Sitemizden Sipariş Vermeden Önce Lütfen Okuyunuz

Sitemizden ürün siparişi verecek olan müşterilerimizin aşağıdaki adımları dikkatlice okumaları ve ürün aldıkları zaman neleri kabul ettiklerini bilmeleri açısından oldukça önemlidir

Karşılıklı olarak alıcı ve satıcının mağdur olmaması hatta kimsenin hakkı kimseye geçmemesi açısından bizim şartlarımızı okuyarak bize sipariş vermenizi rica ederiz.

Biz firma olarak sattığımız ürünlerin hepsinin fiyatlarına göre uygun kağıt ve malzemelerden oluştuğunu asla işe yaramaz çok kalitesiz ürünleri satmadığımızı belirtmek isteriz

Sitemizde yazan ürünlerin fiyatları birim fiyatları olup adet miktarına göre fiyat değişir., Özel ürünlerde minimum sipariş miktarı ürünlerin altında adet bölümünde yazmaktadır

Kağıtların üretimleri farklı zamanlarda olduğu için bazı durumlarda ürünlerde çok nadir de olsa çok az renk yada ton farkı olabilir. bu bir hata değildir. üretim zaman aşamasından kaynaklanmaktadır.

Hatalı bir fiyat olması durumunda üretici fiyat listeleri geçerlidir. ve üretici fiyat listeleri dikkate alınarak yeni fiyat çıkarılacaktır. iki taraf ta mağdur edilmeyecektir.

Matbaa da ürünlerin baskı esnasında miktarlarında %1 ile %3 ürün arasında bazen fireler çıkabilir. Siparişlerinizde bunu dikkate almanızı rica ediyoruz.

İnternette göstermiş olduğumuz ürünlerin boyutları sizin bilgisayar ekran ayarlarınızdan dolayı farklı gözükebilir. gerçek boyutları mail yoluyla öğrenebilirsiniz

Fotoğrafdaki ürün ile satın aldığınız ürün arasında boyut farklı gözükebilir. bu bir hata değildir bilgisayar ayarlarının farklı olmasından kaynaklanır.

İnternette yazan ürünlerimizin fiyatlarına kdv dahil değildir. kdv işlemi daha sonradan ilave edilecektir. siparişler için yapılan pazarlıklar içerisine kdv dahil değildir.

Acil davetiyeler için stok durumuna göre grafik onaylandıktan sonra bir (1) iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilir. acil durumunu önceden bildiriniz

Altın varak yaldız veya Gümüş varak yaldız baskı ücretleri sitemizdeki bütün ürünler için ekstradır. Teslim günü de farklıdır. altın varak yaldızlar sadece önceden bilgi verildiği takdirde fiyat farkı ile işleme alınacaktır.

Siparişleriniz tarafınıza gönderilen ürünlerinizin grafik ve tasarım çalışmasını kontrol edip mail yoluyla onay verdiğiniz zaman işleme alınacaktır. onay alınmayan iş baskıya atılmayacaktır.

Siparişinizi onayladıktan sonra firmamız kelime grafik ve dizgi hatalarından sorumlu olmayacaktır. dikkatlice kontrol etmenizi tavsiye ederiz. hiçbir şekilde kelime hataları kabul edilmemektedir.

Davetiye üzerindeki aksesuarlarının birleştirilmesi, bağlanması, yapıştırılması ve zarflama işlemi müşteriye aittir. istenildiği takdirde bünyemizde ücret karşılığı bu işi yapan elemanlarımız vardır.

Ürünlerin sipariş tarihi ürün bedelinin hesabımızda göründüğü tarih itibariyle geçerlidir. bedeli alınmayan ürün asla işleme alınmamaktadır. bunun için müşteri ye uyarı yapılmamaktadır. müşteri ödemesini göndermeden bizden ürün istememelidir.

Siparişlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargolar ile uygun fiyata kontrollü bir şekilde göndermekteyiz. kargo ücretleri çok az bir miktar olup bölgelere göre ufak tefek farklılıklar olmaktadır.

Sitemizden ürün satın almadan burada yazan maddeleri okumanızı ve bizden ürün alırken neleri kabul ettiğinizi bilmenizin her iki taraf içinde önemli olduğunu bildirmek isteriz. burada yazan maddeler kesinlikle sizi mağdur etmeyecek olup sizin daha güvenli olarak ürün almanızı sağlayacaktır.

Amacımız sizleri aldatmamak ve nereden nasıl bir ürün aldığınızı bilmenizi sağlamaktır.

İnternet adresimiz üzerinde bulunan ürünler birim fiyatları olup adetler bazı ürünlerde 100 üzerinden bazı ürünlerde ise 1000 adet üzerinden hesaplanmaktadır. ürünlerin üzerinde asgari satın alma kuralları yazmaktadır.

Firma olarak her zaman sizleri memnun edeceğimizden emin olabilirsiniz. bizden istediğiniz ürünleri tam olarak açıklayıcı bir şekilde yazdığınız zaman size uygun olan en cazip fiyat ile yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz

Satın almak istediğiniz ürün resimleri standart makinalarında çekilmiş olup renk ve ton farklılıkları kullanmakta olduğunuz bilgisayar renklerine göre değişebilir.

ürünlerin renkleri gerçek anlamda bünyemizde bulunan tasarımcıların beğenerek tasarlamış oldukları renkler olup kağıt ve tasarım kalitesine uygundur.

En son teknoloji makinalarında yapmış olduğumuz davetiye baskılarını bazı durumlarda matbaa makinası renk ayarlarından dolayı deneme fireleri yaşanabilmektedir. sizden ricamız vereceğiniz siparişlerde %3’e kadar fire olabileceğini dikkate alarak asgari sayınızı arttırmanızdır. eğer sizin için tam sayı gerekiyor ise bunu önceden bize bildirerek firesiz bir ürün satın almanızı sağlayabiliriz.

Bütün ürünlerimizi kargo yöntemi ile müşterilerimize göndermekteyiz. anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları çok uygun fiyatlara ürünleri sizlere ulaştırmaktadır. kargolar karşı ödemeli olarak gönderilecektir. kapıda ödeme imkanı olduğumuz ürünlerde kargo firmaları tarafından ufak bir meblağ artı ücret sizlere yansıtılacaktır.

Ürünlerin bilgisayar ortamında gözüken boyutları her bilgisayar ekranına göre farklı olabilir. ürünlerin gerçek boyutlarını bizden mail yoluyla alabilirsiniz. firmamızda yer alan bütün ürünler fiyatlarına göre uygun olup çok kalitesiz ürünleri sitemizde satmıyoruz.

Davetiye üzerinde yazılacak olan bütün bilgilerin harf kelime nokta dahi olsa bunun kontrol edilmesi ve düzenleme yapılması için tekrar tasarımcımız mail gönderilmesi gibi işlemlerin müşterilerimiz tarafından aksatılmadan yapılmasını rica eder, ve davetiye üzerinde ki bütün bilgilerin çok dikkatli olarak okunması gerektiğini belirtiriz.

Firmamız ürünler üzerinde kesinlikte herhangi bir kelime yada harf hatasını kabul etmemektedir. son kontrol müşteriye ait olup onay vermek te yine müşteriye aittir.

Satın almak istediğiniz ürün adeti sitemizde bulunan asgari kurallara uymuyor ise bizden mail yoluyla farklı bir fiyat alabilir. yada sizin için uygun olabilecek alternatif adetler hakkında bilgi alabilirsiniz

Siparişi verilen bütün ürünlerin son kontrolü müşteriye ait olup siparişiniz tam anlamı ile istediğiniz tasarıma uygun olduğu zaman onay veriniz. bilgisayar başında bulunan tasarımcılarımız sizden gelen maillere çok hızlı bir şekilde cevap vereceklerinden dolayı bütün işlemleri mail üzerinde yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Fire olayları her zaman yaşanmadığı gibi çok nadir durumlarda karşılaştığımız olaylar arasındadır. böyle durumlar ile karşılaşmamak ve tam net sayı ürün sipariş vereceğiniz durumlarda mail yoluyla bizim bu sayıya kesin olarak ihtiyacımız var şeklinde bilgilendirme sağlamanızı rica ederiz.

Davetiye ürünlerini her sezon yenileme yaptığımız için bazen stokta var olan ürün üretimden kalkmış olabilir böyle durumlarda firmamız sizinle irtibata geçecek olup sizi memnun edecek bir teklifi sunacaktır.