Her Anne ve Baba çocuklarının mutluluğunu görmek ister ve onları mutlu etmek için ellerinden geleni yapmak isterler. çocuklarımız için özel günler doğduğu andan itibaren başlar. doğum günü, yaş günleri, sünnet düğünü ve evlilik düğünü gibi bir çok etkinliğe çocuklarımız imza atarlar.

Biz de sizler için çocuklarımızın özel günlerinden bir tanesi olan sünnet düğününlerini gelenek göreneklerimize uygun olarak nasıl kutlanır bu konular hakkında bilgi alışverişi yapacağız.

Çocuklarımızın hayatı boyunca unutamayacağı özel günlerden biri olan sünnet düğünlerini anne ve babaların hayal ettikleri güzellikte olması için organizasyon firmalarının bu konularda ellerinden gelen hizmetleri eksiksiz olarak yapmalıdırlar

 

blank

 

Bu özel günü unutulmaz kılmak ve eğlenceli bir sünnet düğünü olarak kutlamak, Anne ve Babaları Çocuklarının çok özel gününde mutlu etmek ve davetlileri eğlendirmek için iyi bir organizasyon konsepti planlamak gerekir

Sünnet düğünleri normal düğünlerin yapıldığı mekanların aynısında aynı şartlarla yapılmaktadır. tek fark süsleme ve dekorasyon hizmetlerinde dir

Açık Alan Düğün salonu, Havuz başı, Kır düğün salonu, Restoranlar, Kapalı salon düğün salonları, Otel düğün salonları, Bahçe düğün mekanları  gibi birçok düğün mekanında sünnet düğünü organizasyonları yapılır.

 

blank

 

 

Sünnet düğünlerinde  süsleme işi daha çok önemlidir. çünkü genel olarak çocuklara hitap ettiği için çocuklar süslemeleri ve eğlence ortamlarını çok severler. organizasyon firmaları bu konular hakkında gerekli ön bilgiye sahip oldukları için masa ve sandelyelerin süslemelerini sünnet düğünlerine uygun olarak yaparlar.

Zaten bütün düğünlerde olduğu gibi balonlarla süslenmiştir. değişik obje ve aksesuarlarda kullanılarak çok keyifli bir mekan haline dönüştürülebilir.

Sünnet çocuğunun rahatlıkla oturup yüksekten etrafı seyredebileceği sünnet tahtı kiralayarak çocuğunuzu mükafatlandırabilirsiniz.

 

blank

 

Sünnet tahtının yeniçeri kıyafeti giymiş personellerimiz tarafından taşınması yapılmaktadır. bunun düğün eğlencesine renk kattığını düşünüyoruz. Sünnet organizasyonlarında alternatif hizmetlerimizde mevcuttur

Örnek olarak sihirbaz gösterileri, mısır satıcıları, osmanlı şerbetçisi, pamuk şekeri gibi değişik hizmetler de vermekteyiz. Ayrıca İslami Sünnet organizasyonların ilahi grubu ve semazen gösterileri gibi hizmetler de vermekteyiz.

Eğer organizasyon firması ile iletişime geçmeniz durumunda bu konuları detaylı olarak size aktaracaktır.

 

blank

 

Sünnet Düğünlerinde Verilen Hizmetler

Sünnet düğününlerinde konfeti, Şişme Oyun Parkurları, Sünnet tahtı, Volkan gösterisi, Havai fişek gösterileri, Mehter takımı gibi aktiviteler ilgi çeken çalışmalardır. Konukların ve Sünnet çocuğunun iyi vakit geçirmesini sağlarlar.

Sünnet düğünlerinde fotoğraf ve video çekimi ilerki zamanlarda çocuğunuzun hatırlaması için oldukça önemlidir. ve hatıra olarak herzaman saklanacaktır.
Bütün organizasyon işleri gibi sünnet düğünü organizasyonu da ciddiyet ve profesyonellik İsteyen organizasyon çalışmadır, Organizasyon firmaları konsept bir sünnet düğünü yapmak için günler öncesinden hazırlıklarını yaparlar.

 

blank

 

ve düğün sahibi ile birlikte karşılıklı olarak bilgi alışverişi yaparlar. böyle organizasyon çalışmalarının son günlere bırakılmaması gerekmektedir.
Çocuğunuzun ve sizin için önemli olan bir gün olduğundan herhangi bir aksilik yaşanmaması ve düğün gecesi bir pürüz çıkmaması için ön çalışmaların uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir.

organizasyon ekibimizdeki uzman personel mekanları önceden yerlerinde inceleyerek gerekli ön çalışmaları yaparlar.

 

blank

 

Sünnet Düğünü Organizasyonu Balon Süslemeleri

Balon süsleme işi hemen hemen bütün organizasyon işlerinde yapıldığından organizasyon firmaları bu konularda uzman bir balon süsleme elemanıdırlar. balon süsleme işlemlerinin çeşitli uygulamaları vardır.

ve bu uygulama genel olarak mekan incelendikten sonra ve mekan hakkında rapor oluşturulduktan sonra mekan konseptine uygun olarak yapılmaktadır. Balon süsleme organizasyon işinin bir parçasıdır. balonlar istenildiği renklerde mekana uygulanır.

Renk seçeneği tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılmaktadır.

Sünnet düğünlerinin asıl amaçları çocuklara yönelik olduğu için burda balon süslemelerine fazlası ile yer verilmektedir.

 

blank

 

Sünnet Düğünlerinde Mehter Takımı Kiralama

Sünnet Düğünleri için birçok organizasyon firmaları mevcut olup hepsi de iyi hizmet verdiklerini idda etmektedirler. sizler eğer çocuğunuz için iyibir düğün yapmak ve sorunsuz bir organizasyon firması ile çalışmak istiyorsanız. bu işi iyice araştırma yapmanız gerekmektedir.

Mehter takımları bizim geleneklerimizin bir parçası olduğundan sünnet düğününde mehmet takımın alması çok ilgi çekecektir.

zaten tarihi dokularımızın içinde mehter takımları olduğu için sünnet düğününe böyle bir etkinliği katmanız hem çocukların hemde davetlilerin hoşlarına gidecek bir durum olacaktır.

mehter takımları çocuk psikolojine ayrı bir erkeklik ruhu katacak ve çocuğun gelişimini iyi yönde etkileyecektir. mehter takımları etkinliklerin havasını değiştirerek davetlilerin organizasyona bakışlarını olumlu yönde etkilemektedir.

Unutulması zor bir sünnet düğünü olmasını istiyorsanız mehter takımını bu etkinliğin içine dahil etmeniz çok faydalı bir karar olacaktır

 

blank

 

Sünnet Düğünlerinde Sünnet Tahtı

Sünnet tahtı sünnet düğünlerinin olmazsa olmazlarındandır. tahta oturan çocuk kendini daha bir güvende hisseder ve bıraz da yüksek bir yerde oturduğu için ordan etrafı seyreder.

sünnet tahtının yüksekde olması davetilerinde çocuğunuzu heryerden görmesini sağlar.
Sünnet Tahtı’ nı meşaleler eşliğinde osmanlı kıyafetli yeniçeri askerleri omuzlarında taşırlar,

burda osmanlı şehzadesi vurgusu yapılarak davetliler selamlanır. bu arada mehter takımı mehter marşını söyleyerek yeniçerilerine eşlik ederler

 

blank

 

Sünnet Düğünlerinde Yeniçeri

Yeniçeriler sünnet düğünlerine ayrı bir renk katarlar örnek olarak sünnet tahtını taşırlar. ve tahtın etrafında korumalık yaparlar.

kısaca sünnet düğününde kültürümüzü geçmişimizi yani osmanlı kültürünü yaşatırlar. aynı zamanda misafirler için görsel şölen sunmaktadırlar.

yeniçeriler sünnet tahtı mehter takımı bunlar ufak tefek ayrıntılar olsa bile çocuğunuzun kendine güvenmesini pekiştirecek ve ilerki yıllarda anlatacağı güzel bir anısı olmasını sağlayacaklar.

Çocuğunuzun sünnet düğününde osmanlı kültürünü yaşamak, misafirlerinize görsel şölen sunmak, çoçuğunuzun anlatacak anıları olmasını istiyorsanız biz yanınızdayız.

 

blank

 

Sünnet Düğünü Organizasyon Hizmetleri

Sünnet tahtı ve yeniçeri seranomisi
Balon süsleme paketi
Karnaval yiyecekler. İkram arabaları
Sandalye giydirme
Masa üstü tek kollu yapay çiçekli şamdan uygulaması
Masa üstü canlı çiçek uygulaması
Palyaço Gösterisi
Sihirbaz gösterisi
Nasreddin Hoca gösterisi
Karagöz Hacivat gösterisi
Mehteran ekibi gösterisi
Karikatürist hizmeti
Kukla gösterisi (Detayları Göster)
Tahta bacak (uzun bacaklı adam)
Ses sistemi kurulumu ve DJ Hizmeti
Video ve fofoğraf çekimi
Sünnet düğünü yemekleri
İslami sünnet düğünü paketi

 

Related Posts