İnsanların hayatlarını en önemli kılan özel günlerinde, organizasyonlarında dört dörtlük olması gerekmektedir. organizasyonlar için önceden yapılmış planlara uygun olarak hareket edilmesi ve davetliler için en iyi olacak şekilde temaların hazırlanması gereklidir. 

Kişilerin hayal ettiği konseptlerin içerisinde hazırlıklar gerçekleştirilirken, farklı dizaynlar yapılmaktadır. bu dizaynlar mekanın konumuna göre veya genişliğine göre de değişmektedir. ufak tefek dokunuşlar ile mekanda farklı tasarımlar yapmak mümkündür.

İç dizaynı olduğu kadar davetlilerin ikramları da önemlidir. İkram edilirken birbirinden farklı yiyecek ve içecekler etkinliklerin konseptine göre her alanda değişiklik göstermektedir.

– Doğum günü
– Nişan
– Kına
– Sünnet
– Parti

blank

 

Gibi organizasyonlar her alanda farklılık gösterebilir. Bu gibi durumlar için ise sadece alanında profesyonel bir şekilde hizmet veren ve organizasyonların, göz dolduran kısmının birazda yeme içme bölümünde de insanların gözlerine ve damak zevklerine hitap etmesi için, genellikle profesyonellerle ikram yapılması gerekmektedir.

Donanım kalitesi, parti ikram hizmetleri konusunda kusursuz bir şekilde hizmet sunmaktadır. İçerisinde kişilerin davetlerinden konsept olarak hiç fark etmeksizin her alanda tercih ve isteklerine göre, farklı ikram seçeneklerine yer verilmektedir. Kusursuz donanımlar ve eksiksiz dizayn ile masanın konseptine varana kadar mükemmel ikram seçenekleri,

– Tatlı
– Tuzlu
-Ana ara yemek gibi bütün öğünler temin edilir.

Yiyecek ve içecek menüleri de aynı zamanda düğün saatine uygun bir zamanda tercih edilmeli ve gecenin konseptine uygun olmalıdır. zaman olarak çok fazla yer kaplamamalı ve eğlenceye geçişi hızlandıracak menüler tercih edilmelidir.

 

blank

 

Kaliteden Şaşmayan Hizmet

Gıdaların her zaman insan sağlığına en iyi şekilde faydalı olan tüketim gerçekleştirmek konusunda, seçici ve profesyonel dönemlerden oluşan hizmetler sunulmaktadır. Genellikle en iyi malzeme, en iyi lezzetleri çıkarmaktadır. Bu gibi durumda kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden hizmet gerçekleştirilir.

İkram organizasyon türlerine göre ve konseptlerde her alanda değişiklik gösterebilmektedir. Konseptleri ikram değişiklikleri ve boyutları kişilerin ödeyecekleri ücretlerde de değişiklik meydana getirmektedir. Her daveti ayrı bir konsept, ayrı bir gıda menüsü hazırlanmaktadır. Nedeni ise etkinliklerin farklı alanlarda ihtiyaç duyduğu ikram çeşitlerinden kaynaklanmaktadır.

 

blank

 

Profesyonel Düğün İkramlıkları

Düğünler hayatının en önemli etkinlikleri arasında yer almaktadır. Etkinliklerin içerisinde davetlilerin kusursuz bir şekilde, hem görsellerini hem de damak tatlarına hitap etmek önemlidir. Bu konuda oldukça titiz davranan gelin ve damatlar genellikle

ikramlıkları profesyonel bir şekilde görselliği hem de lezzeti bir arada yer vererek sunum gerçekleştirmeyi arzu etmektedirler. Düğün ikramlıkları da birbirinden mükemmel lezzetlere ve damak tadına hitap edebilecek en iyi ikramlık çeşitleri temin edilmektedir. Tatlı, tuzlu, şekerli veya yemek öğünleri olmak üzere çok farklı ikramlıklar servis yapılmaktadır.

Tepsilerde servisi yapılan ikramlıklar genellikle akla gelen ilk türleri küçük ve minik konseptleri olan sadece tadımlık besin ögeleri olabilir.

 

blank

 

Bu gibi durumlarda ise son yıllarda insanların talepleri ve beklentileri, ciddi oranda değişiklik göstermesi nedeniyle düğünlerdeki ikramlıklar genellikle ana ve ara yemek öğünlerinden de oluşmaktadır. En iyi şekilde temin edilir ve uygun rakamlarda servis yapılmaktadır. Ala carte restoranların almış olduğu tüm lezzetlerde için de dahil olmak üzere ikramlık çeşitleri hazırlanmaktadır.

Katı İkramlıklar da Profesyonel Hizmet

İnsanların tercihlerine göre birçok alanda farklılık gösteren ikramlık çeşitlerinde genellikle kişiler neyi talep ediyorsa, gerçekleştirilmektedir. Tepsi içerisinde sunulan minik ve küçük çubuk ikramlık çeşitlerinden, tatlı veya tuzlu olarak fark etmeksizin temin edilmektedir.

Düğün organizasyonları veya etkinlikler içerisinde partiler için özellikle birbirinden değişik tadımlık ürünleri, konsepte uygun bir şekilde temin edilir. Et veya unlu mamül çeşitleri hiç fark etmeksizin profesyonel bir şekilde hazırlanarak, talep edilen ilk gününde teslim edilir. Birbirinden profesyonel ve tecrübe ile hazırlanmış

 

blank

 

– Sıcak börekler,
– Ana yemek arası,
– Dondurmalar,
– Tatlı servisleri,
– Değişik tatlar,
Parti ikram hizmetlerinin konseptlerini en uygun şekilde hazırlanmaktadır.

İçecek İkram Hizmetleri

Alkollü içeceklerden tatlı içeceklerin alkolsüz tüketilecek bütün çeşitlerine varana kadar temin edilmektedir. Hızlı ve profesyonellik gerektiren bu konuda kişiler detaycı ve araştırmacı olabilirler. Profesyonel hizmetlerin içerisinde bulunan ikramlıkları, sıvı içecekler konusunda kokteyl veya bardak içi süslemeler dahil olmak üzere her alanda temin edilmektedir.

Özellikle görselliğe önem veren kişiler tarafından kokteyl bardakları ve içerisindeki gıda ürünleri hazırlanmaktadır. Düğün hizmetlerinde veya parti hizmetlerinde hiç fark etmeksizin, kısa süre içerisinde kişilerin talepleri doğrultusunda hazırlanarak hizmet sunulur.

 

blank

 

Etkinliğin ve partinin yapılacağı alana göre her alanda değişiklik gösteren ikramlıklar, alkollü ve alkolsüz konseptlere göre uygun bir şekilde donanımlı ve tecrübeli halde hazırlanır. İkramlıkların yanı sıra, ikram edilecek bardakların da en iyi konsepte uygun bir şekilde olmasına özen gösterilmektedir.

ikramlıkların tercih edildiği bardaklar, genellikle farklı şekillerde değişik görünümlere hakim olarak isteğe bağlı temin edilebilir. Alkolsüz içecekler ise daha uzun ve geniş bardaklar içerisinde süslemeli bir şekilde temin edilebilir. Kişilerin talepleri ve istekleri bu konuda oldukça önemlidir.

Kına Parti Organizasyonlarının İkramlıkları

Kına konseptleri denince akla tuzlu gıdalar gelse bile, ikramlıkları her alanda değişiklik gösterdiği organizasyonlar olmaktadır. Kişilerin tercih edeceği bütün tatlı ve tuzlu ikramlıklar en iyi şekilde görsellerini alarak profesyonellikle sergilenmektedir.

 

blank

 

İnsanların gözlerine ve damak lezzetlerine hitap edebileceği birbirinden profesyonel tatlar, kına konseptlerin de yerlerini almaktadır.

Genellikle tuzlu çerez ürünleri ve atıştırmalık concept içeriklerinden oluşan kuruyemişin toparlanmış ve pasta haline getirilmiş ürünleri akla gelse dahi, birbirinden farklı pasta çeşitleri ve hafif tatlı türleri tercih edilebilir.

Kına konseptlerinde alkollü içeceklere yer verildiği takdirde, genellikle meze türleri ikramlıklar da tercih edilmektedir. Salatalarından küçük tabaklarda servis edilmiş ana yemek ürünleri ne kadar birbirinden farklı değişik konseptlere yer vermektedir.

İkramlıkların En Uygun Fiyat Konsepti

Partiler için tercih edilebilecek ikramlıklar veya diğer organizasyon türleri için tercih edilecek kokteyl tarzındaki konseptleri dahi ikram edilecek menülerin hazırlanmasında fiyat içeriği hiçbir şekilde değişiklik göstermemektedir.

Daima 1 sınıf ve kaliteden şaşırmadan kesinlikle insan sağlığına zarar vermeyecek profesyonel tecrübeli ekiplerin hazırladığı ikramlıklar, masalarda yer almaktadır.

Çok uygun rakamlarda temin edilmesinin yanı sıra, uygulanacak düğün konseptinin fazlalığına ve ikramların çeşitliliğine göre değişiklik göstermektedir. Etkinlik sahipleri ve organizasyon sahipleri menülerde hangi ikramlıkları tercih ediyorlar ise, konsept dahilinde uygun bir şekilde hazırlanır.

 

blank

 

İkramlıkların çeşitleri

– Şekerli Pasta
– Tuzlu Pasta
– Kurabiye Küçük
– Çikolata Topları
– Tuzlu Kurabiyeler
– Ekler
– Kek Modelleri
– Birbirinden Değişik Kalın Poğaça Türleri
– Alkolsüz İçecekler
– Değişik Meşrubatlar
– Alkollü İçecekler
– İçecek İçerisinde Konsepte Dahil Olan Meze Çeşitleri
– Tuzlu Veya Tatlı Olarak Tercih Edilen Ana Ya Da Ara Yemek Öğünleri

Değişik ikramlıklar arasında yer almaktadır. Kişiler istedikleri her değişik tasarıma ve organizasyona göre ikramlık konseptleri tercih edebilirler. Milföylü sosis çubuklarından, değişik tatlı toplarına varana kadar her alanda ikramlık olarak kullanılabilmektedir.

Konsepte Göre Farklılık Gösteren İkramlar

Partinin yapılacağı konsepte bağlı olarak değişiklik gösteren ikramlıkları, alkollü ve alkolsüz olarak ayrıldığı birbirinden değişik çeşitleri bulunmaktadır. Çaylar da dahil olmak üzere meşrubatlar arasında, yemek yanında alınabilecek veya tatlı meşrubat çeşitleri bulundurulmaktadır.

İkramlıkların çeşitleri bu konsepte göre alkolsüz olarak değişiklik göstermekte. Düğün konseptinde eğer kokteyl tarzında bir organizasyon yapılıyor ise bu düğün konseptlerinin içeriği ve ikramları, genellikle daha hafif tatlı veya tuzlu olarak hazırlanır. Organizasyonları içerisinde davetlilerin hem gözlerine hem de damak lezzetlerine hitap edecek, birbirinden değişik ikramlıklar servis yapılmaktadır.