Yılın 365 gününe özel mevsimsel olarak düzenlenen yurt içi ve yurt dışı organizasyon seçeneklerine uygun fiyat avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Ödeme kolaylıkları sunulan ve kültürel turlardan, günü birlik turlara kadar pek çok seçeneğin bulunduğu firmada kış turizmi ve yaz tatili turlarını değerlendirebilirsiniz.

Günübirlik tur seçenekleri ile yakın bölgelerdeki tarihi ve turistik yerleri görebilir, doğal güzelliklerle muazzam bir gün geçirebilirsiniz. Firmanın sunduğu paket programları arasında

– Günübirlik turlar
– Yurtiçi gezi paketleri
– Yurtdışı paket turları
– Kültür gezileri
– Doğa gezileri
– Eğitim programları
ve promosyonlar farklı fiyat avantajlarıyla sunulmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışıyla geniş bir yelpaze sunar.

 

blank

 

Yurtdışı Tur Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gezip görmek istediğiniz ülke ve gezi turları hakkında detaylı bilgiler edinmek, seyahatinizin daha konforlu ve güvenli olmasını sağlar. Vizeli ve vizesiz seçenekler olarak göz atmalı, tercihinizi o şekilde yapmalısınız. Pasaportunuzun süresi dolmamış ve şayet vize uygulaması yapan bir ülkeye gidecekseniz, gerekli evrakları temin etmelisiniz.

Yine seyahat edeceğiniz ülkenin tarih, coğrafya, kültürü ve milli değerleri hakkında bilgi edinmek için firmanın tur programını incelemelisiniz. Vizesiz ülke seyahatleri daha çok tercih edilmekte hatta pasaportsuz ziyaretçi, kabul eden ülkelere gezi ve ulaşım organizasyonları düzenlenmektedir. Seyahate çıkmadan önce döviz ayarlaması yapmayı,

ihtiyacınız olan seyahat ürünlerini almayı, konaklayacağınız mekan hakkında bilgi almayı unutmamanız için site size detaylı bilgiler ve seyahat rehberleri sunmaktadır. Yolculuk boyunca rehberlik hizmeti sunulmaktadır. Online olarak site üzerinden bilgi mesajı alabilir, telefonla irtibat kurarak tüm sorularınızı cevaplayabilirsiniz.

 

blank

 

Yurtiçi Gezi ve Ulaşım Organizasyonlarında Öncelik Verilmesi Gerekenler

Ülke içerisinde gezilecek görülecek yüzlerce seçenek sunulurken, Doğu’ dan Batı’ ya, Kuzey’ den Güney’e tüm bölgelerimizde tarihi, kültürel turlar yerli ve yabancı turizmcilere sunulmaktadır. Yaz tatili turları, sömestr tatil paketleri, yılbaşı programları, bayram tatili paketleri gibi çeşitleri uygun fiyat avantajlarıyla ziyaret edebilirsiniz.

Kurumsal hizmetler, organizasyon düzenlemeleri, kutlamalar, balo ve mezuniyet organizasyonları, balayı seçenekleri gibi her türlü ulaşım ve seyahat programları sağlanır.

Seyahatlerde Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Yurtiçinde ve yurtdışında gezi ve tatil organizasyonlarında dikkat edilmesi gereken önemli kriterlerin başında ulaşım seçeneği gelmektedir.
Hava yolu ulaşımı: Genellikle yurtdışı tur organizasyonlarında havayolu ulaşımı tercih edilmektedir. Seyahatiniz için uçak bileti temin edebileceğiniz gibi, havayolu seyahat paketlerini değerlendirebilirsiniz.

Kara yolu ulaşımı: Günübirlik veya kısa mesafeli, kısa süreli gezi programlarında daha çok karayolu seyahatleri tercih edilmektedir.

 

blank

 

Deniz yolu ulaşımı: Cruise gemileriyle seyahat, deniz seven ve koylarda limanlarda seyahat etmekten zevk alan kişiler için gözde ulaşımlardan biridir. Tur rotası kapsamında tatil yapmak istediğiniz ülkeleri seçerek, deniz yoluyla seyahat etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Üç tarafı denizlerle çevrili Türkiye’ de tekne turlarından, gemi seyahatlerine, günü birlik gezilerden koy koy gezinen denizyolu seyahatlerini deneyimleyebilirsiniz.

Demir yolu ulaşımı: Yüzyıllardır modası geçmeyen ve en güvenli ulaşım araçlarından biri olan tren yolculuklarıyla seyahat ve ulaşım tercihlerinizi değerlendirebilirsiniz. Yüksek hızlı tren YHT ile günübirlik gezilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

blank

 

Tarihi Turlar Nereleri Kapsar?

Tarih turlar ve tatil paketlerinde arkeolojik kazı çalışmalarından, mimari eserlere dek birçok eser tur programına dahil edilir. Gidilecek bölgenin tarihi süreci ve medeniyeti orantısında tarihi zenginliği seyahat programınıza görsel şölen katar. Tarihi turlarda görülecek yerler;

– Arkeolojik şehir kalıntıları
– Müzeler
– Camiler
– Kilise ve havralar
– Mimari yapılar
– Milli ve şehir parkları
– Tarihi değeri olan ören yerleri
– Kaleler gibi tüm tarihi kalıntı ve eserler, tarihi tur organizasyonlarının temelini oluşturmaktadır.

 

blank

 

Kültürel Turlarda Gezilecek Yerler Nelerdir?

Kültür turları gezilecek bölgenin tüm tarihi yerlerini, doğal güzelliklerini, çevre yerleşim yerlerini, yat gezilerini, eğlenceli programları kapsayan bir tatil programıdır. Özellikle yaz aylarında tatilini bir otelde geçirmek istemeyen kişilerin keşfetme merakı ve doğal güzellikler görmek, farklı şehirleri tanımak amacıyla katıldıkları organizasyonlardır. Kültür turlarında;

– Göl, şelale, ırmak, gölet, plaj, orman, milli park gibi doğa güzellikleri
– Panoramik şehir turları
– Tekne, safari, rafting gibi etkinlikler
– Sembol şehirler gibi gidilen bölgenin her ayrıntısına, kültürüne, mutfağına, insanlarına ve bölgenin popülerliğini sağlayan mekanlarına gezi turları düzenlenir.

 

blank

 

Mistik Tur Organizasyonları

Tedavi amaçlı, mistik yolculuk ve dini temalar içeren tur programları da düzenlenmektedir. Bu tür organizasyonlarda genellikle cami, kilise, havra, sinagog gibi ibadet yerleri, türbeler, destanlar yahut tarihten aktarılan bilgiler ışığında kutsal sayılan kişilerin yaşamış olduğu yerler yahut kutsal olduğuna inanılan bölgeler ziyaret edilir.

Tedavi amaçlı turlarda içe ılıca ve kaplıcalar, şifalı su özelliğine sahip olan şehirler ve oteller tercih edilmektedir.

Tatil Turlarında Otel Konsepti ve Seçenekleri

Firmanın sunduğu konaklama seçenekleri arasında yarım pansiyon, tam pansiyon, her şey dahil sistem, ultra her şey dahil, oda konaklama, ultimate her şey dahil, oda kahvaltı paketleri ve konaklama tercihleri sunulmaktadır.

Deniz tatili organizasyonlarında ve aile tatillerinde genellikle her şey dahil sistem seçenekleri tercih edilir. Tatile çıkarken otel fiyatları, otel özellikleri, konumu ve sunduğu avantajlar değerlendirilerek tercih yapılmalıdır.

 

blank

 

Yurtdışı Turlarında Sunulan Paketler Nelerdir?

Mevsimine ve gidilecek ülkenin turizme açık olan zamanlarına göre ayarlanmış turlar mevcuttur. Avrupa turları, Uzakdoğu turları, Tropikal turlar gibi seçeneklerle sunulmaktadır. Vizesiz ülke turlarında da Balkan turları, Brezilya- Arjantin turları, Maldivler, İtalya, İspanya, Orta Avrupa turları, Bangkok Pattaya turları, Orta Afrika turları, Belgrad turu, Kiev, Japonya, Fas turları, Tahran, Tunus, Tokyo, Phuket, Bolivya, Osaka, Saraybosna turları ile Lviv, Odesse, Uzakdoğu turları, Kyoto, Mauritius, Koh Samui turları vizesiz yurtdışı seyahati gerçekleştirmek isteyen tatilcilerin beğeni ve tercihine sunulmaktadır.

Ulaşım Organizasyonlarında eğitimin Önemi Nedir?

Hem tur, hem tur operatörlerinin konuda eğitim almış olmaları son derece önemlidir. Seyahat edilecek bölgede refakat edecek rehberin bölge ve mekanlar hakkında hem tarihi hem de kültürel bilgiye sahip olmaları gerekir. Firmanın danışmanları, tur operatörleri ve ulaşımı sağlayacak görevlileri uzman kadro ile oluşturulmuştur.

Kaliteli ve güvenilir seyahat hizmeti sunarak müşteri memnuniyeti kazanmış ve sağladığı referanslarla daha da büyüyen firmanın ulaşım organizasyonları da eğitimden geçmiştir.

Ulusal ve uluslararası alanda acente eğitimi alarak, rezervasyon sürecinin her adımını başarıyla yönetmektedirler. Rezervasyon yapabilme, herhangi bir iptal yahut değişim durumunda yapılması gereken işlemler, konfirme olarak bilinen rezervasyon onayı işlemi en önemli süreçlerdir.

 

blank

 

Kişi, kişiler yahut kurumsal şirketlere doğru bilgiler, konaklama ve şehir seçenekleri sunularak, isteğe cevap verilmektedir. Uluslararası tur organizasyonlarında da, yine müşteri memnuniyeti esaslı olarak, dile hakim ulaşım ve erişim seçeneklerini sunmak önem teşkil eder.

Restorant, eğlence merkezleri, konaklama mekanları, doğal, tarihi ve turistik yerler hakkında son derece donanımlı ve gerekli eğitimleri almış kişilerce hizmet sağlanmaktadır.

Kurumsal toplantı, seminer, kutlama, fuar etkinlikleri ve çeşitli organizasyonlarda denizyolu, karayolu, havayolu ve demiryolu ulaşım seçeneklerini, havaalanı karşılama hizmetlerini uzman görüşüyle sunan firma araç kiralama, özel şoför gibi her türlü ulaşım organizasyonlarında çözümler sunmaktadır.