Dizgiler ve Örnek Bilgiler

Davetiye tasarımları hazırlanırken örnek olarak görmek isteyeceğiniz tasarım çalışmaları daha önceden yapmış olduğumuz davetiye dizgileri ne bakarak bilgi sahibi olabilirsiniz
Bu örnek çalışmalar sıradan bir davetiye üzerine neler yazılabilir konusu hakkında bilgi vermektedir. örnek tasarım ve metinler herhangi bir davetiye ye ait olmayıp kafadan yazılmıştır.
Daha kolay bilgi sahibi olmanız ve davetiyeniz için yazacağınız bilgiler konusunda örnek olması açısından sizlere hazırlamış olduğumuz dizgi resim üzerinde bulunmaktadır.
Tasarımlarda asıl olan seçmiş olduğunuz model üzerine yakışandır. başka bir yazı modeli sizin davetiye üzerine yakışmayabilir. kendi davetiyenizin çizgisi dışına çıkmamanızı öneririz

Standartların Dışına Çıkın

Burada yer alan davetiye dizgileri sadece size ön bilgi versin ve örnek olsun diye çok az bir seçenek resim olarak sunulmuştur. bunun gibi daha çok ön çalışmalarımız mevcuttur.
Örneklerde yer alan yazı karakterleri ve davetiye metinleri davetiyelerin ebatlarına ve görsel temalarına uygun olarak fazla abartı olmadan tercih edilerek yazılmalıdır.
Belirli yazı karakterleri burada yer alan modeller için kullanılmış olsa bile bunların dışında birçok yazı karakteri ve metinler mevcuttur.
Yapılacak olan tasarımlar tamamen kendi kontrolümüz altındadır. modeller üzerinde yazıların çokluğu veya çeşitliliği herhangi bir ekstra ücret ödenmesi gerektirmez

Tasarımınız Size Özgün Olsun

Burada yer alan metinler sadece sizler bilgi vermek amacı ile hazırlanmış olup bunları seçmiş olduğunuz model üzerine yazmanız şart değildir.
Davetiye üzerine yazılacak olan metinleri diğer davetiye örneklerinden de bakarak istediğiniz yaz örneğini kendi modeliniz üzerine yazdırabilirsiniz
Sitemizde bulunan bir çok davetiye üzerinde farklı yazı karakterleri veya farklı metinler kullanılmıştır.
Sitemizi inceleyerek kendinize uygun bir davetiye ve yazı örneği seçebilirsiniz. seçmiş olduğunuz modele uygun bir tasarımı da mail yoluyla tasarımcı elemanlarımıza yaptırabilirsiniz

Tasarımlar ve Bilgiler

Davetiye üzerine nelerin yazıldığı konusunda sizlere bir kaç görsel ile birlikte önemli konular hakkında bilgi vermeye çalışacağız.
Seçmiş olduğunuz davetiye örneğine uygun boyutta fazla yer kaplamayan yada çok kalabalık gözükmeyen metin veya yazı seçmelisiniz.
Davetiye metin ve sözlerini sitemizde bilgiler bölümünde bulunan davetiye sözleri bölümü altında daha detaylı olarak bulabilirsiniz.
Davetiyenin dış görünüşü açısından üzerinde ki yazıların fazlalığı ve azlığı önemlidir. üzerinde bulunan yazılar fiyatları etkilememektedir.
Davetiye üzerine yazılacak metinler oldukça önemlidir. bu davetlilerinizi etkinliğinize çağırmak için önem arz etmektedir.

Yazılan Metinler

Kendinize özgü kısa bir şiir yazabilir ve altına da davet metninizi yazdırabilirsiniz. farklı bir yazı örneği yazdırmak da isteyebilirsiniz
Kokteyl yada Yemek tarzı düğünlerde davetiye üzerine yazılacak olan metinlerin genel olarak kısa tutulması yada geniş davetiye tercih edilmesi gereklidir.
Resimler üzerinde yazan yazılar tamamen örnek olup, bunların dışına da çıkabilir tamamen kendinize özgü bir görsellik de tercih edebilirsiniz
Kendi bilgilerinizi yazarken örnek metinlerden sadece bilgi sahibi olmak için istifade ediniz. orada yazıldığı gibi yazmanız gerekmez.
Misal olarak sadece aile soy isimlerinin yazılı olduğu bir davetiye örneğine siz komple aile bilgilerini yazabilirsiniz.
Davetiye üzerine yazdırmak istediğiniz sizin için gerekli bütün bilgileri eksiksiz olarak yazmaya özen gösteriniz

Yazı Karakterleri

Davetiye tasarımın kendi yazı karakterleri ile kalmasını istiyorsanız bilgileri gönderirken bunu mail ile iletmeniz gerekecektir.
Örnek metinler her davetiye için farklı olarak değerlendirilmektedir. Davetiye kataloglarının kendilerine özgün metin örnekleri bulunmaktadır.
İstediğiniz katalog arasından davetiye üzerine yazılacak bilgileri seçebilir ve üzerinde bilgi değişikliği yaptırabilirsiniz.
Seçmiş olduğunuz davetiyenizin ebat ve ölçülerine uygun metin seçmeniz ve yazı karakterlerini de davetiye ye uygun olarak ayarlamanız gerekebilir.
Kalabalık bir metin kısmınız var ise davetiyenizi geniş ebatlı davetiye modellerinden seçmeniz daha doğru olacaktır.
Davetiye üzerine yazılacak olan yazıların çok fazla ise biraz geniş davetiye ile sorunu çözebilirsiniz
Bütün bu yazdıklarımız sizin için yabancı geliyor ve bu konularda bilgi sahibi değilseniz bize mail atarak bizden teknik bilgi isteyebilirsiniz.​

Related Posts