Açılış Organizasyonunda firmamız siz müşterilerine ekipman temini, Balon süsleme, hostes temini, Masa süsleme, Kokteyl masaları, Gösteri etkinlikleri, Reklam hizmetleri, Açılış Davetiyeleri gibi benzeri hizmetleri vermektedir.

Tarihiniz ne zaman olursa olsun yaz , kış fark etmez bizler organizasyon firması olarak her türlü ekipman ve hostes temininde sizlerin yanınızdayız. açılış organizasyonlarında firmalarına danışmanlık hizmetleri ile çözümler sunmaktayız.

İşyerinizin açılışında bizi tercihi ettiğiniz zaman firmamız firmamızın açılış organizasyon alanındaki tecrübesi ile sizler en iyi reklam ve tanıtım hizmetlerini yapacaktır. iyi bir reklam ve tanıtım sonucunda işyerinizi daha etkin olarak müşterilerinize duyurabiliriz.

Açılış organizasyonlarında balon süsleme

organizasyon için balon süsleme çeşitlerinde Karşıdan karşıya zincir balon süslemesi, balondan dekoratif nazar boncuğu şeklinde süsleme, takı şeklinde balon süslemesi, balon ağaçları şeklinde süsleme, balon kemeri şeklinde süsleme vb değişik süsleme yöntemi ile

organizasyonda çalışan elemanlarımızdan istediğiniz şekli yaptırmak için faydalanabilirsiniz. Balon süslemeleri firma renklerine ve temasına uygun olarak yada sizin tercihinize göre renklendirme yapılabilir

blank

Açılış organizasyonlarında mekan süsleme

Açılış organizasyonların başında gelen mekan süsleme faaliyetleri firmaların seslerini müşterilerine duyurmaları açısından çok önemli bir etkendir. Firma logolu balon baskıları, bayrak baskıları, reklam afişleri, broşür çalışmaları, mekan önü süsleme afişleri, mekan önü renklendirme işlemleri, müzik sistemleri eşliğinde açılış konuşmaları,

hostes çalışanlarımız eşliğinde müşterilere ve davetlilere ikramlar, palyaço gösterileri sayesinde mekan önüne dikkat çekme ve ürün tanıtımı renkli kumaşlar ile mekan önüne dikkat çekme, yapılan bütün işlemler siz müşterilerimizin mekan açılışında ilk seslerini müşterilerine duyurmalarını sağlamak ve mekanın hayırlı bir şekilde açılışını yapmak

Açılış organizasyonlarında Kokteyl organizasyonu

Açılış kokteylleri için uygun mekan temini ve mekan hakkında gerekli olan ön çalışma yapılması, mekanın davetliler ve yapılacak olan kokteyl için uygunluğun araştırılması, kokteyl menüsü hakkında genel bilgilendirme, Mekan ve yer seçimi , Servis elemanları kontrolü ve temini, Kokteyl menüsü seçimi, ikram menüsü seçimi, davetlilerin ulaşım sorunu çözümü,

Kokteyl için gerekli ekipmanların temini, tanıtım ve reklam hizmetleri, baskılı şapka, baskılı tişört, baskılı balon, baskılı şeker, tanıtım hostesleri, palyaço temini, catering hizmeti, servis elemanları temini, Kostümlü eleman temini, Ses sistemleri kurulumu, DJ temini, anons hizmetleri

Açılış organizasyonlarında Açılış için ikram arabaları

Davetli olan müşterilerimizi hem eğlendirip hem de ufak çaplı ikramları yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. ikramlarda genel olarak müşteri alt yapısına uygun olarak hizmet sunmaktayız. firmamız prensip olarak içkisiz ikramları tercih etmektedir. İkram olarak hizmetlerimiz Pamuk şekeri ikramı, pop corn (patlamış mısır) ikramı, Osmanlı macunu ikramı,

Osmanlı şerbetçisi ikramı, Açılış için ilgi çekici animasyon show gösterileri, Palyaço temini, tahta bacak gösterisi (uzun bacaklı adam), şişme palyaço gösterisi, maskot ürünler temini, kostümlü reklam baskılı karakterler, filaytube gösterileri.

blank

Açılış organizasyonlarında Kokteyl masası kiralama ve süsleme

İşyeri ve mağaza açılışları için masa temini, masaların kokteyl için süslenmesi ve davetli sayısına göre ayarlanması, kutlama organizasyonları için fonksiyonel kokteyl masaları temini ve süslenmesi, masalar için baskılı yada baskısız peçete temini,

Bistro masaları temini ve süslemesi, açılış organizasyonların öncü olan firmamız sizlerin istekleri ve firmanızın kurumsal değerlerini dikkate alarak firma konseptine uygun olarak her türlü süsleme ve ekipman teminini en ince detayına kadar yapmaktadır.

Açılış organizasyonlarında  konfeti makinası temini ve kiralaması

Açılış organizasyonlarında konfeti yağmuru hizmeti, kutlama organizasyonları için konfeti yağmuru hizmeti, kokteyl organizasyonları için konfeti yağmuru hizmeti, düğün eğlenceleri için konfteti yağmuru hizmeti sunmaktayız, konfeti makinasını sizler için temin ederek eğlencenize renk katmak amacıyla böyle bir hizmeti sizlere vermekteyiz.

Açılış organizasyonu nasıl yapılır?
Açılış organizasyonlarında nelere dikkat edilmeli ve neler yapılmalı?

Açılış organizasyonları için faydalı bilgiler:

Açılış organizasyonları için hizmeti alacağınız organizasyon firmasının öncelik olarak etkinliklerde neye dikkat ettiğini iyice kontrol ediniz. çünkü bir organizasyon firması açılış işini almadan önce yani fiyat vermeden önce mekanı yerinde görüp incelemesi gerekmektedir.

eğer size mekanı incelemeden ön hesaplama yapmadan yada davetli sayısını öğrenmeden direk fiyat veren bir organizasyon firması olursa ona itibar etmeyin hatta o firmadan kesinlikle uzak durunuz.

mekanınızın açılışı sizin müşterilerinize karşı prestijinizi arttıracağından firmanızı özenle seçmenizi tavsiye ederiz. sıradan merdiven altı firmalar ile çalışmak size pek fayda sağlamayacaktır.

Açılış veya kutlama organizasyonlarında en önemli etap süsleme konusudur. çünkü süsleme işi programın başlangıcıdır. süsleme işinde size ait kurumsal renkleri seçerek kullanacağınız her türlü tasarım ve çalışma konseptini firmanızın renklerine uygun olarak hazırlatınız.

blank

Firmanıza İsim Seçimi

Açılışını yapacağınız firmanız isim isim seçerken iyice araştırınız insanların aklında kolay kalabilecek yada kurumsal kimlik izlenimiz kazandıracak isimler seçmeye dikkat ediniz ayrıca logo ve tanıtım için renk seçimine dikkat ediniz. örneğin rahatlatıcı ve relax renkleri seçmeye özen gösteriniz. açılışlarda kullanılacak olan balon, tül kumaş, çiçekler, balonlar, afişler, broşürler, tanıtım gösterileri ve benzeri metaryalların firma marka renklerine uygun olması gerekmektedir.

Kutlama günü davetlilerinizin ilgisini firmanız üzerine çekmek için firmanız için seçmiş olduğunuz süsleme renklerine dikkat edilmesi gerekir.

Açılış organizasyonu şirketinin vereceği hizmetin kalitesi, çalıştıracağı personellerin dikkati, diyaloğu, davetliler ile ilişkisi ve güvenirliklerinden emin olun. yanlış bir firmayı tercih edip firmanızın ilk gününü ziyan etmeyin

Kiralayacağınız veya satın alacağınız malzemelerin listesini çıkararak organizasyon firması ile birlikte bunların zamanında temin ederek son güne bırakmayın. Alacağınız hizmetlerin eksiksiz ve zamanında olmasına özen gösteriniz. organizasyon firma çalışanlarından birtanesinin çalışma düzenini beğenmiyorsanız yetkili kişiye bildiriniz.

Açılış organizasyonu süslemeleri nasıl yapılır?

Açılış organizasyonlarında öncelikle mekan dış kısmında balon veya kumaş ile renkli süslendirmeler yapılır. mekan önüne davetliler için masa süslemeleri yapılır. açılış için kullanılacak olan balonların firma renkleri tercih edilerek üzerine eğer isteniyorsa firma logo baskıları yapılır. Mekan süsleme ve renklerinin konseptinize uygun bir renk olarak belirlenmesi gerekmektedir.

Açılış Süslemeleri yapılan balon süsleme türleri: balon süsleme, zincir balon süslemesi, kapı kemeri şeklinde balon süslemesi, balondan çeşitli figürler yaparak süsleme kalp şeklinde balon yapılarak süsleme, nazar boncuğu şeklinde yapılan süsleme,

fiyonk gibi balon yapılarak yapılan süsleme,  Ayrıca tül ve kumaşlarla firma konseptine uygun tasarımlar yapılarak yine firma renklerine uygun süsleme şekilleri de yapılmaktadır. logo baskılı bayrak, afiş , branda ile yapılan süsleme çalışması desteklenir.

Firma duvarlarına firma hakkında bilgi içeren afişler basılarak firmanın yapacak olduğu faaliyetleri müşterilerine duyurması sağlanabilir. mekan önüne palyaço ve hostes koyarak  içerdeki durumdan yoldan geçenleri bilgilendirmek ve insanlara tanıtım broşürleri dağıtmak çok doğru bir tercih olacaktır.

ayrıca davetlilere konu hakkında bilgi de verilmesi gerekmektedir. firma için önceden hazırlanmış broşürlerin insanlara dağıtılması da uygun olacaktır. Açılış organizasyonlarında gösteri mantığından daha çok firma için elverişli çalışmalar yapmak ve firmanın satacağı ürünleri çevrede duyurulmasını sağlamak.

blank

Market açılış organizasyonu:

Market açılışlarında etrafınıza ufak tefek bir ses gürültüsü verilecek olsa da bu her işyeri açılışında mecburi olan bir etkinliktir. çünkü karnaval havası oluşturmanız  ve komşu çevrelerden fark edilecek süsleme ve etkinlikleri oluşturmanız gerekmektedir.

Market  açılışları çok önemli bir açılış organizasyonudur. çünkü market açılışında etrafta bulunan komşularınızın ve diğer insanlarınızı burada bu isimle bir mekanın açıldığını görecek ve diğer insanlara da bu konuda bilgi vereceklerdir. çok kısa bir süre sonra etrafta herkes sizin orda bir mekan açtığınızı öğrenecektir. süslemelerin de yapılması daha çok marketinize yoğunluğun oluşmasını sağlayacaktır.

Market ve çevresini süslemelerin yanında palyaço gösterileri, maskot ile ürün tanıtımı ve broşür dağıtılması, ses sistemi ile anons yapılması ve işyerinin üzerine dikkatlerin çekilmesi.

Ayrıca firma tanıtım broşürleri ve ürün katalogları bastırarak açılış için özel kampanyalar yapmalısınız.

ilk açılış gününde insanları market içine çekip ürünleri incelemelerini ve fiyatlardaki indirimleri fark etmelerini sağlamak bir sonraki alışveriş anında müşterilerin bir sonraki fiyatları hatırlayarak sizin markete gelmelerini sağlayacaktır. müşteri akışı market gibi mağazalarda çok önemlidir.

müşterilerinizin sizin nelere sattığınızı ve içerde nelerin olduğunu fiyatların nasıl olduğunu fark etmesi ve ürünlerinizi görmelerini sağlamanız gerekmektedir.

Market açılışlarında dikkat çekecek indirimlerin yapılması ve kampanya tarzı indirimler müşteri akışına ayrı bir renk katacaktır

blank

Mağaza açılış organizasyonu:

Firma Mağaza açılış organizasyonunda firmanızın marka ve ciddi bir firma olduğunu hissettirmek için ihtiyaç duyacağınız reklam tanıtım ve süslemelerin birbirinden ilginç olmasını sağlamak ve firmanızın tanıtımına ve marka temanıza uygun olarak çok iyi derecede planlaması ve yapılması gerekmektedir

Mağazanızın satmış olduğu ürünlerin ön planda tutulması ve çevre insanlar tarafından fark edilmesi son derece önemli bir konudur. aslında firma açılışlarının asıl amaçları çevre insanlarının ve etraf da bulunan diğer komşularınızın akıllarında kalmak ve varlığınızı onlara duyurmaktır

çevre insanlar tarafından burada olduğunuz hissettirmeniz ve fark edilmeniz için gerekli olan açılış organizasyonun gösterişli olması ve müşterilerinizin sizi fark edecek olması sizin için iyi bir organizasyon ve süslemelerin süslemelerin yapılması ve hostesler ile ürün tanıtımının yapılması birbirinden ilginç balon süslemeleri ile dikkatlerin çekilmesi, ayrıca ilginç gösteriler düzenlenmesi

sizin fark edilmenizi ve ürünlerinizin varlığını gösterecek afişler. Palyaço etkinlikleri ve logo baskılı maskotlu kostümler, tanıtım elemanları ile afiş ve broşür dağıtımı,  Açılış esnasında ziyaretçilerinize sunacağınız ikramlar ve kokteyl tarzı ürünler sizi her zaman hatırlatacak ve mekanınıza insanların akın etmesini sağlayacaktır.

blank

Bayii açılış organizasyonu

Herhangi bir büyük firmanın bayii açılışları firma önünün asıl mağaza renk ve teması ile süslenmesi kokteyl tarzı ikram, bayi tanıtım organizasyonu, açılış ve tanıtım ekipmanları, karşılama müziği ve karşılama gösteriler,

değişik renk ve dekorlarda balon süslemeleri , müzik sistemleri ile anons, Dj ve Sanatçı hizmetleri. Konfeti makinası temini ve konfeti gösterisi, çeşitli showlar. bayii hakkında bilgi ve ürün tanıtımı, broşür ve el ilanları ile bayii ürünlerinin insanlara bilgilendirme amaçlı dağıtılması

İşyeri Açılış Organizasyonu:

İşyeri açılışlarında daha çok ürünlerin tanıtımı yoldan geçen insanlara bilgi ve broşür dağıtımı, ürünlerin tanıtımı için gerekli olan ön çalışma çalışmaların yapılması, firma logosu ve firma renklerinin oluşturulması, firma kartviziti tasarlanması,

açılış davetiyesi hazırlanması ve baskısı , firma ürün katalog çalışmaları, işyeri süslemeleri, firma tanıtım yazıları, web sitesi hizmeti, gelen müşterileri ağırlamak için kokteyl ve ikram hizmeti, işyerinizin çevre insanları tarafından ilgi çekmesi için müzik ve  balon süslemeleri,

branda afiş gibi firma ile ilgili ürünlerin baskılarının yapılması ve çevre insanlarına dağıtılması, gezici anons oluşturma, firma için tanıtım föyleri basılıp dağıtılması.

Related Posts

One thought on “Açılış Organizasyonu ve Tanıtım Hizmetleri

  1. blank baselma dedi ki:

    Yakında bir organizasyonumuz var burdaki bilgiler bizim için bayağı faydalı oldu:)

Comments are closed.