve organik türden naturel çiçekler kullanılarak ön kısım ve arka kısım şeklinde iki farklı tema ile mat kagıt üzerinde hazırlanmış vintage desenli modeldir.
Ön kısımda  çiçekler ile frame yapılmış ve ortasına da istenilen bilgiler yazılmaktadır. burada yazan bilgiler örnek olup isteğe bağlı olarak değişmektedir.
Davetiye modeli komple olarak parlak olmayan soft renkli mat bir kagıt üzerinde tasarlanmıştır.
Davetiye ebatına uygun olarak 14.20 ölçülerinde kraft zarf içerisinde konularak hazırlanmıştır. zarf üzerinde ip ile birlikte isim etiketi de bulunmaktadır.
Her üründe de belirttiğimiz gibi firmamızda her türlü renge sahip zarf seçenekleri mevcut olup burada her bütçeye uygun olması açısından davetiye ile birlikte hediye ettiğimiz beyaz ve kraft zarf seçeneklerini yazmaktayız.
İsteğe bağlı olarak da farklı renklerde ve kalite de zarf modellerimiz mevcuttur. farklı zarf modelleri fiyatları ekstra olup ürün altında yazan fiyatlardan bağımsız olarak hesaplanmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi