Monogram Stilleri Ne İşe Yararlar ve Örnekleri Nelerdir.?
Davetiye monogram stillerini aşağıda ki resme bakarak seçebilirsiniz. burada yer alan seçenekler sizin için uygun değil ise davetiye örneğiniz üzerinde bulunan sistemi uygulatabilirsiniz.
Resimde bulunan Monogram stilleri sadece belirli davetiyeler için kullanılmaktadır. bunlar önceden hazırlanmış örneklerdir.
Her davetiye için uygun olmadığı gibi davetiyeniz üzerinde de yakışmayabilir. bunun için illa da kullanılacak diye bir kaide yoktur
Seçmiş olduğunuz davetiye de bulunan monogram stili sizin için uygun uygun değilse bunu kendi modelinizde kullanmak zorunda değilsiniz.
Monogram stilleri davetiyelerde oluşan boşlukları doldurmak için yada farklı bir görsel amaç katmak için kullanılabilir.
Tam olarak monogram stilleri davetiyeniz için farklı bir görünüm katabilir. yada davetiye ye hiç bir şey katmayabilir.
Bazı davetiyelerde zarfların üzerine yaldız baskılı monogram stilleri kullanılmaktadır. bunlar ekstra olarak ücretlendirilir
Aşağıdaki Monogram stilleri dışında elimizde daha farklı birçok monogram stili bulunmaktadır. bunları tasarımcı arkadaşlarımız sizin için uygun olursa uygulama gereği duyacaklardır.
Monogram stillerini seçmekte zorlanıyorsanız işi uzmanına bırakmanızı tavsiye ederiz. uzmanlar bu konuda daha bilgilidirler hangi örneğin yakışacağını onlar daha iyi bilir
Monogram stillerini sadece bir boşluğu doldurmak yada davetiye tasarımınızın daha hoş gözükmesi için de kullanabilirsiniz.