Bütün işlemler E-mail yoluyla yapılmaktadır. telefon ile sadece fiyat verilmektedir.
Sorularınızı mail yoluyla sorabilirsiniz, anında size geri dönüş yapılacaktır.
Aşağıda belirtmiş olduğumuz adımları takip ederek sipariş verebilirsiniz

İnternet Üzerinden Sipariş Vermek İçin Aşağıdaki Adımları İzleyiniz

Sitemizde davetiyeyi beğendikten sonra
1. Bize basılacak olan davetiyenin kodunu ve adetini
2. Gelin ve Damadın Adı Soyadı
3. Davetiye de yazılacak metin
4. Gelin ve Damat Anne Baba Adı, (veya aile soy isimleri, yada siz nasıl yazdırmak isterseniz )
5. Düğün / Nişan / Kına (Tarih, Saat Bilgileri)
6. Düğün / Nişan / Kınanın yapılacağı salon adı adresi yada tanıtımı

Bu Bilgileri Bize gönderiniz

Siz Bilgileri Bize Gönderdikten Sonra, Biz Bu Şekilde Çalışıyoruz.
1. Verdiğiniz bilgilerle davetiyenin dizaynını yapıyoruz.
2. Davetiye taslağı üzerinde bilgisayarda 1 adet numune hazırlıyoruz.
3. Bilgi Kontrolü İçin Size Gönderiyoruz.
4. Sizden Gelen Gerekli Düzeltmeleri Yapıyoruz.
5. Tekrar Onaylamanız için size e-mail yolu ile gönderiyoruz
6. Onayladıktan sonra ödemesini sitemizde bulunan hesap numaralarına yapmanızı istiyoruz.
7. Davetiyenizi baskı için hazır hale getiriyoruz.
8. Matbaamızda basıyor ve anlaşmalı olduğumuz kargo ile karşı ödemeli gönderiyoruz.

ÖNEMLİ NOT

Onay alındıktan sonra adres telefon tarih saat isim vb. metinlerdeki kelime ve harf hataları kabul edilmemektedir.
Lütfen tüm yazılanları dikkatlice okuyup emin olduktan sonra onay veriniz.
Okuyamadığınız veya Şüphelendiğiniz yada Hatalı Yazı Olduğunu Düşündüğünüz Bir Sorun Olursa Lütfen Tekrar Düzenleme İsteyiniz.

Yurt içi Kargo Fiyatlarında Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firmaları İle Çok Uygun Fiyata Ürünlerinizi Gönderiyoruz.
Yurtdışı Kargo Ücretleri İçin Lütfen Bizi Arayınız

İnternet sitelerinde bulunan sipariş forumlardan sağlıklı bilgi ulaşımı sağlanmadığı için biz online olarak anlık mail yoluyla sipariş almayı tercih ediyoruz.
Mail yoluyla gelen bilgiler anlık olarak grafikerler tarafından değerlendirilmektedir. ve size en kısa sürede bilgi dönüşü yapılmaktadır. bilgi dönüşleri tekrar mail üzerinden yapılmaktadır.

Eğer bizden bir davetiye siparişi veriyorsanız bu siparişiniz için seçmiş olduğunuz model üzerinden bir örnek tasarım oluşturulmaktadır. oluşturulan tasarım sizin onayınıza gönderilecektir.
Sipariş için bilgilerinizi direk maile yazı olarak gönderiniz. resim yada bir kağıda yazarak göndermeyiniz. yazıların ayarlamasını biz yapacağız. geri kalan bütün kısımları sizin için hazırlayıp sizin onayınıza geri göndereceğiz.

Davetiye üzerine neler yazılır yada nasıl bilgiler hazırlanır konuları için yukarıda gerekli açıklamalar yapılmıştır. bunları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. anlamadığınız kısımları maile yazarsanız size bilgi verilecektir.

Yazıların hatalı olabileceğini ve davetiye müşterilerimizin farklı isteklerinin bulunabileceğini düşündüğümüz için mail yoluyla karşılıklı onay alma yöntemini kullanarak bilgi alışverişi yapıyoruz.
Maillerimize gün içinde muhakkak cevap veriyoruz. cevap vermeden önce isteklerinizi analiz ederek sorularınızın tam olarak yanıtlanması için ilgili bölümden bilgi alarak size dönüş sağlıyoruz.

Davetiye örneğine son şeklini verdikten sonra tekrar müşterimizin davetiye yada sipariş bilgilerini kontrol etmesi için tekrar mail yoluyla geri gönderiyoruz. bu şekilde sipariş de eksiksiz olarak tamamlanmış oluyor

SİPARİŞLERİN TASARIM AŞAMASI

Seçtiğiniz davetiye için uygun yazı karakterlerini ve monografik sitilleri sitemizdeki yazı karakterleri bölümünden seçerek yada grafiker arkadaşlarımızın yaptığı tasarımlara bakarak

size gönderilecek olan davetiyenizin baskı öncesi numunesini kontrol edebilir ve eksik yada düzelmesi gereken yerlerini tespit ederek yeniden değişiklik yaptırabilirsiniz.

Grafiker arkadaşlarımız sizin siparişiniz için gerekli olan ön tasarım çalışmasını size sunacak ve sizin gönderilen örneği beğenene kadar tasarımı yapacaktır.

Siz davetiyenin tasarımına beğendikten sonra davetiyeyi baskı aşmasına alınıyor

Not: Şahsi bilgilerin doğru olması veya kelime hatalarının mesuliyeti müşteriye aittir. size gönderilen onay mailindeki bilgilerinizi dikkatli olarak okuduktan sonra onay veriniz

SİPARİŞLERİN BASKI AŞAMASI

Sizin onayınızın ve ödemenizin ardından davetiyeniz matbaa ustalarımıza emanet ediyoruz matbaada davetiyeniz uzman işinin erbabı ustalarımızda düzgün ve sorunsuz bi şekilde basılarak paketlenmesi için kargo bölümüne gönderilmektedir

Baskı aşamaları matbaa üretim yerlerimizde olup bunlar davetiye sipariş sırasına göre bazen baskı boya renk sırasına göre gerçekleşmektedir. yüksek adetli davetiye siparişlerinin baskıları bir iki saat sürebileceği için farklı bir işe girmek için bir önceki baskıyı beklemek zorunda kalabiliyoruz. böyle durumlarda siparişlerde gün aşırı gecikmeler olabilir. bu gibi durumları anlayışla karşılamanızı dileriz.

BASKI KONUSUNDA GARANTİ

Davetiyelerde kullanılan kağıt ve ve davetiye ölçüleri standart boylardadır kataloglardan seçilen davetiyeler üretici firmaların kontrolü altındadır .

Baskı aşamasında yazılarda bozukluk çıkması yazılar üzerinde ton olması yada yazıların gözükmemesi gibi durumlarda firmamız ürünü değiştirecektir. bu gibi durumlar çok nadir gözükmekle beraber şimdiye kadar karşılaştığımız bir sorun değildir.

Davetiyelerde baskı esnasında %1 ile %3 arası fireler olabilir lütfen siparişlerinizde bunu dikkate alınız. fire olması tamamen baskı sırasında ayarlamalar esnasında gerçekleşmektedir. bu gibi konular bütün matbaalarda olmaktadır. ayrıca her davetiye baskısı yapan makinası fire verecek diye bir kaide yoktur.

Fireler tamamen şans eseri ve nadir olarak gözükmektedir.

ÜRÜNLERİ PAKETLEME

Sipariş verdiğiniz ürünlerin matbaamızda basılmasından 2 yada 3 saat gibi bir süre kuruması için bekletmeye alınır bekleme işlemi bittikten sonra her ürün için 100 er adet sığacak şekilde paketlenmesi için ürünlerin kendilerine ait olan paketlerine konulur. daha sonra davetiye miktarına uygun koliler seçilerek düzgün bir şekilde paketlerin kolilere konulması sağlanır

Ürünlerinizin bazen kargo firmaların kötü koşullarda taşımaları sonucu hasar gelebileceği için biz ürünleri kendi paketleri dışında kalın kolilere koyarak bütün hasarların meydana gelmesinin önüne geçiyoruz zaten şuana kadar herhangi bir zarar gören ürün için müşterilerimizden bir şikayet almadık ve böyle bir sorun yaşamadık.

YURT İÇİ KARGO GÖNDERİMLERİ

Ürünlerde ortalama teslim süreleri 1,2 yada 3 iş günüdür. alıcının belirttiği teslimat adresine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa, paketlenmiş ve sağlam olarak teslim edilir, zorunluluk arz eden hallerde bu süre uzayabilir.

Ürün, sahibi farklı bir alıcı ya yada başka bir kişi/kuruluşa teslim ettirecek ise, teslim edilecek kişi veya kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden yada farklı bir sorundan dolayı satıcı sorumlu tutulamaz.

Alıcı kargo bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür. eksik bilgi yada kargo firmasının bulmakla zorlandığı yada bulamadığı bir bilgi olduğu takdirde satıcı aksamalardan sorumlu tutulamaz

Alıcının kişi veya kuruluşun hatalı olarak bize verdiği bilgiler nedeniyle kargonun teslim edilmemesi veya iadesinden firmamız sorumlu tutulamaz.

Alıcı adres bilgilerini gönderirken kargo paketi üzerine yazılması için telefon numarasını açık olarak belirtilecek adresi bilgilerini yazmalıdır.

Müşterilerimizin paketi teslim alırken paketlerin zarar görmediğine dikkat etmeleri gerekmektedir zarar görmüş bir paket açmamaları ve teslim almamaları gerekmektedir

Zarar görmüş paketi teslim alan müşterilerimizin sorunlarından alıcı firma sorumlu değildir.

Paketin tesliminde zarar gördüğüne dikkat edilmemesi halinde ve paketi teslim aldığınız zaman paketin size sağlam ulaştığını kabul etmekteyiz

Paket ve ürün zarar görmüş ise mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturularak ürünün teslim alınmaması gerekmekte ve firmamızla iletişim kurulması gerekmektedir.

Hasarlı olan bir ürün için tutanak tutulmadan alınmış ise firmamız ve kargo firması tarafından sağlam ulaştığı kabul edilmektedir.

Kargonun alıcıya ulaşamaması durumunda bıraktığı 3. şahıslar tarafından çıkabilecek aksaklıklar bizim bilgimiz dışında olacağı için böyle durumdan firmamız sorumlu değildir.

Kargo firmasının alıcının bize verdiği adresten ulaşamaması durumunda, yada teslim yerinde bulunmaması gibi konulardan firmamız sorumlu değildir.

Kargo firmaları 1. kez uğramadan sonra 2. kez uğrama yapmamaktadırlar. Bu durumda ürünlerin şubeden alınması gerekmektedir.

Kargoda yaşanabilecek gecikmeler firmamız sorumluluğunda değildir.

Firmamızdan kargo bilgilerin talep edildiğinde vermekle yükümlüdür.

Teslimat yapılacak yerde kargo şubesinin bulunmaması nedeniyle alının kargo şubesine çağrılması yada kargosunu merkezden alması gibi durumlardan firmamız sorumlu değildir.

Kargolar köylere yada çok kırsal bölgelere belirli günlerde taşıma yapmaktadır

Sipariş yada kargo yönünden tereddütleriniz var ise siparişinizi vermeden bizimle konuyla ilgili bilgi sahibi olunuz.

Ürünün zamanında size ulaşmaması durumunda lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kargolar karşı ödemeli gönderilir. kargo ücretleri anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile uygun fiyata gönderilir

YURTDIŞI KARGO TAŞIMASI

Yurt dışı gönderileri PTT kargo ile yapılmaktadır. teslim sürelerini 3 ile 8 gün arasıdır tam günlerini http://www.ptt.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Gümrük işlemlerini firmamız paketinizi kargo ya verirken tamamlamaktadır. gümrük için siparişiniz için fatura gerekiyor ise kdv bedelini ödeyerek fatura almanız gerekebilir.

Türkiye gümrük işlemleri firmamız tarafından yapılmasına rağmen bazen karşı ülke gümrüğünde incelemeye tabi tutulan ürünlere vergi çıkabilir. böyle durumlarda bizimle irtibata geçiniz

yurtdışı kargo ücretleri kilo ile hesaplanmaktadır. sipariş vermeden önce bizimle muhakkak iletişime geçiniz

Yurtdışı için kargo süreleri uzun sürebileceği için siparişlerinizi kargoda yaşayabilecek gecikmeleri de göz önüne alarak veriniz.