Davetiyeler gün geçtikçe kağıt kalitelerine ve tasarım fikirlerine göre değişiklik göstermekte olup bazen kağıtlar üzerinde kullanılan renkli baskılar için bazen de bu baskıda kullanılan boya yada yaldız baskı için fiyatlar ekstra olarak değişiklik göstermektedir. uygun olan bazı davetiyelerde kullanılan kağıtlar fiyatlarına göre ayarlanmış olup 1000 adet davetiye için verilen fiyat bazen 100 adet davetiye için verilen fiyattan daha ucuz olabilir

 

Davetiye Fiyatları Ne Kadardır?

Kaliteli sonuçlara imza atmak için davetiyelerin tasarımları, teknolojilerine göre değişiklik göstererek üretilmektedir. Çeşitli etkinlik ve birçok farklı duruma göre ihtiyaç duyulan davetiyelerin, baskı teknikleri farklı ve tasarımları birbirlerine aykırı modeller içermektedir. Düğün, sünnet, organizasyon, açılış gibi birçok nedenden ötürü gerek duyulan davetiyeler, sisteme göre farklılık göstererek basılmaktadır.
Farklı ve gelişmiş tasarımları ile birçok modele hakim olarak malzemeleri değişiklik göstermektedir. Ekonomik davetiyelerin ücretleri ve maliyetleri çok düşük olmakla birlikte kolaylıkla temin edilebilecek tutarlardadır. Kişiler çok uygun rakamlara hayal ettikleri davetiyelere kolaylıkla sahip olabilir. Böyle durumlarda öncelikle temin edilmesi gerekenlerin bilinmesi gereklidir.

Davetiyelerin basımı için hangi malzemeler gereklidir?

İlk aşamalarda;
– Düğün davetiyesi örneği.
– İyi grafik bilgisi,
– Bilgisayar donanımı.
– Kaliteli ve toneri çok sağlıklı bir yazıcı ve ya profesyonel baskı malzemesi,
– İnternet bağlantısı
– Malzemelerin temini için gerekli hamur baskısı.

Şüphesiz ki en sık tercih edildiği durumlar arasında yer alan düğün ve nişan zamanlarında, tasarımları gelin ve damadın insiyatifine kalmış, sıra dışı özelliklere sahip olarak tercih edilen, birçok model bulunmakta. Davetiyelerin çoğunun temin edilme şekli 100 adet başına fiyatlandırma olarak verilmektedir. Hem çok şık hem de asil davetiyeler yapabilmek de, yaptırmak da mümkündür. Davetiyelerin genel olarak basımı esnasında sermayenin güçlü ve alt yapının sağlam olması gerekir.

Aksini gerektiren durumlarda hiç bir şekilde kaliteli sonuçlar elde edilmemektedir. Bazı satış platformlarında zaman zaman özel seçilen ürünlerde, ciddi oranda 1000 adet zarf dahil kampanyalar yapılmaktadır. 1. sınıf tasarım ve baskı kalitesine akim olan modellerin 1000 adet fiyatı ………. TL iken, ekonomik ve klasik hamurlar ile üretilmiş, özellikleri arasında en öne çıkan duruşu sadelik olan 1000 adet davetiyenin fiyatı ise ……… TL ye kadar ciddi oranlarda düşüş gösterebiliyor. Bu gibi durumlarda davetiye baskılarında özellikle farklılık arayanlar için küçük magnet davetiyeler ile renklendirmek ve davetlilerin gözlerine hoş bir görünüm ile hitap etmek mümkündür.
1000 adet davetiye paketlerinin fiyatı neden değişiklik gösteriyor?

Bu gibi durumları en iyi şekilde değerlendirmek mümkündür. A4 kağıdına basılmış, ucuz hamur özelliğine sahip davetiyeler basit ve özel görünüme sahip olmayan modellerin fiyatları, çok uygun rakamlardadır. Fiyat açısından uygun, kalite olarak mükemmel davetiyeler elde edebilmek mümkün. Sadece uygun olan malzemeyi en uygun fiyata seçmekle kolayca gerçekleşmektedir. Kişilerin sadece beklentisi ve görmek istedikleri önemlidir.

Davetiyelerin paket halinde satılması ve bundan faydalanmak için gerekli donanımları gerçekleştirmek oldukça basittir. 1000 adet halinde satışa sunulan davetiyelerde kalite ve yapım aşaması, tıpkı altın gibi değer kazanan modellerin daha yüksek rakamlarda olması normal bir durumdur. Sadece çiftler davetiyelerin modelini belirlerken, kendi ekonomik durumlarına göre hareket etmelidirler. 100 adet üzerinden fiyatlandırılan davetiyeler, birçok alanda farklılık göstermektedir.

Related Posts