” Açılış organizasyonları Ekipman temini, Mekan süsleme, Hostes temini, Kokteyl masaları, Palyaço hizmeti, Firma kurumsal kimlik çalışmaları ve çeşitli gösteri etkinlikleri için organizasyon ihtiyaclarınızda sizlere çözümler sunan firmaların vermiş olduğu hizmetlerdir. ”

Sizler için sunulan hizmetler firmanızın ihtiyaçlarına uygun ve müşteri çevrenizi etkilemek için uygun olmasına dikkat etmelisiniz. eğer firmanızın kimliğini yansıtmayan bir organizasyon olacak ise bu size çokda fayda sağlamaz. kurumsal hizmet veren firmaların vermiş olduğu hizmetler arasından ihtiyacınız olanı isteyebilir yada firma danışmanlarından daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

blank

 

Açılış organizasyonları konusundan uzman olan organizasyon firmalarının gerçekleştirdiği organizasyonlarda gözlemlediğiniz tecrübelerden yararlanarak işyerinizin ürün tanıtımını ve reklam çalışmalarını daha etkin bir şekilde yapabilirsiniz.

Açılış organizasyonların asıl nedenleri firmanızı müşterilerinize duyurmanızda ve ürünlerinizin satışında size yardımcı olmaktadır.

Açılış Organizasyonunda Balon Süslemeleri

Karşıdan karşıya zincir balon şeklinde veya balondan kapı takı şeklinde veya balondan nazar boncuğu veya, balon ağaçları, balon kemeri şeklinde birçok değişik süsleme yöntemi ile kurumumuz adına çalışan tecrübeli elemanlarımızdan faydalabilirsiniz.

Balon süslemeleri tercihinize veya kurumsal renklerinize göre renklendirme yapılabilir. Balon süslemeleri bir organizasyon vazgeçilmez aksesuarlarındandır. balonlar herkezin ilgisini çeker ve süslenediği yerde yeni bir mekanın açılacağını herkez anlar.

 

blank

 

Açılış Organizasyonu Mekan Süsleme

Firma logo baskılı Bayraklarla Süsleme, çeşitli ürünlerin gösterimini yapmak için branda ile tanıtım afişi oluşturma, kapı ve mekan önünü firma renklerine uygun olarak tüllerle Süsleme,

Reklam afişleri oluşturup mekan çevresini Süsleme, renkli kumaşlar ile yapılan süsleme,

Firma ürünlerinin afişlerinin baskıları yapılarak süsleme, firma renkleri ile balon süsleme vs, gibi hizmetlerimiz mevcut olup müşteri tercihlerine göre her türlü süsleme imkanı

Kokteyl Organizasyonu

Açılış kokteylleri için Mekan seçimi , Servis elemanları, ikram seçimi, misafirerin ulaşım sorunu çözümü, Koteyl ekipmanları temini ve yapılacak olan ikramların davetlilerin zevkine hitap edilmesi ve sağlıklı olarak organizasyon alanına ulaştırılması

 

blank

 

Ayrıca kokteyl hizmetlerinin çeşitliliği ve proğram saatine göre uygun ürünlerin seçilmesi gibi ana konuların organize edilmesi. kokteyl esnasında firmanın tanıtılması gibi hizmetlerin ayrıca tanıtım elamanları tarafından yapılması ve bunlar için firma logosu baskılı şapka, baskılı tişört, baskılı balon dağıtımı, tanıtım hostesleri ve ekipmanları, insanları eğlendşrmek için palyaço temini, firma renklerine uygun kostümlü elemanların servisi, davetlileri eğlendirmek için ses sistemi kurulumu, DJ temini ve anons hizmetleri

Açılış İçin İkram Arabaları

Pamuk şekeri ikramı, pop corn (patlamış mısır) ikramı, Osmanlı macunu ikramı , Osmanlı şerbetçisi ikramı Açılış için ilgi çekici animasyon gösterileri: Palyaço temini, tahtabacak gösterisi (uzun bacaklı adam),

şişme palyaço gösterisi, maskot ürünler temini, kostümlü reklam baskılı karakterler, flytube gösterileri. yada müşterilerinizin durumuna göre ufak çağlı bir kokteyl tarzı ikramlarda da bulunabilirsiniz.

 

blank

 

Açılış Organizasyonu Mekan Süsleme

Firma logo baskılı Bayraklarla Süsleme, çeşitli ürünlerin gösterimini yapmak için branda ile tanıtım afişi oluşturma, kapı ve mekan önünü firma renklerine uygun olarak tüllerle Süsleme,

Reklam afişleri oluşturup mekan çevresini Süsleme, renkli kumaşlar ile yapılan süsleme,

Firma ürünlerinin afişlerinin baskıları yapılarak süsleme, firma renkleri ile balon süsleme vs, gibi hizmetlerimiz mevcut olup müşteri tercihlerine göre her türlü süsleme imkanı  

 

blank

 

Kokteyl Masası Kiralama ve Süsleme Hizmetleri

İşyeri ve mağaza açılışları için masa temini kutlama organizasyonları için fonksiyonel kokteyl masaları temini ve süsleme işleri. Bistro masaları temini ve süsleme işlemleri firmamız tarafından en ince detayına kadar yapılmaktadır.

Açılış İçin Konfeti Makinası Temini ve Kiralama

Açılış organizasyonları için konfeti yağmuru hizmeti. kutlama organızasyonları için konfeti yağmuru hizmeti ve farklı etkinlikleriniz için konfeti yağmuru hizmeti vermekteyiz.

 

blank

Açılış Kokteyl Organizasyonu Hizmeti

Açılış organizasyonları için kokteyl ikramları, kokteyl catering hizmetleri. açılış ve kokteyl hizmetleri için servis elemanları temini, Davetlilere uygun kokteyl menüsü seçimi, mevsim şartlarına uyguni ikram menüsü seçimi,

kokteyl ürünlerinin taze ve günü birlik olması için sağlık kurallarına uygun olarak muhafaza edilmesi. 

Açılış organizasyonlarında nelere dikkat edilmeli ve neler yapılmalı?

Açılış organizasyonı hizmeti alırken öncelik olarak firma kurumsal kimliğinize uygun çalışma yapılmasına dikkat ediniz. firma kurumsal renklerine uygun süslemelerin yapılmasına özen gösteriniz.

Catrering hizmeti almak istiyorsanız bu hizmeti veren firmanın sağlık kurallarına uygun olup olmadıgına dikkat ediniz.

Firmanızın ön cephesini çok güzel ve ihtişamlı olarak süsleyiniz

Firma ürünleri ile alakalı olarak tanıtım afişleri yaparak bunları firmanızın önüne asınız.

İşinizle alakalı tanıtım broşürleri bastırarak bunları hostesler eşliğinde  yoldan geçen müşterilerinize ve davetli olan misafirlerinize dağıttırınız.

 

blank

 

Açılış Organizasyonları İçin Faydalı Bilgiler

Kutlama organizasyonları için bu hizmeti alacağınız organizasyon firmasını özenle seçmenizi tavsiye ederiz. Açılış veya kutlama organizasyonu için açılışı yapacak şirketten

ilk etapta süsleme konusuna dikkat etmesini söyleyin çünkü açılış hizmetinde en önemli konulardan birisi süsleme organizasyonudur.

Açılış firması süslemesinde renklerin firma konseptine uygun olması gerekir. 

Açılış Organizasyonu ve Tanıtım Hizmetleri

Firmanın akıllarda kolay kalabilmesi için renklerin en güzel şekilde işlenmiş olması gerekir. açılışda kullanılacak balon, tül çiçek ve benzeri meteryalların firma renklerine uygun olması gerekir.

Kutlama ve açılış etkinliklerinde davetlilerinizin ilgisini çekmek ve firmanızın ismini kalıcı yapmak için kurumsal renklerde süsleme yapılmasına dikkat edilmesi gerekir.

Açılış organizasyonu şirketinin vereceği hizmetin kalitesi, çalıştıracağı personellerin diyaloğu ve güvenirliklerinden emin olun.

 

blank

 

Açılış Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Açılış yapılacak olan mekanın yada işyerinin bir organizasyon firması tarafından incelenerek gerekli olan malzemelerin listesi çıkarılır.

Kiralayacağınız veya organizasyon firması tarafından temin edilecek olan ürünlerin listesi çıkarılır,açılış organizasyonu için gerekli olanlar temin edilir.

Açılış için yapılacak olan organizasyonun temasını ve konseptini firma yetkilisi ile karşılıklı tartışarak yazılı olarak sonuca varabilirsiniz. Yapmış olduğunuz tüm konuşmaları ve isteklerini yazılı olarak da kagıt üzerine dökünüz.

Alacağınız hizmetlerin eksiksiz ve zamanında olması için Organizasyon firması ile irtibatta olun ve yapılan hizmetleri yakından inceleyiniz.

Açılış Süslemeleri Nasıl Yapılır?

Açılış ve kutlama organizasyonlarında öncelikle balon süslemesi ile yapılır. Süslemede kullanılacak balonlar firmanızın renklerinize ve konseptinize göre belirlenmesi gerekir.

Balon süsleme, zincir balon süslemesi, kapı kemeri süslemesi, balondan çeşitli figürler yaparak yapılan süsleme 

(kalp, nazar boncuğu, fiyonk gibi) Tül ve kumaşlarla firma konseptine uygun şekilde süslenir. logo baskılı bayrak, afiş , branda ile yapılan süsleme çalışması desteklenir.

 

blank

 

Market Açılış Organizasyonu

Market açılışlarında karnaval havası oluşturmanız için komşu çevrelerden farkedilecek tarzda süsleme yapılması daha çok ilgi çeker. süslemelerin yanında palyaço gösterisi, maskot ile ürün tanıtımı, ses sistemi ile anons yaparak dikkatleri işyerinizin üzerine çekebilirsiniz.

Ayrıca firma tanırım broşürleri ve ürün katalogları bastırarak açılış için özel kampanyalar üretek müşteri akışını sağlayabilirsiniz.

Burdaki asıl amaç müşterilerinizin sizin ne işi yaptığınızı fark etmesi ve ürünlerinizi görmesini sağlamaktır.

Market açılışına özel indirimlerin yapılması müşteri akışına ayrı bir renk katacaktır

 

blank

 

Mağaza Açılış Organizasyonu

Mağaza açılış organizasyonunda firmanızın marka olduğunu hissettirmek için ihtiyaç duyacağınız reklam ve süslemelerin birbirinden ilginç olmasını sağlamak ve firmanızın tanıtımını çok iyi derecede yapmanızdır.

Çevre insanlar tarafından burada fark edilmeniz için gerekli olan açılış organizasyonun gösterişli olması ve müşterilerinizin sizi fark etmesi için süslemelerin yapılması Hostesler ile ürün tanıtımının yapılması birbirinden ilginç balon süslemeleri

Biribirinden ilginç gösteriler sizin civarınızda farkedilmenizi sağlayacak olan süslemeler.

Palyaço etkinlikleri ve logo baskılı maskotlu kostümler ile tanıtım elemanları ve Açılış anında ziyaretçilerinize sunacağınız ikramlar ve kokteyl.

 

blank

 

Bayii Açılış Organizasyonu

Bayii açılışları firma önünün süslenmesi kokteyl ve ikram organizasyon, bayi tanıtım organizasyonu, açılış ekipmanları, karşılama müziği balon süslemeleri,müzik sistemleri ile anons yapma ve Dj hizmetleri. Konfeti makinası ve çeşitli showlar.

Bayi ürün tanıtımı, bayi kurumsal kimlik çalışmaları ve ürün tanıtımı, Bayii için web tasarım hizmeti

Bayii için kurumsal kimlik çalışmaları, tanıtım broşürleri ve katalog çalışması ile bayii ürünleri hakkında reklam hizmeti sağlanmaktadır ayrıca ürünü satın alabilecek müşteriler için ön tanıtım çalışması yapılmaktadır

Satılacak olan ürünlerin tanıtımının yapılmasındaki tek amaç satışlarının hızlandırılmasıdır.

 

blank

 

 

İşyeri Açılış Organizasyonu

İşyeri açılışlarında ürünlerin tanıtımı için gerekli çalışmalar firma logosu yapımı, firma kartviziti, açılış davetiyesi baskısı, firma ürün katalog çalışmaları, işyeri süslemeleri, ve firma tanıtım yazıları,

Web sitesi hizmeti, gelen müşterileri en iyi şekilde ağırlamak için kokteyl ve ikram hizmetleri,

İşyerinizin çevredeki insanlar tarafından ilgi çekmesi için gerekli olan ön çalışmanın yapılması, balon süslemeleri, branda afiş gibi firma baskılı tanıtım unsurlarının oluşturulması,

Related Posts