Kır Mekanlar İçin Organizasyon Fikirleri

Yaz aylarında bir düğün planlamak istiyorsanız bu hayali gerçekleştirebileceğiniz en güzel mekan kır düğün mekanlarıdır bu mekanlarda yapacak olduğunuz bir organizasyon sizi çok mutlu edecektir.  

Yaz ayların da yeşilliklerin içinde beyaz bir gelinlik ile fotoğraf çektirmek her gelin olacak kızın hayalleri arasındadır.

 

blank

 

Ayrıca yapacak olduğunuz düğün organizasyonları doğal bir ortamda olacakları için düğün temanıza uygun renk ve aksesuarları bulmak daha uygun olacaklardır.

Ayrıca düğün konseptinize uygun olan bir düğün teması bulmak ve onu sizin düğün için uygulatmak oldukça daha kolaydır.

Kır düğün salonlarında yapılan düğünler genel olarak yaz aylarında yapıldığı için düğün mekanını istediğiniz gibi canlı renkler ile istediğiniz tonda  süsleyebilirsiniz.

Organizasyon firmalarında sizin istediğiniz renklere uygun masa örtüleri ve diğer süsleme aksesuarları mevcuttur.

blank

 

Kır Düğün Salonları Bütçe Ayarlanması

Organizasyonların çeşitliliği evlenecek olan çiftlerin düğün organizasyonu için ayırdıkları bütçeye uygun olarak organizasyonun niteliği değişmektedir.

Organizasyonların ana mantığı bütçe değildir ufak bir bütçe ile de güzel bir sade organizasyon çıkarabilirsiniz.

Kır düğünleri bahar ve yaz aylarında gerçekleştiği için bu mekanlarda yapılacak olan organizasyonlar diğer mekanlara göre fazla bütçenizi sarsmayacaktır. böyle güzel ve ihtişamlı mekanları süslemek veya renklendirmek o kadar da zor değildir.

Mekan için ödediğiniz fiyat ta diğer mekanlara göre daha az olacaktır ve arta kalan parayı da organizasyonunuz için kullanabilirsiniz.

Kır düğün mekanlarında yapılan harcama yada mekan giderleri az olduğu için  fiyat daha makul olacaktır

 

blank

Kır Düğün Salonları Organizasyon Temaları

Organizasyonlar da kullanacağınız temaları kır düğünleri için uygun renkler arasından tercih etmeyi unutmayınız. seçmiş olduğunuz renkler mekan ile uyumlu olmasına dikkat ediniz.

Yapacağınız organizasyon türüne göre mekanda ufak tefek değişiklikler yapabilir yada hafif dokunuşlar ile şık ve ihtişamlı bir hava katabilirsiniz. 

Mekanda bulunan masa, sandalyaları kullanarak onların üzerlerini örtü ile değiştirerek kendi konsept renginize uygun hala getirebilirsiniz. Masalar Üzerine farklı şekilde süslemeler yada dekor ürünleri yerleştirerek daha cazip ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. 

Kır düğün mekanlarında müzik konusunda herhangi bir kısıtlama yada ses sorunu olmadığı için istediğiniz şekilde müzik repartuarı oluşturabilir. ve istediğiniz müzik ile davetlilerinize dans yaptırabilirsiniz.

Ayrıca kır düğün mekanlarında salonlar geniş olduğu için davetli sayıları ile ilgili herhangi bir sorun olmayacak ve çocuklar istediğikleri gibi salon etrafında özgürce oynayacaktırlar.