Kır Düğün Mekanları Fiyatları

 Yemekli bir düğün planı yapıyor ve davetli sayınız da çok fazla ise size tavsiyemiz kır düğün mekanlarında bir fiyat almanızdır. bu mekanlarda yemek organizasyonları kokteyl tarzında yada aparatif atıştırmalar eşliğinde gerçekleşmektedir.

Kır düğünleri doğal ortamda yeşil alanlarda ağaçların içinde geniş bahçelerde yemekli, yemeksiz, yada kokteyl biçiminde yapılmaktadır.

Ağaçlar ve yeşillikler ile süslendirilmiş renkli cıvıl cıvıl bir mekan da düğün yapmak isterseniz kesinlikle kır düğün mekanlarını tercih etmelisiniz.

Bahar ve  Yaz  aylarında çiftlerin  en çok tercih ettikleri ve ilk olarak  akıllarına genel mekanlar arasında kır düğün mekanları kır düğün salon bahçeleri gelmektedir.

Kır düğün bahçelerinde doğayla uyumlu pastel renkler kullanılmaktadır. papatyalar renkli renkli balonlar bu düğünler için önemi aksesuar süslemeleridir

blank

Kır Düğün Mekanları Fiyatları

Kır düğün mekanlarının fiyatları her zaman diğer mekanlara göre daha uygun olmasının sebebi doğal ortamda olmalarından dolayı masraflarının daha az olmasındandır
yine de fiyat konusu çok derin ve açık bir konu olduğu için mekanlara göre değişmektedir.

Fiyatı etkileyen başlıca unsurlar vardır bunlar da mekanlara göre değişmektedir. mekanın vermiş olduğu hizmetlerin niteliği veya mekanın konumu,

Mekanın kalitesi,mekana ulaşımın kolaylığı gibi fiyatı etkileyen başlıca unsurlar vardır diğer önemli bir hususta  salonun büyüklüğü, mekanın isminin popülerliği

Hizmetlerin ve etkinliğin niteliğine göre mekanlar farklı fiyat uygulayabilirler.

Mekanların farklı fiyat uygulamaları onların şahsi olarak da mekanın ticari getirisine göre değişebilir aslında ticari bakış açısı bütün mekanlarda aynı olarak düşünebileceğimiz fiyatı etkileyen bir unsurdur.

blank

Müşterilerimizinden gelen görüşler neticesinde şunu söyleyebiliriz kır düğün bahçeleri rahatlık ve kullanım açısından diğer düğün salonlara göre daha cazip fiyatlıdır.

Evlenecek olan çiftlere tavsiyemiz düğün organizasyonları için fiyat araştıracakları zaman organizasyon için istemiş oldukları hizmetlerin fiyatları etkieyecek olan temel ilkeler olduklarını unutmamalarıdır.

Kır düğünleri için organizasyon temaları çok rahat uygulabilir. zaten temanın rahatlıklar uygulanabilir olması da fiyatı düşürecektir.

Kır düğünleri için mekan tercihleri arasında Kır bahçeleri, Plaj düğün mekanları, Teras düğün mekanları, Bahçe düğün mekanları, Kumsal salonlar vb mekanlar yer almaktadır bu mekanlar için farklı farklı fiyat uygulması mevcuttur.

blank

Düğün salonlarının fiyatları düğünün niteliğine ve mekana göre değişmektedir. düğün mekanı için kesin fiyat söylemek için doğru değildir. Fiyatı mekan ile iyi bir pazarlık yaparak en son olabilecek rakama çekebilirsiniz.

Düğün organizasyonların da fiyatlar organizasyon için yemekli, yemeksiz, olması veya kokteyl,tarzında olması gibi hizmetlerin  fiyatı ekstra olarak değiştirmektedir.

Size tavsiyemiz hiçbir zaman düğün mekanı ile yemekli yada kokteyl tarzında bir anlaşmaya varmayınız organizasyon hizmetini muhakkak dışardan alınız.

Firmamızda kayıtlı bulunan kır düğün mekanlarından size uygun olanını ve bütçenize göre sizinle anlaşabilecek  bir mekanı bulmak için kendilerinden fiyat teklifi almanızı öneriyoruz.