Magnet Yapışkanlı Davetiyeler Ve Özellikleri

Yeni nesle özel, davetiyelerin en iyi şekilde temsili haline gelen modeller arasında yer alan magnet davetiye modelleri, Profesyonellik gerektiren üretim aşamalarından geçmektedir. En yalın ve sade haliyle bile, sıra dışı görünümlere yer vermektedir. Alışıldık olmayan bir durum olarak, en yeni üretimlere açık bir şekilde tasarlanmaktadır. Bu durum, davetlilerin de hoşuna giden, uzun zamanlar boyunca dolaplarında bir hatıra anısı olarak saklayabilecekleri, çok şık bir tasarım olarak yerini almaktadır.

Mağaza ve yiyecek reklamları alanında sıklıkla kullanılan mıknatıslı magnet şeklinde davetiyeler, özellikle her duyanın yaptıracağı kadar zengin ve büyük kitleye hitap etmektedir. Yapım aşamaları oldukça zahmetli olsa da, normal ve standart bilinen magnetlerden daha büyük boyutlara sahiptir. Çoğu çiftler, davetiyelerin yanında ek olarak anımsanması için hatıra amaçlı yer vermektedir. Üzerinde genel olarak sadece çiftlerin adı, nikâh veya düğün tarihlerinin zamanı yazılmaktadır. Çılgınlığa yer vermek isteyenler için kusursuz bir buluş haline gelse de sadeliği seven birçok kişiye de rahatlıkla hitap edebilmektedir.

Magnet davetiyeler nasıl basılıyor?

Davetiyelerin yanında minik ve küçük bir görsel hatıra olarak tercih edilen, son yıllarda büyük ilgi gören tasarımlardır. Yapım aşaması;
– Magnet, ham maddesi olarak, metale ve destekleyen bölümlere mıknatıs yardımı ile yapışması amaçlanarak kullanılmaktadır.
– Magnet üzerine davetiyelerin tasarımı ve ya kişilerin özel olarak seçtiği görünümler ofset yapılarak yerleştirilir.
– Mat ya da parlak olarak kişilerin kendi tercihlerine uygun gördükleri selefonlar uygulanır.
– İsteğe bağlı özel olarak bir kesim ölçüsü yok ise, standart boylarda kesilir.
– En az basım limitleri vardır. Bu durum firmalara göre değişiklik gösterebilir.
– Özel gün olarak kişilerin resimleri de tercihe göre yer alabilir.
– Sadece büyük davetiyelerin yanında değil, organizasyonların esnasında masaların üzerine dağıtılarak sergilenebilir. Dileyen kişiler alır.
– Maksimum 7 iş günü içerisinde teslim edilebilir.

Magnet davetiyeler ne amaçla üretilir nerelerde kullanılır?

Tam olarak bir davetiye görevini ebatları gereğinde görebilme kapasitesine sahip değildir. Davetiye yanında görsel farklılık ve renk katmak amaçlı tercih edilebilir. Kişilerin en özel günleri, misafirlerin dolaplarının üzerinde yer alarak renkli görünümlere ve baktıkça hatırlanacak, akıllarda kalacak bir duruma vesile olmaktadır. Yıpranma ve aşınma olasılığı yok denecek kadar düşük derecededir. Suya dayanıklı, çok uzun süreler anı olarak saklanabilecek, hatta atılmadığı sürece, kırılıp aşınma yapmayacak kalitede baskılara hakimdir.
Düğün davetiyesi olarak kullanılması ve normal davetiyelerin yanında aksesuar olarak değil, genel olarak tek başına verilmesi için ebatlarda değişiklik yapılması ve boyutunun 5 katı kadar büyütülmesi gerekir. Bu gibi durumlarda ise, uygun görülen ücret miktarından biraz daha fazla artış görülmektedir. Normal davetiye içeriklerinden çok daha kısa, az ve öz yazıların yazılması gerektiği gibi, çözünürlükleri de normalden daha net olmalı. Yaşlı ve genç davetliler ayırt etmeden okuyabilmeleri için gerekli bir durumdur.

Kraft Kağıt Davetiyeler Nelerdir

Tarzını davetiyelere yansıtan gelin ve damat adayları, özel olarak gözlerine hitap eden ne kadar model varsa, sıra dışı kullanım seçenekleri arasında onları tercih etmektedir. Kadınların bulunmaz bir fırsat olarak gördükleri ve seçim zenginliği sunan izmir davetiye siteleri, her alanda farklı tasarımlar ve değişik modeller ile kullanıcılarına beklentinin de ötesinde bir hizmet sunmaktadır. Çok kısa zamanda baskıdan geçerek teslim edilen davetiyeleri, çok zaman geçmeden sadece bir kaç iş günü içerisinde teslim etmektedir.
Davetiyelerin özelliklerini, tasarımlarını ve üzerine yazılacak yazıların görünümlerini kişiler tamamen kendileri belirleyebilir. Teknolojinin ilerlemesi ile seçim konusunda sınırsız seçenekte avantajlar arasında yer almaktadır. Sıra dışı olmak isteyip belirli ve bilinen tasarımların dışına çıkmak istemeyenlere özel olarak modeller de bulunmaktadır. Özellikle kraft davetiyeler, sıra dışılık beklentilerinin tamamına en iyi şekilde cevap vermektedir.

 

Kraft davetiyeler hangi konseptlerde tercih edilebilir ve özellikleri nelerdir?

– Genellikle yıpranmayacak uzun süreler boyunca saklanabilecek özelliğe sahip olarak malzemesi birinci kaliteye sahip olmaktadır.
– Zengin renk seçeneği, baskı motifleri istenilen her şekilde özgürce gerçekleştirilebilir.
– Daha doğal ve abartıya kaçmadan şıklık peşinde olanlar için birebir tercihler arasındadır.
– Renk tonlarında en trend tonlar ve işlemeler kullanılabilir.
– Aksesuarların, iplik, kumaş, inci veya benzeri küçük detayların en çok yakıştığı tasarımlardır.
– Kalitesine göre çok uygun rakamlarda satışa sunulur.
– Daha hızlı basım özelliğine sahip olmasının yanı sıra, yırtılmaya ve aşınmaya iki kat dayanıklıdır.
– Renklendirme ve farklı animal görüntüler ile süslenebilir.
– Kapak tasarımları ve görünümleri farklı şekillere bürünebilir.
– Kağıt modeller arasında mükemmel görünüme sahip tasarımları tercih etmeye yardımcı olur.
– Davetiyelerin malzeme alanında en sık tercih edilen dokusu kraft davetiyeler başta gelmektedir.

Kraft davetiyelerin diğer modellere kıyasla fiyat farkı nedir?

Çok uygun rakamlar aralığında satışa sunulması tercih edilebilirliğini yükselten en geçerli nedenler arasındadır. Pahalı görünüme sahip olmanın yanı sıra, bir o kadar uygun rakamlarda, kişilerin her istek ve taleplerine uygun şekilde tasarlanabilmesi ile sıklıkla baskıdan geçen modeller arasındadır. Özellikle çok hızlı baskı aşamaları ürünün daha erken teslim edilmesini de sağlamaktadır. Kişiler 100 adet baskı yerine daha fazla sayıda sipariş vermektedirler.

Özel yapım davetiyeler arasında görünümü hem şık hem de en güzel tasarımlara hakim olan çizimleri bulunmaktadır. Davetlilerin de büyük ölçüde dikkatini çeken ve uzun süreler boyunca görsel özellik olarak konumlandırılabilir. Düğün organizasyonları ve kişilerin taleplerine göre birçok alanda değişkenlik gösteren modelleri, hasır fiyonklar ile çok daha farklı bir şekilde görünmektedir. Saman rengi olarak görünen sade ham hali ile baskı gerçekleştirilebilir. İsteyen kişiler sade ve duru görünüm elde etmek için sadece ham hali üzerinde farklı yazı ve aksesuarlar ile renklendirerek temin edebilirler.

Related Posts