YURT İÇİ KARGO FİYATLARI

Yurt içi gönderileri anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile yapmaktayız. kargo firmaları illere yada ilçelere göre 1 yada 2 gün içerisinde getirmektedir.
Mobil olarak kargoların gittiği yada bölgelerinde farklı bir kargo firmasının bulundur köyde yaşan müşterilerimiz için onların istedikleri kargo ile göndermekteyiz. sabit kargo uygulaması yada ücretsiz kargo uygulaması yaptığımız noktalarda mobil uygulamalar köy ve şehir merkezi dışında kargo firmasının şubesi bulunmayana noktalar için geçerli değildir.
Kargo ödemeli çok düşük bir meblağ olarak yazılmakta olup müşterimizin önceden bildirmesi halinde firmamız kargo ücretini de karşılamaktadır. kargo ücreti bedava diye söyleyip yüksek fiyatlara davetiye gönderenlerin yanı sıra bizler  dürüst çalışmayı tercih ediyoruz

YURT DIŞI KARGO ÜCRETLERİ

Yurt dışı Kargo Fiyatların kilo ile hesaplandığı için kargo fiyatını çıkarmadan önce davetiye modeli ve adetini bize bildirmeniz gerekir.
Yurt dışından sipariş verecek olan müşterilerimizin ödeme yapmadan önce muhakkak bizden bilgi almaları gerekmektedir.
Yurt dışına anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile hızlı bir şekilde siparişlerinizi göndermekteyiz Gönderilen kargoların kilosuna göre fiyatlar değişmektedir.
Yurt dışına kargo ulaşımı sağlayan farklı şirketlerin yanı sıra firmamız tarafından özel anlaşmalı olduğumuz İhracat şirketleri de mevcuttur.
Biz davetiye üzerinden belirli oranlarda indirimler yaptığımız için kargo ücretleri çok fazla bir miktar olarak size yansımayacaktır.
Kargo ücretini öğrenmek için bize davetiye adetini ve kodunu mail ile gönderiniz. veya telefondan bilgi alınız.
Yurt dışına gönderilen davetiyelerde adet miktarının yüksek olması durumundan bizimle sürekli çalışan ambarlar ile ulaşımı sağladığımız için kargo ücretleri çok düşük meblağlara gelmektedir.