”Fuar açılışları, mağaza tanıtımları, açılış organizasyonları, fuar organizasyonları, işyeri açılışları, düğün organizasyonları, yemek organizasyonları, gezi organizasyonları, piknik organizasyonları,

Özel gösteriler gibi etkinlikler için host ve hostes temin ederek sizlerin tanıtım ve görevli ihtiyaçlarınızı uzman elemanlarımızla temin ediyoruz.”

Fuar ve Açılış organizasyonları için host ve hostes temini

Sizler için temin ettiğimiz mankenler stantlarınızda ürünlerin müşterilere daha iyi görünmesini sağlayacak ve ürünler hakkında ziyaretçilere bilgi verecektir. hostes elemanlarımız müşteri istekleri doğrultusundan çalışmalarını sürdürmektedir.

Bayii açılışlarında ve fuar organizasyonlarında host ve hostes elemanların önemi oldukça fazladır

blank

Hosteslerin organizasyonlardaki başlıca görevleri

Ürün hakkında bilgi vermek firma ürünlerini tanıtmak, davetli olan misafirlere yardımcı olmak ve gelen davetlilere ikramlarda bulunmaktır. Konusunda tecrübeli olan mankenlerimiz fuar alanındakli ürünleri inceleyen davetlilerle ilgilenerek ürünler hakkında görüşlerini de almaktadırlar

Böylece ürünlerinizin daha kolay yoldan tanıtılması ve müşteri memnuniyetini karşılayacak türden ilgi alakanın gösterilemesi, davetliler ve yoldan geçen insanlar ile iletişime geçerek bilgi alışverişinde bulunan elemanlarımız Çalıştıkları kurum için ellerinden gelen gerekli hizmet ve desteği vermektedirler.

blank

ayrıca firma sahibi istediği üzerine gelen davetlilerden ürünler ile ilgilenler olduğu takdirde ön satış bilgilendirmesi de yaparak firmaya katkı sağlarlar.

Tanıtım Elemanları

Tanıtım amaçlı çalışan mankenlerimize firma yetkilileri tarafından ürünler hakkında tedaylı bilgilendirme yapıldığı zaman görevli olarak çalışan tanıtım elemanlarımız ellerindeki tanıtım broşürlerini davetlilere dağıtarak onların ürünler hakkında daha tedaylı bilgi sahibi olmalarını sağlarlar.

Ürünlerin herkez tarafından görünmesini ve duyulmasını sağlarlar. Tanıtım elemanlarımız ürünlerinizi tanıtmak için geldikleri zaman sizleden ön çalışma bilgisi aldıkları için konu ile alakalı bilgi sahibi olarak stantlara gelirler ve sizlerin görevli elemanları gibi çalışırlar

blank

Host ve Hostes Model Temini

Profesyonel ve uyumlu modellerimizle Açılış, Fuar,Mağaza,Organizasyon ve Tanıtım ürünlerini sizler için temin ettiğimiz host ve hosteslerimizle tanıtıyoruz.

Modellerimizin görsel sunumları ve detaylı ürün tanıtımları için firmamızdan yardım isteyebilir ve size uygun olan modelimizi seçebilirsiniz.

Bireysel ürün tanıtımı ve kurumsal ürünleriniz tüm organizasyonlarınızda Düğün organizasyonu, lansman organizasyonu, fuar organizasyonu, açılış organizasyonu, kongre organizasyonu, piknik organizasyonu,

fuar organizasyonu,bayii açılış organizasyonları vb. etkinliklerinizde tecrübeli host-hostesler ve modellerimizle hizmet vermekteyiz.

blank

Açılış ve Ürün Tanıtım Organizasyonları

Modellerimiz kurum konseptine uygun olarak tek tip kıyafet giyerler veya sizlerin istediği kiyafetler temin edilerek ürün standına çıkarlar, davetlilerinizin taleplerine göre bilgilendirme yaparlar,

Kurum organizasyonlarında hosteslerimize önceden ürünleriniz hakkında gerekli bilgi ve tanıtımı yapılmaktadır. Ürünler hakkında tedaylı bilgiye sahip olarak organizasyon alanına gelirler. ve görev yerine geldikleri zaman konu hakkında yeterli bilgiye sahip olarak gelirler. 

blank

Düğün ve Davet Organizasyonları

Düğünlerde host & hostesler gelen davetlileri karşılarlar ve davetli olan misafirlere yer gösterimi yaparak masa düzenini sağlayarak davetlilerin oturma düzeninde herhangi bir karışıklık çıkmasına engel olurlar.

misafirlerin rahat ağırlanmasını sağlarlar ayrıca düğün salonunda ki ufak tefek sorunlara müdahale ederek davetlilerin eğlence havasına girmelerini sağlarlar. gerekli görüldüğü zaman davetlilere yapılacak olan ikramları ikram ederler.

blank

Fuar Organizasyonlarında host ve hosteslerin görevleri

Fuar standınızda ziyaretçilerinizin ve müşterilerinizin ürünler hakkında daha yakından bilgi sahibi olmalarını sağlayarak tanıtım için çıktıkları stantlarda ziyaret için gelen davetlilerin ürünleri iyice incelemelerine yardım olurlar ve ürünleri yakından detayları ile birlikte davetlilere tanıtırlar.

misafirlerinin karşılanması, yada fuar organizasyonların kokteyl tarzında menü varsa onların düzenini sağlarlar ve misafirlere ikram edilmesine yardımcı olurlar,

firmanızın tanıtım föyleri, tanıtım afişleri, tanıtım broşürleri, firma kartları, firma kitapçıkları gibi tanıtım ürünlerini davetlilere dağıtırlar. Davetlilerin ürünler hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olurlar .

blank

Host ve Hosteslerin Tanıtım Hizmetleri

Misafirlerin açılış alanında düzenli olarak hereket e tmelerini sağlayarak karışıkların çıkmasını engellerler, açılış sırasında tepsi tutmak ve kurdele kesimi gibi etkinliklerin yapılmasına yardımcı olurlar. herşeyden daha önemlisi davetliler ile iç içe oldukları için organizasyon sırasında göze çapan eksikleri tespit ederler.

Davetlilerden gelen görüşleri firma yetkililerine bildirirler. kısacası organizasyon düzeninin sağlanmasında büyük rol alırlar.

blank

İzmir Host ve Hosteslerin Tanıtım Hizmetleri

İzmir ve çevresinde işyeri, mekan, bayii, veya fuar açılışlarında davetlilerinizi karşılamak için çalıştırabileceğiniz profesyonel host ve hostes temini yapmaktayız.

Bünyemizde bulunan hostesleri öncelik olarak çalışacakları mekan ve firma hakkında bilgi sahibi yaparak işyerlerine geldikleri zaman iş konusunda tecrübeli bir eleman olarak göndermekteyiz. son dakka sahneye  çıkan bir eleman niteliğinde olmayan elemanlarımız işlerini en doğru şekilde yapmaktadırlar.

istenilen boy ve ten rengine sahip eleman ihtiyacınızı karşılayabilecek farklı statüye sahip host ve hosteslerimiz mevcuttur. firmamız bünyesinde bulunan personellerimiz kurumsal firmalara hitap edecek her türlü bilgi ve beceriye sahiptirler.

blank

Host ve Hosteslerin İş Alanları

İzmir Fuar açılışları, İzmir Mağaza tanıtımları, İzmir Açılış organizasyonları, İzmir Fuar Organizasyonları, İzmir İşyeri Açılışları, İzmir Düğün organizasyonları, İzmir Yemek Organizasyonları, İzmir Gezi organizasyonları, İzmir Piknik organizasyonları, İzmir Özel gösteriler etkinlikleri  gibi konularda müşterilere hizmet vermekteyiz.

kurumsal firmaların bayi açılışlarında yada ürün tanıtımları sırasında personellerimiz gelen davetliler ile ürünler hakkında ilgilenmekte ve katılımcı misafirlere gerekli olan ön bilgiyi sağlamaktadırlar

Mağaza yada özel bir kurum açılışlarında ise personellerimiz kapı önünde ellerinde firma hakkında tanıtım föylerini dağıtarak yoldan geçen insanlara yada katılımcı misafirlere  ürün tanıtımı yapmaktadırlar.

bünyemizde ki personllerimizi özel olarak yetiştirerek  her türlü bilgi ve beceri konusuna sahip olarak sahneye çıkmalarını sağlamaktayız